• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
danny a to MC bude ci to nie je este iste????????
16. júl 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec akurat mi brasko povedal ze tu plavku za mostami otvarat nebudu :unamused: :frowning2:
16. júl 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny apreco??????, ved uz len cakali na jeden papier............. :angry:
16. júl 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska ip :wink:
16. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je smola, uz som chcela ist kuk tam, kde si stravila svoje mladi :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec tak snad nabuduce leto mozno... :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to pocasie brutal, raz tak, potom tak, mna boli kazda kosticka v tele, citim kazdy klb a o chvilu ani ruku nezdvihnem a nic nenapisem co sa mi to tak zhorsuje, alebo nieco na mna lezia, ale MM to neje :grinning: :grinning: :grinning: , takze zeby angina???a to som dnes uz vypila 4 litre vody a vkuse ma smadi, to je asi z toho smutku :cry: prave mi pisal mangelickov kolega,ze uz stastne pristali v Pristine-Kosovo, tak aspon,ze su v pohode tam :wink:
16. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec...myslime na Teba..neboj zvladnes to...budeme sa snazit ti sprijemnovat cas...aby ti to co najrychlejsie ubehlo :wink:
16. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, tak super ze stastlivo pristali............... :wink:
16. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj my sme boli kuknut na vychodnej tie priestory a vyzera to tam super :slight_smile: :wink:
danny preco sa nebude otvarat to kupko?
16. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme späť zo sveta :slight_smile: čo nové v TN, hááá?! :grinning:
16. júl 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj audreyd a fotky budu? :wink:
16. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd kde ste boli? :confused:
16. júl 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj audrey
16. júl 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, nebudú :frowning2: ja akosi nedávam fotos do albumu...
lennie, slovinsko, taliansko a potom toť za rohom na dlhšie v čičmanoch :slight_smile:
16. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme sa dnes vybrali von a skoncili sme v meste, sme sa potulali a kopec ludi je v meste, sama anglictina, nemcina a cestina... som si kupila vlnu, chytil ma tvorivy duch, vcera som malovala a dnes som sa rozhodla, ze nieco uhackujem... len ci mi kubko dovoli
inak kubko je presnidavkovy, chutia mu tusim vsetky okrem cistej jablkovej a ja presnidavky tiez mozem takze urcite sa nevyhodia...
a co s tou plavkou, fakt sa nebude otvarat? uz definitivne? tam bolo super, taka rodinna, malo ludi...
16. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka-co pekne si malovala? ja som Ninke kreslila windowkami zvieratka a mam ich po kuchynskej linke, v sklenennych vitrinach ponaliepane, a malej sa to strasne paci , len hlavku vykruca za nimi :slight_smile:
16. júl 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd vy ste teda cestovatelia :slight_smile: deticky ako zvladaju cestu? :wink:
baby inak vcera mi kamoska hovorila ze ked boli pred dvoma tyzdnami na kupku bol tam taky mensi chlapec S KIAHŇAMI :fearful: :fearful: :fearful: :confounded: som kukala ako puk :astonished: ze aj mamicky chodili za tou jeho mamou ale ze ona tam zostala az ju nakoniec plavcik upozornil nech odide tak odisli az okolo piatej :angry: a ten chlapcek ze sa este chvalil ze "aha ja mam kiahne" :grinning: :grinning: :grinning: tak uz neviem co si mam mysliet, niektory ludia su vhodny fakt do blazinca :unamused: :rolling_eyes:
16. júl 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurdinka aj ja malujem farbami na sklo, pozri do albumu, dala som na chvilku foto, dalsie dam neskor, nemam odfotene
16. júl 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie to je vrchol :angry:
16. júl 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si akurat pospala s drobcom, som po vcerajsom vykecavani sa na skype akasi unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: . drobec este taha, uz by aj mohol vstat lebo bude buntosit vecer ale sak to uz bude s tatinkom tak mi je to jedno :grinning: .

drobec to vazne s tymi peniazmi? to je sila ze takto,ja ze ked to vlozis na ucet mas to hned tam a nieze sa ti tulaju cestou :angry: .

skoda ze sa to kupko neotvara, isla by som tam pozriet,iste by tam nebol taky natresk ako v meste.ale tak co budeme si musiet aj s meskou vystacit. este by som sa niekedy chcela ist do uherskeho brodu pozriet na kupalisko a plavaren,kamoska vravela ze je tam super, len neviem kedy nam to vyjde. lebo to jedine cez vikend s tatinkom a on ma soboty pracovne na stavbe, teraz nam idu menit okna, davat dlazbu a stierkovat,takze roboty je pozehnane.
16. júl 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie s tymi kiahnami to je hruza,fakt ti ludia su niektori uz prasteni.nehovoriac o tom ze aj tomu dietatu s kiahnami asi nie je najlepsie na slnku a v chlorovej vode :angry:
16. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka idete zajtra plavat?
16. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi zajtra plavat ideme, som ta hladala na skype, lebo som nevedela ci sa plava... takze sa plava normalne?
16. júl 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka co ja viem tak hej,nemal by byt problem.ide aj elvira?
16. júl 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi neviem, som sa jej este neozvala, ale keby nesla tak by mi uz asi davno dala vediet... vy idete?
16. júl 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka idem na skype
16. júl 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

zuzka tak uz su tam,hlavne ,ze mas infosky :dizzy_face: tak super :dizzy_face:
audrey tak vitaj doma :sunglasses:
kacenka tak to je dobre ,ze kubkovi chutia :wink: a pekne si to namalovala,krasne fotecky :slight_smile:
lennie tak na to fakt uz nemam slov :unamused: :zipper_mouth:

my uz dnes bez teploty aj naladicka sa uz zlepsuje takze super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz sme sa boli aj na chvilocku vyvetrat von :dizzy_face:
16. júl 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka tak konecne bez teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a hlavne ked je nalada lepsia urcite je to radost hlavne pre Teba :wink: .

O Uherskom Brode o kupalisku som aj ja pocula len same chvaly, bohuzial sme sa tam este nedostali :pensive: A tu zas babenka z rodiny mi vravela, ze rozbory vody na trencianskej plavarni su dost hrozne. % mocu vo vode su nejak moc vysoke :confused:
No a este co Lennie spominala... :confounded: :angry:
16. júl 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa,tak-tak,lebo som uz doobeda plakala aj s nou od zufalstva-doobeda bola este dost umrkana potom od11:40 do 12:30 spala zobudila sa s veeeelkym placom akurat bol MM na obede,potom spala este od13-16-ej
a uz bola uuuuplne spokojna-tak sa tesiiime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My chodievame do Uh.Brodu je tam super uuuplne vsetko-mam aj nejake fotecky v albume :wink:
16. júl 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok