Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

pluto33
2. aug 2010

@lucikatn aj ja roky už pred prvym tehotenstvom vdaka nemu mám dve deti

pluto33
2. aug 2010

@zabka ano chodim ale nie pravidelne ak chceš môžeme sa niekedy dohodnut a stretnut

s.i.m.k.a1
2. aug 2010

@maminuska vychodna skola podla mna nieje dobra... nic v zlom. ma najhorsie referencie zo vsetkych skol v TN, ku ziakom sa tam nechovaju prave naj a od 5. tej triedy sa to tam deli na vyberovu triedu a "B-cka" su ppre nich "odpad" ktory nic nevie. Ja som presla na vychodnu a z priemeru 2 som mala priemer 3 a hodili ma do vyberovej triedy, kde odo mna chceli vykony genia... a ked som nevedela odpoved na 1 otazku hned bolo za 5... proste ja mam voci tej skole odpor, ani nasi s nou niesu spokojny, chodi tam brat a radi by ho preradili, no neccu aby chodil cez cely juh hore na novomestskeho sam - moc sa o neho boja a vychodna je od domu len na skok... a ja co som tam chodila nieje tak davno, koncila som ako 15 rocna, co su 4 roky dozadu a ucitelsky zbor sa tam moc nezmenil - a hlavne tie stare hnusne vykopavky tam stale su... 😒

s.i.m.k.a1
2. aug 2010

nechcu :D

zabka
2. aug 2010

@adusa Rovno pred Masaryk centrumom, je taka budova a na nej je aj napisane Gyneka, s.r.o a na prvom poschodi, mozes si to pozriet aj na internete ked si das www.gyneka.sk.... tam mas popisane aj o 4D, je kvalitnejsi a je lepsie vidiet aj babetko take realnejsie je to aj to video je super, ale precitaj si... 😉

zabka
2. aug 2010

@pluto33 Oki mozme ked nebudu az take tepla... 😉

pluto33
2. aug 2010

@zabka som za ak budeš chciet napíš a dohodneme sa

natallia01
2. aug 2010

ahojte!je tu niaka tehulka co bude mat termin cca12.8?

pluto33
2. aug 2010

@natallia01 Ahoj môžem ty pogratulovat?

natallia01
2. aug 2010

jasne,dakujem 🙂

pluto33
2. aug 2010

@natallia01 ked budeš po pôrode tak sa ozvy rada si pozriem nove babätko

natallia01
3. aug 2010

@pluto33 jasne,budem mat album spraveny s malinkym drobcekom 🙂

s.i.m.k.a1
3. aug 2010

@natallia01 ahoj, skus sa spytat v teme Porodnica v Trencine, je tam vela tehuliek ;)

potokin
3. okt 2010

ahojte baby je v trencine nejake centrum kde mozu cvicit tehotne? jogu alebo nieco podobne. rada by som zacala nieco robit

martina1206
4. okt 2010

@potokin Ahoj, skus si pozrieť na internete Kultúrne stredisko Stred, je to na Soblahovskej pri Družbe, cvičí tam sestrička z pôrodnice Zuzka Duncová, bývalo to v stredu večer, ale teraz neviem. Tak si to skontroluj na ich stránkach.

potokin
4. okt 2010

@martina1206 dakujem velmi pekne 🙂

erytrea
4. okt 2010

@potokin z vlastnej skusenosti Ti odporucam predporodnu pripravu v TN nemocnici, vedie to sestricka z novorodeneckeho, cvici sa raz do tyzdna vo stvrtok, plati sa jednotne 20 € je to pre mamicky od 20tt v cene je zahrnuta exkurzia do nemocky na porodnicu a novorodenecke oddelenie + priprava manzela pri porode, najskor sa asi hodku cvici a potom asi pol hodku je volna diskusia 🙂 je to super, stretnes tam dalsie mamicky, podozvedas sa kopec zaujimavych veci, super tam bolo, s kockami z kurzu sa s deturencami stretavame do teraz - fakt odporucam 😵 😎 😉 🙂

aj sestricka je perfisna 🙂 ak chces napis mi mam na nu mobil 🙂

potokin
5. okt 2010

@erytrea to znie velmi zaujimavo ja dnes idem prvy krat na slovensku k lekarovi takze by ma to urcite zaujimalo. budem rada ak mi posles to cislo 🙂

pluto33
9. okt 2010

@natallia01 Ahoj len sa chcem opytat čo máš nove? Dlho si sa neozvala.

pluto33
9. okt 2010

@zabka Ahoj môžem ti pogratulovat?

zabka
10. okt 2010

@pluto33 ahojky no zatial ano... 😉

pluto33
10. okt 2010

@zabka to som rada že môžem vždy sa poteším ked niektora z báb čaká babätko

zabka
11. okt 2010

@pluto33 😉

elie11
11. okt 2010

ahojte dufam ze mi niekto odpovie🙂 potrebujem vediet nazov jedneho pripravku ktorym kupali deti v tn porodnici ak mali velmi suchu pokozku. po kupeli touto emulziou uz nebolo potrebne dalsie kremovanie🙂zda sa mi ze nazov bol na o alebo L.. vraj je to na predpis z lekarne. ak by nahodou niekto vedel prosim napiste na listicka00@gmail.com

pluto33
11. okt 2010

@elie11 dobry je aj excipial mám ho overený dcera má velmi suchu pokožku

diamand2326
17. okt 2010

Ahojte, je tu nejaká maminka z TN Juh, čo nemá s kým kočíkovať a pokecať? sME tu noví a mám 7 mesačného neposedného🙂)) chlapčeka,tak bz som rada spoznala nejakú maminku podobnú mne. teším sa. ahojte.

pluto33
17. okt 2010

@diamand2326 AHOJ ak by to nevadilo som zo záblatia a můj maly má 16 mesiaov

diamand2326
18. okt 2010

@pluto33 Ahoj, nevadilo, keď bude lepšie počasie, pisnem ti tu na mkoníka, teraz som práve doplatila na počasie, som na antibiotikách, ale už sa teším.

kiki123
18. okt 2010

Ahojte, ako to tu funguje? Som tu prvy krat 😅

pluto33
18. okt 2010

@diamand2326 tak fajn aj môj maly má antibiotika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre