Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
23. okt 2009

ahojte 🙂 tak dneska mame uprsany dnik, tatina v robote aj cely vikend hruuuuza 😖 idem do prvej poradne a samozrejme Nikolku musim trepat so sebou no, tak nevadi sak asi mi ani nebudu nic gynekologicke robit ako to tu poznam pohmataju brucho zvonka a budem vybavena 😀

jaj s topankami sa ja nejdem chvalit tuna kupite zimne aj cizmy do 15libier-eur 😅 doma drazoba no ako vo vsetkom 🙄

my sme veru neockovali prevenar aj hexu naraz ani by som to nedavala spolu ale oddelene zda sa mi to vela

mami, my sme vazili 10kg v roku ledva a v dvoch rokoch 12, teraz ma asi 15kg mozno aj s topankami a bude mat narodky 3tie o chvilku nasa beha lieta skace to je strasne ona neobsedi veru uz od malicka 😀

siska_br
23. okt 2009

ahojte 🙂

new - aj tu je tak skaredo, tak trpime s tebou 😝 snad poobede aspon prsat nebude, nech mozeme von. to je nanic, ze nemas s kym nechat babulku, doverne to poznam, u gyndosa som este stale nebola, tiez kvoli tomu, ze nemam kde nechat Samika. on je este moc malicky aby som si ho tam natrepala do ordinacie, by bol asi doki prekvapkany 😅 ...to je super, ze tak dobre kupis cizmicky, veru, na slovensku je drazoba nenormalna - a to ani nehovorim o nepomere prijem - vydavky...sa so zahranicim neda porovnat, tfuj

a to ockovanie naraz - ani ja celkom nerozumiem tomu, preco to lekari pichaju naraz, tiez si myslim, ze je to strasne velka zataz na male telicko. ale zase, ked som doktora poziadala, ze by som to chcela zaockovat na dvakrat nemal ziadne namietky... 🙂

mami - ako sa ma Terezka?

minkak
23. okt 2009

Ahojte babulky dakujeme este raz 🙂

Lucaska tak sa Vam to uz blizi,juuuj ako by som si isla aj ja trsnut 😅

Mami-nahodou pekna vaha 🙂 a co uz je lepsie?uz neteplotkujete?

New tak sa drzkaj na poradni,pekne Ti tam tie tt naskakuju 😵

mami.sk
23. okt 2009

caute,

mala uz lepsie 😉 uz mala teraz poobede len 37,5 😉
no rano este mala horucku tak som zvedava ked jej odmeriam ked sa zobudi lebo spinka 😔
rano mala zase taky zachvat placu, pol hodinu v kuse plakala ale tak usedavo ze sa nedala nicim utisit ☹ ☹ ☹ bolo to hrozne nic nepomahalo, ani utisit, ani nosit, ani prsko, no proste nic 😝
potom v kociku spala 2,5 hodiny co bola tak zmorena , chudiatko....
teraz zase spi, uz hodinu tak som zvedava kedy sa zobudi 😕

new - to su super ceny, skoda ze aj tu sa nedaju take dobre a hlavne kvalitne kupit 😝 otrasne ceny su tu, a to vo vsetkom.. a ludia kupuju a kupuju lebo nemaju na vyber 😝
inac dobra poradna 😀

newyorkgirl
23. okt 2009

no veru tu je vsetko lacnejsie od potravin cez oblecko elektro a tak... ked sme teraz boli na SK tak som na moje pocudovanie nic nenakupila... idem ja, nikolka spala chvilku poobede a teraz je este cerstva samozrejme.... 😒 poradna bola ze vaha vyska 5 skumaviek krvi a dopo tlak ze 90 na 50 no merala to takym starym pristrojom ze neviem ale bolo mi mizerne cele poobedie to je pravda 😔

dannynka
autor
24. okt 2009

ahojte 🙂

mami-Terezke prajeme nech je cim skvor zdravucka 😉

my mame zase pre zmenu od vcera Atb teda Dominik,dufala som az do poslednej chvilky ze su to zubky ale dr ked ho pozrel tak povedal inu verziu.....boze tie choroby sa z nas nechcu odlepit..... 😝

newyorkgirl
24. okt 2009

ahojte

co varite babule teraz cez vikend? my fasirky ale uz stracam fantaziu, vcera sme mali cestoviny s krevetkami a syrovo cesnakovou omackou mnaaaaaam 😀

chorym detickam skore vyzdravenie zelame 😉

jaj som zabudla spomenut vcera som bola dat Nikolke prihlasku do skolky ma od januara narok na 15hodin do tyzdna co zaplati tuna vlada... no lidicky mala som dost z prehliadky triedy, jedna trieda tam stolik s plastelinou, stolik s malovanim, stolik s PIESKOM, stolik s VODOU, potom neustale otvorene dvere von, ze aby deti mali vybeh ked chcu, pritom neviem kto im povie ze idete von oblecte sa hej a vonku sa zas hraju s vodou skoro v NOVEMBRI a ked ma vzali do triedy s mensimi detmi kde ich uspavali v rohu na zinenke tak to uz som mala fakt dost jaaaaj zlate nase SLOVENSKE skolky, este som zabudla spomenut domcek pre babiky bez babik a garaz bez auticok fasa 🙄 jaaaj no na hodku dve by som ju tam dala ale dlhsie isto nie a platit za to z vlastneho vrecka pomaly tisicku na den to by ma asi fakt nikto nedonutil 😖

newyorkgirl
24. okt 2009

tak robte fasirky ked nemate ani jedno vajce, musela som ist tuna do rohoveho obchodu kde som za 6 vajec vyplatila 1,5libry co je ako 1,5 eura vlastne takze, drazoba nech sa paci 😀

mami.sk
24. okt 2009

ahojte 😉

no new - ja som tak minule robila pudingovy kolac, urobila som korpus a az potom som zistila ze nemam ani mlieko ani pudingovy prasok a ani BEBE keksy 😀 😀 😀
a tie skolky, no teda som si myslela ze tam je to na vyssej urovni....

danny - to ma mrzi ze malicky je zase chory, drzim palce nech je cim skor fit

terezka ma este stale teploty, uz nastastie nema horucku, len 37,5 tak si myslim ze su to zase zubky 😝 no asi to uz tak bude ze co zubok, to teplota 😝

mojkamirka
25. okt 2009

ahojte,

siska, ja som asi pred dvoma mesiacmi bola pozrieť k gyneko, kedy majú dlhý deň, že malého nechám doma a prídem na kontrolu. Akurát tam nemali ľudí, sestrička sa sama ponúkla, že mi malého postráži a ja som neplánovane absolvovala vyšetrenie. No des, nestihla som sa ani psychicky pripraviť na to, no prežila som. 😉

mami, snáď to budú už len zúbky

ostatným marodom želám veľa zdravíčka

drobec.zz
25. okt 2009

new, tak to je uzas s tou skolkou u vas a este za taku cenu, tak to sa necudujem, ze si radsej au-pair-ky platia 😉

mami, tak nech sa terezka, co najskor uzdravi, hadam to budu tie zubky, my sme pri kazdom mali teploty, ale az tak 39, ale nic ine mu nebolo, behal ako sinter, ale s teplotami 😉

danny, tak ste zase chory? tak sa uzdravte a nech vas to konecne uz pusti...

no nas romanko vstaval zase v noci, kazde dve hodky , vecer pozerava vecernicek a predvcerom isla bambulka a tam bolo take strasidlo a zatial musim poklopat, ze od vtedy spal celu noc bez mliecka, tak az rano sa zobudil, lebo sa boji strasidla, ale keby ste videli ten zachvat, co chytil, ked ho tam zbadal, chudatko, vcera ani vecernicek nechcel pozerat, lebo sa bal, ze tam zase bude, ale na ten spanok to bolo dobre, ved uz je nacase aby spinkal, ved sa neda vstavat aj k nemu aj k tomaskovi...

no my sa uz dostavame zo soplikov, u nas to bolo nastastie len soplikovanie...

lucaska, no co este dospavas, ako bolo??? uz sa tesim na fotocky, aki ste boli zlatunki 😉
siska, ja som cele tehu nosila romiho ku gynekologovi, on tam pomahal sestricke so vsetkym, ta ho volala aj ked isla moc pozerat a meral tlak, ale predsa je uz vacsi ako samko a teraz ked som sla na kontrolu,ze idem k lekarovi, tak hned chcel ist a dokonca potom siel aj k doktorovi, on je s nim uz kamos, tak som rada, ze moze tam ist so mnou, ved kde necham dve detickyy 😲

mami.sk
25. okt 2009

ahojte 😉

my sme uz bez teplot, tak teraz uz len cakat ktory zubok sa prereze - ja zatial nic nevidim, ale pravda je ze ani mi Terezka nedovoli sa pozriet 😕

lucaska - som zvedava na fotecky

drobec - ja tiez malu beriem vsade so sebou, zatial som nemala ziadny problem s tym, iba na alergologii / ale to vraj ked sa robia testy tak tam nemozu byt deticky 😕 😕 😕 / ... a kde by som malu nechala??? nemam tu ani babicky ani dedkov 😉 nikto sa nad tym nepozastavil a keby aj chcel tak mu poviem svoje... a predsa si nemoze manzel brat kazdu chvilu dovolenku....

newyorkgirl
25. okt 2009

trencin nespite 😀

amatula
25. okt 2009

ahojte
my sa akosi nie a nie vyliecit 😒 teda deti su ok len rodicia su skapaty ☹
dnes bol krasny den dalibor spal na juhu tak sme boli pre neho a hned domov ani sme sa nemotali

ja deti berem vsade zatial ma len na alergologii sprdli ako mami 🤐 😝

new este ze ta máme zachranujes temu 🙂 pred upadkom na druhu tretu stranu 😀

mami.sk
25. okt 2009

amatula - tiez si mala taku zlu skusenost? no ja som zostala ako obarena ked mi povedali aby som nabuduce prisla bez dietata ☹ akoby ma vyfackali 😝
no ked som potom chcela aby mi pre manzela dali potvrdenie ze bol so mnou a malou lebo som ju nemala kde nechat uz sa im to velmi nepacilo 🙄
to akoze si mam zaplatit opatrovatelku alebo co? hlavne ze som objednana na 8.45 a dovnutra ma zoberu o 12 a to este mozem byt rada ze som sa vobec vybavila 😝
som zvedava ktora opatrovatelka by bola nadsena keby som ju zavolala na hodinku dve a nakoniec by boli z toho 4 hodiny 😠

no nic, som za rozohnila 😀

my sme dnes boli na namesti, mala krasne bezkala, juj pocasicko bolo super tak sme si vychutnali posledne prijemne dni 😉

newyorkgirl
25. okt 2009

amatula ja mat chlapa doma tak isto tu nie som, ale ked on je fuuuurt v robote a Nika sa zahra sama, tak vycinam po nete 😀

jaj babule ked pozeram tie vase pribehy ja by som vam hned deticky postrazila, my s Nikou deticky luuubime, poslite lietadlom 😀

evcam
26. okt 2009

ahojte kocky som tu nova teraz som vas objavila mozem sa k vam pridat? aj ked neviem vy uz ste tu zabehnute poznate sa. 🙂

siska_br
26. okt 2009

ahojte babulky 🙂

lucaska - tak ako bolo na svadbe? urcite ste sa mali vyborne, a snad vsetko prebehlo oki, stasticko vam prsalo 🙂

mami - a preco prave na alergologiu sa nesmu brat deti? neviem, alergie sa mi az take infekcne ani nezdaju, ci? s tym potvrdenim pre muza je to inac sila, uz kvoli comu s tym mali taky problem? inac zajtra budem musiet ist s malickym rano na krv, dufam, ze stihneme cvicko..

minkak - to je supeeer, ze to tak krasne zvladnete, nic ine som ani neocakavala, predpokladam, ze ty by si skrotila aj hurikan a naucila ho tisko spinkat v postielke...

evcam - vitaj, nic sa neboj, ja som sa tiez pritrela do rozbehnuteho vlaku, baby boli zlate, hned ma pribrali pod ochranne kridla 😵

ivaz
26. okt 2009

Evcam, vitaj. Len sa pridaj, aspoň trošku upravíme počet tehuliek. 🙂 🙂 🙂 Chodíš niekde cvičiť, že by si ma motivovala?
Akosi je tu veľa maródov, tak prajeme rýchle uzdravenie. My sa zatiaľ držíme.🙂
New, teda čo si písala o škôlkach je sila. 😨 Môžem byť spokojná s úrovňou v SR. Ináč aj ja mám nízky tlak, štandardne tak 90/60 ale u doktora mi vždy vyletí na 150/90. A potom ma chce posielať na interné. No jednoducho asi fóbia bieleho plášťa.😉
Lucaska, očakávame podrobné informácie ako ste sa mali. Nenechaj moju zvedavosť dlho neuspokojenú.😉
Siska v novembri bude Filipko chodiť do škôlky, tak ak budeš potrebovať postrážiť drobca v pohode. Ozvi sa.

minkak
26. okt 2009

Ahojte kocky 🙂

Evcam vitaj medzi nami 🙂

siska sa tu smejem 😀 😀 😀 no jasne aj hurikan 😀 😀 😀 no vsak zvladame-zvladame ,dńes prvy dnicek bez ocka -uz ho mame v praci-vsetko sme si doobeda porobili, poupratovali,navarili,pohrali....Ocko nam prisiel na obedik na 12-tu ako vzdy-vsetko som mala pripravene tak az som taka happy 😵 uz len keby nam tak sused chcel tak vratit tie bezce na schody,nech mozme tych 5-6 schodov z nasho vchodu aj zist a ist von 😖
teraz mi babulky spinkaju a ja sa tu motkam,ale tusim si idem za nimi lahnut 😅
Vcera som si este pospinkala do 11-ej-no na paradu 😵 😵 😵

Lucaska no akooooooooo?????

mami no co zubok je uz vonku?

amatula skore uzdravenie Vam prajem 🙂

pekny dnicek Vam prajem 😵

ivaz
26. okt 2009

Teda minka, ty si šikulka. Obed navarený, detičky spinkajú. No jednoducho skvelá maminka. Ja som rada, keď zvládnem navariť pri tom mojom jednom čertíkovi a nie pri troch. Klobúk dole.

siska_br
26. okt 2009

pridavam sa k ivaz - som rada, ked stiham navarit pri mojom jednom certovi, nie to pri troch...minkak, ty si sikovnicaaaaaaa

ivka - dakujem velmi pekne za ponuku, si zlatucka 🙂 snad ta nebude treba otravovat, vychutnaj si volne chvilocky 😉 ale si velmi mila, ze si sa ponukla, slnieckoooooo 😵 😵 😵

ivaz
26. okt 2009

Siska, v pohode to využi. Aspoň si zopakujem ako to je s menším dieťatkom. Teda ja tajne dúfam, že nebudem musieť chodiť do práce. Akosi sa mi nechce na dva mesiace. Priznávam som lenicec.

minkak
26. okt 2009

babulky zase aby som tu nebola za pani dokonalu 😀 😀 😀 nevarila som ziadne speciality 😀 len som zbuchla polievku a cestovinky-vzdy musim mat aspon nieco nachystane ,kdezto MM chodi denne na obed 😉
ale hlavne,ze mame plne bruska a ostalo nam aj na veceru tak mam dnes uz pokoj 😀
ale aj tak sa vytiesam,lebo som si cez vikend aj poprala-pozehlila-no mam vegetik teraz 🙂

Ivaz no snad na tie 2 mesiaciky nieco vymyslis 😉 na 2 mesiace sa vracat to sa ani neoplati.... 😖 -mne by sa tiez nechcelo 😅 😵

amatula
26. okt 2009

ahojte
siska vysvetlim preco prave na alergologiu nie..lebo je tam pi..doktorka..teda ak aj mami mysli tu v TN 😉

minkak super sikulka s teba 😵 aj ked babulky sa este len ohlasia...ale aj tak vam bude fajn..mas super foto v trencianskych 😉 😵

ivaz ved teba doki ani neposle do roboty..ved uz si mala dake problemy tak to v pohode vybavis 🙂

lucaska....co?este mas opicu 😀 😎 ..ved uz nas nenatahuj 🙂

evcam
26. okt 2009

Ahojte. Ďakujem za privitanie. Ivaz nie nechodim nikam cvičiť, lebo som od začiatku tehu Pn. Momentálne sme všetci boli doma chorý. Kubko bol doma tri týždne čo mal hnisavu anginu a zobral svoje atb. Ivaz ku akemu gyndovi chodis? Ja chodím k Jankovskemu. A z ktorej časti TN ste babule? Ja som zo zamostia.

minkak
26. okt 2009

hiii amatula vazne,ja som na to zabudla-xi-xi,no teda snad to este niekde kupime 😅
vsak ten chlap ma tam presviedcal,ze aj mna odfoti....ja som nechcela...ze vsetky maminy sa fotia a take...no to som zvedava,co to bude za fotku 😀

no lucaska maju zrejme este nejake dozvuky 🙂 uz by nam veru mohla napisat 😉

kacenka83
26. okt 2009

trosku som sa hrabala na internete, vraj Vigantol nie je taky neskodny ako sa hovori a vraj sposobuje aj nespavost...
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_cont...

evcam vitaj, zo zamostia su tu tiez nejake maminy...

minkak sikulka 😵

lucaska aj ja cakaaam 😉

ivaz ani mne by sa nechcelo, na dva mesiace??? 😒

mami.sk
26. okt 2009

ahojte 😉

evcam - vitaj medzi nami 😉

minka - zubok este nevysiel, nastastie uz nema mala ziadne teploty tak som rada 😉
no ty si ina sikulka, vsetko nachystane , navarane 😉
my sme teraz dvaja doma, Gabo uz cerpa poslednu dovolenku tak sme cely tyzden doma a ja sa vytesujem 😉

kacenka - no ten Vigantol, teda to je sila 😝

siska - tesim sa na cvicenie zajtra 😉 dufam ze pridete 😉

ivaz - hadam ked si mala rizikove tehu tak...

lucaska este asi vyspava opicu 😀 😀 😀 taka je tajomna 😀

lucaska
26. okt 2009

ahojte, tak uz som tu....xixixxiix
svadba bola fantasticka, nevesticka bola kraaaaasna, boli aj slzicky aj vsetko okolo toho......a tance boli riadne,esteze to tam uz nekameroval...xixixixixixi,muzikanti to zabalili o piatej , boli k.o ale keby hrali tak sa este asi tancuje..........topanky som zodrala aj ja aj moja mamina,takze je po topankach......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

opica ani nestihla byt,lebo sme to vytancovali, lucasko bol zlatunky tiez chcel stale tancovat, tak skonstatovali ze je cela mama....... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

fotecky nejak mam ale nechala som to na fotografa, vecer dam par na facebook....

zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre