• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
a potom jaru a ja.. a po mne martinka.. a tie ostatne na koniec, pac my sme sa skor zacali snazit..
25. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez nesmiem vynechat wolfi, ale ona je taky zapleklity pripad.. pre nu by som najradsej vyrobila zazrak, aby uz bola v 9tom hned po oplodneni. :wink:
25. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix,neboj aj vy sa dočkáte, hlavne,že si dopapala lieky a po mrške sa môžte do toho pustiť :wink:
25. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, jasne, hned ti ich aj idem poslat. ja som na to uuuuplne zabudla hlava derava :grinning: :grinning: :grinning:
a dakujem asi na to hopky supky, aj ked tomu vela sanci nedavam, uz sme par krat trafili do ovulky podla ovu testov a nist, no ale skusame dalej :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky, ja som už tuuuuu :wink:

wolfi, tak nech ti tie výsledky dobre dopadnú :wink:
25. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf jaru,kde si sa flakala?
25. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru dik, dam vediet
25. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy a po snažení zostávaš lezať??? to je zevraj velmi dôlezité....
25. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no makala som ako šrob :grinning: a ešte aj mimo mojho kancla, takže - nedalo sa k vám :frowning2:
čo nové?
25. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej odporúča sa ležať s vyloženými nožkami aspoň 30 min. ja som to robievala, hotový netopier :grinning:
25. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, aj ja to robím :wink: moj mužík mi stavia pod zadok komín z vankúšikov :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaurlkaaaaaaaa huraaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
kolienko jasne, ani sa nehnem z postele, lebo my keksikujeme vacsinou pred spanim, takze ja spim potom az do rana ako dudek :wink:
dobre, dobre a to mate len zadok podlozeny, ci nohy vylozene? ci technicky to vyzera ako? no asi sa doma pobavime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako tak na to pozeram :wink:
25. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za povzbudzovanie
ja praveze ked sme davali vankus podomna, tak som napla asi svaly a vsetko vytieklo, tak iba tak uvolnene som parkrat lezkala.. aj ta sviecka bola par krat.. a nist.
25. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ti to nakresliť :grinning: :grinning: :grinning: ved doležité je aby si mala panvu vyššie, nohy sú v tomto prípade len doplnok :grinning: :grinning: :grinning: no veru sa pobavíte :grinning:
25. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, to si musíš nacvičiť :grinning: a neboj - to nevytečie hned všetko - ved aj mne, aj bety sa tak podarilo otehu :wink:
25. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano nakresliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no dobre, potrenujem. som pocula ze zo sviecky potom lepsie rastu vlasy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ahaaaaaa, to určite možu za to spermoši, ktorí sa pri sviečke dostanú až k vlasom :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja navrhujem, ze by sme si tam mali dat stupel od sampusa aby nevytieklo :grinning:
25. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shandy,ja som si davala pod zadok vankus a nohy vylozila hore-oprela o stenu a tak som lezala :wink:
lilix tiež dobrý nápad :grinning:
25. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vystrelí :grinning: :grinning: :grinning: na to je tá prstíkova metoda vraj dobrá :wink:
25. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, ale pri tom sa zle kuká telka, ked ju maš nad hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ale neni to zlý nápad - vyskúšam :wink: to bude mužík zírať, čo zas nacvičujem :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne by sa nemalo curat potom.. co sa mne vzdy neznesitelne chce.idem uz domu papatko :dizzy_face:
25. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , no ono sa tak celkom blbo spi, ale tak drahy mu bude cuchat nozky pol hodku, moze si s nimi aj pokecat keby sa nudil :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix a prečo sa nesmie?
tak pa-pa

shandy, pochybujem, že pri tebe sa vobec niekedy stihne aj nudiť :grinning:
25. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak s cikanim ich zo seba vypustis, tak zbytocne lezis nozkami hore, ked sa ides vycikat :slight_smile:
lilix hajdala papa :grinning:
no nahodou, mozno ked spim :grinning: :grinning: :grinning: , opytam sa ho :wink:
25. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko zajtra poriadne zmeraj, nech vieme, ako sa vyvijas :wink:
drzim ti strasne palcuuuchy, este aj na nohach :grinning: :grinning: :grinning: , aj moje buduce deticky ti drzia palcuchy :grinning:
25. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru,mne teda nevadilo,že telku nevidím, veď som mala snahu o mimi :wink:
25. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikaním :fearful: ved to je iná dierka :wink: :grinning: no ale ked tak vravíte - tak nebudem cikať - to mne sa veru hned potom dosť často stáva :angry: ved ja už som mohla byť možno aj tehu už dávno :angry:
25. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru,ak ostanes v postielke aspon 1/2 hodky a potom si pojdes ciknut,nic sa nedeje. To mne by do rana mechur potrhalo :wink:
25. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to sice vedla, ale ako sa postavis a sadnes, s tym prudom (tlakom) a zemskou gravitaciou ich podla mna dost vyleti von...ale no, ved budes coskoro neboj :wink:
25. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok