Užívateľky z Veľkého Krtíša a okolia

mersedesa
8. apr 2008

najdu sa tu nejake mamči-nemamči z VK?

jana_vargova
8. apr 2008

Ahoj,

Ja som origos z VK.Momentalne som asle v Irsku, ale 10 maja idem do VK aj s malym na dovolenku. tak sa tesim po roku

mersedesa
autor
9. apr 2008

ahoj to jana vargova je origi meno ?strašne zname z VK poznam asi dve.ja uz tiež nebyvam vo VK ale chodim tam každy tyžden,rodina a tak.
kolko mas rokov lebo jednu janku čo poznam ma vyše 40 a druha bola moja spolužiačka na zakladke.
ja sa volam Gabika Žilková nič ti to nehovorí?

jana_vargova
10. apr 2008

Ja som Vargova po muzovi.Pred tym som bola Kissova. Mam 22 rokov. No meno mi nic nehovori.

mafka23
10. apr 2008

ahooojte aj ja som z vk,no ale som zatial nemamina.

erika1983
10. apr 2008

ahojte ja tiez pochadzam z VK ale teraz byvam v samorine

😀

mafka23
10. apr 2008

ahoj erika. vydala si sa tam? ja bývam vo ZV

erika1983
11. apr 2008

ahoj mafka nie nevydala my sme sa len sem prestahovali vies za pracou 🙄 , ale je tu super uz by som sa asi nevratila

mafka23
11. apr 2008

no,ved to je to presne. tá robota,málo jej je tam.

mersedesa
autor
11. apr 2008

no tak predsa daka ta krtišanka vie o konovi 🙂
mafka ja tiež teraz ZV ale nie priamo hoci rok som byvala aj vo ZV a dva roky predtym tam aj študirovala 😉

mafka23
11. apr 2008

mersedesa a na na akú školu si chodila?aj ja som chodila do ZV ,za kozmetičku. ja som priamo v ZV.ale len 2 mesiace. a ty kde presne bývaš?

mersedesa
autor
11. apr 2008

ja som chodila na zdravotnu ale nedokončila som ju a byvame v Sase kupili sme si domček ale do ZV chodime často a kde byvaš vo ZV mi sne rok byvali na zapade,ale najomne hruza 😠 🙂

mafka23
11. apr 2008

ja bývam na Dukelských hrdinov,lebo sme tu zobrali takú vačšiu kanceláriu a aj tu bývame. nad barom Cuba Libre,vieš?

mersedesa
autor
11. apr 2008

ani velmi nie 😅 a čo robiš aku pracu,to čo si vyučena ak ano dobre vediet .a vo VK kde si byvala možno mame spol znamych 😉

mafka23
11. apr 2008

nie,nerobím kozmetičku,ale zvyknem líčit baby ked idú na nejakú príležitost.inak predávam plast.okná. vo VK som bývala na Lučeneckej,hned pri velkom parkovisku nad hornou zastávkou.Ja mám 23 r.,ty?

mersedesa
autor
11. apr 2008

potom odpišem povinnosti volaju skor kričia 😀

mafka23
11. apr 2008

oki,ozvi sa ked budeš mat volno. paaa 🙂

erika1983
11. apr 2008

ahoj baby ako ste sa nejak rozrecnili
tak ako vidim ani jedna nie sme z VK
uz tam asi nikto nebyva 😅

mafka23
11. apr 2008

ahoj erika,no,vidíš,všetky sme nejako odtial prec.ale ja sa tam napríklad stále rada vraciam.

mafka23
12. apr 2008

halooooo,nikto tu?

mersedesa
autor
12. apr 2008

ahoj exkrtišanky ja dnes nakupy (mala bude mat rok tak dárečky) vo VK-dost bieda ale dalo sa aj ludia boli nejaky a vela činania ale su zlaty 😅
...ja velmi rada chodim do VK ...no s malou tažko,vela starosti 😅 ale aj radosti 😉
teraz zase povinosti 😠 (kupat,papat,...)
nemam nikdy čas,ale zasa sa ozvem aby sa na krtiš nezabudlo 😉
mafka ja budem mat 22 a poznam ludi aj z tade kde si byvala 😉

mafka23
12. apr 2008

jaaaj,tak ty si bola pozriet rodisko svoje,no pekne od teba 😉 .ozvi sa niekedy a podebatujeme o krtíšanoch.ajoj.

erika1983
13. apr 2008

no mersedesa a co kupujes malemu k narodkam lebo ja polemizujem ze co kupit porad nieco ty uz budes potom 😅
no ja tiez len ked mam cas tak vtedy sem kuknem 😀 ale co uz musime sa venovat nasim ratolestiam

mafka23
13. apr 2008

ahoj erika,no,to vám verím. mate asi menej volného času ako ja.ale ved aj mna to raz čaká.. pa

mersedesa
autor
13. apr 2008

ahojte 😉
malinka mi buva-ale u mna na nohach,dners ma den na rukach,takže s nou aj riadim aj varim,všetko mi trva tri krat dlhšie 😝 a ta bolest chrbta ☹ ale ked ju položim tak reve ako besna 😠 raz to prejde 😉
a ešte aj moja draha svokra sa k nam chystá 😝 😝 velmi ju nemusim a mala ta sa jej boji ako čerta 😝
erika ja s drahym sme malej kupili trojkolku-taku čo možu detičky od toho 10 mesiaca,neskutočne sa jej pači,predsa je to len iny pohlad na svet 😉 .....kočik už ani nepouživame a ani sme vlastne nepouživali,nemohla som ju do neho ani položit.... 😠 .....tak som hladala niečo v čom by som s nou mohla chodit von a nemožem to vynachvalit........no a ešte sme kupili tortu,ale tu zjeme mi ona bude mat pamiatku na fotkach a sem tam si lizne 😅 ,moji rodičia jej kupili nejake oblečko(ktore jej bude dobre ked bude mat 2 roky 😀 😀 😀 )
....takže krpata 😀 sa nemože stažovat
mafka je to krasne byt mamina,ale uprimne povedane mohla som aj ja ešte počkat,lenže ja som strááášne chcela,ale len preto že som zavidela kamaratkam....... 😔 ale teraz ju zbožnujem najviac na celom svete 😉
.......najhoršie je,že je na mna strašne naviazana a ktomu ju ešte stale kojim takže je ako moj treti cici 😅 😎 😉

erika1983
14. apr 2008

no aj ja som rozmyslala nad tou trojkolkou a nad takym malym piankom videla osm v draciku len neviem ci sa s tym bude vediet hrat je tam vela gombikou tak ju to snad bude bavit
😀 😀 😀
VSETKO NAJLEPSIE PRAJEME K ROCIKU 😀 😀 😀

mafka23
14. apr 2008

mersedesa aj ja všetko najlepšie prajem Miške,s tou tortou musí byt podarená.cmuk cmuk 😀 😉

mafka23
17. apr 2008

babyyyyyy,ved sem tam sem zavítajte,aby nám to tu nevymrelo...... ☹ ☹ ☹

mersedesa
autor
17. apr 2008

no ja stale nestihačky-naročnú princeznu mam 😎
včera som komp asi ani nezapla,už nepamätam....poobede veeeelká navšteva 😉
dnes upratovaníčko a dake vareničko,no medzi tym princezná buva tak kuk sem 😉
ako sa maš mafinka 😉 čo zvykneš cely dnik robkat slobodne žieňa 😀 😉

mafka23
17. apr 2008

ajooooj mersedesa,no to si zlatá že si zavítala. 🙂 no ved to,že celý den skoro nič 😅 . sedím v kancli,sem tam niečo drahému uvarím....a najnovšie ja dietujem tak vymýšlam čo by som mohla jest ja.

mersedesa
autor
17. apr 2008

no dietovat by som mala aj ja,albo aspon sa krotit,ja som neskutočne pažrava,ale začina to byt na mne vidno a to ma začina dost trapit ☹ no kojim takže drastické diety nemôžem,cvičit by sa mi zišlo,ale bohužial neni času a mohla by som si odpustit tych 5 keksov denne a 2 porce hrnoliek 😝 ale ked toje taaakéééé doooobreeee 😅
ale keby som dietovala naozaj teraz by som si dala ryžu so zeleninou a troška syru nastruhat a veeelmi malo kečupu mnam mnam 😅 no asi aj spravim na večeru.......sebe mužik eeee nema rad moc ryžu,jemu vonia klobaska a slaninka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre