• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
adusa, zavolaj, aspon sa zoznamime, len nech pride :wink:
21. júl 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adusa veru cim viac mamiciek tym lepsie :wink:
21. júl 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, to je super, z MC?
21. júl 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec ano.. :wink:
a idem vlozit este jednu troska som sa pohrala s fotkami... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste vsetky?co uz spite? :astonished:
21. júl 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ako pokracuje mc????
21. júl 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny ona je este len tehulka, a v septembri bude babatko :slight_smile:
21. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska celkom fajn,uz je nieco vymalovane krasnou marhulkovou farbou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adusa to nevadi...a ozik dostala si odo mna ip?
21. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som, donesieme, vsetko bude :slight_smile:
21. júl 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adusa-oki budem moooc rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ozaj a ako sa mate?Dnes sa mi volajako ani spat nechce ked som si poobede schrupla s GAbikou :grinning:
21. júl 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
meggi gratulujeme a prajeme vela zdravicka,mliecka,...

na stretko moxno prideme,dufam, dnes sme boli miska ockovat,tak uvidime ako na tom bude a este sme s nim boli aj na urologii, tak to som mala dost ja a nie chudatko moje misko :wink:
22. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj ja som nezaregistrovala kedy je to stretko,teda o kolkej?
22. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, erka a co mu robkali na urologii??????? chudatenko malinke.................

stretko je v caffe verde o 16.00............................... :wink:
22. júl 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, tak ja som nakoniec nesla nikde, mozno pride svagrik a ja pojdem tam az neskor :wink: ovsem ak mi nebude moc blbo :frowning2: Vsetky vas pozdravuje Misko a vraj si mame uzivat krasu a vsetky vyhody,ktore nam tu ponukaju, lebo tam to je strasne pre tie deti a pre vsetkych :frowning2: Vraj ked dal detom pera a ceruzky,tak z radosti tancovali chudatka :frowning2: :cry: takze zajtra v cafe verde a juzanky, co idu peso tak pri parte o 15:30 :wink:
22. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes vsetky buvate s detmi? Ja by som tiez mala, noc bola tazka,ale mne je po spanku este horsie, uz som sa aj kavickovat naucila a tu zrazu nikto :frowning2: Dnes mi volal kolega z prace,ze sa nasli nejake peniazky pre nas, tak v oktobri ideme opat skakat, tak sa vytesujem a pisal mi MM,ze 11. septembra ho ten jeho finsky a irsky sefo pusti hadam domov :wink: :wink: :wink: tak sa vytesujem dvakrat a este mi aj manduca prisla,tak do tretice vsetko dobre :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
22. júl 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec tak dnes mas super spravicky,................som stastna s tebou, ze manzelik priiiiiiide........... :wink:
22. júl 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ako sa mate? no to este nie je iste, co si ti cudzinci zmyslia,ale dufame, hlavne, ze oni chodia domov kazde dva tyzdne a letecky, tak ho hadam pustia po 2 mesiacoch :slight_smile:
22. júl 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska a maly je chory? Co mu je? My sme tiez v piatok rano raz zvracali, ale to sa romanko len vecer a v noci prejedol a predtym poobedde prehladol, tak nastastie len z toho :wink:
22. júl 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec mame sa celkom fajne....rano sme vstavali o 9-15 tak to hovori za vsetko :grinning:
a vy sa ako mate?Tebe je uz lepsie a Romanko ako?
22. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec uz v pohode,dnes sme boli na kontrole...........mal trosilinku chytene hrdlo...............
akosi vela deti tu zvracia, to je obdobie............... :confounded:
22. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, my ako to pocasie, raz tak raz tak, romanko vstava skor ako inokedy a nema az taky kludny spanok, ale sa ani necudujem, ved to ma zo mna, vcera na plavani videl chlapa s kamerou a misko ho stale kameroval, tak mu zacal chybat,tak plakal o dusu :frowning2: ale inac je zlaty, ale vidno,ze mu tatik chyba :frowning2:
22. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska-tak prajeme Lucaskovi aby ho vsetky choroby obchadzali :wink:
22. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec-to si veru neviem predstavit,mi to pride luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,uz aby tu bol september a mali ste aspon na tyzden tatinka doma....a Romankovi posli ako malu utechu aspon božtek od Gabiky.. :wink:
22. júl 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
meggi gratulujemeee, tebe aj Kristinke veeela zdravicka :slight_smile: krasne meno ste vybrali :wink:
tak mi zajtra na stretko prideme, pridame sa k vam peso ak bude pekne.
kolko deticiek vracia, dufam ze nam sa to vyhne :frowning2:
22. júl 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kocky vy ste tu hotova zohrana partia........ :slight_smile: nebude naozaj vadit ked prideme aj my s Ninkou???
prajeme vsetkym chorusikom skore uzdravenie :slight_smile: dufam, ze nas to obide
drobec super ze ti manzelik pride v sep., moj pride sice o 3 tyzdne ale mam depky, chyba nam........... :frowning2: a ani sa necudujem ze malemu chyba, Romanko si to uz uvedomuje ze tatino nie je doma, Ninka to zatial este tak nevnima........vzdy dufam ze ho spozna a bude chciet za nim ist....
22. júl 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vsetkym co sa necitia dobre zelame aby boli co najskor fit, ako citam, je vas tu dost :unamused:
jurdinka baby urcite uvitaju radi kazdu novu tvar, my sme len radi, ze sa rozrastame :slight_smile: :wink:
drobec mas to tazke a romanko tiez, ani som nevedela, ze to uz bude takto vnimat :frowning2: drzte sa, september je tu o chvilu :slight_smile:
22. júl 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
drobec same dobre spravicky :dizzy_face: ,veru ja som dnes buvala s veronikou,bolela ma hlava-tak som zalomila :wink:
jurdinka jasne,ze prid :dizzy_face:
22. júl 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

drobec tak super spravicky na dnes, dufam,ze sa muzikovi ozaj podari prist v tom septembri. ja len citam co pises a vzdy mi je hrozne luto ze je prec :frowning2: .

my neviem nakoniec ci prideme, mam dost prace do roboty a terminy,vsetko na poslednu chvilu, takze ozaj neviem, ale mozno sa nam zadari. radi by sme vas videli.
22. júl 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok