V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

matusik111
13. máj 2009

ja si zatial celkom chvalim ten Pakost, myslim, ze to ma viac ucinku ako alchemilka. Ja som ho kupila v lekarni Duben. Teraz tam maju posledny balik, ale inak tie tety su zlate a objednali mi to. asi za 3 dni to tam prislo.

shandy
13. máj 2009

super matusik, tak mame dalsi cajicek 😀 😀
martinka, to je v pohode, ja zasa mavam dost vysoke teploty. dolezita je krivka, nie jednotliva teplota...

kolienko
13. máj 2009

presne, shandy má pravdu.....

baby ten gynex užívam aj ja teraz a zatial nejake zázraky neurobil...mám ho prvy cyklus a pomohlol zatial pri menstr. bolestiach....

wolfskinka
autor
13. máj 2009

kolienko skusim tu alchemilku a uvidime co to urobi

jarulai
13. máj 2009

ahojte babulky 😉
nemám čas všetko čítať - ste sa nejako rozkokošili 😀 tak čo sa nám udialo od rána?

wolfi ako?

shandy
13. máj 2009

no vitaj, tak preberas po mne titul prcant roka? 😀 😀 😀
len si to pekne precitaj a nebude leniva 😉

jarulai
13. máj 2009

ahoj prcantka 😀
no začala som čítať a nevládzem dalej - samé zlé správy, až mi je smutno z toho ☹

wolfi - už viem ako je to s tebou. je mi to lúto ☹ tak som na teba myslela a držala ti paste ☹

kto sa to tu pýtal na úpravu cyklu po vysadení hak?

jarulai
13. máj 2009

babulky, obedujete, či ste začali snád všetky pilne makať? kde steeeee 😢

shandy
13. máj 2009

ja som bola papat, ale uz som tu 😉
joooj ale ake mam ja krce, keby sa ta mrcha uz spustila, au, au, auuuu 😠

matusik111
13. máj 2009

shandy, mas vysoke teploty na mrchu 😵 😵 😵 z toho bude nieco ine 😵 😵 to bude ten bocian

kolienko
13. máj 2009

shandy, no ked máš také krče.... neviem, či sa to neuhniezduje.... 😉

mna ti začali hrozne bolieť prsia....ale to mávam ja také obdobia pred mrchou. niekedy bolia aj týžden pred a inokedy začnú bolieť az v den príchodu..

baby, neviem či mi náhodou nepísala na IP zlato....idem to okuknúť... čas a den

shandy
13. máj 2009

baby nebude, z toho bude mrcha, uz sa spusta ale veeelmi pomaly 😒 , len nech sa poriadne spusti...
ale co ved su aj baby matusi, co maju vysoku teplotu cez mrchu...mozno som ten pripad 😀 😀
kolienko tak daj vediet potom, co si zistila...

zlato115
13. máj 2009

ahojte babule, tak som si vás našla ako sa máte??? čo tu je nové??? 😉

jarulai
13. máj 2009

matusik, to nevieš, že shandy je extra prípad 😉 😀

ja mám tiež všelijaké pocity v brušku...také predmrchovské - ale u mna je to ešte skoro

shandy
13. máj 2009

tak jarulka u teba to moze byt uhniezdovanie 🙂 🙂
zlato, akooooooooooo? co nove? hmm? kde si bola, opica jedna 😉

jarulai
13. máj 2009

vitaj zlato 😵
a v ktorom si tt? čo povedal doki?

betyna8
13. máj 2009

no zlato dala si si na čas, my sme sa tu o teba všetky strachovali 😕

jarulai
13. máj 2009

shandy, to určite - hlavne aj podla teplot, že 😀 😀 😀 srandistka

zlato115
13. máj 2009

čavte kočeny... takže podla poslednej mrchy by som bola v 8, ale podla utrazvuku som v 6tt... doktor povedal, žesom asi otehotnela inokedy ako som mala, no neviem... bola som doma u rodičov 2 týždne, pretože ked sme išli doktorovi, toho27.4. tak to ešte nebolo na ultrazvuku vidiet a strašil ma, že ked som tehotná tak to može byt mimomaternicové, tak som musela zostat ešte týžden zostat, aby drobec podrástol a bol pekne vidiet aj na ultrazvuku a aj mi doktor zakázal cestovat, ale už vo štvrtok mi vypísal tehu knižku, dorobec mal pred týždnom 1,39cm... ja som schudla 3 kg, lebo čo som zjedla som vyvracala, alebo mi nechutilo vobec jest, ale dnes to je už lepšie, už aj pomali jem a nemusáím iba spat 😉

jarulai
13. máj 2009

zlato super - normálne ti závidím...ale v dobrom 😉 1,39cm má asi vačok, nie? mimi v 6tt má 4-6mm 😉 ale hlavne, že je všetko OK 😵 😵 😵

betyna8
13. máj 2009

jééj zalto,tak to sa teším ,že si v poriadku a aj maličké sa ukázalo na sone.

shandy
13. máj 2009

jeeeeeeej hura zlato 😵 😵 😵
ja asi pojdem domov, lebo mam desne krce, tak pa pa vsetkym a zlato obcas sa tu ukaz 😵

zlato115
13. máj 2009

jaru doktor mi spravil utrazvuk, zmeral a ked mi dával fotku, tak mi povedal, že je tam a má to tolko, tak ti neviem presne, ale je mi to jedno, hlavne, že rastie a je to ok... 🙂

ste, zlaté, že ste namna mysleli... u nás majú svokrovci net, aj som sa chcela prihlásit, ale bola som tam vždy nachvílku, lebo stále spím, nevydržím dlho na nohách a nechcela som byt hnet na nete, ked som prišla a nevracala som 😀

betyna8
13. máj 2009

zlato ano to bude veľkosť vačku,lebo mne v 5 tt meral plod 4 mm. 😉 A ty robkas co marodiš teraz?

jarulai
13. máj 2009

zlato, aj si to oznámila, či ešte nie?
veru, je to jedno, hlavne, že je v poriadku 😵

kika99
13. máj 2009

ahoj zlato, gratulujem Ti
a tebe betyna8 gratulujem tiez 😵

zlato115
13. máj 2009

shandy, tak sa maj pekne... ukážem s, ked mi bude tak v norme, tak sa vždy prihlásim...papap 😀

bety, ja som doma, lebo ráno som neni ani schopná vatst s postele, vstanem, tak okolo 11... a to sa iba preuniem k TV... a ty sa máš ako??? čo nové??? 🙂

jaru, už sme to oznámili, lebo som potrebovala pomoc vybavit doktora, kedže som nemala žiadneho a tatino jedneho poznal, tak sme im to oznámili 🙂

jarulai
13. máj 2009

bety, ved preto vravím, že to je velkosť vačku - aj mne tak povedali: 5tt = velkosť mimi 4mm

betyna8
13. máj 2009

kika99 ďakujem 😉
zlato ja sa mám ok, nebolo mi ani raz nejak zle,akurát je mi občas troška divne a mám spavú nemoc,no do roboty chodím.

jarulai
13. máj 2009

zlato, takže radosť preveliká 😉
kašli na to - oddychuj a kludne stráv prvé 3mesiace vylihovaním pred telkou 😉 aspon si oddýchneš do sýta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre