• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
ahojte :slight_smile:

ivaz mame sa celkom oki....som rada ze mi Gabika ostala doma aspon ma Dominik o zabavu postarane :grinning:
A Vy ako?
3. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tie dve temy su fakt na cosi asi... mali by sme to presunut na jednu si myslim, lebo tu je mrtvo potom :sweat_smile:
3. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

tak my sme uz doma z Terchovej, pozeram ze za cely tyzden tak malicko prispevkov??? ani nemam co citat :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuknut do druhej temy :wink:
5. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
new-moja rec :confounded:

mami vitajte doma ako ste sa mali?
5. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny :wink:

na dovolenke sme sa mali vyborne, prijala by som este jeden tyzden :wink: krasne pocasie vyslo, mala sa vyblaznila v prirode a ja tiez :grinning:

akurat vo stvrtok prsalo no nevadilo, aj tak sme si urobili program :wink:
skusim dat nejake fotky, no nemam program na upravu tak musim kuk na nete, lebo take velke sa mi do albumu nezmestia :grinning:
6. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som nic tento tyzden nestihala,este aj filipko ochorel :frowning2: ale uz mu je fajn :wink:
misko skolku zvladal najprv hrdinsky,v piatok rano s placom a zajtra sa velmi tesi,tak neviem co bude :wink:

new,tak vitaj na sk :wink:

mami aj ja chcem dovolenku :wink:

danny ako sa mate?
6. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte!prepacte,ze som sa vam sem votrela ale mohli by ste mi dat info o nejakych detskych obchodoch v trencine.ci je tam nejaky väcsi obchod detsky
6. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka - aky problem??? dam ti cislo na majitela chaty v Terchovej??? :grinning: :grinning: :grinning:
no ale vazne, to tak cloveku dobre padne taka dovolenka - aj ked jeden znamy mi povedal ze co chcem ked som na dovolenke uz od novembra :zipper_mouth:
6. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to.beruska, jeden detsky obchod je v Laugariciu (novy obchodny dom pri Tescu) na 1. poschodi. Vola sa Pre deti (ma aj web stranku) a druhy detsky obchod je v centre mesta, blizko prioru v byvalom hoteli Laugaricio. Ten som zabudla nazov, ale to lahko najdes.
7. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten obchod v meste sa vola Rico baby a maju pobocku aj v Maxe :wink:
7. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska a ja rada chodim nakupovat aj k sanerovi-byvaly masokombinat...na nam.Sv.Anny :slight_smile:
7. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak sme doma z vychodu zase :slight_smile:
7. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new - to ste rychlo vybavili :wink: a ako bolo?
7. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami ale fajn som si oddychla a hrajkali sme sa so synovcekom ma 6mes. tak nikolka vozila v kociku, kupkala, no ako babiku ho mala ona strasne lubi babenka :slight_smile:
8. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, new tak to sa Nikolka na malinke isto tesi ked ma rada babatka :wink:
9. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
new gratulujem :wink: nech pekne rastiete :wink:

ja som od pondelka bez hlasu :frowning2: no je to sranda :wink: hlavne,ked v skole potrebujem s prvacikmi komunikovat :wink:
9. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami no nikolka nas dnes pekne pobavila ked povedala mojmu brachovi co ty nevies ze mama je tehotna, ved ona caka babo :grinning: mudra je ako radio a to jej to vlastne nikto nehovoril len to niekde musela pocut ako sme sa rozpravali :sweat_smile:

erka teda a ako to zvladas?

babulky a co stetko zajtra teda kdeee? :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new,nikolka je teda sikovnica,ked rozprava za teba :grinning:
9. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda new, tak mala nakoniec vyzradila velku novinu :wink:

detska uprimnost :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja do hajan, uz som hotova lebo mala sa zacala v noci velmi casto budit :unamused:

erka - ty ucis prvacikov? na ktorej skole? a ako hlas? neskusala si nejake domace recepty?
9. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

erka este ma napadlo na ten hlas, moja segra si velmi pochvaluje homeopatika - asi Homevox :confused: skus sa opytat v lekarni, urcite ti poradia. segre to vzdy zabralo :wink:
10. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence z Trenčína....chcela by som sa vas spytat, ci ste chodievali cvicit pocas tehotenstva a kde v Trencine. Ja to tu nepoznam, tak mi prosim poradte kde je dobre chodit ......budem Vam velmi povdacna... :slight_smile:
10. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erka super bez hlasu už druhý týždeň v práci. To ti drobcovia dávajú zabrať.
Jja, čo sa týka cvičenia pre tehulky. Viem, že sa cvičí v stredu o 17 hod. v Družbe na poschodí a taktiež by malo prebiehať cvičenie pondelok a štvrtok v nemocnici. Skús sa tam informovať. A odkiaľ z TN si?
10. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivaz ja som z Biskupic, takze to mam blizko aj do druzby aj do nemocnice....dakujem za info :wink:
10. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivaz a filipko ako v skolke? :wink:
10. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babulky tak stretko bolo supeeer, skoda ze ste niektore nemohli dorazit, tak niekedy nabuduuuce :wink:
11. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte veru bolo supeeeeer :slight_smile: :dizzy_face:
erka co hlas,uz lepsie?
11. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
a kde si mozem pozriet fotocky zo stretka?
minka hlas lepsie :wink:
11. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotocky:wink:
11. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na stretku bolo fakt super....minkak kraaaaaaasne fotecky......... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok