• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
anka,vitaj medzi nami :slight_smile:
6. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som par fotiek :slight_smile:
6. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka no veru aj dlho mi bolo :sweat_smile:

anka jasne ze mozes :wink:
6. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka krasne fotto :dizzy_face: :dizzy_face: uz mas doma velkych chlapov :dizzy_face:
6. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,misko ma zajtra 3 roky,este nedavno bol male babo,strasne rychlo to preletelo :wink:
6. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a deturence ti spia?
6. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka-ee ani jedno :unamused: Gabika uz cez obed nespava,a Dominik nechce spavat vobec,polhodka a je zivy ako rybicka,dokonca aj v kociku place :frowning2:
6. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda danny,mas co robit,mne filipko tak zle spaval,tak si to viem predstavit :wink:
6. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka veru,Gabika bola v tomto ukazkove babo a Dominik je uplne iny..keby aspon v kociku vydrzal kukadlovat ale ani to nie :confounded:
6. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budes niekedy za mostami,tak sa zastavte :wink:
6. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki,a mozme prist aj z revom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lebo Domi inak nevie :unamused:
6. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a my zase spime,prisli sme domov, maly sa napapal a uz obidve deticky spia. Tak mam chvilku klud, tlacim esicka, to je moja droga, celu krabicku sprasim za chvilku.A potom mi len zadok rastie. :grinning: :grinning:

erka vsetko naj miskovi k narodeninam :slight_smile:

vitam nove clenky fora. :wink:
6. júl 2009 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny kludne,ja ti ho popestujem a ty si das kavicu alebo caj?
6. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kala -ja sa toho uz asi nedozijem aby mi obe deti spali :sweat_smile: :sweat_smile:

erka-oki beriem ta za slovo :wink:
6. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala vdaka :wink:
danny sme dohodnute :wink:
6. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky

uz sme spat od starkovcov, opat v trencianskom panelakovskom potenisku :frowning2: ... doma bolo super, samko sa prvykrat chytal na zvieratka, ktorych mame doma pozehnane, ale najviac sa mu pacilo ako starky pilil drevo - nevieeeeem preco

k stretku za mostami sa hlasime tiez, ak mozeme, tiez sme spoza mostov :slight_smile:

juuuj, ze malicke dvojtyzdnove babatko...to si uz ani nepamatame pomaly...strasne to vsetko leti
6. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte trencanky :slight_smile:
Sa ospravedlnujem, ze sa vam "miesam do kapusty" :wink: , ale chcem vas poprosit o malickost.
Som absolventkou VS, filozofickej fakulty a hladam si pracu. Rada by som vas poprosila, keby ste o niecom vedeli, (ludske zdroje, manazment, obch.zastupca, eticka komisia...) zeby ste mi dali info. Viem, ze je to v tejto dobe riadny problem, ale predsa len, keby nahodou... :slight_smile:
Velmi pekne dakujem.
6. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :wink:

anka - vitaj, neboli sme my nahodou spolu v porodnici? moja mala sa narodila 19.12, podla foto si mi straaasne znama :wink:

pink lady - tak to sme "skoro" susedky, ja byvam pri Maxe a Miroslava72 pri Konstrukte :wink:

som prehliadla ze bude stretko :confused: kedy, kde???

my sme dnes boli s malou v Trencianskych Tepliciach, si predstavte ze sme ani vonku neboli lebo kym sme sa vychystali tak mala zaspala a spala vyse 2 hodin :grinning: :grinning: :grinning: a potom sa uz neoplatilo ist vonku lebo sme museli ist domov :wink:
6. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami, stretko by malo byt 15.7 o 16.00, duuufame ze u matejku ze nam vide pocasie........................ :wink:
6. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj lucaska to dufam ze konecne vyjde pocasie lebo uz ma tento dazd kazdy den riadne rozculuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes sme vecer zase trochu zmokli, asi na tej Medardovej kvapke nieco bude :frowning2:

uz sa tesim na stretko, dufam ze budeme moct prist :wink:
6. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme teda absolvovali sobotnajsiu 2hodinovu trmacavu cestu do super zabavneho parku, tak sme si uzili kolotoce a navecer aj aquapark, potom Nikolka samoska od vycerpania v aute spala 2 hodky naspat :grinning: ale rano to bol otras, lebo ona nie je dobry cestovatel, bolieva ju brusko a nas tatik nerad stoji kazdych 5 minut niekde :grinning:

dneska sa pochvalim akeho mam bohovskeho manzela, Nika zaspala o pol deviatej tak sme sa tu zacali dohadovat ze mame chut na hranolky a rybie prsty, sme tu slintali az do 22h, ked mi ich manzelik doniesol do postele ako druhu veceru, ako chapte tu hodinu a pol som ho presviedcala, ze take kalorie na noc mi netreba, no ale tak co uz, ked to jemu neva, mne isto nieeeeee :sweat_smile: a je po hranolkoch :pensive:
7. júl 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new - to je super manzel :grinning: ze druha vecera :grinning: zlaty :wink: normalne si mi narobila chute :grinning: ja som uz straaasne davno nejedla nic take kaloricke a nezdrave :grinning:
7. júl 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaanko :slight_smile:

mami, akoze my sme strasne hranolkovi v posl.dobe ale ja to aspon peciem v rure na sucho, lenze jemu sa nechce cakat 15minut ked za 2min. su na horucom oleji no co uz, dneska pojdem behaaaat :grinning:
7. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my hlásime príchod zo Štúrova. Filipkovi sa veľmi páčilo, poriadne sa vyšantil. :wink:
Erka, Miškovi všetko naj, naj k narodeninám. A aký darček u neho najviac zabodoval. Daj typ. Nás to čaká za mesiac. Kukla som fotky, krásna tortička. :fearful: Vlastná výroba?
New, zlatý manželík. :grinning: :grinning: :grinning:
Vítam všetky nové členky. :slight_smile:
7. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz ahoj cakam na spravu :wink:
erka miskovi vsetko naj ja nestiham teraz frcim od pc, musim ist vyvetrat dieta a mame dohodnute jedno stretnutie, tak vecer sa tu zastavim
7. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka - Miskovi vsetko najlepsie k narodeninam :wink:
7. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko dakuje :wink: :wink: :wink:

ivaz fotky krasne,urcite ste sa mali vyborne :wink:
new,aj ja mam rada taketo nezdrave vecere :grinning:
7. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka ahojky ako ste sa dnes mali :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny,
boli sme v dubnici na navsteve :wink: a potom sa chalani hrali na dvore a uz davno sladko spinkaju :wink:
a vy?
7. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jeej ivka pekne fotto, tak uz mate po dovolenke..........pocasicko vyslo??? kde ste tam boli ubytovani???
7. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok