Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

marcelkatt
24. nov 2010

@irsina83 ahoj pokladík 😉 akurát som umyla zuby krpcovi a idem ho uložiť spinkať, zajtra už je v škôlke na celý deň, tak snáď to bude v pohode a nebude špekuľovať nejako.....

marcelkatt
24. nov 2010

@michaella86 ahojček 🙂

michaella86
24. nov 2010

@marcelkatt ahoj 🙂

mididen
24. nov 2010

@lalia21 😔 hej, smutne .. a pre pobavenie> poznam pripad, kedy nevesta vyfackala svokru, aby sa "uvedomila" 😀

aduskatt
24. nov 2010

@irsina83
@marcelkatt no babenky, vitam sa z prace🙂 aj izbu malemu sme vypratrali, bo zajtra tam idu davat parkety..mam dost.a zajtra ma caka 11hod sichta v praci... 😒

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt uf nezávidím veru moja 😒

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt a vies, ze ani ja si nezavidim? 😀

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt tak to verím moja... už nech je víkend aspoň...

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt dnes tu nebola @simisi nie je už v pôrodnici, nevieš?

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt jojo, robim aj v sobotu.od 8,30 do 15,30, takze ja uz radsej nedelu🙂

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt neviem o nicom takom 🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt tak nech je nedeľaaaaaa už, alebo aspoň už 10.12, to už by som aj ja mohla mať pokoj a miminko pri sebe

aduskatt
24. nov 2010

no to by bolo uzasne🙂kde budes rodit? v TT?

bettynka222
24. nov 2010

@marcelkatt to urcite nie - je ot nebezpecne, ajked v niektorych nemocniciach to vraj robia...
@michaella86 jaaaj, chodila by som hend, ale cez den neni casu a vecer chyba energia 😀
@bambulka4 pamatam si ako som sa ja bala po porode...a nie este ked to bolo takto komplikovane 😖
@irsina83 no ja osm sa na porod dobre prichystala 😉

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt áno, zatiľ posledne čo sme sa dohodli, tak 6.12 mám príjem, ak dovtedy skôr neporodím no.

marcelkatt
24. nov 2010

@bettynka222 jáj tak,,,, 😉

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt Mikulassky balicek🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt no oficiálny podľa PM mám 13.12, podľa sona 16.12. No ale vraj sekcie sa musia skôr, tak asi 7meho ho vyberú z bruška, i keď dnes som mala zas také stavy...

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt neboj, bude dobre🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt ale jasnééé bude 🙂 musí no 😀

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt sak to.......idem ja dalej makat.korok z dlazky povytrrrrrrrrhat

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt dobre ale neponocuj, nech nie si unavená v robote. drž sa papa

irsina83
autor
24. nov 2010

@marcelkatt inak musim ti napisat ze malickeho mas tak krasneho, uplne nadherne dieta 😵 tesim sa, ze sa mu v skolke paci. to je dobra spravicka 😵 aspon sa cez den budes moct venovat Patkovi a potom pride Erik zo skolky a budete spolu papat a hrat sa 😉 ty chodis este do prace??? vsak si uz mala byt na materskej,ciii???ako ???
@bettynka222 ja zavidim zenam co krasne donosili a porodili svoje deti, lebo pre mna moj porod bol sok a velky stres a potom velky strach a neistota co bude s malou...ale uz je dobre, ze eluska je v pohode a sme ti najtastnejsi rodicia, ze mame nase malicke krasne upistane dievcatko 😵 😀
@mididen juj to by som aj ja mohla skusit tu moju 😅 jej by nepomohlo ani keby po nej presiel valec 😝 😅

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt no, hodinka ma uz nevytrhne🙂))aj tak som od siedmej na nohach🙂 papa

marcelkatt
24. nov 2010

@irsina83 mojko nie, prechádzam z md do md... Erik mal tri roky 8.11 a od 2.11 som na md už s Patrikom.... Dnes som si bola overiť, či mám nárok na RP za november ešte, tak ma potešili, že áno, lebo na md som až od 2hého a 1.11 som bola ešte s Erikom. Stačí deň v mesiaci a na rp mám nárok, tak potešili. V decembri aj rp aj materské.
@aduskatt moja ty si šikulka 🙂

irsina83
autor
24. nov 2010

@marcelkatt jaaaj lebo si tu daco pisala ze ta caka 11hodinova sichta zajtra ci co... a to ma pomylilo 😅 krasne ti to vyslo, to je super 😵

marcelkatt
24. nov 2010

@irsina83 to písala aduskatt mojko....

irsina83
autor
24. nov 2010

@marcelkatt prepac ja uz citam vsetko krizom krazom. idem spat lebo uz nevidim 😅 😉 dobru nocku 🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@irsina83 dobrú nôcku, aj ja sa už veru chystám do ríše snov. Pekne sa vyspi Ty aj Tvoj pokladíček. Papa všetkým snažilkám, maminkám....

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt vzdala som to.....nejaky blb to tam lepil snad pattexom.za hodinu a pol pluzgiere a dole iba jedna kocka 30x30 cm. No kaslem............vypijem kafco a idem spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre