V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
9. jún 2009

martin presne ako hovoris slubovali slubovali a potom sa vybodli jedna za druhou .. jedina tu zatial s nami visi betyna a dufam, ze ak sa to nejakej podari tak ze ich nebude nasledovat

betyna pochvala 😵

wolfskinka
autor
9. jún 2009

skratka porekadlo palti a v poslednej dobe sa tym utvrdzujem coraz castejsie ... zabudol vol ze telatom bol .... bohuzial mi to v poslednej dobe akosi stale vychadza

lilix
9. jún 2009

babyy ale nesmiete to tehulkam vycitat, proste uz maju inu temu, spolocny termin, ja viem, ze by ich z casu na cas nezabilo nakuknut.. maju ine starosti.. ja ich chapem..

lilix
9. jún 2009

vo stvrtok asi pojdem k dokyne. teraz som nemohla bo zastupujem.. aspon mi pomera folik a povie kedy bude ovula. aj sa tesiiim. este nikdy som sa netesila k doktorovi.. 😀

lilix
9. jún 2009

ozik teraz ma napadlo pozerali ste vcera tu haluz, no to bola ina hovadina. ale ja mam rada take filmy. nasmiala som sa.. najlepsie bolo to, ze to robili ako parodiu na filmy. 😀

wolfskinka
autor
9. jún 2009

lilix ... nikto im to nezazlieva to nie ale my sme ich povzbudzovali a oni sa na nas vykaslali, aspon nakuknut raz za cas nemusia tu vysedavat stale ale apson sa spytat ako sa ktora mame a ako pokracujeme, ci nie je nejaka nova tehulka a tak .... len tak informacne ale z ich strany absolutny nezaujem .... a to sa mi nepaci .. ved predsa len si s niekym pises dlhu dobu a potom zrazu z nicoho nic ked otehotnie uz sa s tebou prestane kamosit .... to je take divne nemyslis lilix ?

wolfskinka
autor
9. jún 2009

padla idem kosit a hrabat ... papa vecer alebo zajtra uvidim ako budem vecer stihat

pralinka25
9. jún 2009

veru wolfi aspon informacne. je jasne ze uz maju uplne ine starosti a radosti ale je fakt ze my sme ich podporoavali, tak aspon informacne by mohli nakuknut a popytat sa a povedat ako sa maju oni a tak

wolfskinka
autor
9. jún 2009

prali no ... nasli si ine temicky to chapem ... ale zabudnut na kamosky len preto ze su tehulky ... neviem ci by som to dokazala ... som tehotna a uz vas nepoznam .... to je divny pristup ...
ozaj pisala mi alicka

keby 1 ale vsetky rad radom ... iba jankabo mi pisala do IP, ze mame novu temicku a nechce nas vyrusovat lebo ona je tehulka a my sa trapime v tom zmysle ... ale cita nas ... to je ine ma prehlad a sem tam mi napise

pralinka25
9. jún 2009

no veru to je od nej pekne.

Alicka povedala ze cita konika len neprispieva, tak som si aj myslela ze ti napise. Som rada 🙂

lilix
9. jún 2009

tak to mate zase pravdu, ak ste si tak dlho pisali a sa poznali.. tak to jo. ako nasa shakur, raz za cas nakukne.. prite zavirit TTTTT.
ja inak mam podobne skusenosti, vela bab na mna zabudlo.. ja im sem tam napisem, su radi, odpisu ale nidky nenapisu prve.. co uz. ☹ /az na slavku 😉 /

pralinka25
9. jún 2009

taky je asi udel internetovych priatelstiev (ale bohuzial niekedy aj tych osobnych) 🙄

pralinka25
9. jún 2009

babulenky pre dnesok sa lucim. Pekny zbytok dna 🙂

martina05
9. jún 2009

Baby, tak ja letím majte sa ..zajtra sa neukážem ,lebo budem mimo práce na jednom školení..... Pekný večer

kolienko
9. jún 2009

lilix ty opička, čo to tu čítam???chces povedať, ze ja som na teba zabudla??
dnes tikto napísal ako prvý...ty potvorka mala.

ja sa hlásim ....bola som u lekára a v práci nam blbne net, takze preto som to zanedbávala.
som v 6tt2 a uz som na PN... slabo som krvácala.........

lilix
10. jún 2009

ahojte. ale kolienko, to nebolo o tebe.. ja som myslela tie tehule co su uz vy vyssom stadiu.. 😝
velmi ma to mrzi moja, preco si clovek musi tolko vytrpet..? ☹
ja som si dnes nasla natahovaci hlien /2cm/, tak sme cosi poriesili 😀 vecer skusim spravit ovu test.. podla teploty ovu este neprebehla. /aspon si myslim/

martina05
10. jún 2009

KOLIENKO,

martina05
10. jún 2009

KOLIENKO, dávaj na seba aj na bábo pozor .... držím Vám palce....
Lilix, s tým hlienom to je super, snažte sa ....... Ja som taký nikdy nemala ......
Pekný deň....

kolienko
10. jún 2009

lilix ale tepltka ti vyznačí ovulu az po jej prebehnutí.
ale ved ten test by som siasi aj ja urobila. tak budem drzať palčeky.....

martinka a ty ako?? ako sacítiš??

wolfskinka
autor
10. jún 2009

ahojte ...

kolienko opatruj sa

mata no graf je zatial velmi velmi zaujimavy a hlavne pozitivny

lilix z toho tvojho sa neviem moc vysomarit zatial

martina05
10. jún 2009

KOlienko, práve že nemám žiadne tehu príznaky...takže mám obavy, že MS dorazí... Podľa jednej pani čo sa zaoberá meraním BT /kontaktovala som ju na nete, nehovorím, že musí mať na 100 pro pravdu/ by som mala MS dostať 36-39DC. Dnes je 36DC....

wolfskinka
autor
10. jún 2009

martina ty kasli na jednu pani ... graf hovori jasne pozitivne, kedy konecne spravis ten test ?

martina05
10. jún 2009

Lilix, mne vyznačil WK ovu v úplne iné dni ako tvrdil lekár, že bola. Podľa lekára bola 23-25DC, WK mi ju vyznačil až neskôr.... A vyznačil mi ju asi až po 4 dňoch odo dňa keby mala byť, keď som už fakt nevedela čomu veriť...Takže kolienko má pravdu, ovu test a snažiť sa o 106:::: Inak podľa grafu vidím, že na to ideš správne 😀 😀

wolfskinka
autor
10. jún 2009

marti ... ja by som sa skor spoliehala na dr. ako na wk

martina05
10. jún 2009

Wolfi, už som rozhodnutá že v pondelok ráno ....Ak ma MS nepredbehne....Ak by ma test pozitívne prekvapil, behla by som hneď k lekárovi, kázal mi to kvôli tomu, že by skontroloval sliznicu atď....

martina05
10. jún 2009

Aj ja si myslím, že bola ovu v iné dni ako to vyznačil WK...Myslím že na 24-25 Dc som cítila aj nejaké ovu bolesti a pichanie. Predtým som to nikdy necítila...

wolfskinka
autor
10. jún 2009

marti no dobre .... ja idem v piatok testnut mozno je to skoro a mozno to ukaze je to 26dc ... ideme na tu chatu tak aby som vedela ci mozem pit alebo nie ... ale ked aj neukaze tak sa budem s tym chlastom krotit

martina05
10. jún 2009

Wolfi, to máš pravdu radšej sa kroť .....Zrovna včera som sa bavila s jednou kamoškou a tá mi hovorila, že pri druhom bábätku testovala na 5 deň po vynechaní MS a test bol negatívny. Potom testovala o týždeň neskôr a bol pozitívny ...... Neviem kedy mávaš ovu ale 26DC je podľa mňa dosť skoro...Veď mne doznievala ovulka...Ale zase je pravda, že ja mávam normálne cyklus 37 dní. Takže preto sa do toho testovania až tak nehrniem ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre