Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
17. aug 2009

myslela som kala,siska alebo magda?

ivaz
17. aug 2009

Erka, vidíš to som si neuvedomila. Zajtra idem do práce si vypísať dovolenku sa budem informovať. 😉

ivaz
17. aug 2009

Nám sa na kvetnej veľmi páčilo, keď dáte info kedy a kde my by sme dorazili. 😉

dannynka
autor
17. aug 2009

jeeej ivaz krasna fotto v pase 😵 ,veru tusim minule s Gabika s Filipkom celkom sadli a pekne sa vyhrali bolo by super keby ste aj vy dorazili..... 😉 ozaj este by si tusim mala mat aj nejake fotto kde je Gabika ci ee?

ozik co tak teda piatok......doobedu ci poobede?dohodnime si teda den a aj cas... 😉

erka12
17. aug 2009

ja mam uz treti mesiac dovolenku 😀 dobre to padne,ale veru uz iba tyzden 😉

ivaz,jasne pridte aj vy?

dannynka
autor
17. aug 2009

oki babulky hlasim odchod do hajan ale zajtra si Vas precitam.....co ste napisali pa pa a bru 😉

erka12
17. aug 2009

radsej poobede,my chodime uz pred 12 spat 😉

ivaz
17. aug 2009

Danny už som musela foto aktualizovať. Veď bolo rok staré. Tie fotky som ti ešte neposlala. Pošli do IP tvoj email. Napravím to v najbližšej dobe.
Piatok nám vyhovuje, to sme siroty, tatino ide na akciu. Vy máte po dve deti tak si dohodnite hodiny.

erka12
17. aug 2009

danny,dobru aj ja si uz pojdem lahnut 😉

ivaz
17. aug 2009

Píšem ako Tatár, idem aj spinkať. Dobruuuuu.

minkak
17. aug 2009

Caute kocky 🙂

Ivaz este stiham 😅 takze sa pridavame a aj my 😉 prajeme Filipkovi vseeeeetko len a len to najlepsie 😵

lennie7
17. aug 2009

danny dakujeme za gratulko a aj my prajeme vsetko len to naj Filipkovi hlavne vela zdravicka 🙂

minkak
17. aug 2009

lennie,tak este raz Nicolke vseeetko len to najlepsie 😵 😵 😵

siska_br
18. aug 2009

ivaz - neviem, ci so dobre lekara identifikovali, ale ak mate tiez Chudeho, tak my sme prave od neho prisli a bolo to celkom v norme, nebol tam nejaky extra naval

danny - dakujeme, ze na nas myslis so stretkom, dnes sme boli u lekara, malicky chytil nejaku letnu virozu ☹ , tak neviem-neviem - nechceli by sme vam deticky nakazit.

a dodatocne gratulujeme vsetkym 3-rocikovym oslavencom 😵 😵 😵

dannynka
autor
18. aug 2009

siska-ved uvidis ako na tom budete,a ked nebudete moct teraz tak snad nabuduce.... 😉

erka kde si hmm?ivaz povedala ze sa mame dohodnut my dvojdetne tak ja navrhujem teda ten piatok asi skvor doobedu okolo 10-tej leb poobede uz bude doma baba a bude chcet mat vnucatka pri sebe co Vy na to?

ivaz
18. aug 2009

Ďakujeme za blahoželania. Oslávenec má momentálne upišťané obdobie a ja som pomaly s nervami v kýbli.
Sivka, dík za info. My sme to očkovanie predsa len odložili a pôjdeme budúci týždeň, lebo k nástupu do škôlky potrebujeme tri dni staré potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa. Tak to vybavíme oboje naraz.
Erka, keď spomínam škôlku, nechcete prísť vo štvrtok do MC na tetu Mirku? Minulý týždeň tam bolo málo detičiek, bolo to fajn.

erka12
19. aug 2009

baby takze piatok okolo 10, moze byt?my sice o 12.00 uz spinkame,ale nevadi,aspon na hodinku prideme 😉

ivaz, do mc mozno prideme 😉

siska skoro sa uzdravte,neviem,ci som ta minule nevidela,ten vas kocik 😉 som spoznala 😉

lennie,dodatocne prajeme nikolke vsetko naj k narodeninkam 😉

ivaz
19. aug 2009

Siska, prepáč premenovala som ťa. Poriadne sa červenám.
Erka, Danny, v piatok dorazíme, možno aj trošku skôr. 😉 Stávame totiž o šiestej.
Baby nemáte niekto DVD Noody Dnes sme obehli mesto a nikde ho už nemajú. ☹ To vám je teraz hrozný problém, lebo na narodeniny sme dostali postavičky z tejto rozprávky a malý si postavil hlavu, že chce pozerať rozprávku.

erka12
19. aug 2009

dvd noddy mame,ale v cestine,nevadi?

ivaz
19. aug 2009

jéj erka, 😉 čeština nevadí, bola by si poklad 😉

siska_br
19. aug 2009

dakujeme babulky, uz je to omnoho lepsie vo vsetkych smeroch, tak sa velmi tesim 😵 😵

ivaz - ved to vobec nevadi, nemusis sa ani cervenat 🙂

erka - urcite sme sa videli, koncom min. tyzdna, na rohu piestanskej, mala si plne ruky prace s dvoma certikmi...ja som taka osivava, nechcela som sa na teba vrhnut z nicoho nic 😉

my sme este asi moc krpati, nooddy-ho este nepozname, sto eto? 😨

erka12
19. aug 2009

ivaz,pokusim sa napalit,mame 2 dvd,aj my mozeme prist skor,lebo tiez rano skoro vstavame 😉

siska,ked ma nabuduce uvidis,tak sa kludne prihovor,ja niekedy chodim ako slepa,hlucha,ale pri nasich chalanoch sa niet comu cudovat 😉

dannynka
autor
19. aug 2009

ahojte 🙂

ivAz oki,my mame zas opacny problem ale urcite najneskvor okolo 10-15 sme tam 😉 dnes som stretla aj dienku tak aj ona vravela ze pride 🙂 😉

siska a tesime sa aj na Vas 😉

inak aj my mame dvd nodyho tak ak nahodou nema erka rovnakeho radi napalime a podelime sa 😉

dannynka
autor
19. aug 2009

siska-asi tak ako som sa ja vrhla na Teba vsak 😀 ale som rada ze som Ta spoznala osobne a nielen podla fotto 😉 😉

siska_br
19. aug 2009

danny - no, ja som taka ostychava, tak som rada, ze si ma prepadla, ja by som sa sama eee 🙂

no uvidime ako na piatok, dnes bol uz samko dobry, teplotku mal raz 37,3, neskor uz uplne bez teploty, aj s prehankami sme sa snad uz vysporiadali, tak to snad uz bude v poriadku 😵 😵

newyorkgirl
19. aug 2009

ahojte, teda ja som oneskorenec este dodatocne Nicolke aj Filipkovi veeeelke GRATULKO k trom rocikom 😵

lidi ja uz neviem kde mi hlava stoji o dva tyzdne letime domov a prave vsetci otravuju so vselicim doniest takze ja neviem asi pojdem s 3ma kuframi alebo svoje oblecenie neberiem...

pocujte babule a vam deti nechytaju cechizmy? nasa mala pozerava barbiny: mamina čo si to udelala? niekedy sa na nej tak sulam... ale aspon ze vie kde to slovicko aplikovat, dnes som jej povedala daj si pyzamko bitte a ona a mami to co je bitte a ja ze jaj dieta este nemcinu ti treba miesat do hlavy ze prosim tak som jej hned po anglicky ze please 😀

ivaz
20. aug 2009

Baby moje dieťa sa včera okúpalo vo fontáne, a keďže som zabudla náhradné veci prichystané doma na stole, tak som mu utekala niečo kúpiť. No nič sa mi nepáčilo, okrem pyžamka. Domov sme teda išli v nočnom úbore. Už rovno prichystaný do postele.

Siska to je super, že ste už vcelku ok, držíme palčeky. A čo sa týka rozprávok, za chvíľku ťa čaká krtko... A postupne budeš mať prehľad. My keďže nemáme staršieho súrodenca tak púšťame len také nezavädné rozprávočky, kde nie je moc agresívnych scén ale aj to nás čaká.

Danny, erka ďakujem DVD poteší, tak aby ste nemuseli napaľovať obidve skúsim poprosiť erku, ďakuje.

New, ďakujeme za gratuláciu, posielame pusinku. A čo sa týka čechizmov nás to zatiaľ obchádza a dokonca aj po dovolenke so sestrinou rodinkou, ktorá žije v ČR sa na neho nič nenalepilo, len sem tam skonštatuje, že takto hovorí Kajka (jeho obľúbená sesternica). Takže za chvíľku ste doma. Už budete bývať vo svojom bytíku, alebo ho máte prenajatý?

dannynka
autor
20. aug 2009

ivaz-dobre ze v pižamku 😵 😀 😀 😀 😀

tak teda zajtra o 10-tej na kvetnej 😉

amatula
20. aug 2009

ahojte

jeje keby som castejsie sem kukla a citala.....aj my by sme prisli na ihrisko vas pozriet 😒 no to uz asi nepojde...skoooooooooooda 😒
snad nabuduce... 😅 😕

newyorkgirl
20. aug 2009

ivaz super s tym pyzamkom, take mile 😵 s bytikom mi ani nevrav po troch mesiacoch hladame dalsieho najomnika bo moja kamoska dala vypoved a to som jednych zrusila den pred podpisom zmluvy prave kvoli nej, ale vsak tak to byva pomoz niekomu a sa ti to vrati aj s urokami naivita riadna 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre