• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
tak, tak novy zaciatok, to zase bude smajlov v grafe, cooo? prcantne mesiaca :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudeeee, nebudeee, lebo nebude ani graf :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale keď jaru už nechce grafik,tak asi nebudeme vídať usmievavý graf :grinning: :grinning: :grinning: no svoj titul si iste obhaji aj bez toho,ale však my to máme tiež pestré :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aby ti to nechýbalo, zemetrasenia ti budem hlásiť :wink:
22. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaa alebo mozes hlasit takto keksik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (pocet smajlov si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak ráno miesto pozdravu bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - podla intenzity :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna a komu ty teraz budes viest grafik, ked jarulka nexce :wink:
22. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he to tusim kikina mala v tej ich teme taky nejaky znacic, ze rucna praca a tak :grinning: :grinning: :grinning:
a veru co je s nou? hmmm
bety a keby si mi robila v FF grafik? vies, ked on je taky zacarovany, mozno by mi pomohol ten putovny graf k tehu :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, už neni začarovaný, už som ho odčarovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekne si urob svoj začarovaný, nebud lenivá :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa si ma odhalila, no mooozem ja za to, ze ja tu nemcinu, tak nemaaaaaaam raaaaaad, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja, preto mi ho robila bety :grinning: :grinning: :grinning: aj ked nepomohlo, ale díky, bety :wink:
22. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shandy ak chceš,môžeme to skúsiť a zistíme,či to nefunguje iba obsnažilkovo :grinning:
22. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, anoooo bety dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , aspon mozme porovnat, ktory graf kedy zaznaci ovulku... :wink:
tak poslem ti do IP teplotky na tento mesiac :slight_smile:
22. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa s vami nehrááááámmmmm :frowning2: to som bola pokusný králik :frowning2: aj ja chceeeemmmmm už tehulkovať :frowning2:
22. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jeeeej to som uz dlho nepocula, ze sa s tebou nehram.
No moja, kebyze to je v mojich silach, tak mi ver, ze uz si tehula s trojickami :wink:
22. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, stačí, ked ma naučíš ako na to, vysvetlím to mojmu mužíkovi a budem tehulka aj bez grafu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem ti moju kamosku, ktora otehu na prvy sup a to myslim doslovne, nie ze prvy mesiac, ale jeden vrz :grinning: :grinning: ta nas vyuci obe :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si ju schovávala doteraz :angry: už sme mohli kočíkovať :wink:
22. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo, už všetci víkendujete :confused: kde ste všetky :frowning2:
22. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam webmaster na nete a cakam,kedy budu 4

shandy,ok posli :wink:
22. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat riesila toho noveho gyndosa. Takze 1. jula idem k nemu az... :slight_smile:
no moja, ani mi nehovor :angry: :grinning: :grinning: :grinning: , no ona hlavne vtedy nexcela otehu, tak asi sa budeme musiet najprv o tom sami seba presvedcit, ze ved my vlastne este nexceme a potom...sup a mas to. :grinning:
22. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je teda logika - ty sa nezdáš, čo z teba nevypadne :grinning: :grinning: :grinning: tak ideme na to...hmmmmmmmm, nechcem otehu, nechcem otehu...nefunguje :grinning: či to mám začať, až ked mužík dojde :grinning:

no, ale hlavne, že už si tam objednaná :wink:a dojdeš tam a povie ti, čo od neho chceš, ved už si tehu :wink: :grinning:

bety, tak ty nás takto zanedbávaš...
22. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave, ze ono to je take zlozitejsie, najprv musim ist k nemu po daky papier, aby ma moja od seba odhlasila a potom 1.jula dondem na vysetrenie, pocula som na neho same chvaly, tak potom poviem co a ako :wink: , sice si zaplatim dakych 100 eur vstupny poplatok ale co uz, pre mimi urobim cokolvek :grinning: , takmer :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dokukala,sef mi zas vyvolavam,clovek nema chvilku kludu :grinning:
shandy,jasne ,že sa oplatí.Ja som tiež menila gynďosa a platila som ešte v korunách 1000 sk za registráciu.Ano, da ti listocek a ten musis odovzdat staremu lekarovi,oni potrebuju byt kryti,ze k niekomu chodis a mozno aj kvoli poistovni
22. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, čo ten tvoj šefino furt otravuje, nemožeš ani konikovať, že :wink: :grinning:

shandy, čo tam po ečkach, hlavne, že mimi bude :wink:
22. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky, ja pre dnes končím ,prejdem sa peško domov, ešte neprsí,tak hádam ma to obíde a idem čosi navariť na večetu kým mm dofrčí.
tak pa a pekný vikendik
22. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe, bety :wink:

tak idem aj ja, ved už tu aj tak nikto neni :frowning2: a u nás tomu daždu už tiež visia nohy :grinning:
tak pekný víkendík a pondelok sa vidíme :wink:
asi budem zase len ráno, ale aspon vás pozdravím :wink:
pa-pa
22. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky a pekny vikend, ja tu este cosi musim vybavit :slight_smile:
22. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no teda nasa tema bola az na tretej strane! hura ja uz nemam tabletky.. :sweat_smile:
25. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky :wink:
aký bol víkendík? ja som čakala brutálne mrchovské bolesti a ona hnusoba si bola úplne bezbolestná :fearful:
inak vám poviem - piatok ma to riadne vzalo, že som dostala :angry: revala som ako na pohrebe :angry: to preto, že som si už robila nádeje /podla toho grafu/, takže už meriam len tento mesiac a len po ovu aby som vedela, čo so mnou urobí clostyl :wink:
25. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok