• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
autor
martina ovu som mala 15 den ... cize bude to 11 den po ovu ... skusim za to v podstate nic nedam 1.5 eura za test :grinning: :grinning: :grinning: a mozno ukaze ... a ked nie tak sa nic nedeje ideme dalej je to skoro, ale za pokus to stoji
10. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte aj preto .... že asi 3x krát som už bola aj 50DC /je pravda, že bez merania BT/ a nakoniec mi lekár musel pichnúť Agolutín a MS dorazila.... No a testovala som ako besná a bola som sklamaná ..........
Myslím, že raz som to zažívala spolu s pralinkou ešte minulý rok ...........vo vašej starej téme. Nakoniec sme išli obe k lekárovi a vidíš ako to dopadlo. Takto som v pohodičke. Ak MS príde budem šťastná, lebo fungujem bez Duphastonu, mala som ovu /čo podľa sona u mňa nebolo v čase, keď som brala Duphaston/ a keď vyliečim ureaplazmu snažíme sa o 106. Ak MS nepríde budem najšťastnejšia na svete ................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale o tom asi nemusím písať....
10. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marti ziadne katasroficke scenare zmier sa s tym ze si tehula a uz nad tym nespekuluj a nepolemizuj ... a 3 eura na test hadma mas tak si ho sprav este dnes urcite ti uz vysledok ukaze a budes vediet na com si
10. jún 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati aj ja si myslim, ze wk moze ukazat aj hovadiny. juuj nech si dalsia tehulkaaa. :sweat_smile:
aj wolfiii
a potom jaaaa.. :sweat_smile:
dievky tehulky prskajte :dizzy_face:
10. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte. Snad zoberiete k tym tehulam aj mna :wink:
10. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, pre wolfi dobry den :dizzy_face: :dizzy_face:
hlasim sa, vcera som nejako nestihala, kolienko moje zlate davaj mi na vas dvoch pozor :slight_smile: :slight_smile:
no aj mna by ste mohliiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja aj ja aj ja :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali jasne bez teba by to nebolo ono

shandy ... :grinning: :grinning: :grinning: to bolo dobre ale dnes som nestihla na 6.30 prist do roboty, akosi sa mi nedalo vstavat
10. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkaz :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
10. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna .... ahoj dakujem mnamky mnam
10. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, rado sa stalo len sa nakrmte :grinning:
10. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj prali aj shandyy/aj ostatne nemenovane kocky/ vsetky hromadne no novej temy FeBrUaR 2010 :sweat_smile:
10. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xrum, xrum betyna, dobre ranajocky si nam pripravila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam jedno T,aby som moc nepribrala. :dizzy_face:
10. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix rozkaz
10. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix a kde je ta tema ... ved tato este neni naplnena ma len 1700 prispeckov a temu rusia az ked je 10000
10. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ale to som myslela, ze spolocny termin februar 2010, este mozno neni ani zalozena..
10. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by som rodit na draheho narodeniny. to by bolo fajneee
10. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poculi ste v spravach, ze v levickej porodnici nemaju teplu vodu? no to je sila, jak v praveku.. sak rodickam prave tepla voda pomaha..
10. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix ale ten februar uz asi nestihneme ... ale bodaj by sme stihli a vsetky pekne rad radom ... mozno marti stihne vyzera nadejne ... uvidime no ja keby som stihla februar tak by som dala muzovi darcek k meninam on ma 23.2. meniny ...
auu mam v papuly aftu. sak si popisem sama so sebou..
nestihame, pockaj idem si iba tak vypocitat.
10. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix ty si nam nieco zatajila ????? ty mas // ????? daj si na to propolis to pomaha
10. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to si skusam, mas pravdu vychadza to na marec uz.. no neva, hlavne nech to je.. :sunglasses:
ale kde ako mozem mat // ked mi teraz mrchana skoncila. este ani ovu neprebehla.. :grinning:
10. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix no ved prave preto sa pytam ked to sibujes na februar .... no marti by to vyslo ak bude mat // co bude mat a mne ak budem mat nahodou nejakym zazrakom tak tiez na koniec februara .... ale to by sa musel stat iny zazrak
10. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zazraky sa deju.. :wink:
10. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix no ved hej .... uz sa 2x udial tak sa hadam udeje aj 3x a so stastnym koncom, mne ked volala dr. gatova z heliosu ze som tehotna a ze hcg je vysoke som sa jej spytala ze ci sa nepomylila ci si nepomylila meno ... a ona sa smiala a ked mi to povedala, hned som utekala kupit test do lekarne pre istotu a bol // to bolo radosti
10. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix kup si B komplex to je dobre na afty a masticku kamistad (alebo mozno su uz aj nejake lepsie) ja som tym pred par rokmi strasne trpela. Furt som ich mala plnu hubu.

no moj drahy ma v marci narodky 3 :dizzy_face: ale to uz tiez nestiham :rolling_eyes:
10. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... to ti verim... :sweat_smile: :dizzy_face:
10. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi do 3tice vsetko dobre!!!!! :wink:
10. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no ved hej ... len nech uz do tretice tie // su tam
10. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok