V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali ja viem ze to nemyslela zle ...

teraz pre vsetky prosim vas nehovorte mi ze raz sa to aj mne podari .. ja uz na tieto reci nemam zaludok, zbytocne mi vlievate nadeje .... a uplne zbytocne sa potom trapim ...radsej si uz nejdem robit ziadne iluzie a sustredim sa na tu adopciu a ked sa zadari tak sa zadari ... ale uz ma nepodporujte vo viere vo fanstamagoriu ...

dakujem za pochopenie

bety ja sa na teba nehnevam neboj sa moja ...

lilix
8. jún 2009

wolfi nehnevaj sa a co ti mame pisat?
ze nie, urcite sa ti to nikdy nepodari? ja neviem co vlastne chces, ved tato tema tu je aby sme sa povzbudzovali navzajom.. ak zle hovorim tak pardon!
🤐
ked sama tomu nebudes verit, ze sa ti to nepodari, tak potom si to aj privolas. ja tomu verim, ze mne sa to raz podari a hotovo.. ja som si vela veci v zivote naozaj privolala, ci uz maturitne otazky, mojho priatela, alebo stretnutie s niekym. akoby zazrakom.. az mi to vyraza dych. myslim na nieco, ze chcem stretnut niekoho a bum..

wolfskinka
autor
8. jún 2009

lilix ja sa nehnevam na nikoho z vas ale preboha vas prosim ... nedavajte mi uz ziadne nadeje ... dakujem

no tak to ti zavidim to stastie ... proste ja nemozem stale v sebe utapat tuzbu a snivat o niecom co je mozno nerealne a revat pri pohlade na kazdy kocik a cpat sa antidepresivami, skratka takto to nejde a ak to tak ma byt tak aj tak s tym nic neurobim, ak to ma prist tak to pride, ale uz nechcem na to mysliet kazdy den ... skratka beriem to tak ako to ide ..

mozete ma povzbudit to ano za to vam budem vdacna .. ale nehovorte mi prosim Vas tu vetu .. raz to vyjde ....

zalozila som tu kedysi davno na konikovi temicku .... vsetky kocky otehotneli iba ja jedina nie ......

takze baby netehulky ... chytajte sa prilezitosti mozno sa to zopakuje ....
😀 😀 😀 zase moja temicka

wolfskinka
autor
8. jún 2009

som zvedava ktora bude prva z vas ...

zeby martinka ???????????

pralinka25
8. jún 2009

wolfi beriem ta za slovo snad sa to zopakuje ale pre vsetky uz tento krat. Nech ma kazda v tejto teme svoje vytuzene babatko. Nech uz k nemu pride akokolvek

lilix kukala si ten navod?

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali ja som to skusala podla toho navodu ale moc mi to neslo a ja som aj tak lajdak v tom merani ...

lilix
8. jún 2009

prali iba som tam mrkla, este som sa tomu nevenovala..snad sa polepism. dako ma pobolieva hlava.
😖

wolfskinka
autor
8. jún 2009

lilix aj mna ... to je ten sprosty tlak .... ja som tiez s tym grafom nevedela pohnut tak som sa na to vyprdla

pralinka25
8. jún 2009

ja som tiez bola z toho magor ale uz mi to ide. Ale ked ste zdrave a viete ze mavate ovulku tak je to pre vas aj zbytocne. Ja by som nemerala keby som vedela ze je vsetko ok. MEriam len preto ze mam PCO a potrebujem zistit ci niekedy byva ovulka a trosku odsledovat cykly.

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali .. ja mam ovulku a aj viem kedy presne ... ja som skusala merat 1 mesiac ale bola to hruza ... moc mi to neslo a potom som rozbila teplomer a to bol asi signal ze dost 😀 😀 😀 😀

co je s alickou .... neviete kde sa potvora flaka ?

pralinka25
8. jún 2009

no tak u teba meranie nema vobec ziadny vyznam. Kasli na to. To by bola pre teba len dalsia stresova vec a uplne zbytocne kedze vies kedy mas ovulku aj bez toho.

pralinka25
8. jún 2009

wolfi mas IP 😉

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali dik za info o alicke ... ja som si to aj myslela

mas pravdu ... preto som povedala, ze uz ziadne soky nejdem sa stresovat lebo aj tak to robi len zle .. tak sa nejdem na to sustredit ...

zlato115
8. jún 2009

Ahojte babule, tak vo štvrtok sme boli u doktora, som v 12tt, drobček má 3,1cm už máme všetko, videla som ako tam šermoval s ručičkami, super, som rada... inak sme na tom Slovensku, dovolenkujeme pomaličky... 🙂

tu je čo novééé???? 🙂 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

zlato no supeeeeeeeeeeeerrrr gratulujem moc moc moc

shandy
8. jún 2009

jeeeeeej hura zlato 😵 😵 😵
rucickami a nie nozickami? ja ze to bude futbalista 😀 😀 😀

shandy
8. jún 2009

zlato a foto nemas? ak ano, supni si ho do albumu, lebo my sme straaaaasne zvedave 😀 😀 , teda podaktore 😀 😝 , teda akoze ja 😅

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy vyzera ze skor tenista 😀

zlato115
8. jún 2009

shandy, no ručičkami, nožičky mal volajako skrčené, tak neviem čo stváral 😀 😀 😀 dakujem vám , teda dakujeme 😉 foto mám, ale som u svokrovcov a nemám tu foták, budem to musiet volajako volakedy šupnút sem, ale moc nechcem robit na ich PC... a čo je tu nové????

wolfskinka
autor
8. jún 2009

aj ja som zvedava

shandy
8. jún 2009

no tak hlavne, ze ma vsetko co treba, ked rucickami, mozno to bude aj politik 😀 😀 😀
to uz hej, tak ked budes mat fotak, tak sup sem fotku.
neviem ci vies, ale kolienko je najnovsia tehulka 😵 😵 😵

zlato115
8. jún 2009

to hej, to som ešte postrehla, ten týžden ako som bola v čechách, to je super, len sa pekne pridávajte 😉

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy a preco by nemal mat ... kurnik

ten profesor sa aj mne pozdava .... to bude iny vegetak 😀 😀 😀

shandy
8. jún 2009

no tak inak nic nove 😀 😀 😀 , nestihame tak rychlo tehotniet, co myslis 😀

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy tak to bolo vystizneeeeeeeeeeeeeee .... 😀 😀 😀 😀 to sa ti fakt podarilo

betyna8
8. jún 2009

zlato kuk ip

wolfskinka
autor
8. jún 2009

bety a ja nic kuk ?????????/ a shandy tiez ziadne kuk ???

shandy
8. jún 2009

jak kukam tak kukam, kukuk 😀 😀 😀 😀 😀
teda ako mne sa nic nechce....keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce...

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy kukuk ... no my sa asi kuk IP od bety nedozijeme, no ja uz za 15 - 20 minut pojdem domov... hura

betyna8
8. jún 2009

wolfi,ale ved som si aj s tebou pisala volakedy IP 😉 teraz som chcela niečo so zlatom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre