Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
1. jan 2010

ahojte
vsetko dobre v novom roku zelame
drobec mrzi ma,ze si chora a chapem ta ja uz sa roky trapim s pecenou a nie je to vyliecitelne da sa to len stabilizovat, je to hroza,ale verim,ze ti bude lepsie a vsetko bude dobre
ja som zacala novy rok s chorobou nejako som si to nepripustala,ale za posledne dni mna to polozilo,takze som par dni prelezala, tatino s matkom sa o mna starali boli super

martinka30
2. jan 2010

Ahojte som tu nova moc nechodim ako sa mate_ Prajem pekny Novy rok 😀

newyorkgirl
3. jan 2010

martinka tak zavitaj castejsie 😀 hoci ako pozeram ziiiiva to tu praaazdnotou 😅

lucaska
3. jan 2010

ahojte, martinka vitaj medzi nami................ 😉 😉 😉 😉 😉 😉

esteze vela nepisete lebo to nestiham akosi sledovat vsetko.......vsetkym marodom prajeme skore uzdravenie....
my sme sviatky prezili v pohode ale v jednom kole, stale sme boli nikede alebo niekto u nas ale aspom som sa nestihala nudit a mala stale co robit.......... 😉 😉 😉 😉 😉 😉a tych darcekov co lucas podostaval tak to ani nehovorim , musela som z izby pospratavat par veci do krabic aby sa mal kde zo vsetkym zlozit....len som zvedava dokedy ho to vsetko bude bavit, zachvilu budem len prach z toho oprasovat, aby som mala co robit... silvestra sme stravili u nas aj s partickou znamych a bolo super............

a vy ako? deticky korculiari ako pokracuju?

sa nam pekne ochladilo, len sniezik by to chcelo aby viac napadlo.................... 😉

babulky zumbacky, ako byva teraz zumba??? som teraz cez sviatky nebola a zachvilu sa budem ledva hybat z toho prejedania.............. 😀 😀 😀 😀 😀

martinka30
4. jan 2010

Dakujem za privitanie,mate pekne deti.
chodim ako stiham vacsinou ma vyzenu decka Ozaj tie vase asi este nemali kiahne,co?moji maju teraz Nicolasko ma ako posledny dost brutal.Ale aspon mame uz pokoj.kuknem neskor ci ste tu pa

newyorkgirl
4. jan 2010

martinka joj teda 5mesacny kiahnu ufff, to sa drzkajte, my nastupujeme do skolky tento tyzden, tak cakam tiez co donesie, v maji ked budeme mat babo, aby som ju este nenechala radsej doma 😅

miroslava72
4. jan 2010

Ahojte kocky

Vsetko dobre do Noveho roku prajem. 🙂 🙂 🙂

Ja som sa rozhodla,ze Novy rok zacnem z ostra a pustim sa do sebazdokonalovania....boze to som si vymyslela dlhe slovo 😀 😀 😀

Nechce si nahodou niektora privyrobit sukromnymi hodinami anglictiny? Alebo nepoznate niekoho dobreho a za rozumnu cenu? Mozte napisat aj do IP.

Som mierne pokrocila,rada by som sa zdokonalila,no hlavne rozpravala.
Lebo do kurzov vselijakych som chodila uz x-krat,no rozpravat moznost nemam a tak som stale, ako keby na zaciatku.

a martinka30 vitaj tu medzi nami....nech ste cim skor zdravi 🙂

drobec.zz
4. jan 2010

martinka vitaj, to muselo byt tazke, ked mal drobcek kiahne, on je este dost maly, ale aspon mate po 🙂

miroslava, tak gratulujem k tomu rozhodnutiu sebazdokonalovania,tak si pekne zacala 😉 😉 😉

no konecne aj nasnezilo, hoci len taky poprasok, ale deticky sa aj z tohto mala vedia tesit, teda nas romanko ma radosti a radosti, tak nech len perinbabka poprasi, ale riadne,nech si vsetci uzijeme 🙂

mojkamirka
4. jan 2010

ahojte, martinka, kiahne, och nezávidím, ten sa musí teda trápiť takýto maličký

inak trenčanky ako skoro treba prihlasovať dieťa do škôlky, akože mám na to čas ale ma to zaujíma. Berú od troch rokov či aj skôr. Myslím štátne škôlky

lucaska
4. jan 2010

ahojte, martinka tak sa drzkajte....lucasko este nemal kiahne.....ja si pamatam ked som ich mala ako dieta, mala som ich ja aj moji dalsi traja surodenci naraz, tak mamina mala co robit, no lenze ja som stale mala v ruke zrkadielko a plakala nad nim ze ja chcem aby mi to zmizlo a ked uz som mala uz len par bodiek tak som zas revala ze mi to ostalo, tak mali zomna sov doma............. 😀 😀 😀 😀

new, drzkam palceky v skolke a Nicolka sa tesi ci ako to vnima.................

miroslava , tak to si pekne zacala novy rok........ 😉 😉 😉 😉 😉 😉

drobec, no mohlo by este trosku napadat..... 😉 😉 😉

drobec.zz
4. jan 2010

mojkamirka, tusim podla noveho zakona mas podat v ten rok, ked chces dat dieta do skolky, takze ak v septembri 2010, tak mozes dat az teraz, ale nie som ista, ci to plati a beru aj mladsie, ak maju volne miesta, ale ak su preplnene tak ani nie..

no ja som mala vraj kiahne iba na ritke, takze pohoda, ale si to nepamatam 😀 😀 😀

siska_br
4. jan 2010

ahojte dievcata

drobec - to fakt, kiahne len na ritke? 😀 tak to si fakt dobre obisla, fuj, je to velice prijemna choroba, 5-mesacne babatko to musi byt hrozne ☹ ☹ ☹

mojka - so skolkou je to tak, ako pise zuzka, ziadost si mozes podat az v tom roku, v ktorom chces dieta zaskolkovat, statne az od troch rokov, sukromne iste aj skor, ale tie peniaze 😝 a statne maju deti vela a castokrat uprednostia predskolakov, ktorych zobrat musia, vraj je to dost bieda s dobrou skolkou, neviem

mirka - tak to ti gratulujem k takemuto super rozhodnutiu, ja by som sa tiez mala pohnut z miesta, zatial o tom len kecam 😠 😠 😠

miroslava72
4. jan 2010

Tak moj syn bol zrovna na lieceni v Smokovci,ked dostal kiahne,mal necelych 5 rokov, teda aspon mi tak povedali lekari,tak dufam,ze sa nemylili. 😉 ..ja som to ani nevidela 😒 🙂

martinka30
4. jan 2010

Zase ste mi usli.Prave ten najmensi to najlepsie zvlada ani teplptu nemal len bol najviac vysypany ale uz je ok.Cim mensie tym lepsie Najhorsie na tom je ze nemozme von.
mojkamirka myslim ak byvas v meste tak sa chod uz spytat do skolky byva naval.

martinka30
4. jan 2010

nejako to tu stoji co mate nove?

amatula
4. jan 2010

ahojte..prisla som vas pozdravit 🙂 😉

moc nestiham ale citam 😉

drobec no co idete na kohutku?my rozmyslame Makov alebo ski Bílá..alebo kohutka ..mozno sa stretneme 🙂

drobec.zz
4. jan 2010

martinka a kde byvas? no ono sa vravi, ze cim mensie dostane kiahne, tak tym lepsie a este sa ani tak neskriabe ako ked su vacsie, ktovie ked to chytime my, asi ked pojde romi do skolky ...

drobec.zz
4. jan 2010

mati no ak sa stretnete, tak len s miskom a romim, ja nemam co s drobcom....a mozno zozeniem pestunku 😀 😀 😀

amatula
5. jan 2010

zuzi ved aj ja som tak vlani chodila s drobcom...ved Tomaska vyvetras a ked vam bude zima sup do chatky na cajik a v Kohutke robia take parene buchty ze sa ani ja s mojimi domacimi nechvalim 🙂 😉

kika7
5. jan 2010

Ahojte baby, nechodili ste niektorá na Sou železničné TN, rok 1996-2000? hladám bývalé spolužiačky, či už sú maminami a tak...

drobec.zz
5. jan 2010

amatula, tak to som nevedela, ze tam je chatka, tak to by bolo super, ked by som mohla nakojit v chatke, tak to tatinko bude vetrat tomaska a ja sup na lyze 🙂 paradicka a buchty by som si dala aj ja 🙂 😉

martinka30
5. jan 2010

Ahojte aj ja by som niekam vyrazila,len je zima a maly je este maly.Drobec v chocholnej a ty?kde chces ist ved dovez postrazim ja rada strazim deti.maly su rovnako stari 😔 😝 😖

amatula
5. jan 2010

drobec tam je chát..nie len jedna ..len na kohutke robia fantastikus buchty 😎 😀 😵

zajtra vás kukam 😉 🙂

drobec.zz
5. jan 2010

amatula nekukaj, neideme, muzik ma hotovost musi byt tu, takze to isti klzisko, ale hadam zima este len zacne a my polyzujeme az az 🙂

martinka 30 ja na juhu v TN, no ja by som hned maleho doniesla, len horsie by bolo s kojenin 🙂 ale on je kludne babo, das do kocika a cely den ti prespi, noc tiez prespi, hoci na prsniku 😀 😀 😀

mami.sk
6. jan 2010

ahojte 😉

ja sa tesim ze je dnes volno 😉 bola som 2 dni v praci a veru som mala dost 😝 unavena som bola neskutocne... ale hadam ked sa zabehnem tak to bude lepsie 😉

martinka30 - vitaj medzi nami😉

baby, nechysta sa nejake stretko v novom roku? ja by som vas rada videla 😉

mojkamirka
6. jan 2010

ahojte, nerobte mi chute na buchty, ja ich zbožňujem len sa mi nejak nedaria 😠

mami, tak školenia ti už skončili? žiadne stretko sa zatiaľ nespomínalo.

martinano
6. jan 2010

babulky ahojte
no neviem ci u vas zima zacne,ale tu je a riadna, odporucam korcule , vonku je prave -15v noci pod -20,takze aj more je zamrznute, na vsetkych zjazdovkach priamo v meste sa lyzuje,zima ako vysita 😅
teda tu 0 co mi ukazuje pocasie na piestany vam zavidim ☹

martinka30
6. jan 2010

Ahojte mami dakujem.
drobec ved nevadi ja uz sice nekojim ale susene mam.aj by prespal celu noc neboj aj moj prespi. 😵

matano ty si odkial ked -20? 😲 🙄

siska_br
6. jan 2010

ahojte 🙂

marti - no tak to mate poriadnu kosu, uf, ani psa von nevyhnat. chodite aj von v takych 15-tkach pod nulou? to uz musia poriadne licka stipat...

mami ja som tiez za stretko - ved ako vzdy 😵 😵

drobec.zz
6. jan 2010

martinka, myslis, ze by mu pomohlo susene, my sme to pri prvom skusali a bol po hodinke a pol hore, ale aspon sa to nocne vstavanie odzrkadli na jeho velkosti 😉 😉 😉

mami, neboj zabehnes, aj ja ked som pri romankovi nastupila, tak najprv to bolo hrozne a potom sa clovek zabehol, hoci neviem ako som to vtedy vsetko stihala, ale zvladla som to 😉

martinano, tak tu zimu ti nezavidim, pamatam, to tu tak bolo pre 4 rokmi, co na juh ani autobusy nevysli a viem,ze polovica ludi neprisla do roboty, co na cestach zapchy a havarky, no to bola ina sila, ale najvacsie mrazy byvaju januar a februar, tak to sa mame na co tesit 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre