• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
Ahojte
Jarulka, tak to je dobre, že si nemala bolesti a lepšie si to prežila a neklesaj nam na duchu :wink:
25. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, mne to bolo až divné - že bez bolestí :confused: aj celkovo je slabšia ako inokedy
25. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak možno tam je nejaká zrada :wink:
takže v grafiku pokračujeme?
25. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, bety, ale len do tej ovulky, jo :wink:
akú zradu máš na mysli?
25. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, davno som tu s vami nebola ale cez vikednik som si citala vase spravicky a dokonca som zistila ze mame novu temicku no ste sikovne :wink:
tehulky sa nam rozrastaju ako som zisitila a dufam ze ich coskoro budeme nasledovat!!!!

baby mam problema uz tyzden mi meska mrcha ale 3testiky som mala negativ. ja neviem co to uz som z toho nestastna a neviem ci ist k dokimu alebo cakat na mrchy hm? moze to meskat tak dlho ?
25. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lilix huraaaaaaaaa, to bude zemtrasko, cooo? :grinning: :grinning: :grinning:
jarulka, mrcha vzdy zoberie, aj ked mna uz to posledne razy nejako velmi netankuje..pride, pride...co uz s nou, mrchou jedno..
jaru, to ti zavidim, ze bezbolestna, co by som ja za to dala :wink:
maya urcite chod k lekarovi, to uz by ti testik asi mal ukazat, ak si tehu, ale jeden nikdy nevie, tak sup, sup k lekarovi...
25. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, a nemoze sa stat ze aj ten cajik alchem. moze posunut mrchy ja som ho predtym nepijavala vobec no proste hladam moznost ze preco to takto!!
25. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru no neviem,ale ak si mavala pred tým vždy iný priebeh mršky....
m.a.y.a. ako úpíše shandy, choď k lekárovi,veď nič za to nedáš a budeš vediet na čom si
:wink:
25. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nho shandik buduci mesiac to bude.. teraz sa mi pred ms nechce.. :angry:
25. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mate pravdu budem musiet skocit k dok. inac sa zblaznim ))) dikes
25. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pusinky moje.....

tak ja som cez víkend poctivo merala a asi takto to vyzerá

http://www.fertilityfriend.com/home/257744
25. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj

takze uz mam antibiotika dnes zacinam a o 3 tyzdne na krv a ak bude negativna tak zacinam s umelym od dalsieho cyklu uz je to dohodnute s krajkovicom ... takze by mi to vyslo jul/august

tak drzte palce, aby zajtra boli chlamydie negativne a potom o 3 tyzdne ta borelioza a mozem zacat

kolienko ... no to je spica a test kedy ty si tehotna
25. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru maya to bude najlepsie, ist k dokimu :slight_smile:
kolienko, ty budes tehula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je super grafik, kedy robis testik? hmmm? :wink:
wolfi, drzim palceky, nech mas vsetko negativne, okrem nasledneho tehu testu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy no ved uvidime
25. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kolienko máš ty ale krásnučky grafík :slight_smile:
wolfi,tak nech sa ti prelieči čo má a máš dobré výsledky,aby ste mohli začať s umelým :wink:
25. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bety dik no snad sa nam to podari uz dalsi mesiac zacat
25. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru máš konkurenciu, dnes sú tú samé prcantky :grinning:
25. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lilix,pekne to chlapec zvladol a predviedol melodicku pesničku,aj keď mne sa viac páčia tie husle ako samotný spev
25. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je dnes nejako ticho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , betyna kedy ides k tomu dokimu?
25. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru shandy,je to tu ako keby skapal pes :frowning2:
ja idem zajtra rano o 7:30,tak držte palčeky,dúfam,že je všetko ok,aj keď nemám žiadne nevolnosti a je mi dobre :confused: Mala by som byť v cca 10tt,tak uvidim,co podla sona.
a ty máš čo nové?
25. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze neskapal, lebo ja havkov mozem :slight_smile: :slight_smile:
jasnacka, marilo sa mi, ze to ma byt zajtra ale som si nebola uplne ista :grinning: :grinning: :grinning:
budeme drzat vsetky palceky co mame :slight_smile: :slight_smile:
ja nic, po starom :slight_smile: , som cakanka na ovulku a zvazujem aku strategiu zvolit, ci kazdy den alebo obden... :grinning: :grinning: :grinning: co mi poradis?
25. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy kazdy den! :dizzy_face:
25. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím,že obdeň stačí,aby sa plavci troška zregenerovali, aj nám sa podarilo v miernejšom tempe.Vieš,keď som si myslela,že príde ovu, snažilkovali sme sa o 100-200,niekedy aj 2x denne, no a potom sme povolili.Ak si pamätáš na môj grafík, otehotneli sme v tom striedmejšom kexiku, samozrejme dôležité bolo naraziť na ovulku. :wink: Ale ak máte chu´t,tak sa tomu nebránte :grinning:
25. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: lilix
no ved prave, ze my sme to vacsinou tiez prehanali ze kazdy den a niekedy aj dvakrat, tak teraz neviem, ale zrovna vcera sme keksikovali a neviem ci dnes nebude ovula, hmmm tak mam dilemu :grinning: :grinning: :grinning: , tot moj graf...
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
25. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy,grafik vypadá sľubne, no ak to máš odsledované a očakávaš ovu,tak sa na to vrhnite radšej aj dnes.Tak či tak plavci dozrievaju dlhšie a postupne,tak hádam máte silné zásoby :grinning:
25. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety vcera som si robila ovu test a ciara bola skoro rovnako silna ako testovacia, tak mozno bude dnes ovula...lebo ten test som robila az vecer po desiatej, co je uz dost neskoro a aj som pila co by sa nemalo. ale zvyknem mat dva pozitivne (rovnako silne) testy za sebou, tak si vyber, ktory den je ovula :grinning: :grinning: :grinning:
tak ona chut je, tak co by som sa branila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hopky šupky a držim paľúšteky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
25. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a shandy,mala si mi poslat tie teplotky do wf,len tak pre zaujimavost,teda ak chceš,aj keď smerodatnejsi je iste ovu test ,hlienik...
25. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja tuzim mat testovaciu ciarku rovnako silnu cez ovuluuu... :frowning2:
dalsia tehulka bude shandy..
25. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok