• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
@bettynka222
jeeeeeeeeeeeeej, srdecne gratulujem, tesim saaaa!! :dizzy_face:
4. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vladkaz1 ahoj Vladi, dakujem :wink: malinka pekne papa a rastie tak dufam, ze bude vsetko ok... poctivo cvicime vojtovku a papame vitaminiky... Maly Martinko je velmi peknucky :grinning:

lilusik ahooojjjj :dizzy_face:
@sasettka ake mas uz krasne tt, o chvilu tu bude dalsie babatko :grinning:
4. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj takto sa da rodit....pri usmievavom personale, kde je absolutny pokoj, kde nikto nekričí, kde matka nedostava pokyny ako a kedy ma tlačit, nikto matku nenuti nijako tlačit so zatvorenymi očami a hlavou na hrudi..kde ju nikto nenastrihava..kde jej nikto nemanipuluje s otvorom pošvy ani hlavičkou babatka..kde je krasna atmosfera....a čo je doležite, kde jej nikto babatko "neodpamputuje" a neodnesie preč....tie ktore ste rodili, porovnajte... a ak sa vam to pači, skuste aby vaš druhy porod bol takyto :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=GKVp4FQ4sd8&has_verified=1
5. júl 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som dodat...že matka epi nemala :slight_smile:
5. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hallo chodi sem este niekto???
7. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83
kuk :grinning:
ze o chvilu dalsie babatko :slight_smile:)) ftipalka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si chcem este uzit brusko, takze az o 5 mesiacov, dufam :sweat_smile:
tiez som pozerala tvoje nove fotky, no do kraaaasy rastie malicka :slight_smile: a co to ma na nosteku?
8. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:. Čítam vás, nebojte, dlhšie som tu nebola... Gratulujem Bety a tiež Irsinke. Ste už úžasné maminky, nech vám dietky rastú do krásy. :dizzy_face:
8. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee tak aj ja sem chodim nakukať no je tu tichučko :sweat_smile: ja sa zaradujem ešte stale medzi netehulky :confounded: a tak rada by som už bola pravoplatna tehulaaa :grinning: :pensive:
sasettka ani nebudeš vedieť ako a už budeš drobčeka držať v naruči :wink: ešte stale platí že na to či to bude dievčatko alebo chlapček si počkáte až do pôrodu? :confused: :wink:
irsinka malinka naozaj rastie do krááásy-neni o čom-je chutnučkaaa-hlavne aby ste boli zdravučké :wink:
a ako sa ma bettynka,neviete?ta už musi prekypovať šťastím :dizzy_face:
8. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalia21
mno, uz to tak nevyzera :sweat_smile: teda, ja by som rada vydrzala, ale mm striktne odmieta :grinning: dovod: ak to bude chlapec, okej, nemusel ani vediet skorej....ale ak dievca, tak na to sa musi psychicky pripravit :grinning:
taaaaaaaakze mozno uz aj 19teho sa to rozuzli :slight_smile:
8. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sasettka uvidis ako to pojde, ani nebudes vediet ako :slight_smile: moj mm je taky nadseny nasou blskou, ze aj druhe chce dievcatko. natoaj tak nezalezi, kazde babatko je krasne vonave...
@lalia21 neboj aj vy sa dockate :slight_smile: betty sa ma dobre, mamickuje o sto sest :wink: maly Martinko je riadny papacik, je strasne chutnucky :grinning: :dizzy_face: Eluskin partak kocarikovy :grinning:
@sjuzi a tebe gratulujem k tehu, to je nadhera, konecne sa podarilo :grinning: pekne to tu otehotnieva, tesimmm sa s vami babulky :grinning:
8. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej @sjuzi je tehulkaaa, super, gratulujem!! :wink:

@irsina83
ved aj ja si myslim, ze je jedno, ci dievcatko, alebo chlapcek :wink: zatial nemam pocit, ze by mi tehotenstvo nejak rychlo ubiehalo, ved mam pocit, ze to bolo tak strasne daaavno, ako som sa to dozvedela...a to bolo vlastne pred 3 mesiacmi :sweat_smile:
a som rada, ze sa bettynka s malym matkom maju dobre :wink:
8. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzi blahoželááám k tehulkovaniu :slight_smile:
8. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzi tesim sa s tebou :slight_smile:

9. júl 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 irsi..tvoja malička je krásna dievka a velka bojovníčka..fotky v tvojom albume daju urcite silu i inym mamičkam , ktore budu mat babatko v inkubatore..obdivujem ta :slight_smile: , ako si to zvládla , malá je silná po tebe :slight_smile: a maličkej želam vela zdravia :slight_smile:
9. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sasettka u nas bol ten isty problem pri prvom sme nechceli vedet pohlavie, len doktor mi to povedal v ramci vysetrenia ze ma to dve ruky , dve nohy a bude to chlapec. Moj muz nechcel vedet co to bude, takze som to musela do konca tehotenstva tajit. No a teraz, tiez sa chceme prekvapit, no a bud. tyzden idem na sono, takze dufam, ze mi to zase neprezradi.
Kika, Eluska je uzasna.
11. júl 2010 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa máte? :slight_smile: my dobre :dizzy_face:
16. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 tak to je dobre, že sa máte dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super
My čakáme na výsledok z amnio, tak hádam sa budeme tešiť už naplno od 5teho augusta.
16. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt prečo amnio? dr mal nejaké podozrenie? :pensive:
16. júl 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 zlé afp testy podozrenie na NTD riziko :frowning2:
16. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka tak držíme palce, nech sa nič také nepotvrdí! Niekedy bývajú afp skreslené... :wink:
18. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzi ĎAKUJEM, dúfam, že to bol len poplach a porodím zdravého synčeka.
18. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt držim palce :slight_smile:
18. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka moc ďakujem, no musím veriť, že všetko bude ok a hotovo. :slight_smile:
18. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt držím palce aby bolo bábätko zdravé. kedy budú výsledky?

ahojte všetky :slight_smile:
18. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 srdiečko až 5.augusta po 10tej hodine.
18. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt tak budeme na vás všetky myslieť :wink: už aby si vedela na com si, že? to čakanie musí byt hrozne :frowning2:
19. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 sms ti po pôrode neprišla? mobil mal na starosti mm a bol chudák taký zmateny v tej chvíli, že správu odosielal na 5krat. vzdycky sa mu to podarilo nejak zrušiť :grinning: a mám podozrenie, že sa v mobile dostal iba po písmeno U :zipper_mouth:
ozaj aké je to starať sa o dve deti? Asi dost náročné že?
19. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betty a ty ako s malým? Musí to byť ten najkrajší chlap v tvojom živote, nie? :dizzy_face: Ak chceš, tak napíš, či pôrod dopadol aspoň trocha podľa tvojich očakávaní. Stretli ste sa nakoniec s Dulkou?
19. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 nie neprisla :grinning: ,nevadi volala tvoja maminka mojej mam pocit ,tak som hned vedela ... ako sa mate ? Ja stiham po menej veci ale da sa ,robim si aj pre seba cas ze MM varuje a ja chodim korculovat :slight_smile:
A vy ako?
Chcem uz foto maleho :slight_smile:
19. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 to čakanie je oveľa horšie ako zákrok. Ale vydržím a zvládnem, miminko bude iste zdravé, musí no. Prečo by nemalo? Prvého mám zdravého syna a tiež sme si užili veru stresy v tehotenstve. No nebudem vopred myslieť na zlé. Idem si pospinkať kým Erik spí, som asi hodinku doma z PD.
19. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok