• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
no kolienko, mne to hovorit nemusis, tie krce mam este v cerstvej pamati...
ale je pravda, ze tu alchemilku teda asi pit nebudem, lebo som fakt citala, ze stahuje maternicu, silne krvacanie a tak a to ja mam skor naopak :slight_smile: :slight_smile:
neva kolienko, tak otehotnies po clostiku :slight_smile:
19. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja hnedka z rana :sweat_smile: blba otazka. ako je to u vas v praci s inventarizaciou?
sak mne sa tu nic niemeni a nikdy mi to nesedi.
19. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte. tak som si precitala ako ste pekne ukludnili betynu a skusim si aj vziat tie rady k srdcu a budem mysliet pozitivne. ja idem na kontrolu k doktorovi teraz v piatok 22.5.,tak mi drzte palce.
posielam virus TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, nech sa na Vas z neho conajviac nalepi :wink:
19. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: lilix, mne to tiez nikdy nesedi, nic si z toho nerob :dizzy_face: :dizzy_face:
treba to prisposobit, aby sedelo :grinning:
19. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedine. kokos sak kde som mala oci v roku 2007 kedy sme to robili. :angry:
19. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tehulkam drzime palce, nech dopadnu dobre na kontrole a nech vam drobcekovia pekne v bruskach rastu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pekne podajte report potom :wink:
19. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix ahoj,ty mas tiez zaujimavy grafik,skoda,ze sa teraz musis preliecit
shandy ďakujeme :wink:
19. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: :wink: a Vy sa na opaltku vsetky pekne snazilkujte, nech nas coskoro nasledujete
19. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rada, ze nase tehulienky nam ostali verne.. :sweat_smile:
hej bety myslis, ze je zaujimavy? skoda skoda, lebo tento krat som mala najtahavejsi hlienik a my sme to museli takto presvihnut :frowning2:
19. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda lilix,ale dôležité je aby si sa dala rýchlučko do poriadku a mohli sa naplno venovať splneniu túžby :wink:
19. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, už som tuuuu :wink:
píšem toto už druhý krát, tak dúfam, že mi to zase nepadne :angry:
sa mi už krížia oči z tej roboty a zaspávam :rolling_eyes: , tak sa vám idem povenovať :wink:
čo nové a čo je práve na pretrase? nech som v obraze :wink:
19. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru vitaj a nepracuj toľko, bo od robota aj kone kapu :grinning:
no preberali sme tu grafiky a s kolienkom ste nadejne grafitacky :wink:
19. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už nepracujem - by som zaspala pri tom :grinning:
ako že nádejné grafitáčky? že budeme robiť grafy do nemoty :frowning2:
19. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ja som tu z obeda ... horor este tu musim obsediet 3.5 hodiny :angry:
19. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jaru.... čo je na pretrase??? asi ani nič , len spomíname a študujeme grafíky a tehulôčky idú na kontrolu tak drzkame palčeky... :wink:

baby no pome este som dnes nezastihla ani od jednej z vás čo i len jedno T..... tak chytám ... posielajte
19. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi, aj ja som práve dotlačila :wink: ale kukám, že som si asi naložila málo - ešte by som niečo zbodla :grinning: tuším ma obchádza predmrchová žravá nemoc :wink: :rolling_eyes:
19. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete na co sa tesim, ze tu nezostane ani jedna snazilka.. ja tomu verim, budeme mat vsetky dietky
19. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, na to sa teším aj ja :dizzy_face: a tiež verím, že budeme všetky maminkami...čo sme my horšie? všetky si to zaslúžime, nie :dizzy_face:
19. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru no to aj ty mavas take zrave predmrchovske dni, ja by som zozrala aj mrtvemu z ucha ale ja uz mrchujem 2 den
19. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ja ako kedy - ja mám takéto dni občas aj celý mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko ako to že nie,veď sa kukni o stránku späť, ráno som konkrétne tebe posielala :frowning2:
a pre všetkyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
jaru,nemyslela som to tak,že budete donekonečna robiť grafiky,ale skôr tak,že tento máte šancu dotiahnuť po žltú hranicu :wink:
19. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna a ja co ..???
19. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, tak budeme len čakať, či dojdeme po tú žltú čiaru alebo nie :wink: a na tú ružovú mám čakať mrchu? skor sterovať nemusím? to by som rada vedela, že kedy ju mám čakať :wink:
a dakujem za vírusíky :wink:
19. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, lilix no ty máš teda grafík....fíha........ako pokračujete s liečbou, dokedy berieš ATB???
19. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,ved som napisala pre všetky,takže aj pre teba,ale keď chceš špeci ,nech sa páči TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ano jaru, okolo tej ružovej by si mala dostať mršku, mne to tak vychýdzalo +/- 1 deň. Takže ak ti bude cyklus pokračovať normálne,skôr ju nečakaj a najlepšie by bolo,keby si sa nedočkala :wink:
19. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bety dakujem speci pre mna .....
19. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som aj ja brala, keby som sa mrchy nedočkala tentoraz:wink: :dizzy_face: fajn, tak mám ešte tak týžden čas ako pozerám :wink:super - ak dojde toho 28., tak ma asi šlahne - 29. idem na stretávku - to bude vzrúšo s mrchou :angry: :rolling_eyes:
19. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, ukáž nám aj ty svoj grafík - nech sa pokocháme :wink:
19. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok