Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
7. júl 2009

aj my zelame Miskovi krasne 3 rocky 😵 teda si zapamatam ze je na nase vyrocie svadby, mame tiez dnes 3tie 😀 no erka, to som veru nevedela, kym ja som sa vydavala, ty si rodila 😅

erka12
8. júl 2009

new dakujeme 😉 teda vy ste mali vcera vyrocie,tak vam prajeme vela lasky a este vela,vela dlhych rockov spolu 🙂

ivaz
8. júl 2009

Čo sa týka dovolenky, počasie nám prialo. V nedeľu ešte bolo pod mrakom ale od pondelka sme si užívali slniečko, len sem tam sa prehnala búrka, ale zvyčajne cez obed a to sme si boli pospinkať. 😉 Zvládli sme vláčik, lodičku, bowling, bobovú dráhu a samozrejme kúpalisko. Ubytovaný sme boli tu: http://www.ubytovaniecentralpark.sk/galeria.html. V celku v pohode asi päť minút od kúpaliska. Filipkovi sa na kúpalisku veľmi páčilo, ale bola s nami sestra a tá ma väčšie deti, no a tie boli sklamané z toboganov a šmykľavky. Nestáli za moc. 😠 Ľudia chodili poobíjaný. Lucaska a vy budete ubytovaný priamo v areáli alebo v meste? Martina, prežila som bez ujmy. Klop, klop, klop.
New, všetko naj k výročiu. Patrične ste ho s tatinom oslávili?

newyorkgirl
8. júl 2009

teda baby tu to viaaazne... pridala som nejake inspiration fotos na modru strechu, keby chcete ktosi kuki, v UK totiz zariadujem v uplne odlisnom style, ale som vo svojom zivleeeee 😀

newyorkgirl
8. júl 2009

nikto na pokec, ja tu tie vecery travim sama, serialy vsetky maju prazdninove pauzy ach joooo 😀

martinano
8. júl 2009

ahoj ja som tu

martinano
8. júl 2009

tu je fakt nejako ticho

martinano
8. júl 2009

ivaz super,ze je vsetko ok aj ja tukam klop, klop, klop 😉

martinano
8. júl 2009

new pozerala som tie foto, si sikulka, krasne 😵

mami.sk
9. júl 2009

ahojte 😉

new - krasne fotecky 😉 joj aj mna by to bavilo tak zariadovat 😉

erka12
9. júl 2009

new,sikovna si 😀

ivaz
9. júl 2009

Info pre pacientíkov Mudr. Chudého – dovolenka 22.7-26.7 a 3.8-14.8 😉 😉 😉

martinano
9. júl 2009

caute
tu je fakt ticho
co je s minkak?

sofia3
9. júl 2009

Ahojte všetky, som rada,že som objavila túto stránku.
Kedže zrejme budete z tn a okolia,veľmi by som vás chcela poprosiť o info ohľadom genetických testov v tn nemocnici, či s tým máte niektorá skúsenosti t.j. ako to prebieha, u akého lekára,bojím sa strašne hlavne amnio. Tak ak by ste mi vedeli poradiť niečo bližšie, moc ďakujem. Sofia

lucaska
9. júl 2009

ahojte, ivka tak vyzera to tam dobre to vase ubytko, uz som aj kuk na nette typ na buduci rok......mozes mi do ip napisat ako sa pacilo ubytko a tak???? noo my sme mali ist do arealu ale este neviem ci ideme... 😖

martinano, minkak si uzivaju s manzelikom a malou dovolenku , tak je mimo pc.......

martinano
9. júl 2009

lucaska tak ich pozdravuj 😵

lucaska
9. júl 2009

martinano, odkazem............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a vy ako:????

martinano
9. júl 2009

my fajn, matko je posledne dni nejaky zaspaty len by spal,ale ani sa mu necudujem prudko sa zmenilo pocasie, pod chvilou prsi,tak sa motkame,ale je to fajn.
a vy?

lucaska
9. júl 2009

martinano, to ako by si o lucasovi pisala, aj on je posledne dva dni nejaky prispinkany, ale ved to pocko je na nervy aj ja som ospala a unavena...........uz aby bolo zas slniecko, nech mozeme na plavku vyrazit.... 😉 😉 😉

martinano
9. júl 2009

to som rada,ze v tom nie som sama uz ho sledujem ci je ok, normalne som z neho mimo 😝

ivaz
10. júl 2009

Sofia3, ja som absolvovala vyšetrenie na oddelení genetiky v TN. Mala som zlý výsledok AFP a tak ma môj gynekológ objednal na konzultáciu k MUDr. Valachovej. Na prvom stretnutí sme prebrali rodinné anamnézy a predpoklad vrodených chýb môjho drobca. Následne som dva razy absolvovala AFT testy a ultrazvuk v nemocnici. Amnio v mojom prípade nebolo doporučené. A máme krásneho zdravého chlapca. Tak neboj aj u teba to dopadne dobre. Viem, že je to ťažké nestrachovať sa ale musíš myslieť pozitívne a byť v pohode tým najlepšie pomôžeš svojmu drobčekovi. Držím palčeky.

newyorkgirl
10. júl 2009

ahojte babuleee 🙂 prave sme sa vratili z piatkoveho potravinoveho nakupu, tak som utahanaaaa normalne 😀 a najhorsie je ze mi uz dochadza fantazia, co varit, tak cakaaaam tipy co varite cez viiiiikend 😕

newyorkgirl
10. júl 2009

kde ste ktooooooo 😲

newyorkgirl
11. júl 2009

nezavrieme to tu? 🤐 😀

martinano
11. júl 2009

new su dovolenky zabudla si 😀

martinano
12. júl 2009

tu fakt vsetci dovolenkuju 😅

newyorkgirl
12. júl 2009

mati, sak viem, ale net je uz vsadeee, ale jasne, kto by chcel tvrdnut na konovi, ked ja som pracovne na PC niekolkokrat za den, a vecer moje male a velke dieta spia, tak nudaaaaa 😀

martinano
12. júl 2009

ja viem ja to chapem, u nas je to to iste,ale to velke dieta byva v praci a male spi, obcas sem kuk.ja tiez vybavujem kopec veci cez net,kedze tiez sme mimo sr,tak nakukam niekolko krat denne,ale niekedy nestihnem,tak potom makam vecer 😀

martinano
12. júl 2009

ako sa mate?

minkak
12. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
tak uz sme domka 🙂 bolo nam supeeeeeeer 😵
matka dakujem za pozdravovanie ,bolo dorucene 😅 😵

erka Miskovi dodatocne prajeme vseeeetko najlepsie 😵 a aj Vam New 😵 vela ,vela lasky 😵 a pekne fotecky,tak zase zariadujes.....
ivaz krasne fotecky tak ste si to pekne uzili 😵
Aj ja vitam nove kocky,tak dufam ze sa v stredu zase vo velkom stretneme na stretku a hlavne nech uz to vyjde u Matejku 😉 nech mame pekne pocko 😵 my urcite dorazime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre