Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
25. sep 2009

drobec - chodievame do Juzanky na 2. posch 😉
a to si vsetko postihala aj s tym bolavym klbom??? ja mam co robit aby som to postihala pri jednom dietati a bez bolesti klbu...
inac moja babka je velka bylinkarka, ona pozna vsetky bylinky a sama sa nimi lieci a aj si ich sama zbiera tak jej skusim zajtra zavolat a popytam sa ci by nebolo nieco na ten tvoj klb

veru - ja ako "nejuzanka" by som si mala pre Terezku doniest svoje kamienky 😀 😀 😀 lebo sa jej mozno neujde pri takej hojnej ucasti

😀 😀 😀

mami.sk
25. sep 2009

inac my sme cely vikend s Terezkou tiez same, tatinko bude obidva dni mimo od rana do vecera tak mozno budem taka akcna ako drobec a vsetko stihnem, mozno aj ozehlit 😝 a okna umyt co sa uz dva tyzdne chystam 😀 😀 😀

drobec.zz
25. sep 2009

mami, no ja som mala teraz taky citat: cim viac deti, tym viac casu, fakt, ked sme boli 3 aj s babkou,tak sme nic nestihali, 2 s muzickom uz lepsie a sama, tak uplne v pohodke, deticky ako medik zlate, doma pocuvali, Romanko pomahal, a aj som si polezala, ani unavena som nebola, ono sa nie nadarmo vravi, ze deti vedia kedy maju pocuvat🙂 a to Tomasko pospinkal aj 6 hodin jednu noc, ked som mala ten klb najviac bolavy a teraz je hore zase kazdu hodku az dve ☹ dakujem, ze sa spytas babky, velmi mi to pomoze 😉 a cvicite cez MC??? tam ste sa prihlasovali?

mojkamirka
26. sep 2009

ahojte, a to si mám niečo priniesť so sebou na stretko, alebo ako to u vás funguje? Ja som tiež nejužanka, takže aj kamienky? 😉

mojkamirka
26. sep 2009

drobec, ja som sa prihlasovala priamo u tej pani, čo robí kurz. Mne to poradila siska. Chceš na ňu číslo?

drobec.zz
26. sep 2009

mojkamirka, mozes mi ho dat do IP? 😉

mami.sk
26. sep 2009

drobec - chodime cvicit cez MC ale prihlasovala som sa u tej pani, tiez mi dala cislo siska 😉

mojkamirka - ja som si robila srandu ze si donesiem svoje kamienky 😀 nic netreba na stretko nosit, len samu seba a miminko 😉

mami.sk
26. sep 2009

drobec - poslala som ti na FB recepty na ten klb 😉

drobec.zz
26. sep 2009

mami dakujem velmi pekne, hned tento tyzden budem skusat, tie svedske kvapky som pouzivala aj na zapal prsnika, tak snad to pomoze a ak nie, tak urcite skusim vsetky, dakujem aj babke, pozdravujem ju 😉

mami.sk
26. sep 2009

odkazem 😉 aj ona teba pozdravuje a aby si sa cim skor uzdravila 🙂
ona sa tak snazila 😀 najprv mi z hlavy povedala co si pamatala a potom este pozrela do mudrych knih a este nejake receptiky mi zavolala - tie co by mohli byt take najdostupnejsie 😉

newyorkgirl
27. sep 2009

ahojte je tu nejako ticho... 😀 my sme si vcera uzivali slniecko bolo tu uuuuzasne teplucky dnik az som sa divila 🙂 tak sme boli na nejake nakupy s Nikolkou dnes len domka, navarene mame vecer sme robili francuzske zemiaky tak dnes ma caka iba hrrrba pradla a upratat kuchynu no 😀 krasnu nedelu vsetkym 😉

mami.sk
27. sep 2009

veru new - tu nikoho niet 😀 😀 😀

ja uz vidim Terezke druhy zubok 😉 tak som spokojna ze tie horucky signalizovali naozaj zubky 😉 a este jedna velka novina u nas - vcera Terezka presla uplne sama 5 krocikov 😉 tak o chvilku nam zacne behat 😀

lucaska
27. sep 2009

ahojte, tak konecne som vas docitala.......................drobec,tak si to pekne zvladla sama s chlapmi....a ten klb ako aj si bola u doktora?????

mami,tak super ze terezke vysiel zubok....tak uz budete aj coskoro chodit, nooo teda super.............

new,a co ste nakupili?????

my sme mali taky pracovny vikend, lebo nam murovali balkon, davali okna, vsetko okolo toho , potom ten bordel........ale chvalabohu uz to je za nami...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mojkamirka,nemusis nosit nic len seba a drobca...............uz sa na vas vsetkych tesiiime.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

drobec.zz
27. sep 2009

radka, bola som u doktora, vraj to je na dlhodobe liecenie, ale chce pockat a neradil mi zatial prestat kojit, nevie ci to je len take zotavenie po porode, alebo dlhodobejsie, takze zatial kym ma nechyti to ako minule, ze sa nepohnem, tak prezivam len tak plus rady od babky bylinkarky 😉 😉 😉

mami, no ked zacne behat, tak neprestane, gratulko k zubku 😀

no my sme dnes dosli stastne na vychod, Miska som vyhodila v Rk a sama s mojimi dvomi chlapmi som dosla az do BJ, vam poviem, ze to bola jazda, maly pocuvali a Tomi vydrzal bez papkania vyse 3 hodin, aby sme nemuseli stat, tak super a v autosedacke sa mu paci, takze trasa 350km zvladnuta, mozme vyskusat dlhsie 🙂

radka, no ten bordel si pamatam aj ja, ked nam to robili, ale potom som bola rada, lebo umyvanie plastovych okien je radost oproti tym klasickym 😉

no takze mate stretko? nech kamienky vydrzia a prijemne stretkovanie, no my neprideme, my stretkujeme tu 😀 😀 😀

dannynka
autor
27. sep 2009

ahojte 🙂

Katka Jakubkovi od nas este raz vsetko naj naj najnk dnesnim 2-rockom 😵 😵 😵 😵 😵

vlalu6it
28. sep 2009

drobec.zz--prajem ti skore uzdravenie toho tvojho nestastneho klbu,,uch,,nezavidim,,,
ano,,to tak uz byva,,ze ked su chlapi doma,,tak akosi nic nestihame,,, 😉

baby-ja som mala crevnu chripku,,ale uz sme ok,,aj manzelik,,nastastie malej nebolo nic,,dnes mame uz presne pol rocka aj tyzden,,,mam pocit,,ze si uz ide pekne sama sadkat,,,vy´hadzali sme sa z jahnacinky,,, ☹ pekne papkame hotove obediky a sme sgtrasne zivansky huncuti,,,, 😀

mami--a ako tam na tych loptach cvicite,,s detickami???joj vam uz 2zubok,,my este nic,,,, 😅

vau,,vy mate stretko???tak vam prajem skvely den,,a super naladicku,,pekne sa pofotografujte a nahodte tu,,,,nech sa aj my ostatne potesime 😉

vlalu6it
28. sep 2009

drobec--inak my sme ked mala mala 2mesiciky nieco zvladli 16hodin na sr,,v pohodke spinkala ,,ale ja som ju prevazala vo vanicke,,aby pekne lezkala,,,a zvladla to supis,,vo vajicku taku dlhu cestu by isto neprezila 😖

vlalu6it
28. sep 2009

inak si mylsim,,ze problem bude teraz v novembri,,kedy 8cestujeme naspat na sr,,,a mala uz nechce len tak sediet,,chce sa plazit a hrat sa,,,uz ani hodinu nevydrzi len tak sediet,,strasne sa tej cesty obavam,,,ufff,,,to teda bude

mami.sk
28. sep 2009

ahojte 😉

vlalu - a ja ze kam si sa stratila a ty takto 😝 no dufam ze uz je lepsie 😉 co sa cesty tyka tak my chodievame na vecer, v takom case ako mala chodieva spat a prespi celu cestu 😉 nam to trva 6 hod, vy skoro 3x tolko ale hadam to zvladnete 😉

ja mam zase z nosa vodovodny kohutik, nic ma neboli, len mam strasnu nadchu 😝 😝 😝 nemam ani teplotu, tak vobec neviem co je so mnou 😕 😕 😕

kala12
28. sep 2009

ahojte babule,

tak zajtra stretko na kamienkoch za Juzankou plati? Kto moze a ma chut, nech pride. Martinano tesime sa na teba.

My si este uzivame krasne pocasie,cely vikend sme boli mimo domu, len prespavat sme chodili. 😀 😀 😀 V sobotu jarmok, potom az do vecera u sestry na grilovacke, v nedelu sme sa rano zbalili a hybaj na chalupu.Taketo dni by mohli byt este cely oktober. 🙂

Mami tak sa do zajtra vyliec 😉

Vlkalu takto ti nezavidim, crevna viroza je otras, a este k tomu sa starat o malicku,to muselo byt unavne... ☹

mami.sk
28. sep 2009

kala - dufam ze budem fit 😉 najvacsia sranda je ze mam pocit ze je to nejaka alergia / 20 rokov sa liecim na alergiu a minuly tyzden mi robili testy a nic mi nevyslo 😀 😀 😀 /
tak neviem ci sa mylia testy alebo moje telo 😀 😀 😀

prave kukam pocasie a ma byt 19 stupnov a dazd 😕 😕 😕 co so stretkom ked bude skaredo??????

mojkamirka
28. sep 2009

ahojte,

mami, ja som bola presne v takom istom stave včera a dnes akoby uťalo a nič mi nie je, tiež nechápem ale som rada tomu. Ideš zajtra na to cvičenie?

lucaska, no i tak si vezmem aj kamienky 😀 😀

mami.sk
28. sep 2009

mojkamirka - urcite pojdeme, ja sa citim dobre len ten nos 😝 ked bude pekne tak pojdem ako vzdy cez Brezinu , keby prsalo tak prideme autom...

dufam ze zajtra sa zobudim a budem fit tak ako ty 😉

siska_br
28. sep 2009

ahojte babulky,

my dvaja partia zajtra opat prd, dnes sme sa vratili z nemocky, takze mame zatial len taky light rezim a predovsetkym nechceme nikoho nakazit, clovek nikdy nevie...ja neviem, budeme aj my niekedy opat fit? 😝

mami.sk
29. sep 2009

siska - to ma velmi mrzi ☹ ja som sa uz na vas tesila 😔

no my ideme autom, vobec sa mi nechce slapat do kopca v takom pocasi 😝 dufam len ze nebude prsat 😕

vlalu6it
29. sep 2009

ahoj,,bre ranko vsetkym,,

baulky,,prajeme vam krasne stretko na kamienkoch,,,,skoda,ze ho nemate tu v tally-my tu mame krasne slnecno a teplucko,,by sme sli na zmrzku 😀

mami--moźes mat jesennu nadchu,,,mojéj mamke stale v jeseni tesie voda z nosa,,,a je uplne fit,,,len zmena pocasia a tak nostek takto dava na znamost,ze ide zima 😉

siska--a preco ste boli v nemocke??co sa vam stalo??

kala 12--az take strasne to zas nebolo,,manzel vracal a hnackoval,,ale ja nie,,mna len bolelo brusko a mensie teploty,,,,starala som sa o malu,,,a ked mi po tom dosli este ine bol,esti do podbruska,,to som nic ani sa nepohla len lezala,,este aj jedlo do postele mi musel priniest,,,a potom sa staral o malu on,,,zvladli sme to,,,a baby,,niekto v crevnych chripkach ako napr moj manzel chudne ,,a ja som nabrala este pol kila,,, 😅

mami.sk
29. sep 2009

vlalu - asi to bude ta jesenna nadcha, ale je to teda riadne otravne 😝

mojkamirka - kde si sa mi na kamienkoch stratila????

siska_br
29. sep 2009

mami - ako vam dnes bolo? bolo nam luto, ze nemozeme s vami ☹ hadam buduci tyzden uz budeme konecne fit...ako bolo na kamienkoch? vela sa vas zislo?

ozi, dnes sme u dokiho stretli ivku s filipkom 🙂 filipko je uzasny, uplne suverejne ma pozdravil ze caaaauuuuu 😅

vlalu - ale s teplotami sa uz dllllho mordujeme. samik mal zapal mocovych ciest a teploty ma uz pomaly stvrty mesiac..ale vsetky vysetrenia dopadli dobre, nezistili vobec nic...tak ani sama neviem, ci sa mam tesit alebo nie...

mami.sk
29. sep 2009

siska - veru skoda ze ste neboli 😉 ale nevadi, Samko sa urcite do tyzdna uzdravi a pojdete s nami 😉 😉 😉

na kamienkoch bola Minkak, Lucaska, Martinano, Mojkamirka, Zuzanamv,Kala12... dufam ze som na nikoho nezabudla 😕 my sme odchadzali o 12.30, Terezeka vstala o 7 a odvtedy nespala tak uz mala chuda dost.... v aute je uz hlavicka padala a zaspala mi na rukach ked som ju niesla domov a odvtedy spi 😉 😉 😉

siska_br
29. sep 2009

ejha, tak to sa vas celkom dost nazbieralo 🙂 akurat myslim na Mirku, ci su este babulky v brusku, pozerala som, ze sa vcera neozvala. ale stretla som ju na FB, takze asi ano 🙂

no nech si Terezka pekne oddychne, iste ju fitko zmohlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre