• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
@lucikatn aj ja roky už pred prvym tehotenstvom vdaka nemu mám dve deti
2. aug 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka ano chodim ale nie pravidelne ak chceš môžeme sa niekedy dohodnut a stretnut
2. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminuska vychodna skola podla mna nieje dobra... nic v zlom. ma najhorsie referencie zo vsetkych skol v TN, ku ziakom sa tam nechovaju prave naj a od 5. tej triedy sa to tam deli na vyberovu triedu a "B-cka" su ppre nich "odpad" ktory nic nevie. Ja som presla na vychodnu a z priemeru 2 som mala priemer 3 a hodili ma do vyberovej triedy, kde odo mna chceli vykony genia... a ked som nevedela odpoved na 1 otazku hned bolo za 5... proste ja mam voci tej skole odpor, ani nasi s nou niesu spokojny, chodi tam brat a radi by ho preradili, no neccu aby chodil cez cely juh hore na novomestskeho sam - moc sa o neho boja a vychodna je od domu len na skok... a ja co som tam chodila nieje tak davno, koncila som ako 15 rocna, co su 4 roky dozadu a ucitelsky zbor sa tam moc nezmenil - a hlavne tie stare hnusne vykopavky tam stale su... :unamused:
2. aug 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcu :D
2. aug 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adusa Rovno pred Masaryk centrumom, je taka budova a na nej je aj napisane Gyneka, s.r.o a na prvom poschodi, mozes si to pozriet aj na internete ked si das www.gyneka.sk.... tam mas popisane aj o 4D, je kvalitnejsi a je lepsie vidiet aj babetko take realnejsie je to aj to video je super, ale precitaj si... :wink:
2. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pluto33 Oki mozme ked nebudu az take tepla... :wink:
2. aug 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka som za ak budeš chciet napíš a dohodneme sa
2. aug 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!je tu niaka tehulka co bude mat termin cca12.8?
2. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natallia01 Ahoj môžem ty pogratulovat?
2. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,dakujem :slight_smile:
2. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natallia01 ked budeš po pôrode tak sa ozvy rada si pozriem nove babätko
2. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pluto33 jasne,budem mat album spraveny s malinkym drobcekom :slight_smile:
3. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natallia01 ahoj, skus sa spytat v teme Porodnica v Trencine, je tam vela tehuliek ;)
3. aug 2010 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby je v trencine nejake centrum kde mozu cvicit tehotne? jogu alebo nieco podobne. rada by som zacala nieco robit
3. okt 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@potokin Ahoj, skus si pozrieť na internete Kultúrne stredisko Stred, je to na Soblahovskej pri Družbe, cvičí tam sestrička z pôrodnice Zuzka Duncová, bývalo to v stredu večer, ale teraz neviem. Tak si to skontroluj na ich stránkach.
4. okt 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina1206 dakujem velmi pekne :slight_smile:
4. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@potokin z vlastnej skusenosti Ti odporucam predporodnu pripravu v TN nemocnici, vedie to sestricka z novorodeneckeho, cvici sa raz do tyzdna vo stvrtok, plati sa jednotne 20 € je to pre mamicky od 20tt v cene je zahrnuta exkurzia do nemocky na porodnicu a novorodenecke oddelenie + priprava manzela pri porode, najskor sa asi hodku cvici a potom asi pol hodku je volna diskusia :slight_smile: je to super, stretnes tam dalsie mamicky, podozvedas sa kopec zaujimavych veci, super tam bolo, s kockami z kurzu sa s deturencami stretavame do teraz - fakt odporucam :dizzy_face: :sunglasses: :wink: :slight_smile:

aj sestricka je perfisna :slight_smile: ak chces napis mi mam na nu mobil :slight_smile:
4. okt 2010 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erytrea to znie velmi zaujimavo ja dnes idem prvy krat na slovensku k lekarovi takze by ma to urcite zaujimalo. budem rada ak mi posles to cislo :slight_smile:
5. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natallia01 Ahoj len sa chcem opytat čo máš nove? Dlho si sa neozvala.
9. okt 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka Ahoj môžem ti pogratulovat?
9. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pluto33 ahojky no zatial ano... :wink:
10. okt 2010 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka to som rada že môžem vždy sa poteším ked niektora z báb čaká babätko
10. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dufam ze mi niekto odpovie:slight_smile: potrebujem vediet nazov jedneho pripravku ktorym kupali deti v tn porodnici ak mali velmi suchu pokozku. po kupeli touto emulziou uz nebolo potrebne dalsie kremovanie:slight_smile:zda sa mi ze nazov bol na o alebo L.. vraj je to na predpis z lekarne. ak by nahodou niekto vedel prosim napiste na listicka00@gmail.com
11. okt 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elie11 dobry je aj excipial mám ho overený dcera má velmi suchu pokožku
11. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, je tu nejaká maminka z TN Juh, čo nemá s kým kočíkovať a pokecať? sME tu noví a mám 7 mesačného neposedného:slight_smile:)) chlapčeka,tak bz som rada spoznala nejakú maminku podobnú mne. teším sa. ahojte.
17. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diamand2326 AHOJ ak by to nevadilo som zo záblatia a můj maly má 16 mesiaov
17. okt 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pluto33 Ahoj, nevadilo, keď bude lepšie počasie, pisnem ti tu na mkoníka, teraz som práve doplatila na počasie, som na antibiotikách, ale už sa teším.

18. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ako to tu funguje? Som tu prvy krat :sweat_smile:
18. okt 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diamand2326 tak fajn aj môj maly má antibiotika
18. okt 2010 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok