Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
6. júl 2009

anka,vitaj medzi nami 🙂

erka12
6. júl 2009

pridala som par fotiek 🙂

dannynka
autor
6. júl 2009

erka no veru aj dlho mi bolo 😅

anka jasne ze mozes 😉

dannynka
autor
6. júl 2009

erka krasne fotto 😵 😵 uz mas doma velkych chlapov 😵

erka12
6. júl 2009

danny,misko ma zajtra 3 roky,este nedavno bol male babo,strasne rychlo to preletelo 😉

erka12
6. júl 2009

a deturence ti spia?

dannynka
autor
6. júl 2009

erka-ee ani jedno 😒 Gabika uz cez obed nespava,a Dominik nechce spavat vobec,polhodka a je zivy ako rybicka,dokonca aj v kociku place ☹

erka12
6. júl 2009

teda danny,mas co robit,mne filipko tak zle spaval,tak si to viem predstavit 😉

dannynka
autor
6. júl 2009

erka veru,Gabika bola v tomto ukazkove babo a Dominik je uplne iny..keby aspon v kociku vydrzal kukadlovat ale ani to nie 😖

erka12
6. júl 2009

ked budes niekedy za mostami,tak sa zastavte 😉

dannynka
autor
6. júl 2009

oki,a mozme prist aj z revom 😅 😅 😅 lebo Domi inak nevie 😒

kala12
6. júl 2009

danny a my zase spime,prisli sme domov, maly sa napapal a uz obidve deticky spia. Tak mam chvilku klud, tlacim esicka, to je moja droga, celu krabicku sprasim za chvilku.A potom mi len zadok rastie. 😀 😀

erka vsetko naj miskovi k narodeninam 🙂

vitam nove clenky fora. 😉

erka12
6. júl 2009

danny kludne,ja ti ho popestujem a ty si das kavicu alebo caj?

dannynka
autor
6. júl 2009

kala -ja sa toho uz asi nedozijem aby mi obe deti spali 😅 😅

erka-oki beriem ta za slovo 😉

erka12
6. júl 2009

kala vdaka 😉
danny sme dohodnute 😉

siska_br
6. júl 2009

ahojte mamky

uz sme spat od starkovcov, opat v trencianskom panelakovskom potenisku ☹ ... doma bolo super, samko sa prvykrat chytal na zvieratka, ktorych mame doma pozehnane, ale najviac sa mu pacilo ako starky pilil drevo - nevieeeeem preco

k stretku za mostami sa hlasime tiez, ak mozeme, tiez sme spoza mostov 🙂

juuuj, ze malicke dvojtyzdnove babatko...to si uz ani nepamatame pomaly...strasne to vsetko leti

bobd
6. júl 2009

Ahojte trencanky 🙂
Sa ospravedlnujem, ze sa vam "miesam do kapusty" 😉 , ale chcem vas poprosit o malickost.
Som absolventkou VS, filozofickej fakulty a hladam si pracu. Rada by som vas poprosila, keby ste o niecom vedeli, (ludske zdroje, manazment, obch.zastupca, eticka komisia...) zeby ste mi dali info. Viem, ze je to v tejto dobe riadny problem, ale predsa len, keby nahodou... 🙂
Velmi pekne dakujem.

mami.sk
6. júl 2009

ahojte dievcence 😉

anka - vitaj, neboli sme my nahodou spolu v porodnici? moja mala sa narodila 19.12, podla foto si mi straaasne znama 😉

pink lady - tak to sme "skoro" susedky, ja byvam pri Maxe a Miroslava72 pri Konstrukte 😉

som prehliadla ze bude stretko 😕 kedy, kde???

my sme dnes boli s malou v Trencianskych Tepliciach, si predstavte ze sme ani vonku neboli lebo kym sme sa vychystali tak mala zaspala a spala vyse 2 hodin 😀 😀 😀 a potom sa uz neoplatilo ist vonku lebo sme museli ist domov 😉

lucaska
6. júl 2009

mami, stretko by malo byt 15.7 o 16.00, duuufame ze u matejku ze nam vide pocasie........................ 😉

mami.sk
6. júl 2009

juj lucaska to dufam ze konecne vyjde pocasie lebo uz ma tento dazd kazdy den riadne rozculuje 😝
dnes sme vecer zase trochu zmokli, asi na tej Medardovej kvapke nieco bude ☹

uz sa tesim na stretko, dufam ze budeme moct prist 😉

newyorkgirl
6. júl 2009

ahojte 🙂 my sme teda absolvovali sobotnajsiu 2hodinovu trmacavu cestu do super zabavneho parku, tak sme si uzili kolotoce a navecer aj aquapark, potom Nikolka samoska od vycerpania v aute spala 2 hodky naspat 😀 ale rano to bol otras, lebo ona nie je dobry cestovatel, bolieva ju brusko a nas tatik nerad stoji kazdych 5 minut niekde 😀

dneska sa pochvalim akeho mam bohovskeho manzela, Nika zaspala o pol deviatej tak sme sa tu zacali dohadovat ze mame chut na hranolky a rybie prsty, sme tu slintali az do 22h, ked mi ich manzelik doniesol do postele ako druhu veceru, ako chapte tu hodinu a pol som ho presviedcala, ze take kalorie na noc mi netreba, no ale tak co uz, ked to jemu neva, mne isto nieeeeee 😅 a je po hranolkoch 😔

mami.sk
6. júl 2009

new - to je super manzel 😀 ze druha vecera 😀 zlaty 😉 normalne si mi narobila chute 😀 ja som uz straaasne davno nejedla nic take kaloricke a nezdrave 😀

newyorkgirl
7. júl 2009

dobre raaanko 🙂

mami, akoze my sme strasne hranolkovi v posl.dobe ale ja to aspon peciem v rure na sucho, lenze jemu sa nechce cakat 15minut ked za 2min. su na horucom oleji no co uz, dneska pojdem behaaaat 😀

ivaz
7. júl 2009

Tak my hlásime príchod zo Štúrova. Filipkovi sa veľmi páčilo, poriadne sa vyšantil. 😉
Erka, Miškovi všetko naj, naj k narodeninám. A aký darček u neho najviac zabodoval. Daj typ. Nás to čaká za mesiac. Kukla som fotky, krásna tortička. 😨 Vlastná výroba?
New, zlatý manželík. 😀 😀 😀
Vítam všetky nové členky. 🙂

martinano
7. júl 2009

ivaz ahoj cakam na spravu 😉
erka miskovi vsetko naj ja nestiham teraz frcim od pc, musim ist vyvetrat dieta a mame dohodnute jedno stretnutie, tak vecer sa tu zastavim

mami.sk
7. júl 2009

erka - Miskovi vsetko najlepsie k narodeninam 😉

erka12
7. júl 2009

misko dakuje 😉 😉 😉

ivaz fotky krasne,urcite ste sa mali vyborne 😉
new,aj ja mam rada taketo nezdrave vecere 😀

dannynka
autor
7. júl 2009

erka ahojky ako ste sa dnes mali 🙂

erka12
7. júl 2009

ahoj danny,
boli sme v dubnici na navsteve 😉 a potom sa chalani hrali na dvore a uz davno sladko spinkaju 😉
a vy?

lucaska
7. júl 2009

ahojte, jeej ivka pekne fotto, tak uz mate po dovolenke..........pocasicko vyslo??? kde ste tam boli ubytovani???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre