Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
11. sep 2009

lucaska aj Tvoje 😵

drobec.zz
11. sep 2009

krasne fotocky babenky... tak uz sme tu zase? 😉

ivaz
11. sep 2009

Krásne fotečke, škoda, že sme nemohli prísť. ☹
Erka, Filipko nastupuje do škôlky až po výbere nosných mandlí, aby sme zákrok kvôli chorobám nemuseli odkladať. Takže nás to slzavé obdobie ešte len čaká.

lucaska
11. sep 2009

ahojte, noo mohli by sme ostat uz v jednej teme,??????????????
ivaz a kedy idete vyberat mandle?????

ivaz
11. sep 2009

Lucaska a ktorá téma je tá správna?
Zákrok nám posunuli na 1.10 a mám z toho des. Vôbec si neviem predstaviť pobyt v nemocnici. Brrr.
Drobec, ako Romanko? Nežiarli na bračeka?

lucaska
11. sep 2009

ivaz a kolko by ste tam mali byt po zakroku....??????? no neviem, ale sme sa na stretku bavili ze by sme mohli ostat v povodnej trencin, takze v tejto........................... 😝

ivaz
11. sep 2009

V nemocnici by sme mali pobudnúť necelé tri dni. Samotný zákrok netrvá dlho, ale Filipko bude v narkóze, preto tam musíme absolvovať predoperačné vyšetrenia a zostať ešte jeden deň na pozorovanie. Dúfam, že to bude dobre znášať.
A čo Lucasko, hlava už zahojená? Filipka navštívil komár a všetky štípance si rozškriabal do krvi. 😠 Nezaberajú mastičky ani sprejiky. Neviem čo budeme robiť pri kiahňach. Vôbec si nedá vysvetliť, že si to nemá škriabať. 😠 😠 😠 Jeho každý výstupok na pokožke láka. 😖

minkak
11. sep 2009

drobec aj tvoje su krasne 😀 😀 😀

no vsak sme sa vcera zabudli a new nas tu hladala....hned nas sprskala 😀 😀 😀

ivaz to zvladnete 😉 nebojkaj,ja vieeeem no ☹
ale kazdopadne sa drzkajte 😉 😉 😉
mojej sestre to robili niekolkokrat ☹ 😖

ivaz
11. sep 2009

Minka, nestraš. Sestre to robili ambulantne?

minkak
11. sep 2009

ivaz tak to ja neviem musela by som zistit....to su uz roooookyyyyyyyy,jej robili aj krcne-viem ze vtedy papkla zmrzlinku ajajaaaaaj 🙂

ivaz
11. sep 2009

A ty si jej zmrzlinu závidela, však?😉
Idem ja do hajan. Prajem peknú noc nočným sovám.

lucaska
11. sep 2009

ivka, tak sa drzkajte...........vsetko bude dobre, len na psychiku to bude trosku zaberak, teda aspom premna ked som bola s lucaskom tri dni v nemocke pri laringitide......ale zvladnete to-.......

a hlavicka uz v pohode, len mu tam trosku vlasky chybaju ale ved dorastu......... 😉 😉 😉

minkak, nooo veru............povieme ze budeme tu a aj tak som isla do volnej diskusie...xixixi

minkak
11. sep 2009

Ivka vies co to si nejako nepamatam....to uz je fakt davno 😀
myslim,ze nie 😉 u nas take nefungovalo nikdy 😉 takze asi nie 😉
dobru nocku 🙂

Lucaska no vsak,sme sa zabudli 😀 😀 😀

mami.sk
11. sep 2009

ahojte 😉

super ze sa zase pise do "starej" temicky 😉

ja som sa dnes nejako nemohla dostat na MK 😖

ivaz - dufam ze sa Filipko rychlo uzdravi 😉

Terezka minulu noc prvykrat prespala uplneee celu noc 😅 baby , ja som sa prvykrat po 9 mesiacoch vyspala 😀 😀 😀 tak som zvedava na tu dnesnu, drzte palce 😉

idem uz ale pomaly aj ja spat 😉

vlalu6it
12. sep 2009

ahoj,,mozem sa k vam pridat????od novembra budem zit v trencine,,, 🙂

vlalu6it
12. sep 2009

mate krasne fotky zo stretka,,,dufam,,ze aj ja sa s vami takto raz stretnem,,,zatial v trencine nepoznam nikoho,,tak som sa rozhodla,,ze sa spojim aspon takto cez net s mamickami,,,
budeme byvat hned vedla juzanky 😅

minkak
12. sep 2009

Dobre ranko 🙂

Vsetkym Majkam este raz vsetko najlepsie k meninkam 😵

Vlalu vitaj medzi nami 😵 no Juzaniek je nas tu dost 🙂

Mami to potom stretku,ze?Tak super,dufam ze aj dnes ste si pobuvkali 🙂

newyorkgirl
12. sep 2009

ahojte babulky ano ano tak v spravnej teme 😀 my dneska ideme po navstevach babky tety ujovia tak prideme az vecer, zaciname teraz obedom, mne rano uz byva tak zle, mam trocha obavy z utorka, letime sice poobede ale vyrazit bude treba skor, tak snad to prezijem, nemate nejaky typ co rano spapat a pripravit zaludok? 😖

dannynka
autor
12. sep 2009

pekny vikendík prajem 😉

jeej na trencine to opet zije 😵 😵 😵 😵

mami-gratulko Terezke k prespatej noci 😉

vlalu6it
12. sep 2009

minkak--dakujem,,aha,,trakze juzanky 😉 inak uz sa ti to poriadne krati,,oktober je co nevidiet,,kukla som do tvojho alba,,pekna tehulka si,,,pristane ti to,,,uf,,ale zrazu z jedneho baba budes mat doma 3och drobcov,,uha,,,klobuk dolu,,,

lucaska
12. sep 2009

ahojte, vsetkym majkam prajeme vseko len to naj naj naj,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉

vlalu6it vitaj medzi nami..................a kedy sa stahujete do tn?????

new, drzkaj sa............ 😉

lucaska
12. sep 2009

este som zabudla mami, tak to je super ze ste si takto pospinkali celu noc, dufam ze aj dnes prespite... 🙂 🙂

erka12
12. sep 2009

mami,super,ze terezka prespala celu noc 😉 neboj bude to castejsie 😉

mami.sk
12. sep 2009

ahojte 😉

dakujem za gratulko a aj ja zelam vsetkym Majkam, Mariam a Maruskam vsetko najlepsie 😉

joj, dnesnu noc sa zobudila Terezka len raz, o 4 rano na kojenie a potom zase spala do 7 takze sa tesim 😉 dufam ze sa uz v pohode vyspim 😀

vlalu - vitaj medzi nami 😉 dobre si urobila ze si k nam zavitala 😉 ja som v TN poznala veeelmi malo ludi a teraz??? parada 😀 😀 😀

my sme dnes boli v Juzanke, isli sme cez Brezinu pesi, krasne pocasie vyslo tak som spokojna, malo byt uz chladno ale bolo super 😉 perfektna prechadzka 😉

minkak
12. sep 2009

new no mne zle nebyvalo,ale pocula som,ze vzdy si treba k posteli nachystat nejaky rozok,piskot....alebo take nieco a dzobnut skor nez vstanes 😉

vlalu no veru letiiiii to 😵 dakujem velmi pekne 🙂 no bude to sranda 4 kocky na ocka 😀

mami no super,tak to uz bude len lepsie uvidis 😉 tak ste mali pekny dnicek 🙂

vlalu6it
13. sep 2009

lucaska--aj tebe dakujem za privitanie..no my sme tam uz v podstate 2rok nastahovani,,ale tak teoreticky,,kupila som tam byt a priatel -teraz uz mangel pozemok v kostolnej,,,zijeme a pracujeme v taliansku a v novembri na zaciatku uz cestujeme na celu zimu na slovensko,,dokoncit nas byt a trochu sa zabyvat,,,je uz ako tak hotovy,,len treba este podlahy dorobit,,cakaju tam na nas,,dvere dokupit,.,nabytky objednat a postel a dojde nam uz aj objednana gaucovka,,len doteraz sme koli casu nic nestihlai,,stale sme len tu v tally a ked dojdeme na tyzden,,vela sa toho postihat neda,,,no teraz celu zimu az do marca,,tak strasne sa uz tesim,,,

minkak-tvoj muz ma stastie 😀 bude diskriminovany 😀 asi by si mal poriadit nejakeho psa 😀
inak mne zacalo byt zle v 3mesiaci a trvalo to do konca 5..ufff ale nevracala som,,vzdy mi bolo zle v presne hodiny od 16-1rana,,,,dobre co???ale mala som prestrasnu tehotnost,,velke koliky obliciek,,,a porod ani nepisem,,ale zato mam uzasne dcerku,,velmi dobre dievcatko malu angelicu,,,,pfuj,pfuj,pfuj

mami.sk--tvoja terezka sa takto budi???juj,,my mame fakt stastie od prveho dna narodenia malej som sa vyspala vzdy najmenej 8hodin,,ona od zaciatku spala od pol desiatej do 07.30rana,,,,bez prerusenia,,teraz trosku menej ako sa jej chce,,ale stale sa vyspime,,,obdivujem vsetky zeny,,co musia v noci vstavat,,,
ja sa tiez tesim na tie zimne a vianocne prechadzky s kocikom nejak okolo juzanky ,,alebo po meste a vianocne koledy,, prdo,,a celkovo kenecne prve vianoce vo svojom a sami,,len nasa rodinka,,,kupim taky vianocny strom ako hora a navesam na neho cely svet,,a same svetielka a budem sa tesit ako male decko,,,a darsek nepotrebuje,,len nech citim domov,,baby ja som taky blazon,,ja sa uz taaak neviem dockat....

krasnu nedelu vam prajem,,my ideme niekam do cukrarne na kolku jogurtovej ,,,,stale mame krasne na nase slov.pomery letne pocasie

vlalu6it
13. sep 2009

mami.sk--kukla som si terz vas albumik,,,ake je to mile ked vidim ako poekne si ten sled fotiek davala,,nasa mala bude mat teraz 23pol rocka,,,strasne sa uz neviem dockat,,ked si tak pekne sama sadka,,,,uplne sama alebo sa bude plazit,,,
mne sa paci ten nosic co mate na chrbat,,my mame nosic na predok,,ale malej sa v nom vobec nepaci,,,, 😖 skoda penazi,,vazne
teraz doma ked dojdeme v novembri budem zhanat stolicku pre nu na jedenie aby tam mala svoj stolicek,,,len uvazujem,ze si to asi objednam tui z bazaru stranok,,novy vide asi okolo 200eur,,co sa mi zda utiahnuta cena,,,alebo som si vybrala prilis konplikovany,,, ☹
tie pazzl su super vsak???aj my ich pouzivame,,mala sa dokaze na nich hrat cele hodiny,,,

siska_br
13. sep 2009

ahojte dievcata

vratili ste sa do povodnej temy? 🙂

ivka - mne ako dietatu vyberali nosne mandle trikrat, vzdy mi dorastli ☹ , zakazdym som pobudla 3 dni v nemocnici, ale vtedy este take cosi ako pobyt s maminkou nebol, musela som si odtrpiet sama 😢 😢 😢 zakrok prijemny nebol, ale dost rychlo to prebolelo, a mozno to uz dnes robia aj nejak menej bolestivo - teda snad to filipkovi nejak ulahcia. ale tri dni vam ubehnu ako voda a budete opat doma 🙂

mami - joooooj, to ti teda riadne zavidim, ze prva prespata noc, fakt teda zavidim uplne nahlas a verejne, u nas su noci desne, hrozne ☹ radsej ani nepopisujem. a majka - dodatocne zelam vsetko vsetulinko najlepsie k meninkam 🙂 , zo srdiecka 😉

new - mne zle nebyvalo, ale ked som cestovala domov autobusum, vzdy v prievidzi som grckala ako na povel 😝 , na cestovatelsku nevolnost su homeopatika - volaju sa cocculine alebo tak nejak, ale mne moc nezaberali, potom mi jedna lekarnicka odporucila ginger v tabletkovej forme - a tie vdakabohu zafungovali spolahlivo. tie cocculine inac mam este aj doma, ak by si nahodou chcela vyskusat, kludne ti ich rada posuniem. ten zazvor mi tiez ta lekarnicka priniesla z lekarne

vlalu - aj ja ta vitam, ja som tu tiez len kratko, tiez pristahovana,ale nie z takej dialky, ako vy 😉

minkak
13. sep 2009

Ahojte kocky 🙂

Vlalu pozerala som si Tvoje fotecky-peknucke 🙂 Angelicka je velmi krasnucke dievcatecko 😵
no november je to co chvila a uz tu budetet natrvalo?A ako ste sa vlastne dostali do TN,ked pises,ze tu nikoho nepoznas?Preco TN?Odkial ste?
no z mangelika bude kral bude mat 3 princeznicky-bude si kralovat 😉 ale vladnut budeme asi my 😵
ked to dobre este potiahneme do oktobra ,tak bude mat ocko doma 4 oktobrove vahy 😀 to bude mat s nami veru 😀 myslim,ze psik nam vobec ale vobec chybat nebude 😀
ani nestras 😀
to uz by bol iny blazinec 😀
tak si tam este uzivajte to krasne pocko 😎 a nech Vam v cukrarni dobre chuti 😵

siska veru ,veru-v povodnej 😉

prajem Vam peknu nedelu kocky 😎 😵

mami.sk
13. sep 2009

ahojte 😉

vlalu - dakujem 😉 ja som pozrela tvoj album, kraaaasa 😅 pekna rodinka 😉 a mala angelica je podarena 😉
puzzle ma Terezka velmi rada, ja jej to vzdy poskladam a on a hned rozoberie
😀 😀 😀 ten nosic je na turistiku, pozerala som ze aj vy asi s malou vela chodite na vylety a je to fakt super 😉 mala tam bola spokojna a mala super vyhlad na vsetko, to je nieco pre nu 😀 😀 😀

siska - dakujem k zelaniu 😉
neboj, aj u vas prva prespata noc pride 😉 ja som ani neverila ze sa niekedy este vyspim 😀 😀 😀 vsak ste ma videli na stretku, len som tam zivala a zaspala by som aj postojacky, terezka 5-6 krat za noc hore a zrazu mala tak spi 😕 dnes zase bez prebudenia 🙂 klop-klop-klop
zacala som jej davat kasu az po kupani, tesne pred spanim a mozno aj to urobilo svoje, nie je hladna v noci a mozno preto sa nezobudi 😕 neviem, neviem, len dufam ze uz sa to nezmeni k horsiemu 😔

moj manzelik isiel s malou vonku a ja mam trochu casu pre seba 😉

peknu nedelu zelam 😉

zelam peknu nedelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre