• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
wolfi ahoj :wink:
tak rada by som vas nakazila tými TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,ale ako vidím,moc nezaberajú :frowning2:
18. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko neklesaj na duchu, ono sa to podari, ked to budes najmenej cakat. Ja ked som bola u doktora, povedal mi,zema pre mna smutne spravy, ze tehotna urcite nie som a pichol mi injekciu, no a o 14dni sa ukazalo , ze som ....tak sa v tom potom vyznaj. Ten lekar zastupoval toho mojho, takze neviem aky je, ale pocula som, ze dobry, tak neviem. Len sa pekne snazilkujte a nebudte smutne. A ani tu neplotu sa moc kolienko nesustreduj, moznoby bolo fajn keby si chvilu nemerala a snazte sa len tak, hm?
ja sa pridavam k betyne - tiez Vas chcem vsetky nakazit tymi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: ..musi to zabrat!!
18. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby asi malo plujete
18. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula si to betyna, no musime sa viac snazit :wink: ..budeme Vam odovzdavat pozitivnu energiu az kym Vam to vsetkym nevyde :wink:
18. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika no chytam ta za slovo ....
18. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz posielam prvu davku : tpuj tpuj :wink: zajtra poslem dalsiu
:dizzy_face:
18. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika dakujem ....
18. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa pluju tehu virusy a ja chybam??? no uz som tuuuu...ham, ham... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna, hod sem jarulkin graf, nech ho nemusim hladat dozadu niekde :wink: :slight_smile: , vidis, ja som jej vravela, ze ten jej lekar vobec nemusi mat uplnu pravdu s tou ovulkou....hmmm, no uvidime :wink:
kolienko moje ty nezufaj, lebo 5 - 10 DPO moze byt zahniezdovanie, tak ti to mozno este vyskoci, :slight_smile: , tak klidecek. :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a do kedy by si teraz mala dostat mrsulu?
18. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tpuj tpuj shandy :grinning: aj Tebe posielam virus TTTTTTTTTTTTTTTTT
18. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy uz som dostala ...... dnes sice este slabu ale dostala
18. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je grafik jaru, shandy nikde by si ho nenašla, lebo ja to jaru posielam do IP,tak dufam,že sa nebude hnevkať,že som to tu capla.Ale ja som jej hovorila aj pred tym, že podľa mňa ešte ovu nemala.Lekár jej to asi povedal nejakym odhadom. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69681/nummer=1
18. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika dakujeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
wolfi super, takze zaciname dalsie snazenicko :wink:
jaaaaaj super betyna dakujem, ale ona mi ho uz posielala tusim, len teraz neviem ci to nebolo v inej teme, lebo sme si robili srandu z jej mraznickovych teplot :wink: , no ja neviem, ved lekar by to mal hadam vediet presnejsie, nie? ci? :dizzy_face:
18. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna a jej lekar kedy povedal, ze mala ovulku? no ale podla grafiku to vyzera, ze ju mala, to je hlavne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko lásky.... dnes som tu ja prvá???

moje nejako málo píšete..... to všetky tak poctivo pracujete??

kuk:http://www.fertilityfriend.com/home/257744

shandy, ty vieš človiečika pekne utešit, ale ja som uz viac ako 10 DPO ............ :frowning2:
takze zachvílu začínam clostylom........
19. máj 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky :wink:
ja zase len pozdrav, zastavím sa okolo tej 11 ako vždy :wink:

moj grafík zo včera
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=69681
19. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnešný grafík /bety ho doplnila skor ako som sa stihla ototčiť :wink: :grinning: šikulka :wink:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69681/nummer=1

tak idem makať, zatial sa majte :wink:
19. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru... krásne ste sa snazilkovali... :wink: to by mohlo výjsť.
19. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko,ale aj tvoja teplotka zas stupa :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
19. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko bambulky zlate :dizzy_face: :dizzy_face:
kolienko hmm, tak to zas trosku stuplo :wink: , no uvidis zajtra, to bude asi rozhodujuce :slight_smile:
jarulka, ako pisala aj betyna vcera, vyzera to, ze ovulka nebola 15.DC ale neskor :wink: , nuz ale hlavne, ze bola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a aj snazenicka presne v tej dobe, vyzera to viac ako dobre :wink:
wolfi super, tak zacinas novy cyklus. ja sa tento tyzden objednavam k novemu dokimu :slight_smile: a veselo si tu chlipkam alchemilku :grinning:
19. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy mne ju zakazali pit ze neni dobry ze stahuje maternicu
19. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim,čo lekár,to iný názor, na alchemilku sme počuli samé chvály a wolfi,ty si mu hovorila,že ju chceš piť len v ptvej polovici cyklu?

ahoj shandy,tak snad dobre pochodis u noveho lekara.Ja idem na sono o týždeň tak sa neviem dočkať. Aj keď momentálne ma pochytil stres,lebo suseda bola tehulka a male nerastlo a odumrelo v 7 tt. :frowning2:
19. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, to fakt? No toto...ved uvidime, ja ju budem pit tento cyklus a uvidime co za zmeny. Kolega, ktory sa v bylinkach vyzna mi povedal, ze sa nema pit dlho, ze treba robit pauzy.

ajoj betyna. tak na taketo veci ani nemysli, musis mysliet pozitivne. jasne, ze vselico sa moze stat, ale keby si sa mala stale trapit tym vsetkym co ti hrozi...to ako keby si sa cely zivot bala vyjst na ulicu, lebo ta zrazi auto. vobec na to nemysli, este sa aj tak v zivote dost nastresujes inymi vecami...
19. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano hovorila povedala ze mi ju nedoporucuje
19. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem shandy,že sa stáva kadečo a preto som o svojom tehu ešte neprezradila skoro nikomu aby sa v takomto prípade nestarali aj tí čo nemaju ,no snažim sa mysliet pozitívne. :wink:
19. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, no tak si vyber....teda...
19. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, presne tak zajtrajšok to rozhodne a ja uz viem ako.... cítim to a bolí to :frowning2: teda bolí brucho :wink:

betyna stupla, ale málo to mala vyskočit na 40 a bolo by tehu potvrdené :sunglasses:

ty len nerozmyslaj nad debilinami a myslienky zavádzaj niekde inde.... ako rastie maliné, ako sa dobre cítite...a čo budete robiť cez víkend. ŽIADNE POTRATY, MRTVE DETI ATD.!!!!!! je ti to jasan?
19. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna, tak, tak, nikdy nemas stopercentnu istotu, ale treba mysliet pozitivos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja by som to tiez zo zaciatku nikomu nepovedala, pre istotku :slight_smile:
apropo..... posli mi nejaký ten vírusik
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok