Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

smichalka
26. apr 2010

Maminy z JUHU...nechcete sa obcas stretavat s detmi vonku na piesku a tak? Je nam smutno samym. Nas tato navyse teraz chodieva na tyzdnovky, rada by som si obcas s niekym cez tyzden aj pohovorila 🙂

ivaz
26. apr 2010

Vidím, že to tu znova začína žiť vďaka novým tváram. 🙂 Všetkých vítam. Smichalka, aj my sa hlásime k tebe na angličtinu. Raz dva naplníš niekoľko skupín. 😉 No a keď pôjdeš okolo nemocnice, tak sa ozvi, môžeme dať spicha.

Andzi, mne doporučovali 3D ultrazvuk až okolo 24 tt. Takže akurát to stíhaš. Ináč ako už uviedla giza v TN 3D robia v Cegysu a Gyneke http://www.gyneka.sk/

Mami, teba vždy keď idem cez masaričky telepatizujem očami, ale ešte sa mi nepodarilo aby si sa na nás kukla. Ty si proste pracant. 😉

Ináč kočky, minulý týždeň sme boli v družbe v zdravotníckych potrebách kupovať vložky do topánok a odišli sme aj so sandálkami. Čiže kto ste fanúšikom protetiky hor sa na nákupy, hlavne tie väčšie čísla bývajú neskôr problém.

mami.sk
26. apr 2010

ivaz 😀 😀 😀 som sa zasmiala doma 😀 ja si tam pripadam ako vo vyklade tak sa radsej von oknom ani nekukam 😀
a ako sa dari Tomaskovi?

my sa v sobotu stahujeme do noveho bytu a ja uz pomaly zacinam stresovat ako to vsetko postiham 😕 ked vidim kolko haraburdia sme za tie roky v starom byte nazhromazdili 😀 len dufam ze to za jeden vikend aspon stihneme premiestnit 😉

s.i.m.k.a1
26. apr 2010

Mami a kam sa stahujete?? Nebyvate niekde pri maxe sa mi zda?? Kks to je skoda, pretoze aj my sa stahujeme v sobotu a dolu pri max ;( Som myslela, ze aspon niekoho budem poznat :D Baby, nieste niektora odtial z dola?? Aj mi je smutno trowsku ze ideme z Juhu, ale co uz.. auto mame, a aj autobusy chodia ked ude drahy v praci.
Gizi dakujem, take sandalky na leto by sme aj my mali kupit, len sa bojim kupovat popredu ze kolko malej vyrastie nozicka. Teraz sme kupili pred 3 tyzdnami botasky, aj ked su jej troska vacsie ale do leta ich moze pekne nosit. Niekde som pocula, ze sa detom maju kupovat vacsie topanky. Je to tak??

siska_br
27. apr 2010

jaj, mami moja, drzim palce, nech to v pohode zvladnete, my sme dostahovavali hadam este tyzden, som nechapala, kolko sa toho da narvat do malickeho 1-izbaku, kde to bolo???? 😝

giza - ako v praci? spokojna? paci sa ti?

ama - dakujem, uz sme si zvykli, velmi rychlo 🙂 , na dobre sa lahko zvyka...pridete nas pozriet? 😉

my sme na leto zaobstarali shooshoos, len su samkovi este o cosi vacsie, tak dufam, ze mu labka dorastie...ale su uzasne, makkucka podrazka, aj koza, take by som aj sama brala

dievcata, prosim vas, poradite mi, kam sa vybrat na sono prsnikov? moj doki mi spominal nemocku a este jedno zariadenie a nacisto som zabudla meno

simi - my byvame na sihoti II, to je kusok 🙂

ivaz
27. apr 2010

Mami veru ste tam pod drobnohľadom. 😀 Sťahovanie brrrrr. 😖 My keď sme sa sťahovali do nášho bytíku, tak sme mali len matrace, hrnce a oblečenie. Čiže v pohode sme sa vliezli do jedného osobného auta, ale teraz si to vôbec neviem predstaviť. Minulý rok sme maľovali celý byt a to bol problém niekde umiestniť všetky krámy, Držím palce. 😉 Čo sa týka Tomáška, to je zlaté bábätko, pekne spinká, papá.... Len sa neustále boríme s chorobami. Sme v takom začarovanom kruhu. Keď Filipko prestáva soplíkovať začína Tomáško, nemôžeme sa s toho vymotať.

Siska, ja som bola na sono vždy v nemocnici, ale je tam dlhá objednávacia doba. Ešte robí sono prsníkov MUDr. Marečková http://www.zzz.sk/?profil=960 a myslím, že aj v poliklinike kedysi robili.

Simka, topánočky by mali byť o niečo väčšie. Niekde dokonca uvádzajú 0,8-1,5 cm. 1,5cm sa mi zdá veľa, ja kupujem tak s 1 cm rezervou. Kuk
http://www.topanocky.sk/?show=advice&PHPSESSID=...

amatula
27. apr 2010

ahojte

joj tu sa popisalo 😕 🙂

siska urcite k Mareckovej 😉 inde nechod !!!! daj na mna 🙂 🙂 🙂 ved to poznam 😀

mamuse no co to stretko piatok..má byt krasne teplucko..Matejka??hmm na facebooku to akosi vázne 🙂

mojkamirka
27. apr 2010

ahojte

simka, ja bývam tiez na sihoti II. 😉 , ked chces môžme sa stretnut

ad topanocky, kupujem s rezervou cosi cez centimeter, v zime sme museli totiz kupovat dvoje cizmy, lebo z jednych stihol vyrást 😲 a to som ich kupovala o cislo a pol väčsie

mojkamirka
27. apr 2010

mami, simka, veľa zdaru pri stahovaní 😉

siska_br
27. apr 2010

ivka, matka, dakujem, skusim sa nakontaktovat na dr. mareckovu

matka, my v piatok radi prideme, snad slniecko vydrzi, na sobotu uz hlasia burky. poobede? internet zufalo nestiham, vecne cosi...

ivka, tak to je asi taka bezna prax pri dvoch detickach, ze? ☹ jedno vyzdravie, druhe schyta. filipkovi sa paci v skolke, zvykol si?

mami, veru sa tvaris velmi nenapadne v praci, vcera som bola dokonca dnu v masaryckach, kyvala som ti ako sialena a nic 😅 ako ste ozaj zvladli ockovanie? my mame dnes deviaty den, klop-klop, dufam, ze to uz bude v poriadku

miroslava72
27. apr 2010

Ahojte
Konecne to tu ozilo...i ked i ja sem nakuknem len obcas. 😉

Siska,urcite chod k Mareckovej.....ja som s nou max.spokojna...je velmi prijemna a vsetko ti dopodrobna aj vysvetli.
Verim,ze uz z ockovania nic nechytite. Tesim sa s vami,ze ste to dobre zvladli. 🙂

My na stretko nemozme...som trosku viac zaneprazdnena 😒 ...snad nabuduce. 🙂

smichalka
27. apr 2010

kde, ake stretko??? napiste viac...

giza
27. apr 2010

Siska - mile ze si ma drzis v hlave...v praci zatial uzasne 😉 ....stale mam strach, ze v tom bude nejaky hacik co sa casom vykluje ale nemyslim na to a vychutnavam na plno ( aj tie neprijemne zaucovacie facky, kedy zistujem aka som blond 😅 😀 😀 )..je to super na 4.hodky, stiham aj rodinku aj konicky (zatial)....

Inak dobre info na prsniky babeny, diky aj mne sa zide... 😉

S tymi kolobehmi chorob u 2. deti mi tu fakt piste 😖 a ja si to mozem hadzat aj teraz neviem co skor vybehat ale aj tato sa do toho uz pusta, tak zajtra ide ocnu po 1x s Angelinou a vo stvrtok sa prida aj s Damianom na nefrologiu, juj ako sa tesim ze si to cikanie a steklenie sonografiou vychutna ( pol dna len tak v cudu) 😅 😅 😅 😉 ...ako sa vam zeny dari ockov zapriahat do takychto zalezitosit???, ci radsej ak chcete aby deti prezili, tak nijak??? 😀 😀 😀 aj to poznam 😝 ale u nas uz mamina chodi nejaku dobu do prace tak treba zaskolovat aj "nahradu" a babku s dedkom na to veru nenasadim 😖

siska_br
29. apr 2010

takze dievcata, k tete marcekovej som uz objednana 🙂

smichalka - stretko je planovena na zajtra poobede, okolo 15 - 16.00 na ostrovu u matejku. je tam kopec preliezok pre deti, vlani tam boli super stretka, ak mate cas a chut, zavitajte, iste sa tam zoznamis aj s viacerymi juzankami 😉

giza - ani nevies, aka som rada, to je skvele, ze si taka spokojna, to je taka nadej aj pre mna, ze sa predsa len da najst dobra praca 😵 😵 😵 a kde pracujes, v akom odvetvi, ak sa mozem opytat (prip. IP, ak nechces verejne). nech to tak len slape aj nadalej!!! v piatok poobede sa nepridas? alebo si v praci?

smichalka
29. apr 2010

Kočky, tak ak vsetko vyjde, tak zavitame, len prideme trochu neskor, najprv idem s Adamkom do Juzanceka na anglictinu, tak sa nam podari dojst az okolo 17,15...dufam, ze tam este budete.

mojkamirka
29. apr 2010

ahojte, smichalka je tiez prídem na stretko o tom istom čase, kedže dlllllllllho spíme

smichalka
29. apr 2010

Fajn Mirka, takze niekto tam iste bude o takom case 🙂

giza
29. apr 2010

ahojte, tak nestiham ☹, v piatky mame perno doma, ideme gratulovat mojmu braskovi a hodit deti k rodicom 2. aby si ich aj oni uzili a boli s nimi a aj my tiez + nakup v lidli....

Siska v praci som len do cca 13. hod. ale zajtra ocakavam napor - uvidim...neni to ziadne tajomstvo - robim asistentku riaditela... 😉 kusok od domova na Sihoti ... Rada by som sa s vami stretla niekedy na ostrove.... 😉 dufam ze dalsi x mi to uz vide...

minkak
30. apr 2010

Ahojte kocky 🙂
To tu flakam ja viem.... 😝
skusim napravit,vidim nove maminky tak srdecne vitam a dufam,ze sa dnes pridate na stretko 🙂
My uz sa velmi tesime 😵
Pocko nam krasne vyslo teda supeeeeer 😵

drobec.zz
30. apr 2010

stretko bolo super, aj pocko vyslo, snad coskoro opat 😉

smichalka, mne az teraz doslo, ze ty si bola na stretku, a to aj podla Dianky 😀 😀 😀

mami, juj stahovanie, ale neboj zvladnete, a ako sa ma Terezka??

a vitam aj ja nove tvare 🙂

smichalka
30. apr 2010

Stretko bolo fajn, len som mala trochu problem s identifikaciou koho poznam z modreho konika a koho nie...nabuduce snad viac porozpravame 🙂 Ale deti sa vyblbliiiii az az.

mojkamirka
30. apr 2010

no stretko som si ja moc neužila, kedze som v kuse lietala za malým, nablizsie si pribalím aj muza 😉

minkak
1. máj 2010

ahojte ,no veru super bolo na stretku 🙂
aj ja uz sa tesim na dalsie 😵

didi83
1. máj 2010

Ahojte,

tak vidim smichalka, ze si v trencine nova - mna to caka od augusta. Ideme byvat na Sihot II. Tiez si budem v TN hladat gynekologa - a ked ti kocky pisali kontakty a referencie, mohla by si mi to preposlat cez IP - nech viem, kde co a ako 🙂. A takiez vas kocky prosim o kontakt na nejakeho dobreho pediatra alebo pediatricku. Dakujem moc a pekny vikend este 🙂

andzi
1. máj 2010

Baby, aj ja som v Trenčíne nová, resp. budeme sa do Trenčína sťahovať cca o necelý rok a chcela by som tiež nejaké kontakty na dobrého gynekológa v TN aj na všeobecného, obvodného lekára, prípadne aj pediatra. Ak by bol niekto tak dobrý a poslal mi do IP kontakty. Ďakujem

amatula
1. máj 2010

cafte juj stretko bolo fajna a s manzelikmi to je dobry napad.. 😎 😀 😵 si mozme viac pokecat tusim...

idem hodit par foto..ale vela toho nieje teda 😅 som sa mohla viac snazit 😅

martinano
2. máj 2010

ahojte babulky
vitam nove tvare, chccem sa opytat, kocky sem prestali chodit, preto,ze, to kazdy cita a nie kazdemu to vyhovuje, keby sme dali tuto temu uzamknut, boli by ste za?

andzi
2. máj 2010

martinano, ja by som bola za, keby sme túto tému dali uzamknúť a založili novú súkromnú. 🙂

s.i.m.k.a1
2. máj 2010

skoda, ze som si neprecitala, ze bolo stretko, rada by som sa pridala ale pojdeme snad nabuduce, aj tak sme mali v tej dobe na navsteve svokru 😉 no a aka to je sukromna tema?? 😀 baby a co ste zo sihote, rada by som sa stretla 😉 my tam dolu nikoho nepozname tak je to tak na nic chodit sami von... ☹

dannynka
autor
2. máj 2010

martinano aj ja by som bola za 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre