V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
28. máj 2009

jaru a mas pravdu,dopriat si treba,ale ja vyprazane jem tak 2 x v roku,tak dufam,ze to zaludok stravi 😕

jarulai
28. máj 2009

bety, neboj - strávi, ved aj on vie, že to je pre mimi 😉

babulky, listovka je fakt doležitá - len ju pekne papkajte 😉

lenisko1
28. máj 2009

ahojte môžem sa pridat k vasej debate? 🙂

jarulai
28. máj 2009

ahoooooooooj, jasné, vitaj 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

lenisko jasne vitaj v klube

jarulai
28. máj 2009

huraaaaaa, konečne tu nie som sama - len podte babulky, nech to tu trošku ožije 😉

wolfi, napapaná? čo bolo dobrého - dúfam, že si mala niečo vyprážané, dnes máme vyprážaný den 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru jasne najedena maso s ryzou ....

pralinka25
28. máj 2009

hehe ja vam to pokazim ja som mala zdravu vzivu. Dusenu zeleninku s bulgurom ci co to bolo 😀 ale bolo to fajnove

wolfskinka
autor
28. máj 2009

co je to bulgur ?

jarulai
28. máj 2009

no prali, to sme si od teba nezaslúžili 😀 ale zeleninku by som si dala aj ja...a ešte lepšií by bol nejaký sladký dezertík 😉 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru ani nehovor taky veternik alebo zmrzlinka ... ☹

lenisko1
28. máj 2009

Dakujem pekne

hmm ked už hovorite o jedle aj ja by som si dala niejaky zákusok 🙂

jarulai
28. máj 2009

no veru bodlo by niečo také 😝 skočíme si na dezertík? 😉 no moj dezert asi za chvílu bude clostyl 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

dobry dezert no dik tak to nemusim

jarulai
28. máj 2009

že som si ja dnes zase nedoniesla aspon tú margotku...také chute ste mi narobili 😝 no zas ju budem musieť zjesť ked dojdem domov 😉 😀

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru mi ani nehovor ja som si teraz uvarila kavu rozopla gate a fucim ako lokomotiva po tom obede

jarulai
28. máj 2009

😀 😀 😀 ja až tak nie, ale cítim také plné brucho 😠 a vyzerám ako tehotná ☹

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru mi nic nehovor ... ja vyzeram ako v tretom mesiaci a s dvojickami

jarulai
28. máj 2009

ale hlavne, že nás naši chlapi aj tak milujú, nie 😉

a kde zase zmizli ostatné?

ja už si pripadám ako narkoman - rozmýšlam, že akú tabletku som si ešte zabudla dať 😀 😀 😀 budem musieť aj na tom bajku chodiť opatrne aby sa mi cestou pečienka nezlomila 😀 😀 😀

lilix
28. máj 2009

lenisko vitaj ako dlho sa snazite? kolko mas rokov? a preco si si dala taky skaredy nick, ze LENISKO..?

lilix
28. máj 2009

aj ja som pribrala baby sice iba kilo a pol, ale uz sa zle citim. ale zase nemozem drzat dietu, ked sa nenajem, zacne ma bolet hlava.

pralinka25
28. máj 2009

hehe ja som vcera neodolala a zozrala som margotku vecer o osmej 😀

a viete co mi minuly tyzden vyviedli v telke? Mala som strasne silnu mrchu a bolo mi na nic tak som celu sobotu prelezala na sedacke a kukala telku. A Cely den chodila reklama na magnum. Prvy krat pohoda druhy krat ma to uz chytalo ale potom uz som chcela vrazdit. Doma sme ziadny nanuk nemali. Tak som tu sobotu nejak prezila bez nanuku a v nedelu sme boli u svokrovcov a bola zapnuta telka a zas ten magnum. Tak som sa uz fakt nastvala a musela si ho ist kupit 😀 Podotykam ze sa od februara trapim s dietov a oni mi toto robia 😠 😀

lilix
28. máj 2009

pralinka tak toto iste robim aj ja, mrcha, je mi zle, iba pred telkou, aspon na to tak nemyslim a rychlejsie mi ujde cas.. a sladkeee. ale nie hocico. ono si to telo bude este aj vyberat take fajne cokoladky.

martina05
28. máj 2009

Ahojte tak dnes som bola u lekára...SPG má manžel v pohode, výsledky mal na počkanie. Ureoplazmu mu tiež nezistili... Mne dnes na folikulometrii zistili vajko 14mm, tak nám lekár kázal snažiť sa v nedeľu. Na moju otázku odpovedal, že urea nemôže ublížiť bábu.....Lieky ny ňu si mám nasadiť až keby som nebola tehotná a príde MS. tak ja som z toho jeleň..... Teším sa že možno bude z tej ovulky niečo, asi ju brzdil ten Dupahston a možno jej pomohli tie homeopatiká. Na druhej strane sa ale bojím snažiť sa s ureov, že čo ak. Lekár mi tvrdil, že veľa žien s ňou porodí a má ju a ani o tom nevie.... Tak ja neviem....

Lilix tebe čo povedal lekár???

wolfskinka
autor
28. máj 2009

😀 prali nedivaj sa na telku

jarulai
28. máj 2009

prali, to sú teda zákeráci - ako to mohli urobiť 😠 a ked sa to tak vezme, vobec by nemali dávať takéto reklamy, ved vždy niekto mrchuje a potom, že národ sa prežiera...no dá sa odolať - nedá 😉 😀 jaaaaaaaaj, ale dala by som si aj teraz taký magnum 😝

lilix
28. máj 2009

mne to iste.. dokonca ona si myslela, ze som tehu koli tomu prolaktinu a ze ked pride ms, mam zacat brat lieky. ze by to babu nemalo ublizit, ale naco provokovat tigra? nie? vraj sa to da doliecit po porode..
ale vidis, my sme sa vobec nesnazili, krasnu ovulu sme presvihli, ale si hovorim radsej, ako sa bat, ze co bude.

martina05
28. máj 2009

No veď to...tak ja ti neviem. Povedal mi že v čase brania ATB by som nemala byť tehu a v čase užívania toho Azitroxu na ureu už vôbec nie, ale keď sa zatiľ na ureu neliečim mám skúsiť. Ono zase na druhej strane je pravda, že sa snažíme od 09/2008 tak to by bol zázrak, keby sa to teraz podarilo........

jarulai
28. máj 2009

mati, ved zázraky sa dejú 😉 a možno sa práve udeje aj u teba, lebo budeš myslieť na to aby si sa zbavila urey a nie na to, že chceš mimi 😉

martina05
28. máj 2009

http://www.brusko.sk/buduce_mamicky.htm

Baby to sú super fotky, že..........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre