V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
8. jún 2009

ale ja viem ... ved si srandu robim ... neboj sa

shandy
8. jún 2009

ch jo, pondelky su tazke, este ze je zajtra utorok. ja beriem od bety taky IP ze implantacny pokles 😉
baby ficim na anglinu pomaly, tak majte, pekny vecer 🙂 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy ahoj papa ... no tak ale to uz si inu haluz vymyslela ved to sa poriadne ani vyslovit neda .... a nie este pochopit 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
8. jún 2009

no ja sa tiez zatial lucim .... odchadzam z roboty konecne papa

wolfskinka
autor
9. jún 2009

no caute a co dnes nikde nikoho ?

shandy
9. jún 2009

dobre ranko, ja som tu, ale mam vela pracicky 🙂 🙂

wolfskinka
autor
9. jún 2009

shandy ahooj ... ze dobre ranko ja uz mam skoro pol pracovnej doby za sebou 😀 😀 😀

martina05
9. jún 2009

No čaute baby, dnes je tu nejako mŕtvo .....
Shandy, včera som tuším čítala že sa chystáte na Kefaloniu??? My sme s manželom "grekofili" a po Lesbose, Rhodose, Kréte, Thassose atď. by som chcela tento rok vyskúšať Kefeloniu. Cez ktorú cestovku idete?? Aký hotel ste si vybrali???

wolfskinka
autor
9. jún 2009

mata a co test ??? daj aj graf

shandy
9. jún 2009

no ved aj ja wolfi, tak ale ked pridem sa slusne pozdravim 😀 😀
ahoj martinka, chystame sa na Kalymnos 🙂 🙂 a ideme cez Aeolus, dokonca last minute, aj ked chodili take bla, bla ze tento rok last minute zajazdy nebudu 😀 😀 😀 , hotel neviem meno, ale ma nejake 3* a polpenzia..vyslo nas to nejakych cca tisic eciek oboch dokopy...tiez som uz bola na Krete, tak teraz ideme dalsi grecky pidi ostrovcek 🙂
martinka veru daj grafik 🙂 sme zvedavky 😉

wolfskinka
autor
9. jún 2009

shandy a dufam ze idete tak aby si tam mala ovulku 😵 😵

shandy
9. jún 2009

no to prave este musim vyspekulovat ze to skor vychadza, ze nie 😀 😀
zalezi kedy dorazi mrcha a zacne novy cyklus, no ale uz som na nu pripravena, tak nech hnusoba dofrci, teplotka klesla na 36.8, tak sup, sup 😀 😀

wolfskinka
autor
9. jún 2009

shandy no super tak mrcha sup sup

martina05
9. jún 2009

Jee Shandy prepáč, tak to som sa pomýlila... A keďže som lenivec nemrkla som sa na stránku dopredu 😎 😎
Kalymnos sa páčil môjmu manželovi /v katalógu CK/, kvôli tým morským špongiám /ja som mala jednu zo Symi a bola úžasná a za pár korún... U nás sú stráášne drahé/. V Aeoluse mali takú ponuku Kos a Kalymnos /dva ostrovy za 1 dovolenku/ a nad tým sme špekulovali asi pred 2 rokmi. ale potom sme sa rozhodli inak. V každom prípade budem veeeľmi zvedavá na tvoje dojmy po návrate....Užite si to a snažte sa o 106 ...... a možno si priveziete aj živý "suvenír" 😀 😀 😀

Graf sa zatiaľ drží, http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Včera som mala také čudné pocity v bruchu tak som si už myslela, že dorazí MS ale zatiaľ nič.... Uvidíme čo sa bude diať nasledujúce dni...Skôr čakám, že príde MS lebo príznaky tehu nemám /prsia, bolesti, pichanie , únava atď/ale ak by neprišla do budúceho týždňa tak testnem .......

martina05
9. jún 2009

Inak napadla ma jedna otázka, tá žltá čiara na WK s označením SST Sicher je asi deň kedy by som mala testovať, že ....???

wolfskinka
autor
9. jún 2009

martina a preco nespravis test ... ved to ti uz musi ukazat graf je pekny

martina05
9. jún 2009

Wolfi ja si myslím, že je to ešte skoro, baby väčšinou písali, že im aj tak prvý test ukazoval negatívny výsledok, ktorý sa o pár dní zmenil.... Myslím, že to hovorila aj Bety aj Kolienko. Ja som bola už toľko krát sklamaná z negatívnych testov, že asi radšej počkám a uvidím...Jedna pani čo vykladá grafy na stránke o meraní BT mi písala, že podľa nej by mala MS prísť 36-39 DC, nakoľko ovu bola posunutá. Tiež mi hovorila, že pokiaľ sa bude teplota držať aj na 41DC, tak by to mohlo vyjsť. Skúsim teda počkať . Zajtra je 36Dc, tak uvidím či nepríde MS.....

lilix
9. jún 2009

ovu bude asi cez vikend.

wolfskinka
autor
9. jún 2009

no budem drzat palce

jej lilix sa naucila grafovat sa tesim

lilix
9. jún 2009

ale kde, to sa iba tak tvarim, ale ja o tom hovby viem 😀

wolfskinka
autor
9. jún 2009

lilix nikto uceny z neba nespadol naucis sa

martina05
9. jún 2009

lilix ten prvý skok na tvojom grafe je dobrý 😀 😀 😀 😀 to som teda ešte nevidela.....

wolfskinka
autor
9. jún 2009

martina ani ja nie ... ale no co hlavne nech je na konci //

pralinka25
9. jún 2009

ahoj marti aj vy ste grekofili? 😀
my sme boli na krete rodose a kose. Tento rok uvazujeme asi nad kefaloniou. Ale chceli sme ist na korfu, zakyntos alebo tassos ale nenasli sme ziadny dobry hotel v ponuke. Na kefalonii boli celkom fajn hotely ale mam z toho obavu, lebo je to moc maly ostrov a nebude tam asi kam chodit

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali, martin shandy .. vsetky ste na grecko ??? my ideme tento rok do egypta

pralinka25
9. jún 2009

wolfi my ani tak nie na grecko. Ale musim uznat ze je tam dobre. Ide o to ze spanielsko nema ani z daleka take sluzby ako grecko a o mnoho vyssie ceny. Taliansko sa malo robi letecky a my autom ani busom ist nechceme, kopec destinacii ma vacsinou polpenzie a to my uz po skusenostich nechceme.

Egypt ma super sluzby, hotely aj ceny len ja sa bojim toho ze by sme tam nemali co 12 dni robit. My sme take cestovatelske typy.

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali ... my sme boli minuly rok v egypte a bolo tam vela vyletov a predminuly rok v turecku a tam sme boli tiez 12 dni a to sme boli 3 dni v hoteli, 1 den vylet a tak sme to striedali a videli sme vela a aj sme sa pokupali bolo to fakt super a aj tunis ma dobre hotely, sluzby a tiez kopec vyletov sme tam absolvovali

lilix
9. jún 2009

babiky ja vam tak zavidim tie dovolenky. my sa nikam nechystame, akurat tak na maltu dokoncovat domcek.
ani v minulosti som nikde nebola. no vlastne raz ano.. ale to je nic. ☹ ale sturovo to mozno istiiii 😝

betyna8
9. jún 2009

martinka ta žltá čiara znamená,že ak dovtedy nedostaneš mršku mala by si byť iste tehulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre