Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

lilusic
12. máj 2010

Babenky ahojte

vsetkym vam dakujem a 21 maja budem vediet ci som .dufm ,ze budem 😀

bettynka222
12. máj 2010

gabi nie, nemyslm 😉

lilus tesime s ana 21. maja 😵

lalia21
18. máj 2010

Ahojte babulky,nikde nikoho?
Tehulky ako sa máte,drobčekovia poslúchaju?
A snažilky,stále snažilkami?no ja áno 😔 snád na seba drobec nenechá dlho čakať 😔 😕

dulkagabulka
19. máj 2010

Tehulky i snazilky, takze predbezne od augusta sa zacnu kurzy- plavanie,cvicenie,joga, brusne tance a prednasky pre tehulky v Kvapke..o vsetkom vas budem vcas informovat 🙂

lilusic
21. máj 2010

Ahojte babenky

Takze este stale som snazilka 😔

Ako sa mate ?

sasettka
22. máj 2010

aaaach, lilu, to je skoda.... ☹

lalia21
22. máj 2010

...niak sa nám to tu nehýbe 😕
lilusic ☹ snad sa to čoskoro podarí ☹ 😔
U mna mrcha skončila a začína tá príjemnejšia časť mesiaca 😉 🙂
sasettka-vážne sa necháš prekvapiť či to bude chlapček alebo devčatko?? tak to ti fandím-ja by som to nevydržala a hned by som chcela vedieť čo budeme mať 😀 ale prekvapenie to bude určite najkrajšie a najväčšie 😉

sasettka
22. máj 2010

lalia, nooo...zatial je takyto plan 😀

irsina83
autor
22. máj 2010

ahojte moje zlate 🙂 my sa mame dobre, asi do dvoch tyzdnov ideme domov 😉 dufam, ze vsetko pojde ok 😉 pocula som, ze sa nam tu vyskytol cierny pasazier. 🤐
lilus 😔 ale neboj nabuduce to vyjde moja 😉

saset uz mas krasne tt a budem ti drzat palce 😉

babulky vetkym vam drzim palce 😉

lalia21
23. máj 2010

Irsinka tak to je užasné 🙂 určite všetko pôjde vynikajuco a do dvoch týždnov ste doma 😉 malinka krásne priberá,držím palce 😉

sasettka
23. máj 2010

irsinka achoooooj 🙂) dakujem pekne, ja vam este viac drzim palce, uz len par gramikov a ide sa domkov 🙂 😉

sasettka
24. máj 2010

Jeeej a dnes ma Ela meninky, ze vsetko najlepsieeeeee 😉

bambulka4
25. máj 2010

Lilusic, to mi je luto, ale nabuduce to isto vyjde....budeme potom rodit spolu v Trnavskej....🙂
Drzim Ti veeeeeelmi palce.

bettynka222
26. máj 2010

ahojte 🙂

lilusic ☹ neboj, dockas sa babatka. chapem ze si uz z toho vsetkeho nestatna, ale ver tomu, ze coskoro bude vsetko inak 🙂

bambulka ahoj 🙂

saset ako sa mas? nevolnosit preśli? ja mam v brusku male slonica. ak vydrzi do 40 tt, tak budem musiet ist sekciou 😠 vtedy bude totiz vazit vyse 4 kg...no ale nebudeme predbiehat, mozno sa vypyta aj skor 🙂

gabi nooo to je ale skoda, ze ja sa toho uz nezucastnim....jedine bez burska 😀 ajked v sestonedeli asi do vody moc nepojdem 😀

bettynka222
26. máj 2010

lalia a ty ako sa mas?

sasettka
26. máj 2010

ahoj bettynka 😵
mam sa fajn, zle mi byva hlavne vecer, len si musim davat bacha na to, co zjem a hned je to lepsie 🙂 inak fajn, modelujem si tu domceky, cez vikend budu oslavy, sa tesim 🙂) a brusko mi uz teda pekne vytrca, som necakala, ze tak skoro vykukne.... 😕 ked to takto pojde dalej...neviem neviem 😀
takze sloniiiica hovoris? 🙂)))) inak ti je dobre? no pekne sa ti to uz blizi 😉

lalia21
26. máj 2010

ahoj bettynka 🙂 vcelku dobre...snažilkujeme dalej.....a uvidíme kedy sa nám zadarí...som rozmýšlala aj som chcela že si kúpim tento mesiac ovu testy,nech sa trošku odsledujem (lebo prv som vedela presne kedy je ovu podla hlienu-priam ukažkovo,no minuly mesiac som ho niak nespozorovala,tak uvidim teraz) ale nakoniec to necham ešte tak...možno další cyklus ..
nooo pozerám že ty už čochvíla budeš aj mamina 😉 ešte niaky ten mesiac-to ti rýchlo ubehne,no či už normalny pôrod alebo sekcia....hlavne aby ste boli obaja v poriadku 😉 držím palce

lalia21
26. máj 2010

sasettka no zrejme patríš medzi tehulky na ktorých to je vidieť skoro 😉 ale ved to je pekné 😉 čo ja by som dala za to keby už aj mne vytrčalo bruško kvôli tomu že v nom je bábo a nie preto že som najedená 😀
..na niektorych to je vidieť fakt až v dakom piatom mesiaci,ale to je jedno,hlavne že sa drobčekovi v brušku páči a je v poriadku 😉

sasettka
26. máj 2010

lalijka, no jooo, zrejme k nim patrim 🙂)) ale ma to svoje vyhody...dufam....na obhajobe vytrcim na komisiu brucho a hned budu na mna milsi, no nie? 😀
nooo...a dlho to vyzeralo tak, ze som teda riadne najedena, teraz je to uz inaksejsie 🙂) a co s gyn? uz si bola u toho Ondraceka? ci ako sa to vola 😅 ja idem v utorok, uz sa neviem dockat, dufam, ze je vsetko ok

lalia21
26. máj 2010

nooo pekne vytrč na nich brušeno-určite budu milší 😀 😉 🙂
nooo s gyn nič....volala som jeho sestričke povedala som jej že k nim patrim podla obvodu a teda že chcem sa k nim nahlasiť a isť na prehliadku..a ona že:a čo akože ked k nam patríte podla obvodu?a ja som jej povedala že som obvolala v iacerych trnavskych gyn a povedali mi že aby som sa nahlasila ku komu patrim lebo oni maju plno.. a ona že,no že no čo už,tak chcete u nas termin?tak som jej povedala že ano a ona že aky mam problem,vravim jej problm nemam,ale hladam si tu gyn ku komu by som chodila,že z manželom chceme dieťatko...a ona že aha,vy by ste chceli byť v blizkej dobe tehotna?vravim jej že rada by som,uvidime ako sa to vyvynie..a ona,no v dnešnej dobe to je ťažke,niektorym parom sa nedari aj roky...no v tomto som ju už stopla a vypytala si termin...a ona,že kolkateho mate menštruaciu v auguste....rychlo som si to v hlave prešla,som jej povedala že asi vtedy a vtedy ale že niekedy nieje uplne pravidelna...a ona,no tak dajme to na 27.augusta o 10tej...skoro ma šlahlo..tak až koncom augusta...a ešte k tomu ked sa takto správala... 😠 no čo by si povedala na takuto sestričku??? 😠 po telefone ma ide spovedať....ochota a milota nadovšetko...

lalia21
26. máj 2010

a to mi hovorili tie čo ku nemu chodia že on je sympaticky stary pan a že sestrička ujde...hmmm fakt ujde... 🙄

sasettka
26. máj 2010

na koniec augusta?????????????????? tak toto je moc aj na mna.... ved to su 3 mesiace... nechapem......
a co ak sa ti podari aj skorej otehotniet?? /co ti naozaj veeelmi prajem 😉 😵 / peci bol napajedeny, ze mi byvala gyn. nespravila cytologiu a nejake dalsie vysetrenia, ktore su potrebne pred otehotnenim a ked uz som k nemu presla, bolo na to neskoro.... a neverim, ze ma az takto plno, ze najblizsie ta musi dat az na august....totalna nechapacka 🙄

lalia21
26. máj 2010

sasettka,mne to hovor...najedovana som riadne a manžel ešte viac...už ma unavuje stale vyvolavať všetkym možnym či neprijmaju nove pacientky..ved to je na hlavu cele... 😠 a ked som sa jej opytala že ak by sa nam zadarilo-tak ona že-to nie je velka pravdepodobnosť ale keby,tak nech zavolam a zoberie ma skôr.. (som si aj pomyslela,no tak dofrasa pokym tehotna nie som,tak ma na všetko čas a ked otehotniem,tak to ma aj hned zobere 😠 )....aj ja si myslim že plno určite nemaju,ved som tu skoro nič o tom gyn nenašla.. 🙄 ach,len niekedy fakt problem dostať sa ku gyn cez "mile sestričky"........

lalia21
26. máj 2010

babeny a neviete o niakom sukromnom gynekologovi/ičke z TT??aj sukromnemu by som šla aj ked sa u nho platí,no ak tam bude normalny a ochotny pristup k pacientke,tak si aj zaplatím

lalia21
26. máj 2010

sasettka dakujem že mi to praješ,si zlatá,veru aj ja si to velmi prajem aj manžel 😔 necháme sa prekvapiť 😔 momentalne ma len gyn znervoznuje 😠

sasettka
27. máj 2010

mno co uz s tym doktorom, resp. sestrickou....asi je to u nich normalne, ze ked nemas problemy, objedna ta tak neskoro.... 😒
tak sa nim neznervoznuj a uzivaj snazilkovanie 😉 😵

lalia21
27. máj 2010

hmmm keby som jej do telefonu povedala že som tehotna,som si istá žeby mi dala termín aj budúci týžden 😠 🙄
ešte hladam na nete predsa len niakych sukromnych...jedna babena ma sukromneho v BA-a ked tam zavolala žeby sa k nim chcela prihlasiť-vraj jej sestrička dala o necely tyžden termin a aj sestrička aj doktor boli na nu uplne milý...hmmm,to si človek fakt za milotu a skorší termin musi priplatiť??vraj sa u nho plati len ked sa tam prihlasila a potom pri každej navšteve ona platila 6 eur...čo sa da prežiť ak tam nechodím ako na klavír 😀 len to je v BA... 🙄 ktovie či aj v TT je niaky sukromnik 🙄
Pripadá mi to že niektore sestričky gynekologov sa robia dôležitejšími než by mali...a potom do dopadne tak že hadžu daleké termíny
😠
čo už...
juuj tebe už svieti 13tt 🙂 len tak dalej 😉

bettynka222
1. jún 2010

ahojte 🙂

lalia ovu testy su o nicom. najlepsie by bolo sono u dr.... noa k otmu terminu....dr to mavaju plne to je pravda. hlavne ked ide o vstupnu prehliadku alebo preventivku, lebo trva dlhsie. keby si uz bola zabehnuta pacientka a chela napriklad folikulimetriu, tak t aobjedna aj skor...pocuj a neches ist k otmu sukromnemu do piestan co k nemu chodi irsinka? ten je teda omnoho lacnejsi nez ti v BA a je velmi dosledny 😉
no a mesiac to uz teda rozhodne nebude - placenta je uz zrela a prestava plnit svoju vyzivovaciu funkciu...mesiac by to matko urcite neprezil. od zaciaktu som im hovorila, ze maju ten termin i tyzden posunuty, aj dr ked chcel kontorlovat foliky, ze ovu bude za apr dni, tak uz som bola tehu (na 12 DC)...a ms bola o tyzden skor, ale ja osm v tomto neporiadna a povedala osm zly termin 😕 no uvidime v pondelok, ci to este zvladame alebo ako... 😒

sast no uvidime ci to na komisiu zaberie 😀

lalia21
1. jún 2010

bettynka tak držím palce-aby ste boli obaja v poriadku a Maťko sa narodil zdravučký a v poriadku 😔
Ohladom toho gyn-idem ti napísať IP 😉

sasettka
3. jún 2010

ahojteeeeee, hlasi sa cerstva Ing. arch!! 🙂 tak ak budete daco potrebovat ohladne domceka, dajte vediet 😀 😝

brucho som pucila ako sa len dalo, ale boli slepi, alebo co 😀 nevadi, aj tak mi to dali, to je zaklad 🙂)))

betty, noooo, tak som zvedava, kedy sa maly popyta na svet, ako ta tak citam, dlho tomu uz nebude 😉 drzim palce 😵

lalia, nooo, uz svieti 14tt, leti to kraaaaaaaaasne 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre