UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

zabicka27
7. mar 2011

@marika82 ahojky, internet nam este neopravili a ani netusim, kedy :( teda, to je naozaj asi nieco v ovzdusi ked je kazdy taky chorucky... skore uzdravenie vam prajem 🙂 my mame neustale kaslik...uz ni neviem, ci vobec proti tomu nieco robit...uz je to viac ako mesiac :(

@katkarinka ahojcek, ako sa mate? co je noveho? saty ti uz prisli? 🙂

@katusiacik jeeej teda to je ale sikulka ten vas martinko 🙂 to uz tak pekne blaboce? to nas nezacal tak skoro... a s prevaracanim sa na brusko a na chrbatik to tiez bolo tusim az okolo 6.teho mesiaca... ozik videla som fotecky na fb...no krasne 🙂

Vsetkym prajem skore uzdravenie a pekny zvysok tyzdna 🙂 a nedohodli by sme si nejaky termin na marcove stretko??? Co tak v sobotu 19teho? dufam, ze uz budete vsetci zdravucki 🙂

marika82
8. mar 2011

ahojte,
dnes sme boli u lekara,sophinka ma este stale hnacky......musime ostat doma pokial ma hnacky,mame odvzdat odber tej ''stolice'',chceju skontrolovat ci to nie je nieco vazne ☹
takze sme zajtra doma.......dufam uz nebudeme mat taku hroznu noc ako minulu.....
pekny dnik kazdemu a prijemmny zvysok tyzdna
papa

tasnim
8. mar 2011

@marika82 chvala bohu ;) aj u nas to vyzera na lepsie casy ;)

tasnim
9. mar 2011

joj marika ten moj posledny prispevok bol k tvojmu predchadzajucemu prispevku... takze nie chvala bohu, ze ma hnacky, ale chvala bohu , ze je jej lepsie...
ty teraz si ma vystrasila s tym, ze vzorky hnacky..lebo my este tiez hnackujeme... zarka uz ma cely cerveny zadok a uz aj trosku jej krvacia ;( tak daj vediet co vam doktor potom povedal..

marika82
9. mar 2011

@tasnim
doktorka chcela vzorku lebo chcela sa pozriet ci to nie je nieco vaznejsie,ona spominala salmonelozu.... ☹

lenze moja sophinka od vcera rana na toalete este nebola,takze to vyzera tak ze asi uz to bude lepsie,dufam.este ani tu zvorku som nemohla odniest...ale pre istotu,akonahle z nej nieco vyjde,ci uz to bude riedke ci huste,vzorku odnesiem....len musime cakat....

aj papat uz viac mi papa,tomu sa tiez tesim.dnes sme este doma.no a zajtra asi uz pojde do skoly,dufam....pretoze ja tiez potrebujem ist do robotky...

a tvoja mala ti papa?ako casto ma hnacky?po papani ju hned prezenie?zober ju naspat k doktorovi,pre istotu,pretoze ked ma hnacky tak moze sa stat ze sa dehydruje,davaj jej vela tekutiny.

a na cerveny zadocek mozem odporucat Metanium nappy rash ointment.je to zlty kremik v takej zltej tube a v zltej krabici..sophinka ked bola mala a mala plienocky tak jej to stale pomohlo....

dufam skoro ti malinka uzdravie

tasnim
9. mar 2011

@marika82 ona ma termin na pondelok este kvoli starejj chorobe tak mozno odoberem tiez vzorku ak bude stale hnackovat a dam doktorovi...no nie hned po jedle ju to prezenie...
este stale nepapa tak pekne ako pred chorobou... tak snad sa rozpapka..
a vy ako so sofinkou?

marika82
10. mar 2011

sophinka dnes uz bola konecne v skole,ma sa ovela lepsie,hurrraaaaa 🙂

dufame uz je z toho von.....

marika82
10. mar 2011

@tasnim
dufam aj zarka sa rychlo uzdravi,daj vediet ako ste dopadli u doktora.....

a ked este stale bude mat hnacky tak v pondelok jak ides do doktora zanies radsej tu vzorku a trvaj na tom ze najnech ti to poslu do labaku na vysertenie....nie je to sranda,ked ma dieta dlhodobo hnacky

drzkam vam palce

tasnim
10. mar 2011

@marika82 jeeej super tesiime sa s vami...
nam akurat Zarka akurat zvrackala a to sme sa tesili, ze dnes pekne papala .... a co chystate sa zajtra do play centra?

marika82
13. mar 2011

@tasnim
ahojky,
ako sa ma Zarka?uz je jej trosku lepsie?ci este stale ma hnacky?
my sme vcera neboli v play centri,mali sme iny program......sorry
vcera som dajak nemala casu kuknut sa tuna....

marika82
13. mar 2011

pekny dnik prajeme kazdemu
🙂

tasnim
13. mar 2011

@marika82 ahoj..no este ma hnacky asi raz denne... ale inac je ok..klop klop...my sme tiez neboli v play centre, kamoske sa narodilo babo tak sme boli zablahozelat ;)
pekny tyzden prajeme

tasnim
14. mar 2011

tak dievcence kedy stretko? a kde?

tasnim
14. mar 2011

@zabicka27 ahojky ..ako sa mate? boli ste v chorltone?
chystate sa tento tyzden do niektoreho play centra? ak ano tak by sme sa pridali ;)

zabicka27
14. mar 2011

@tasnim ahojcek, dakujeme mame sa celkom dobre, cakame na druhy zubok 🙂 neboli sme veru v tom chorltone, lebo nam minuly tyzden menili vsetky okna a dvere tak som musela trcat doma :( a neviem, ci to budeme stihat tento tyzden, lebo mam zase v plane nakupy a behacky, ale na buduci tyzden by som uz urcite rada niekam zasla. isto iste dam vediet... mozme sa potom dohodnut a ist kludne tam, kde sa tebe a deturencom najviac pacilo 🙂
Co sa tyka toho stretka ja som navrhovala tuto sobotu 19teho... ale nikto sa na to neozval, tak neviem :( my tam mozno pojdeme aj sami, takze ak sa niekto prida, budeme len radi 🙂

Pekny tyzden kazdemu prajeme...

marika82
14. mar 2011

@zabicka27
ahojky,
a kde vlastne by bolo to stretko?

ja uz sice neplanujem dopredu ale mozno by sme sa ja pridali

daj vediet kde a o ktorej

ja potom tiez upresnim ci je to aktualne pre nas....

pekny tyzden kazdemu

marika82
14. mar 2011

@tasnim
ahojky,
co bolo u doktora,boli ste zo Zarkou?

dufam vsetko je v poriadku a ze sa uz ma lepsie mala

marika82
14. mar 2011

@katusiacik
ahojte,
ako sa mate?co noveho?ako sa ma maly?
citala som ze uz je aky sikovny...to je super.....well done 🙂
tesime sa s vami.....
dufam coskoro sa uvidime,stretneme sa...trosku si maleho ponosim v naruci,vystiskam ho 😉
pekny tyzden vam prajeme

tasnim
15. mar 2011

@zabicka27 hmm tak to ked len my by sme sli na to stretko v sobotu..tak sa mozeme stretnut niekde blizsie ;)))
druhy zubok blahozelame...my len cakame kedy malemu zacnu, Zarka mala prvy zubok tesne pred 6.mesiacom..tak uvidime ci ju tromfne ;)

tasnim
15. mar 2011

@marika82 ahoj tak nakoniec sme k doktorovi nesli... Zarke je vdaka bohu lepsie, uz aj mala prvu tvrdu stolicu klop klop...;)
a vy ako mate?

zabicka27
15. mar 2011

Tak je medzi nami dalsia mamicka...mojej sestre sa dnes rano narodilo dievcatko Karin 🙂 musela som sa s vami podelit o radost 🙂

@tasnim, @marika82 neviem kde by sme sa teda mohli stretnut... skuste nieco navrhnut... pekny vecer prajem

tasnim
15. mar 2011

@zabicka27 blahozelame novej mamicke ...;)

marika82
15. mar 2011

@zabicka27
gratulujem maminke 😉

tasnim
15. mar 2011

tak dnes sme boli v chorltone a si predstavte, ze zriadili platenie pre rodicov tiez...1£ na osobu.

tasnim
18. mar 2011

no ako? je stretko, nie je stretko...?

marika82
18. mar 2011

nooooo,ja by som tiez chcela vediet ci bude stretko......zatial sme zdrave....program ziadny...takze teoreticky by sme sa k vam s radostou pridali 🙂

dajte vediet

mozno dakde v palycentri by bolo dobre stretnut sa.....len ja nemam skusenosti...nemam ich odskusane,bohuzial

zabicka27
19. mar 2011

@marika82, @tasnim Ahojte, ja som myslela, ze nikto nepride, tak sme si zmenili program... :( skoda... ale nevadi, mozme sa stretnut buduci tyzden? Pekny vikendik vam prajeme...

marika82
19. mar 2011

@zabicka27
ahojky,
takze buduci tyzden stretko?

dajte vediet

kebyze pocasie krasne tak to stretko by moholo byt dakde aj v parku,napriklad Heaton park..je tam pekne,deticky by sa pohrali na cerstvom vzduchu....a mozme aj picnic spravit.....ale to vsetko zalezi na pocasi...

marika82
19. mar 2011

pekny vykend kazdemu
🙂

zabicka27
19. mar 2011

Jeej ja som uplne zabudla, ze v nam v sobotu prileti mamina zo SVK! takze ja asi nebudem moct kurnik... uplne mi to vypadlo z hlavy... ale inak marika82 to je super napad, ist niekam von...to by som urcite brala... musime nieco zorganizovat... pekny zvysok vikendu prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre