V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
25. máj 2009

a potom jaru a ja.. a po mne martinka.. a tie ostatne na koniec, pac my sme sa skor zacali snazit..

lilix
25. máj 2009

tiez nesmiem vynechat wolfi, ale ona je taky zapleklity pripad.. pre nu by som najradsej vyrobila zazrak, aby uz bola v 9tom hned po oplodneni. 😉

betyna8
25. máj 2009

lilix,neboj aj vy sa dočkáte, hlavne,že si dopapala lieky a po mrške sa môžte do toho pustiť 😉

shandy
25. máj 2009

jasne, jasne, hned ti ich aj idem poslat. ja som na to uuuuplne zabudla hlava derava 😀 😀 😀
a dakujem asi na to hopky supky, aj ked tomu vela sanci nedavam, uz sme par krat trafili do ovulky podla ovu testov a nist, no ale skusame dalej 🙂

jarulai
25. máj 2009

ahojte, babulky, ja som už tuuuuu 😉

wolfi, tak nech ti tie výsledky dobre dopadnú 😉

betyna8
25. máj 2009

caf jaru,kde si sa flakala?

wolfskinka
autor
25. máj 2009

jaru dik, dam vediet

kolienko
25. máj 2009

shandy a po snažení zostávaš lezať??? to je zevraj velmi dôlezité....

jarulai
25. máj 2009

no makala som ako šrob 😀 a ešte aj mimo mojho kancla, takže - nedalo sa k vám ☹
čo nové?

betyna8
25. máj 2009

hej odporúča sa ležať s vyloženými nožkami aspoň 30 min. ja som to robievala, hotový netopier 😀

jarulai
25. máj 2009

bety, aj ja to robím 😉 moj mužík mi stavia pod zadok komín z vankúšikov 😀 😀 😀

shandy
25. máj 2009

jaurlkaaaaaaaa huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀
kolienko jasne, ani sa nehnem z postele, lebo my keksikujeme vacsinou pred spanim, takze ja spim potom az do rana ako dudek 😉
dobre, dobre a to mate len zadok podlozeny, ci nohy vylozene? ci technicky to vyzera ako? no asi sa doma pobavime 😀 😀 😀 😀 ako tak na to pozeram 😉

lilix
25. máj 2009

dakujem za povzbudzovanie
ja praveze ked sme davali vankus podomna, tak som napla asi svaly a vsetko vytieklo, tak iba tak uvolnene som parkrat lezkala.. aj ta sviecka bola par krat.. a nist.

jarulai
25. máj 2009

mám ti to nakresliť 😀 😀 😀 ved doležité je aby si mala panvu vyššie, nohy sú v tomto prípade len doplnok 😀 😀 😀 no veru sa pobavíte 😀

jarulai
25. máj 2009

lilix, to si musíš nacvičiť 😀 a neboj - to nevytečie hned všetko - ved aj mne, aj bety sa tak podarilo otehu 😉

shandy
25. máj 2009

ano, ano nakresliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀
no dobre, potrenujem. som pocula ze zo sviecky potom lepsie rastu vlasy 😀 😝

jarulai
25. máj 2009

😀 😀 😀 ahaaaaaa, to určite možu za to spermoši, ktorí sa pri sviečke dostanú až k vlasom 😀 😀 😀

lilix
25. máj 2009

ja navrhujem, ze by sme si tam mali dat stupel od sampusa aby nevytieklo 😀

betyna8
25. máj 2009

no shandy,ja som si davala pod zadok vankus a nohy vylozila hore-oprela o stenu a tak som lezala 😉
lilix tiež dobrý nápad 😀

jarulai
25. máj 2009

a vystrelí 😀 😀 😀 na to je tá prstíkova metoda vraj dobrá 😉

jarulai
25. máj 2009

bety, ale pri tom sa zle kuká telka, ked ju maš nad hlavou 😀 😀 😀 ale neni to zlý nápad - vyskúšam 😉 to bude mužík zírať, čo zas nacvičujem 😀 😀

lilix
25. máj 2009

hlavne by sa nemalo curat potom.. co sa mne vzdy neznesitelne chce.idem uz domu papatko 😵

shandy
25. máj 2009

😀 😀 😀 , no ono sa tak celkom blbo spi, ale tak drahy mu bude cuchat nozky pol hodku, moze si s nimi aj pokecat keby sa nudil 😀 😀

jarulai
25. máj 2009

lilix a prečo sa nesmie?
tak pa-pa

shandy, pochybujem, že pri tebe sa vobec niekedy stihne aj nudiť 😀

shandy
25. máj 2009

no sak s cikanim ich zo seba vypustis, tak zbytocne lezis nozkami hore, ked sa ides vycikat 🙂
lilix hajdala papa 😀
no nahodou, mozno ked spim 😀 😀 😀 , opytam sa ho 😉

shandy
25. máj 2009

kolienko zajtra poriadne zmeraj, nech vieme, ako sa vyvijas 😉
drzim ti strasne palcuuuchy, este aj na nohach 😀 😀 😀 , aj moje buduce deticky ti drzia palcuchy 😀

betyna8
25. máj 2009

jaru,mne teda nevadilo,že telku nevidím, veď som mala snahu o mimi 😉

jarulai
25. máj 2009

cikaním 😨 ved to je iná dierka 😉 😀 no ale ked tak vravíte - tak nebudem cikať - to mne sa veru hned potom dosť často stáva 😠 ved ja už som mohla byť možno aj tehu už dávno 😠

betyna8
25. máj 2009

jaru,ak ostanes v postielke aspon 1/2 hodky a potom si pojdes ciknut,nic sa nedeje. To mne by do rana mechur potrhalo 😉

shandy
25. máj 2009

no je to sice vedla, ale ako sa postavis a sadnes, s tym prudom (tlakom) a zemskou gravitaciou ich podla mna dost vyleti von...ale no, ved budes coskoro neboj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre