V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
22. máj 2009

jaru tak to je fajn,že si našla aj pozitíva.Máš to veru so snažilkovním o to komplikovanejšie,keď nemáš polovičku stále doma

jarulai
22. máj 2009

veru, bety, asi bude musieť zaskočiť sused 😀 😀 😀

a ešte jedno som našla - podla jonáša sa máme snažiť najlepšie okolo 27.mája - noa - mužík práve príde a končí mrcha 😉 😀 celkom dobre sa na to pozerám, čo 😉

zlato115
22. máj 2009

bety ano mám na Slovensku a budem chodit tam... ten doktor je známi tatina a sme dohodnutý, že ked bude treba tak prídeme a on ma zoberie, takže sa s ním dalo dohodnút... 🙂

tak babule ja som to asi zakríkla, zjedla som trochu z obedu čo mi priniesol mužík a zase som to vyvrátila 😝 😝 😝

shandy
22. máj 2009

hehe, jarulka, ty si sikulka, no co uz, ked uz dosla mrchana...potvora 😠 😠
ale sa mi zdalo este skoro na mrchu, no ale vidis, ta priroda si robi, co sa jej zachce... a jaru teraz ti vysiel kolkodnovy cyklus?

zlato115
22. máj 2009

jaru, veru treba hladat to dobrééé ale ty to vieš 😉 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

zlato, to máš dobré, že ste takto dohodnutí 😉

ozaj, viete, že mrcha ešte nemusí znamenať, že nie ste tehu 😨 sú prípady, ked žena normálne mrchovala a pritom bola tehu a nevedela o tom 😉 😀 už mi dobre zašibkáva, čo 😀 😀 😀

shandy
22. máj 2009

😀 😀 😀 to je pravda veru, no tak to by bola fakt riadna sila, uz som o tom pocula, ale neviem si predstavit, ako si tam to male zije a okolo neho jatky 😀 😀 😀 😝

zlato115
22. máj 2009

aj ja som to počula a to od mojej tety, ona to tak mala... ale to preto, že mala rozdvojenú maternicu, teda myslím, že to bolo tak...

betyna8
22. máj 2009

jaru másš ty recht, stáva sa kadečo a prípady,že je mrška aj v tehu sa stávajú a aj rôzné iné. 😉

jarulai
22. máj 2009

shandy, teraz to vycádza na 33DC - u mna úplná normálka. a dá sa povedať, že je to ešte aj skoro oproti tým minulým 36dnom 😝 a nie príroda, ale moje telo si so mnou robí, čo chce 😀

a ked si nevieš predstaviť ako tam to malé žije, ked sa mrchuje, opýtaj sa mojej segry, ako si tam žila - už som to spomínala...

betyna8
22. máj 2009

no jaru,vidis,možno to je dedičné 😉

shandy
22. máj 2009

no ked tak nad tym rozmyslam, ze mozno ta ovulka potom fakt bola, ako ti doki vravel, len tam chybaju tie teploty...buduci mesiac musis poriadnejsie merat 😉 , 33 je pohoda....
a ako segra, ked vidi krv sa citi ako doma, co? 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 😀 shandy, ja sa z teba zbláznim 😀 😀 😀
no ja už merať asi nebudem - ste videli ráno, aké depky potom na mna idú 😠 a na čo vobec - ked je mužík domka, aj tak snažilkujeme o 106 a ked neni - tak aj keby bola ovulka podla teplot, tak si nepomožem 😉 nebudem sa ja takto stresovať 😉

no bety, ktovie, zatial som sa len presvedčila, že potratiť prvé bábo je u nás asi dedičné ☹

shandy
22. máj 2009

no ja viem, ale nic si z toho nerob, to mi ludia hovoria casto 😀 😀 😀
no ved nemusis, ono ked ta to tak stresuje, tak radsej prd na to 😵 😵 , ale ved ja tiez uz dlho merat nebudem, ale zatial ma to bavi, teda prva polka, potom je to hroooozne cakanie... 😀 😀
jarulka aj u nas, ale ja som este ani tehu nebola, tak ked budem, tak bojim, bojim.... 😔

zlato115
22. máj 2009

teda, tu tak začalo strašne pršat, hnus a to som práve chcela íst do obchodu 😖

jarulai
22. máj 2009

no ja som tomu ani neverila, že by sa to mohlo stať - až ked sa stalo, mamina hovorí: no čo už, si po mne ☹ no radšej by som bola po starkej v tomto - tá rodila a tehulkovala úplne v pohode... 😉

shandy
22. máj 2009

no neboj, aj ked budes po mamine jarulka, tak sa deticiek dockas a pozri ake dobre budes mat (vid zrkadlo) 😀 😀

betyna8
22. máj 2009

shandy ale ved jaru merala od 9 DC a ovulku by asi skor nemala,či ako ?
Inak,som bosorka nanič,včera som vám hovorila, že tie moje schopnosti končia pri tipe znamenia ☹

jarulai
22. máj 2009

shandy, ja chcem detičky s mojim mužíkom, nie zrkadlá - kto by to rodil 😀 😀 😀

inak, babulky, teraz sa vysvetlilo, prečo ma už 3dni boleli kríže 😠 a ja už som si začínala namýšlať tehulkovanie, lebo aj vtedy ma presne takto boleli...a minulú mrchu zase neboleli vobec...vravím, že si moje telo robí, čo chce 😠

kukám, že moj cyklus rozvinul celkom fajn konferenciu 😉 no som zvedavá, čo z neho vyštudujete...

shandy
22. máj 2009

no nie, ale chybaju jej tam nameranie niektore hodnoty a ak bol vtedy pokles, tak ovula kludne mohla byt skor, lebo sa mi nezda bety, ze by mala taku kratku LF, mozno ak toho 9.5. bola nizsia teplotka, tak cele tie plodaky by sa mohli posunut dopredu, nie? skus tam zadat nejaku nizsiu hodnotu pripadne a uvidime co to spravi 😀

jarulai
22. máj 2009

no tak to som aj ja zvedavá 😉

zlato115
22. máj 2009

Tak ja sa s vami prednešok lúčim... pekný den a víkend, papa 🙂

jarulai
22. máj 2009

inak doki vravel, že ovula bola 3.5. - a aj som bola vtedy nezadržatelná, nedala som mužíkovi pokoj - a to som nevedela, že prebieha práve "údajná" ovulka 😉 😀

jarulai
22. máj 2009

pekný aj tebe, zlato a dávaj nám pozor na mimko 😉

shandy
22. máj 2009

ano jarulka, mohla byt aj vtedy. ono sa to potvrdzuje aj hlienikom, aj teda tym, ze si nezadrzatelna...
aj ked teda my vieme, ze ty si stale 😀 😀 😀
zlato drzkaj sa a pekny vikend aj tebe 😉 , oddychuj 🙂

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 😀 no to by si nebola ty, aby si to nezaklincovala 😉 😀 😀 😀 ved ty si taká istá 😝

betyna8
22. máj 2009

no skusila som 3 a 4.5 nahodit teplotku,lebo tam chybali ,ale teraz asi nic nenašpekulujeme 😕

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

jarulai
22. máj 2009

no pekná divočina 😀 ešte lepšie ako bolo 😀 😀 😀

shandy
22. máj 2009

hmmm, no asi nie 😀 😀 😀 , riadne kopce, ale pokus to bol dobry 🙂
to vies jaru, ja som taka istota, zlaty klinec na koniec 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

veru, zlatý klinec v programe 😀 😀 😀

kašlite na ten moj graf, začíname nový cyklus 😉 čo bolo - bolo, už s tým nič nenarobíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre