Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

m.a.r.t.i.n.a
24. aug 2012

@fely Ahoj, na Mierovom námestí, vedľa kina, majú vonku aj pútač, pri Vodníkovi HUMANA a ešte jeden tam je,ale neviem názov

fely
24. aug 2012

@viva27 @m.a.r.t.i.n.a Děkuju 🙂 Až nebude takový hic, tak to oběhnu 🙂

m.a.r.t.i.n.a
25. aug 2012

@fely Ten na Mierovom je cisto len detsky, tie dva su mix, maju tam kutiky s detskym oblecenim

gabika84
30. aug 2012

ahojte trencanky. chcela som sa spytat, ci by sa medzi vami (ale niekto koho poznate) nenasla mamina na materskej, ktora by si chcela privyrobit tym, ze by cca 3x do tyzdna opatrila moju malu (13 mesiacov). niezeby bola materska jednoducha, ale mozno by si niekto trufol na "dvojicky" 🙂 ak by ste mali zaujem, prosim ozvite sa mi, dala by som vam nejake podrobnosti... dakujem 🙂

beruska141
31. aug 2012

ahojte baby, neviete nahodou, ci a kde ma ordinaciu gynekologicka Mečiarová? diky moc

kikatko
31. aug 2012

@miska1 ahoj, tak ja som s bráchom roky chodila na plavaren a bolo super.naučili sme sa všetky štýly plávania a našli kamošov. ak si náhodou bol chorý,peniaze sa ti automaticky presuvali na dalšie obdobie

miska1
5. sep 2012

Ahoj Kikatko, dakujem za info. Syna som napokon prihlásila na plaváreň do Marlinu, do Rosy som sa dlhšiu dobu nedalo dovolať. Dúfam, že sa mu to plávanie bude páčiť.

claydox
5. sep 2012

@diamand2326 ahoj ak máš ešte záujem aj ja bývam za mostami na školskej. Mám 4 roč. synka a aj 7 mesacneho....

claydox
5. sep 2012

@gabika84 ahoj ak este chces tak mi daj info byvam za mostami na skolskej

claydox
5. sep 2012

@m.a.r.t.i.n.a ahoj my máme 4. ročného škôlkara a prihlásili sme ho na anglinu (utorok) a na tanecnu ( streda a piatok) tak uvidime ako mu to pojde

m.a.r.t.i.n.a
5. sep 2012

@claydox A kde bude chodiť? Dáš mi prosím kontakt,vďaka

claydox
5. sep 2012

Vieš čo na anglinu chodíme na juh info nájdeš na happy english a na tanečnú tiež na juh od 1. októbra a tu mas tel. cislo: 0915101051 Alena Marceková...

gabika84
5. sep 2012

@claydox ahojky, dakujem, uz som nasla 🙂

claydox
5. sep 2012

jooooj no škoda :D

frick
6. sep 2012

Ahojte Trenčanky. Mám takú zvláštnu otázku. Máte niektorá z vás čo ste tu tetovanie? Ak áno kde v Trenčíne je spľahlivé tetovacie štúdio čo máte overené?

cubana
8. sep 2012

@fely ahoj celkom dobry sekac je aj na mierovom namesti kusok vedla kina metro, ide sa tam cez taku pasaz a dolu po schodoch, maju tam aj sipku ...su tam pekne vecicky z anglicka

viva27
8. sep 2012

@frick ahoj ja mám tetovanie ale nerobili mi ho v trenčíne, ale dobrého tetovača poznáš podľa jeho práce ktorú si každý tetovač fotí ihneď po dokončení, nedávno som uvažovala nad ďalším a našla som nejakého chalana v púchove robil fakt pekné veci a vlastné návrhy, čiže umelec žiadne šablóny, chceš sa dať tetovať?

frick
9. sep 2012

@viva27 hej rozmýšľam o tom.en som v tomto úplný laik a nemám o tom ani žiadne vedomosti 🙂 dík za info

viva27
9. sep 2012

@frick treba ísť osobne a pozrieť si prácu tetovača a potom sa priprav aj na hojenie, treba aby si to mala odokryté aby sa to rýchlo zahojilo, preto je najlepšie dať sa tetovať v lete alebo keď si ešte na materskej tak pohoda, a ak sa rožhodneš tak daj si ibalgin ešte pred tetovaním budeš to lepšie znášať 🙂

m.a.r.t.i.n.a
10. sep 2012

@claydox Ahoj, aj my chceme začať chodiť na Happy English hore na Juh, si spokojná? A aký druh tanečného kurzu je ten od októbra prosím? Moderné? Vďaka za info

claydox
10. sep 2012

Hej som spokojná malého to baví, len jedna nevýhoda je, že v tej miestnosti nie je okno tak niekedy ťa to tam uspáva. A na tu tanečnú ideme prvý krát :http://www.tsgoonies.sk/tsg/

claydox
10. sep 2012

@m.a.r.t.i.n.a Hej som spokojná malého to baví, len jedna nevýhoda je, že v tej miestnosti nie je okno tak niekedy ťa to tam uspáva. A na tu tanečnú ideme prvý krát :http://www.tsgoonies.sk/tsg/

fely
10. sep 2012

@cubana Ďakujem, snad se tam ještě dostanu před porodem 🙂

fely
10. sep 2012

Ahoj maminy, chodíte některá s dětmi k dr. Opoldusové do Južanky? Nevíte, jestli chodí po porodu domů a nebo půjdeme normálně do ordinace?

m.a.r.t.i.n.a
10. sep 2012

@claydox Ďakujem, ideme vo štvrtok na prvú hodinu /Aj/,tak uvidím ako sa bude malému páčiť. A miestnosti bez okien tiež nemám moc rada 🙂

claydox
10. sep 2012

A s r
@m.a.r.t.i.n.a a s tou tanečnou si sa ako rozhodla?

m.a.r.t.i.n.a
10. sep 2012

@claydox No asi to nechám až od budúceho roka, on bude mať teraz v okt. 4roky. A na fotkách som videla samé baby 🙂

claydox
10. sep 2012

No náš malý bude mať v novembri 4 :D hej tie baby som aj ja videla :D ale on je taký šašo tak nech si vybije troška energiu tam. Ešte ma napadlo, že minulý rok sme ho chceli dať na plávanie, len to nám časovo troška nevychádzalo. Ak by si chcela môžem ti dať číslo

m.a.r.t.i.n.a
10. sep 2012

@claydox Plávanie nakoniec na zimu necháme tak, býva často chorý, tak potom ak bude kurz niekedy na jar.ale ďakujem.

Ešte kočky sa chcem opýtať, MŠ Šmidkeho, aké sú skúsenosti? Ďakujem pekne

frick
10. sep 2012

@viva27 Super ďakujem za rady to s tým ibalginom by ma nenapadlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre