Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
2. nov 2008

lennie tak to mi je teda luto ,tak sa drzkajte a nech je teplotka rychlo prec 😉
podla mna to kludne mozu byt tie 5 nepodarene 😖
veronika ste stale soplikuje a 5 sa pomalicky tlacia 😠
no musime to vydrzat,ked uz su to tie posledne zubky.....
vonku je fakt kraaaasne a nasa Veronika este stale spinka

moni1412
2. nov 2008

jeej, dakujeme vam za pirania 😵 Denisko odkazuje 🙂 😉 ste zlate 🙂 pekny vecer

minkak
2. nov 2008

ahojte kocky ,pozerali ste slovensko ma talent?dobre to dopadlo,ze? 😵 aj ked skoda aj toho hafana ☹
ten bol veeeelmi zlatucky,ze?
lennie tak ako nicolka uz lepsie?

lucaska
2. nov 2008

ahojte, nicolke prajeme aby cim skor presli teplotky.............
minkak ano kuk som , trosku mi bolo aj luto toho psika ,ale drzala som tej co tancuje predsa k tomu mam blizsie.......... 😉

lennie7
3. nov 2008

minkak len ked sa jej pozriem do pusinky nevidim tak ani nejaky cervene ani napuchnute, sice tazko sa jej to pozera 😒
vecer mala este 38 tak som zvedava co teraz ked vstane, nezda sa mi uz byt tepla 🙂

minkak
3. nov 2008

dobre ranko 😎 no ,ale je dnes kraaasne 😵 😎
lucaska tak-tak paulinka je proste super 😉 tak kedy bude dalsie nocne stretko?
lennie tak snad to uz bude dnes OK a vybehnete si uzit slniecko 😎

lucaska
3. nov 2008

ahojte, minkak ak niekto zorganizujete nocne stretko tak sa rada pridam....... 😉 😉

lennie7
3. nov 2008

minkak aj ja dufam 🙂 boli sme doobeda aj u dr nech ju pozre ale nic nam neni, stretla som aj jednu znamu a ta hovorila ze aj jej mala to mala + dalsie 2 deticky nejake, ze proste vysoka horucka 2 dni a hotovo 😅

dannynka
autor
3. nov 2008

hojte babulky co nove?

minkak
3. nov 2008

lucaska no organizujme 😅 tak kedy?14-15 ja nemozem....inak mi je to jedno 😉
no nam dnes zacali zateplovat okolo detskych izieb.....ked sme malovali-umyvala som okna 😖 teraz to pekne vycistili vapkou a okna su ako....no des,ale co uz ratala som s tym,Veroniku som dala spat do spalne-cela bola z toho prekvapena,tak som len zvedava co bude vecer ci bude chciet ist este spat do svojej izbicky 😖
tak drzte palce 😉 pekne sa nam to teraz asi skomplikuje,lebo cez obed tam spat nemoze je tu blazinec,ze lucaska?

minkak
3. nov 2008

lennie tak super,ze dr,povedala ze nic 😉 tak sa drzte a co pridas sa aj Ty na stretko?
danny a Ty?Ty si tiez spominala,ze by si isla.

dannynka
autor
3. nov 2008

minkak musim ist precitat o com je rec....lebo som trochen mimo..dnes sme u nasich tak som na chvilku skocila na net 😉

dannynka
autor
3. nov 2008

minka-no uvidime ako nocne stretko...bo teraz uz byvam viac unavena a vecer cňhodim spavat zo sliepkamy 😅 😝 😀

lucaska
3. nov 2008

minkak no tak ten blazinec mi ide pekne na nervy...........................lennie, tak super ze nicolka je v poriadku... 😉

minkak
3. nov 2008

danny no ved jasne-rozumiem,len ked si vtedy spominala,ze by si isla 🙂
no ani nehovor lucaska a ja som mala otvorene okna a pridem do izby a skoro infarkt 😀 boli rovno u nas 😀
pekne som pozdravila a zavrela 😀 😀 😀
tak kedy teda v piatok?alebo az 21-ho?
no asi pockame co ostatne kocky 😉

dannynka
autor
3. nov 2008

minkak no len som nevedela ze ma to takto zmohne 😅 😝 😀

babulky dala som novu fotto do albumceka,piskotky v brusku 😅

lucaska
3. nov 2008

minkak, no asi pockame kto sa prida.......ale ja tento piatok asi nie............... 😉

minkak
3. nov 2008

danny piskotkY to ako dvojicky 😕 asi nie ,ze? 😅
lucaska tak toho 21-ho?

dobre tak kto sa pridava?????????????????????????????????????????????????????????

Nocne stretko 21. 11. ?????????????????????????????????????????????? 😵

lucaska
3. nov 2008

21.zatial mozem, pisem si do kalendara...............TANECKY............ 😝 😀

minkak
3. nov 2008

OK aj ja 😀 😀 😀 tesim sa 😵 😵 😵
snad to babulky postrehnu 😅 a pridaju sa,treba napisat yuye 😉 ta by snad isla a dienka sa dlho neukazala,su uz doma?ci je este s maminou?
a kto to este spominal ivaz,kala,zuzanamv......no proste radsej nebudem menovat nech na niekoho nezabudnem 😅

dannynka
autor
3. nov 2008

minkak si zle pochopila....som to len vysklonovala "fotto piskotky v brusku" 😀 😀 😀

dannynka
autor
3. nov 2008

mno takze Gabika je uz hore idem sa venovat..pekny slnecny dnik prajem 🙂 😉

minkak
3. nov 2008

vysklonovala 😕 😕 😕
no tak fajn 😅
myslela som si ,ze to tak asi nebude 😉

dannynka
autor
3. nov 2008

minka-som sa nejak domylila lebo som bola u braska a ten mal divno klavesnicu a zle sa pisalo 😅 😝 😅

adkag
3. nov 2008

ahojte, my sme dnes boli v bystrici na hroboch s nasimi a kubko je nakoniec tiez marod, cely den bol v pohode az cestou spat furt spal a ked sme prisli domov,zistila som,ze ma 38,3 teplotu. nema ani soplik ani nic ine mu nie je, tak nechapem z coho.ak mu to neprejde,zajtra padime k dr.

dannynka
autor
3. nov 2008

adkag-aj GAbika mala par dni dozadu zvysenu teplotku...ale na druhy den uz nemala nic.... 😉

prajeme Kubkovy nech to neni nic vazne,a aby mu to cim skvor preslo 🙂 😉

adkag
3. nov 2008

danny a mala vysoku? no dufam ze bude v pohode,nechapem z coho to moze mat.teraz uz spi,tak hadam sa z toho vyspi. ja mam strasne stresy ked ma teplotu,lebo sa bojim aby febrilne krce nedostal,vtedy netusim co mam robit

dannynka
autor
3. nov 2008

adkag-mala 38,5 ale kedze jej to do druheho dna preslo,tak som sa tym moc nezaoberala 😅

adkag
3. nov 2008

tak to tiez dost,ale nastastie ze jej to preslo.a nic ine jej nebolo? a uz je v pohode?

dannynka
autor
3. nov 2008

nastastie teraz uz je v pohode,az na to jej jedovanie v poslednej dobe...je hrozne tvrdohlava a nechce mi papavat..neviem ci sa o slovo nehlasia zubky 5-ky ktore este nemame.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre