• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
hej shandy má pravdu. aj mne sa to stáva. skoro vzdy po súlozi musím na WC a ked idem, tak spermosky plávajú v hajzlovej mise :dizzy_face:
25. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo, to bolo aké doktorské vysvtelenie :grinning: tak odteraz necikám :wink: teda len po keksíku, inak budem musieť :wink: :grinning: :grinning: :grinning: no to bude moj mužík prekvapený, aké novinky zavádzam :wink:

dokedy si dnes shandy?
25. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ich ani nemôžeme stále skladovať :grinning:
25. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono je dobre sa pred keksikom vycikat pre istotu :slight_smile: :slight_smile: , ale ak ti velmi treba, tak radsej chod cikat, aby si si neuhnala zapal mocaku, lebo to by tiez nebola vyhra :grinning: :grinning: :grinning:
dnes jarulka len do pol piatej, lebo potom mam anglinu :slight_smile:
ved to bety, ved to, clovek aby opatroval kazdeho spermosika :grinning:
25. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, babulky, to ste vedeli, že najrýchlejšia spermia sa dostane do vajíčka až za 45min!!!takže žiadne pol hodinové zdvíhanie nožičiek ale 45 - minútové :wink: to som sa dočítala v jednej múdrej knižke :wink:
25. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ved ja aj cikám vždy pred keksíkom :wink: a neni lepšie, ked sa mi zrazu chce aj počas neho - ako minule :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru,ale ked je už na ceste k vajku a priblizuje sa mu,uz ho asi nevycikás.No a verim tiez tomu,že také čo otehotneju a ani nevedia ako,asi v tej posteli neostávaju nehybne....
ja tu dnes trčím do 17, potom idem na brušné tance,už sa riadne vlním :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, ved to - a také, čo ostanú tehule z nejakej rýchlovky na diske, tak tie určite nelahnú hned po sexe a nedvíhajú nohy...aj ja chceeeeeemmmmmmm :frowning2:
25. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no hej, ale oni zasa po tehu netuzia a preto sa im to ako na just podari....
ale nevadi, vsak to je sranda, tak budem lezat s nohami vylozenymi 45 min. :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to pomohlo, tak kludne aj 3hodiny :wink: :grinning:
25. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak,len aby to zabralo, my čo sme sa snažili a snažíme vieme,aké je to komplikované splodiť dieťatko a prinášame mu už vopred obete :wink:
25. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom prídu tie tzv. matky, porodia a odhodia :angry: :angry: :angry:

ozaj - to ste počuli, že sa zase niekde narodili šestorčatá :fearful: niekde hojno a niekde h... :frowning2:
25. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jaru, ruku na srdce,hádam by si nechela 6-torčatá :wink:
25. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, bety, mať doma 6 takých krásnych pokladíkov by bolo nádherné :dizzy_face: len neviem, či by som to zvládla :wink:
25. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uzastne to moze byť,ale keď vidím,ako dokáže jedno dieťa zničiť matku,keď je napr.mrzuté,uplakané a nechce spávať,neviem si to predstaviť pri 6 detičkách a to nehovorím o finančnej náročnosti.
25. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved presne to som myslela, bety - to nie je ako bábika, že odložíš, ked si unavená...preto si neviem predstaviť mať 6-torčatá.
25. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si neviem ani predstavit 6 deti zvlast, tak 2 by mi stacili :wink:
25. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj mne :wink: ale tykýmto tempom to do prechodu ani nestihnem :frowning2:
25. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, idem ja už teda domkov :wink:
tak zase ránko :wink:
pekný večer všetkým, pa-pa :slight_smile:
25. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej pekny vecer vam, aj ked tu uz asi nie ste :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
dnes som prvá :fearful: ani tehulka kolienko tu ešte neni :fearful:
26. máj 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky moje zlate.. som rada, ze tu mam taku skvelu partiu..
26. máj 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojjjj :wink:
veru sme sa tu zišli dobrá partia, aj ja som rada :dizzy_face:
26. máj 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko ...

tak hlasim dalsich 14 km vcera na korculiach ... zo zadku a z bokov to ide paradne ale prsia zostavaju ... co ma serie lebo by som potrebovala tie zmensit
26. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko aj tebe wolfi :slight_smile:

uuuufffff, že 14km - to dokážeš stáť aj na nohách ešte :fearful: teda klobúk dole, ja by som sa po takom výkone ani v posteli neotočila :grinning:
26. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej v pohode , dnes sa chystam na 28 to su dve kolieska

jaru ja na to aka som tucna vcera som ustvala aj segru ktora ma o 20 kil menej a je o 2 roky mladsia ... a pritom chodi na korcule, ale nestiha mi, na to aka som gula mam az moc dobru kondicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, nezáleží na hmotnosti ale na kondičke :wink: a doležité je aby si sa neuštvala na smrť :wink: :grinning:
26. máj 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JARU TAK TO SA ZASE JA NEUSTVEM TAKY CVOK NIE SOM, KED NEVLADZEM ZABALIM A IDEM DOMOV
26. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po tolkých km by som nemala silu už ani domov dojsť :grinning: :grinning: :grinning: ale ti poviem - si dobrá :wink:
budem musieť aj ja začať niečo so sebou robiť - vy ste tu všetky také aktívne športovnkyne a ja si pripadám potom taká bábovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok