• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
no tak super,ste mali nakupny den..my pre zmenu zase navstevny den....mali sme na navsteve uja z vychodu a dnes tetu z bratislavy... :wink:

no neviem co zajtra lebo mala nejak v poslednej dobe akosi nema naladu...uvidime..a ty ides?
10. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chystam sa, uvidime co bude zajtra..................... :wink:

a uz vam vysli tie zubky-?????
10. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no voki,ved mozno sa tam zajtra stretneme... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no neviem,nekukala som jej do pusinky...ale spodny ocak mala taky navrety... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som to divno napisala.... :sweat_smile: to bude asi tou hodinkou....

som jej piatok kukala,aj vcera som chcela ale nechce si nechat pozriet... :frowning2:
10. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to poznam aj mne sa zda ze lucasovi ide zub ale ani za pana nechce aby som sa pozrela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
si veru pozname tie nase deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj a ako stretko?
10. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v stredu o 16.00 vo verde........................hadam sa nic nezmenilo.............. :wink:
10. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
okik dik za info... :slight_smile:

pokial nebude moooc palit slnko a nepojdeme na kupko tak urcite prideme :grinning:
10. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidis idem kuk pocko aj ja uz by som isla na plavku .................. :unamused:
10. aug 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
noo zajtra ma byt zevraj teplucko..tak pojdeme asi k svokrovcom do bazena :grinning:
10. aug 2008 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajojte babulky ste este tu?
my sme boli vcera v meste na veceru a kuk v masaryckach....ked bolo tak o nicom a dnes sme boli na obed na skalke a napapat sa ....tak som nemusela varit :dizzy_face: a potom sme zbehli este na chalupu
my uz mame ocaky prerezane :dizzy_face:
a danny sme na tom ako vy prednedavnom ,vonku cikat ani za svet!!!!tak vydrzala celu dobu a az doma sa vycikala a to iste na chalupe....a to aspon tam nemavala problem ,ale dnes nic!!!
10. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no nic idem ja haji uz ma to tam taha...bruu nocku :pensive:
10. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko vsetkym prajem a krasny zaciatok tyzdna :slight_smile:

a Zuzkam všetko naj naj naj k dnešnim meninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2008 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
minka-neboj ono to chce cas.....Veronika je sikulka,ona na to rchlo pride :slight_smile: :wink:
11. aug 2008 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
aj ja sa pripajam zuzkam vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tak aj ja sa pripajam zuzkam prajeme vsetko vsetko najlepsie k dnesnym meninkam
11. aug 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

aj ja prajem zuzankam vsetko naj k meninam :slight_smile: .

nam ide tiez asi zub,noci mame uz tyzden hrozne, dni tiez nic moc a tiez si kubko neda pozriet do pusinky. dnes uz ma zase hnacky,takze zrejme z toho.uz aby bol vonku,sak to trva nekonecne dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2008 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme Zuzkam vsetko naj k meninkam,hlavne aby deticky posluchali.................... :slight_smile:
11. aug 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte..kto si da so mnou kavicku?
11. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
aj aj sa pripajam, vsetko najlepsie nasim zuzkam :slight_smile:
babulky a prosba, 1.septembra sa otvara juzancek a nejako sme este neprisli na to ako by ten den D mal vyzerat... ak mate nejaku predstavu, aspon malinky napad tak sem s nim, akoby ste si to predstavovali keby ste sa mali zucastnit takehoto otvorenia, co by ste od toho ocakavali?
11. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ďakujem za gratulácie :wink:

Som totálne vyšťavená. Boli sme na prípravke na škôlku a Maťko totálne odmietal spolupracovať, akurát spravil cirkus, že chce modrú stoličku, ktorá bola obsadená. Ostatné detičky pekne sedeli a papali, potom kreslili, okrem môjho tvrdohlavca. :frowning2:
Fakt si to neviem predstaviť, ako to v septembri dopadne.
11. aug 2008 o 14:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka neboj zvladnete to, on si len musi zvyknut a potom ti nebude chcet chodit ani domov zo skolky..... :wink:
11. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, bodaj by si mala pravdu!
Ale on ked sa dostane do hysaku, tak odmieta vsetko a vydrzi teda riadne dlho hysacit, ved ho asi pocujete. :frowning2:
11. aug 2008 o 14:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka ja ho nepocujem, tak to nebude az take zle :wink:
aj ja si myslim, ze si zvykne, najde si kamaratov, prve frajerky a domov sa mu nebude chciet...
11. aug 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kacenka, dik :slight_smile:
Som rada, ze neotravujeme krikom cely Trencin, len najblizsie okolie. :grinning:
11. aug 2008 o 14:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzy tak z toho ze robi krik si nerob hlavu, ja som tiez mala mindraky ked lucas spusti, ale uz sa nad tym tak nepozastavujem cez den hadam az taky krik nerobi a v noci spinka................. :slight_smile:
11. aug 2008 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
audreyd...dakujem za odpoved
11. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keiko my sme chodili na fitlopty, tusim od tretieho mesiaca... dlzka hodiny a obsah zavisia od veku deti a ako sa im chce cvicit... ja to urcite odporucam, aj kvoli kolektivu, aj kvoli samotnemu cviceniu :slight_smile:
11. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az teraz som si vsimla, mame noveho clena??????? keiko odkial si???,
11. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...od ukonceneho tretieho, aby som bola presna :wink:
11. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok