• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
@odrik no teda to je sila.radcej je lepsie vediet preco sa to stalo ako sa pytat preco sa to stalo vsetko.vies nacom si a mozes to riesit.teraz uz budes na to pripravena a budes pod dohladom doktorov ktory by ty mali pomoc to dotiahnut dokonca. 70 percent je dost lepsie ako nic.nadej umiera posledna :slight_smile: .mne uz pomalicky rastie brusko a kazdy den malinke pomojkam nech pekne rastie .teraz je velke 6,01cm.som asi 12 tyzdny.budem mat dalsie vysetrenia krvy a sono ale az juli.takze az aguste taliansko tak si to tam musis uzit a oddychnut si.ja nejdem asi nikam na dovolenku :unamused: .
23. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diano
Dakujem moja za povzbudenie!!! Veru Ty len radsej nikam nechod, kazda dlhsia cesta moze byt riziko! Doma si pekne oddychuj, nozky vykladaj, dobrucko a zdravo si vyvaraj, nechaj sa obskakovat :slight_smile:!!! Ved si to zasluzime!!! Ja uz jedneho chrustika mam a tehotenstvo som sice tiez mala velmi komplikovane, ale som si ho plne uzila!!! Tak Ti prajem vela stastia, babatko nech dalej rastie a urcite daj o sebe vediet! A ked sa nam podari, tak Ta mozno budem nasledovat!!! Pa
23. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky tehulky netehulky.ako sa mate?uz som tu dlho nebola.teraz ma trapia zuby a hlavne zub mudrosti.moja zubarka ma dovolenku tak musim nejako vydrzat.trhali vam zub niekomu v 18tt?alebo skor ci neskor. ide niekdo aj na 3d do hlohovca?
2. aug 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek,trhali mi osmicku v 21.tt,trhanie v pohode,ale potom som mala problemy,bolesti a zapal :unamused:
2. aug 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenca.b lenuska gratulka ku chlapcekovi :wink: :wink: :wink: tesim sa :wink: :wink: :wink:
25. okt 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 dakujem ti pekne :slight_smile: dufam ze budeme v poriadku do uspesneho konca :wink:
27. okt 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenca.b verim tomu :wink: drzim palce :wink:
27. okt 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenca.b lenus pozeram, ze uz idete do finale, to je super, tesim sa a drzim palce :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Obnovujem temu, snazilky z tt sup sem :wink:
15. jan 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 no uz by som to mala najradsej za sebou :wink: neskutocne sa na malickeho tesim
15. jan 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenca.b to ti verim :dizzy_face: :dizzy_face: neboj..uvidis ze sa narodi trosku skor ako vo februari :wink: :wink: :wink: uz mas aj vsetko nachystane, ze??? a aky kocik mate???
15. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne uz davno je vsetko nachystane a dufam, ze pride skor :slight_smile: ved uz je to maly slonik teraz stredu idem na poradnu tak som neskutocne zvedava co sa dozviem hlavne nech uz mam ten ster na streptokoka nech mi v pripade potreby nemusia zbytocne davat antibiotika :confounded: a kocarik mame S4 casual play mam ho aj v albumceku farbicka ta fialovo cierna
15. jan 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
1. aug 2012 o 20:17 • zuzulatko
autor
@diapozitiv01 gratulujem k dievcatku :wink: drzkajte sa :wink:
29. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@lenca.b ahoj leni, ako sa Vam dari, ten cas tak neuveritelne leti, pozeram, ze tvoj drobcek ma uz nieco cez pol rocka :wink:
29. aug 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte Trnavcanky, riadne dlho som tu nebola :confounded:
@irsina83 - pozeram ze vam pribudne chlapcek, blahozelam :slight_smile:

babulky mam otazku ci mi neviete poradit kadernicku. Ta, ku ktorej som chodila, tak prestala robit a neviem komu sa zverit do ruk. dakujem za kazdu radu
7. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin fuuu u nas v meste je vela kadernicok ale takej co ti spravi vlasy presne jak cches a zaroven kvalitne, malinko :grinning:
8. sep 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska - preto hladam tu, ze kto ma dobre skusenosti :sunglasses:
9. sep 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 ahoj moja zlata no uz budeme mat 7 mesiacikov a teda Denisko je hrozne sikovne dietatko takze dajako nestiham popri nom nic :frowning2: ale to nevadi lebo je to moje vsetko a vsetok moj cas je len jeho ..a tebe sa ako dari?
9. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@falin
@franzziska velmi dobra je oproti stanice v tom podchode vedla lekarne, vola sa Zuzka Scasna a ja kde chodim uz par rokov, je vyborna aj na strihanie a aj na ucesy :wink: jej cislo 0907 726 668 :wink:
@lenca.b moja dobre, staler ten isty kolobeh doma, Eluska je nase slniecko a o chvilu pride nase druhe slnieckok, tak sa tesime a pomalinky vsetko chystame :wink:
10. sep 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 hej tam somr az bola u zuzky
10. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 - dakujem, uz som sa k nej objednala :wink:
18. sep 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridite sa v piatok porozpravat a zučastnit sa svetovej premiery dvoch užasnych dokumentárnych filmov o ženstve, materstve a porode, ktoré premieta Občianske združenie Ženské kruhy
http://www.zenskekruhy.sk/akcie/pozyvame-vas/item/168-pozvanka-prve-narodeniny
18. sep 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, mozem sa pridat? aj ja som z TT:slight_smile:
22. okt 2012 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vidim, ze tema bola zalozena uz daavno :grinning:
22. okt 2012 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jarus_galbi veru davno a uz sem asi nikto nechodi...
29. okt 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
#skolka, #opatrovanie
Dobrý deň, organizujem ADAPTÁCIU - Škôlkárske dopoludnia pre deti (1,5 - 4 r.), neskoré raňajky s desiatou a pitným režimom, od 08:00 - 12:00. Simulácia škôlkárskych dopoludní, adaptácia v detskom kolektíve, edukačné výchovy, zabezpečené pedagogičkami s Angličtinou, s Montessori, Logopédiou. Nástup detí od 1.10.2014
Kto by mal záujem píšte mi prosím správu IP
26. sep 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Trnavčanky, ak sa neurazíte, ponúknem vám moju službu:
Pečiem domáce mäkkučké zemiakové lokše. V prípade ak by ste mali záujem, kludne ma oslovte do IP alebo na 0904 579 563. Pečiem výlučne cez víkend a hotové čerstvučké lokšíky vám viem dodať v nedeľu alebo v sobotu. ....možnože by sa vám hodili k obedu :wink: :slight_smile:
13. jan 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok