Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
23. nov 2010

@aduskatt ja neviem mam pocit ze dobry tt gynekologovia sa dost zmenili 😠 a preto chodim do PN 😀
@bambulka4 ja som si to tiez uzila pocas tehotenstva, viac stresu ako radosti...ale to uz je jedno 😉 hlavne ze je malicka v poriadku 😉

dulkagabulka
23. nov 2010

dievčence, chcem vam povedat, ze sa to podarilo...
dietatko bolo na mamičke koža na kožu..krasne to bolo 🙂
lekarka bola MUDr. Štrbova-chvalim, užasna-mlada,jemna, sympaticka, šikovna
porodne asistentky a detska sestra-ako z neba anjeli keby sa zleteli 🙂

teda chcem vam len tolko-že ak človek pekne slušne požiada, všetko sa da 🙂

aduskatt
23. nov 2010

@dulkagabulka tak to si ma veeelmi potesila, uprimne🙂
@irsina83 no, to je fakt, bohuzial som pred tyzdnom zmenila toho, ktory mal byt najlepsi......

irsina83
autor
23. nov 2010

@aduskatt ku komu si chodila???ja som chodila ku skalickej ale ta je o nicom tak som sla do PN k Vargovi...

bettynka222
23. nov 2010

@bambulka4 tak tomu verim ze si z toho chudla 😔 a preco si nemohla mat stolicu? aby si sa nepotrhala?
@dulkagabulka aj ja osm dostala maleho na "telo" hned ako sa "vyliahol" 😀 este so snurou, ale potom mi ho slohli 😝

aduskatt
23. nov 2010

@irsina83 k Ilavskému, 6 rokov bol fajn, ale moj posledny zazitok...hned som zavelila odchod 😠

marcelkatt
23. nov 2010

@aduskatt sranda ja k nemu chodím 4 rok a som spokojná maximálne čo sa týka odbornosti (klop klop klop) snáď to vydrží aj naďalej.
@dulkagabulka po sekcii by mi ho tiež mohli dať, či to asi nie? Myslím na chvíľočku telo na telo?

irsina83
autor
24. nov 2010

@aduskatt treba dat papa lekarovi ked niesi spokojna. prvorada si ty a nie to co si mysli lekar...
@bettynka222 nepoznam nikoho kto by mal taky idealny porod ako ty cica 😀 😵 😵

irsina83
autor
24. nov 2010

@marcelkatt opytaj sa dr. mne sa zda ze po sekcii dietatko mamickam iba ukazu. ja som bola v celkovej anesteze, ja som nevedela o svete 😅 len ma zobudila priserna bolest podbruska.... 😔

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt no ved ja nepochybujem o jeho odbornosti, ale tri mesiace zbytocne tahat zo mna prachy a potom nemat na mna cas ked treba, tak to je silna kava, takze som odisla od neho pred cca mesiacom

aduskatt
24. nov 2010

@irsina83 uz som tak urobila 🙂

michaella86
24. nov 2010

babulky, snazilky, mamicky ... nebude alebo nechodi niektora z vas do pohody na brusne tance? ja chem zacat chodit, len nie sama 😀 som straaaaaaaasne hanbliva 😀

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt jasné chápem moja, veď máš na to právo a Ty vieš predsa najlepšie čo a ako. Len ti moooc držím palečky, aby sa Ti splnil sníček a tešila sa z druhého dieťatka čo najskôr. Veľmi Ti to prajem 😉

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt dakujem moja🙂.ozaj, nemas ty nahodou v okienku vylozenu synatorovu menovecku?🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt máme, tro je jeho detská izba 😉

dulkagabulka
24. nov 2010

@michaella86 🙂
ja som bola prva učitelka brušnych tancov v Pohode. Učila som aj v Maxe a v dvoch fitkach v Jame...
teraz to už nerobim..
odporučam ti :chod 🙂 a nehambi sa aj sama....su tam same ženy..
ja osm na prvu hodinu šla uplne sama 😀 a nebanovala som 🙂

michaella86
24. nov 2010

@dulkagabulka no len ja sama nepojdem .. poznam sa 😀

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt myslela som si, ked mi to padlo do oka🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt 😉 akurát ideme s mm pre neho do škôlky, dnes do 12tej azajtra skúsia na celý deň už...

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt no drzim palce, nech sa malicky rychlo adaptuje🙂 ja sa naobedujem a padam do prace

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt ja som malehoi nechavala prve dva tyzdne na dve hodky, potom asi mesiac do dvanastej a potom na cely den.......jemu dost dlho trvalo zvyknut si, ale prezili sme 🙂

sjuzi
24. nov 2010

@dulkagabulka super správička, dodávaš mi odvahu k môjmu vlastnému pôrodu! Teším sa... 😉 🙂

marcelkatt
24. nov 2010

@aduskatt no už sme doma. Erik bol prvý týždeň do 10tej, druhý do 12tej, ale to bol iba dva dni, lebo ochorel a dnes išiel vlastne po pazuze a bol do 12tej. Zajtra bude 1x spinkať. On je tam rád, neplače. Vraj je jaško, vymýšľa občas, ale tak chalni sú asi takí no... Som rada, že neplače a že sa tam teší, potom som spokojná a kľudná.

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt tak to je super🙂

aduskatt
24. nov 2010

@marcelkatt musim utekat do prace, vobec sa mi nechce, ale neda sa nic robit.br, zasa do tej zimy, dnes uz treti krat.....

bambulka4
24. nov 2010

@bettynka222 hej, myslim ze preto. Potom som ale dlho nebola na zachod a poviem Ti kym sa to upravilo.....uf 😒

irsina83
autor
24. nov 2010

@aduskatt 😀
@michaella86 ahoj vitaj medzi nami 😉
@marcelkatt ahoj zlaticko 😵

michaella86
24. nov 2010

@irsina83 vitam 🙂 dlho som sa tu neukazala a uz ma tu nikto nepozna ☹ 😅

irsina83
autor
24. nov 2010

@michaella86 jaaaj ale predtym si nemala tuto foto lebo ja by som si pamatala 😉

michaella86
24. nov 2010

@irsina83 mala, nemala a zas mam 🙂 a uz tu aj ostane, priapadne ju len zmenim ked ma omrzi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre