Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
21. jan 2010

No, ved urcite nebude posledne 🙂

mojkamirka
22. jan 2010

ahojte,

ten neposedko vyzerá super, sa tešíme na stretko

newyorkgirl
24. jan 2010

nejdem ani pisat na kolkej strane som to zas vyhrabala 😀 vsetci pekne vikendujete asi, tak super... kocky tak dufam ze aj o mesiac bude nejake stretko potom, juzanku isto pojdeme aj my kuki 😎

newyorkgirl
25. jan 2010

ta zas len ja nocna sova 😀 no nic idem buvat zajtra chcem ist realitky pozriet nejake to nove byvanie kym sa bubik narodi este dufam ze cosi najdeme krasne... 😔

mojkamirka
25. jan 2010

new. držím palčeky s bývaním.
My máme teraz doma veselo, hm teplota po očkovaní. 😠

mami.sk
25. jan 2010

ahojte 😉

ja som sa dost dlho neukazala, odisla nam totiz nabijacka na notebook a tak sme mali uplne vybity pocitac ☹
nastastie od dnes sme uz zase v spojeni so svetom 😉 normalne mi to chybalo 😀

inac sa mame fajn 😉

nejak som sa nedocitala ci uz mate termin na stretko 😉

dajte mi vediet, radi by sme isli s malou 😉

zuzanamv
25. jan 2010

Mami.sk,
stretko zajtra doobedu, cca o 10, v Juzanke 😉

newyorkgirl
28. jan 2010

pekn den 3 dni nikoho, no baby ako to tu flakate 😀 tie co mate u mna NEXT vecicky buduci tyzden uz to bude konecne v TN...

my soplikujeme, pocko sa zlepsilo a s nim asi aj bacily vysli von ci co ☹ ja sa teraz neviem dobalikovat, ale uz sa tesim ako pride v sobotu kurier, vsetko to odveze a pokoj svaty uz s obleckom, uz akurat nasmu drobcovi co to dokupit do vybavicky 😀 co mate kto noveho? 😕

mami.sk
28. jan 2010

ahojte 😉

new - veru je tu pusto 😉 uz sa tesim na vecicky z Nextu 😉

ja som sa dnes skoro nedostala do prace, MHD nejak vynechala spoje a cely den len snezilo a snezilo 😉
no aspon je poriadna zima a Terezka sa vytesuje zo snehu 😉

a uz sa tesim straaasne na vikend 😉

smichalka
29. jan 2010

Ahojte kočky trenčanky 🙂 Ak všetko dobre dopadne, v najbližších dňoch by sme mali rozšíriť počet obyvateľov Trenčína o dve deti a dvoch dospelých a presťahovať sa na JUH...dúfam, že sa nič už nepokašle a vyjde to. Veľmi rada sa zoznámim s maminami na MD bývajúcimi okolo Južanky.
Inak, ahoj Zuzi 🙂

mami.sk
29. jan 2010

ahoj smichalka, vitaj medzi nami 😉

tu je vacsina bab z Juhu tak urcite najdes nejake maminy 😉

zuzanamv
30. jan 2010

Jej, Slavka, vitaj 🙂

amatula
31. jan 2010

cccchaa tu uz malo kto prispieva 😅

krasne nasnezilo tak si vychutnavate zimu 🙂
mami ako v praci?uz asi tolko neskolujes...ci?

par foto zo stretka som videla..super je to tam..sa tesim ze je konecne aj v TN nieco pre deticky 😵 ..nabuduce sa aj my pridame...snad uz budem mat klud 😅

smichalka vitaj..máme rovnako stare deticky 🙂

dannynka
autor
1. feb 2010

ahojte 🙂

smichalka vitaj medzi nami 🙂 Ja tiez byvam blizko juzanky 🙂)

newyorkgirl
1. feb 2010

babulky veru nepise nikto 😖 buduci stvrtok letime domov, potom asi sup k svokrovcom cez vikend na vychod a dufam ze ten dalsi tyzden dame nejake stretko niekde, tak sup sup navrhy, chcem vas vseeeetkyyyyyych vidiet 😀

amatula
1. feb 2010

stretko tak ako pise new moze byt..a mne ked sa podarí ten husarsky kusok tak vas vsetky zvu 😀 😀 😀 😀 😅
booze 10.2 mám skusky..nikto nevychadzat z domu aby ste zbytocne neblokovali cestu a drzte palce 😵 😵 😕 plosííííím

snehuliacika
1. feb 2010

ahojte mamicky, ja síce nie som mamicka, ale myslim ze mi mozete poradit, kedze musim odist od mojej lekarky - skvelej som chodila ešte pre deti a dorast, tak a vas chcem spytat, ze koho by ste mi v tn odporucili , cccela by som lekara/ku s dobrym pristupom, ludskostou a hlavne pristupnu. sice nie som z tn som z dedinky pri tn a tak uvazujem ze kam sa mam dat, asi to bude tazke vybrat si toho spravneho ;) a prepacte ze somvam nejako zasiahla do temy, ale myslim ked ste tu tak pokope, ze mozno poradite. dakujeeeem
a prajem pekny den a nech sa vasim detickam a babatkam dobre dariii
dakujem za odpovede ;)

siska_br
2. feb 2010

ahojte babulky

ja nestiham nic, sme full zaneprazdneni byvanim, tak preto sa nehlasim

joj, ama, 10.2. mame termin v meste, je mi luto, ale tak inac slubujem, ze ani na krok pocas dna...ako ti idu jazdy? budem dzat palciake a mysliet na teba, isto zvladnes, neboj

snehuliacika - ja neporadim, som len pristahovala, ale celkom ma to tiez zaujima, tiez by som uz asi mala preniezt kartu

newyorkgirl
2. feb 2010

amatula my priletime az 11teho tak mas volno 😀 jazdi jazdi...

snehuliacika veru ja tiez neporadim, mam takeho lekara, ze som rada, ked ho nevidim, a v TN sa moc nezdrziavam...

dannynka
autor
2. feb 2010

amatula ty mas akurat skusky na Gabikine meninky.... 😀 držím palceky a budeme sa asi zdrzioavat len na juhu 😉

ivaz
3. feb 2010

Tak my stále 2v1. Klop. klop. Nabehol mi už 36 týždeň, tak sa z toho vytešákujem. 🙂 Podľa prietok má drobček 3150g. Pre bábätko mám už všetko prichystané, taška do pôrodnice zbalená, tak už len čakáme kedy sa drobček rozhodne vykuknúť. 😉 Podľa dokiho to bude určite vodnár a nie rybičky.😢
New, ako sa máte vy? Všetko OK? Poriadne si užite pobyt na Slovensku. Letenky už máte?
Amatula, držím palčeky. Ináč máš super školu jazdiť v takomto počasí, to budeš skvele pripravená na samostatnú jazdu. pri nemocnici trochu spomal, možno sa budem gúlať cez cestu.
Siska, už ste niečo objavili? Či ešte robíte prieskum trhu?
Snehuliacika, ja som taktiež prisťahovalec a obvodného lekára som potrebovala minimálne, čiže neporadím. Hádam sa ti ozvú rodené trenčanky.
Smichalka, vitaj medzi nami. Nech vám všetko vyjde a potom sa hádam zoznámime na nejakom stretku.

kacenka83
3. feb 2010

Ivaz super, ze 36tt, som na vas myslela a dufala, ze sa este drzite tak sa tesim spolu s tebou 🙂

new aj tebe tie tyzdne akosi rychlo nabiehaju, nebojis sa letiet s bruskom?

siska a v ktorej lokalite hladate byt?

amatula nezavidim ti jazdy v tomto pocasi, ja v zime jazdim uplne minimalne, mam strasny respekt pred ladom a snehom, teraz by som do auta nesadla ani za nic, ale ja som v tomto poserko 😒

co sa tyka obvodneho, ja som presla sem na juh do biofitu ci ako sa to vola, mam to pri dome a paci sa mi pristup, je to vsetko pokope... mala som doktorku v poliklinike, ale ta tam viac nebola ako bola a ked ordinovala tak od desiatej a to sa uz neda nic vybavit ked posle nejakemu odbornemu takze zabite dva dni... sem si zavolam ci ma vela ludi a ked pridem s detmi ak ich nemam kam dat tak ma beru prednostne...

a idem aj ja otravovat, neviete ci je v trencine nejaka dobra logopedicka? vobec nemam prehlad, viem o jednej, ale ta vraj nic moc tak dufam, ze nie je jedina na cely trencin...

amatula
3. feb 2010

ahojte

danny no ja by som ti odporucila len na juhu v byte..lebo jazdime najviac na juhu a asi tam budem aj na skuskach 😀 😀 😀
inak tie jazdy na snehu teda parada..dnes som mal to je cosi uzasne mna to bavi lebo vsetci chodia ohladuplne a pomalsie 🙂
ivaz super este sa drzte aspon dva tyzdne 🙂 drzim palce 😵
kacenka logopedicky su myslim tri máme to v skolke ale neviem presne kde....to by ti mala decka doktorka povedat skus od nej povyzvedat 🙂

mami.sk
4. feb 2010

ahojte 😉

ja tiez nejako nestiham 😉 cely den mi zaberie praca a vecer Terezka 😉

ivaz - tak krasne sa drzite 😉 je to super 😉

co sa tyka praktickej lekarky ja chodim ku dr. Kohutovej do ZS Spitalska oproti nemocnici a som spokojna...

newyorkgirl
5. feb 2010

ivaz. super ako sa drzkate, len tak dalej, aby si neprenasala aj 😀 my v pohodicke, troska ma boleli zuby mudrosti a nadchovala som, ale babatko poslucha... v stredu pred odletom idem este na kontrolu tuna, teda vazenie, tlak a krv hej tot vsio a vo stvrtok letime, od zajtra som 27tt

kacenka, nebojiiiiim sa letiet s Nikou som presne tiez 27tt letela, ale doma mi nasli krcok, ze sa otvara, tak dufam ze tera z to bude ok, lebo vtedy som letela iba z USA domov, ale teraz sa potrebujem aj vratit do UK, takze hned po prilete druha gynda, uvidime co tam...

ivaz este ma napadlo kedy sa robia tie cukor testy v 28tt? bo to by mi zrovna teraz doma vyslo ale moc sa mi nechce pol dna tam stravit teda no co uz, hlavne nech sme OK, bude kludnejsia, ked ma dr. pozrie aj babeno este na UZV..

babulky ten dalsi tyzden po valentinovi by som vas chcela aj vidiet, tak dufam, ze sa podari aspon nejake stretko, sa moc tesime totiz.... 😵

ivaz
6. feb 2010

New, glukózový test sa robí najneskôr v 28 tt. A ako dlho sa chystáte zostať v SR?
Kacenka, ja nemám skúsenosti s logopédiou v TN. Ale našla som tento odkaz http://www.sdicbn.wbl.sk/Kontakt.html. Kuk. A nie je zavčasu isť s Kubkom k odborníkovi?

ivaz
6. feb 2010

Zistila som, že mi odkaz nefunguje. Tu je oprava:
http://www.sdicbn.wbl.sk/Kontakt.html

petrusk
8. feb 2010

Ahojte, chcela by od vas radu. Cakam prve babo a uz rozmyslame nad detskou lekarkou - lekarom. Viete mi niekoho dobreho poradit alebo nemate niekto skusenost s doktorkou Harinkovou? Viem o dr. Gavendovi, ze je velmi dobry, ale ma hrozne moc deti a vraj to uz nestiha ako by mal.
Dakujem.

snehuliacika
8. feb 2010

ahoj, ja síce mamička nie som, ale kedysi som chodila k dr. chudému, bola som s ním spkojná. chodí teraz k nemu aj kamarátka s malou a aj ďalší známi a veľmi si ho chvália a sú s nim spokojné.

siska_br
8. feb 2010

ahojte dievcence

kacenka - nechystas sa nahodou bud. tyzden do MC? v ramci EKOklubu ma byt debata o strave a biopotravinach, celkom by ma to zaujimalo, nepridas sa? alebo niekto? samej sa mi nechce...

new - vo stvrtok letite, to je za chvilocku, stastny let vam zelam, nech vsetko dobre dopadne!

petrusk - ja chodim s malym k dr. chudemu a sme velmi spokojni. s pristupom, formou ostetrovania aj poradni, s panom doktorom aj sestrickami. 😵

ivaz - vy uz mate krasny 37 tt...boze, ako to leti, tak uz len cakame stastne spravy, ze je chlapcek na svete, drzte sa. meno neprezradis? 🙂

bytik mame vybraty, doladujeme, dufam, ze o tyzden budeme vediet viac, nechcem zakriknut klop-klop, tvrdo na tom makame 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre