• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
autor
@aduskatt ja neviem mam pocit ze dobry tt gynekologovia sa dost zmenili :angry: a preto chodim do PN :grinning:
@bambulka4 ja som si to tiez uzila pocas tehotenstva, viac stresu ako radosti...ale to uz je jedno :wink: hlavne ze je malicka v poriadku :wink:
23. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, chcem vam povedat, ze sa to podarilo...
dietatko bolo na mamičke koža na kožu..krasne to bolo :slight_smile:
lekarka bola MUDr. Štrbova-chvalim, užasna-mlada,jemna, sympaticka, šikovna
porodne asistentky a detska sestra-ako z neba anjeli keby sa zleteli :slight_smile:

teda chcem vam len tolko-že ak človek pekne slušne požiada, všetko sa da :slight_smile:
23. nov 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka tak to si ma veeelmi potesila, uprimne:slight_smile:
@irsina83 no, to je fakt, bohuzial som pred tyzdnom zmenila toho, ktory mal byt najlepsi......
23. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduskatt ku komu si chodila???ja som chodila ku skalickej ale ta je o nicom tak som sla do PN k Vargovi...
23. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka4 tak tomu verim ze si z toho chudla :pensive: a preco si nemohla mat stolicu? aby si sa nepotrhala?
@dulkagabulka aj ja osm dostala maleho na "telo" hned ako sa "vyliahol" :grinning: este so snurou, ale potom mi ho slohli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 k Ilavskému, 6 rokov bol fajn, ale moj posledny zazitok...hned som zavelila odchod :angry:
23. nov 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt sranda ja k nemu chodím 4 rok a som spokojná maximálne čo sa týka odbornosti (klop klop klop) snáď to vydrží aj naďalej.
@dulkagabulka po sekcii by mi ho tiež mohli dať, či to asi nie? Myslím na chvíľočku telo na telo?
24. nov 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduskatt treba dat papa lekarovi ked niesi spokojna. prvorada si ty a nie to co si mysli lekar...
@bettynka222 nepoznam nikoho kto by mal taky idealny porod ako ty cica :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marcelkatt opytaj sa dr. mne sa zda ze po sekcii dietatko mamickam iba ukazu. ja som bola v celkovej anesteze, ja som nevedela o svete :sweat_smile: len ma zobudila priserna bolest podbruska.... :pensive:
24. nov 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt no ved ja nepochybujem o jeho odbornosti, ale tri mesiace zbytocne tahat zo mna prachy a potom nemat na mna cas ked treba, tak to je silna kava, takze som odisla od neho pred cca mesiacom
24. nov 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 uz som tak urobila :slight_smile:
24. nov 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, snazilky, mamicky ... nebude alebo nechodi niektora z vas do pohody na brusne tance? ja chem zacat chodit, len nie sama :grinning: som straaaaaaaasne hanbliva :grinning:
24. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jasné chápem moja, veď máš na to právo a Ty vieš predsa najlepšie čo a ako. Len ti moooc držím palečky, aby sa Ti splnil sníček a tešila sa z druhého dieťatka čo najskôr. Veľmi Ti to prajem :wink:
24. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt dakujem moja:slight_smile:.ozaj, nemas ty nahodou v okienku vylozenu synatorovu menovecku?:slight_smile:
24. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt máme, tro je jeho detská izba :wink:
24. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 :slight_smile:
ja som bola prva učitelka brušnych tancov v Pohode. Učila som aj v Maxe a v dvoch fitkach v Jame...
teraz to už nerobim..
odporučam ti :chod :slight_smile: a nehambi sa aj sama....su tam same ženy..
ja osm na prvu hodinu šla uplne sama :grinning: a nebanovala som :slight_smile:
24. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka no len ja sama nepojdem .. poznam sa :grinning:
24. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt myslela som si, ked mi to padlo do oka:slight_smile:
24. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :wink: akurát ideme s mm pre neho do škôlky, dnes do 12tej azajtra skúsia na celý deň už...
24. nov 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt no drzim palce, nech sa malicky rychlo adaptuje:slight_smile: ja sa naobedujem a padam do prace
24. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt ja som malehoi nechavala prve dva tyzdne na dve hodky, potom asi mesiac do dvanastej a potom na cely den.......jemu dost dlho trvalo zvyknut si, ale prezili sme :slight_smile:
24. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka super správička, dodávaš mi odvahu k môjmu vlastnému pôrodu! Teším sa... :wink: :slight_smile:
24. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no už sme doma. Erik bol prvý týždeň do 10tej, druhý do 12tej, ale to bol iba dva dni, lebo ochorel a dnes išiel vlastne po pazuze a bol do 12tej. Zajtra bude 1x spinkať. On je tam rád, neplače. Vraj je jaško, vymýšľa občas, ale tak chalni sú asi takí no... Som rada, že neplače a že sa tam teší, potom som spokojná a kľudná.
24. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt tak to je super:slight_smile:
24. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt musim utekat do prace, vobec sa mi nechce, ale neda sa nic robit.br, zasa do tej zimy, dnes uz treti krat.....
24. nov 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 hej, myslim ze preto. Potom som ale dlho nebola na zachod a poviem Ti kym sa to upravilo.....uf :unamused:
24. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduskatt :grinning:
@michaella86 ahoj vitaj medzi nami :wink:
@marcelkatt ahoj zlaticko :dizzy_face:
24. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 vitam :slight_smile: dlho som sa tu neukazala a uz ma tu nikto nepozna :frowning2: :sweat_smile:
24. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaella86 jaaaj ale predtym si nemala tuto foto lebo ja by som si pamatala :wink:
24. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 mala, nemala a zas mam :slight_smile: a uz tu aj ostane, priapadne ju len zmenim ked ma omrzi :grinning:
24. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok