V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

amulet
6. dec 2009

Emo,
my vloni byli tady
http://www.nettravel.cz/Recko/Kos/Tigaki/Aquis-...
a pro děti krásné, ale možná až tak kolem 2 let.
I když já bych tam jela letos zase. Našemu malému se tam líbilo, naučil se plavat, potápět, jezdil na tobogánech... Čisto, dobré jídlo...

marketka.27
6. dec 2009

akte 😀 😀 😀
No protože se ještě nemůžou bránit 😀 !!! Neboj, oni nám to v pubertě vrátí 😀

mauik83
6. dec 2009

akte - Peťka je na těch 2 fotkách s parožím fakt kouzelná!!! 😉

kdo máte Beco - líbilo se v něm vašim mimčům hned, nebo vám v něm ze začátku plakaly??? 😕

emamamamu
6. dec 2009

maui male se v nem libilo hned, ale davame ji tam odmalicka a to byla jeste celkove cela kozena a porad spala..😀

aktekram
6. dec 2009

mauik: na blbiny nás užije 😉

aktekram
6. dec 2009

chtěli bychom vytvořit prarodičům kalendář, ale nějak máme málo fotek 😅
tak teď fotíme a fotíme a fotíme..................

mauik83
7. dec 2009

bré ranko... 🙂

ivca08
7. dec 2009

maui - my ho mame nekdy od mesice a napred v tom dlouho nebyl, protoze tam bejcil a zvedal hlavu a nedokazal si odpocinout. Nekdy v sesti tydnech v nem poprve usnul a od ty doby v nem vetsinou usne. Ale ted ho tam moc nedavam, doma vubec a ven mam strach, ze ho blbe oblecu - nejak to nedokazu odhadnout.

Na doma jsem si ted poridila tohle na aukru za necely 300 a vyhovuje mi to, je s tim rychlejsi manipulace.

ivca08
7. dec 2009

Zrovna jsem si rikala, ze se tady jeste hromadne spi, zatimco me dneska ten malej lotrik vytahnul z postele uz pred osmou ☹ Proste tam za zadnou cenu nesel udrzet. Ale ted se najedl a mlati pod hrazdickou do hracek, tak se aspon v klidu nasnidam.

ivca08
7. dec 2009

ehm - tohle http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=604110
ja uz jsem fakt normalne nesvepravna 🙂 Jak me muzou nechat starat se o maly dite, nechapu 😀

emamamamu
7. dec 2009

bry den😅
mala je cim dal tim vic vtipnejsi.. 😀 zacla past kone nejak az moc...hlavu ma pomalu az na zadku, ted lezi pod hrazdickou a kouka na ty hracky, jak kdyby tam do vcera nebyly..😀 tak doufam, ze mi alepson pomuze s cukrovim, kdyz uz je takova dulezita 😀

ivca08
7. dec 2009

jeste ze nesrovnavame 😀 Jinak by me strasne stvalo, ze malej proste nepase.... 😀 😀 😀 VE 14 dnech zvedal hlavu, otacel na strany a ted proste nic. Kdyz uz ji omylem zvedne, tak na jednu stranu a proste se.. na vas, co byste chteli 😀 Holt osobnost...... To bude zitra pr... u doktorky, ten se tam zase predvede... 😀 😀 😀

emamamamu
7. dec 2009

Ivcko ja jsem minuly tyden rikala Kasence, ze Dorota se zabori nosem a tim to pro ni hasne...😀 a pak jsem ji zkusila dat na bricho a zvedla sama hlavu a cumela okolo, takze treba to tve dite taky umi a ty o tom nevis...😀

ivca08
7. dec 2009

Myslis, ze to dobre skryva 😀 😀 ???
No je to kluk sikovna, protoze to skryva fakt dobre 😀 😀 😀

emamamamu
7. dec 2009

si to trenuje kdyz si na zachode...😀
nebo si to setri k doktorce..😀
Doktorka nas pokazde chvali, jak ji hezky davame na bricho a jak ji to jde a ja je tak mesic na bricho ani nedala..pravda, doktorka ma 104 let a uz nevidi 😀 😀

ivca08
7. dec 2009

Ona ho zatim na bricho nikdy nedala, takze bude cubrnet 😀

Jinak to bude bomba - podle ni minule preferoval levou stranu (ma tam okno, tak se tam otocil) a at ho davam na pravou. Doma jsme se shodli, ze nepreferuje zadnou, naopak spis pravou kdyz uz. No a co zacal delat vcera? Otacet hlavu vlevo, zrejme aby mela radost. Pak mi nakazala davat mu 40ml Nutrose Comfort pred kazdym kojenim kvuli kakosi - samozrejme na to kaslu. No a jako posledni jsem si mela psat co s nim, jestli ta jeho zacpa neni moji stravou... No urcite nemam nic jinyho na praci, nez si psat co sezeru 😀 😀

Abych nemusela zitra shanet novyho pediatra 😀

emamamamu
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Ty to mas jak ve skole..😀 snad projdes do dalsiho rocniku 😀 😀 😀

ivca08
7. dec 2009

Myslíš jako, že by mě nechala opakovat třetí měsíc, než nas pustí do čtvrtyho???? 😀 😀 😀 😀

emamamamu
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hlavne at te nenecha po skole.. 😀 😀 😀

ivca08
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Ta by mi spis dala trest - 1000x krasopisne napisu Budu poslouchat pani doktorku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀 pani doktorka a Buh maji vzdycky pravdu!!! 😀 😀 😀
musis ji maleho pekne vychovat a vykrmit..! 😅

ivca08
7. dec 2009

No tentokrat jsem se uz rozhodla, ze budu u ni drzet hubu a krok, minule uz mi tatka oznamil, ze ji furt odporuju, tak nebudu drazdit hada bosou nohou 😀

Je to i alergolozka, jedina u nas a malej ma sklon k alergiim, tak budu radsi v klidu 😉 Do hlavy mi nevidi a u nas doma kameru taky nema 😝 😝

Jinak dneska tam jde tatka s velkym klukem na kontrolu na alergo, tak mu budu muset jeste napsat, at ji nenapadne pripravi 😀 😀 😀

ivca08
7. dec 2009

Jediny, co se mi na ni libi, ze bere rozumne to pribirani - plne kojeny dite podle ni nemusi pribrat klidne tyden ani ň. Takze jediny, co nam snad nerekne, ze malo pribira 😀 😀 😀

mauik83
7. dec 2009

ivca - já jsem právě ted stejnej babyvak na aukru prodala (tobě? 😅 ), pže malá v něm absolutně nechtěla být, a byla v něm hrozně zapadlá... 😔

ivca08
7. dec 2009

Maui 🙂 me ne, ja koupila uplne novej, od nekoho kdo jich tam prodaval 15.
Ja ho mam od patku a malej je zatim spokojenej - on pres den nechce usinat a tady mu mozna prave vyhovuje to, jak je zapadlej a zatim v nem pokazdy usnul 🙂 A ja mam volnejsi ruce a neboli me tak zada, jako kdyz ho nosim na rukou.

aktekram
7. dec 2009

My byli v sobotu na rozsvícení stromečku na náměstí, potkali jsme tam naši rehabilitační sestru - docela se k nám hlásila. Až doma mě napadlo, že jsem ji měla pozvat na punč, třeba by přestala Petrušku prudit se cvičením.
Vidím že to je s doktorkama všude stejný 😀 😀 😀

achalteke
7. dec 2009

neříká vám to něco? http://www.rodina.cz/clanek7119.htm 😀

mauik83
7. dec 2009

achal - 😀 😀 😀

petrajurinova
7. dec 2009

Ahoj.
Ivco, vy jste babywak teď koupili a já ho asi budu prodávat. Isabellce se v něm sice už od narození moc líbilo a hezky v němk spinkala, ale mám pocit, že už se mi do něho nějak nevleze. Mělo to být na nošení v leže do 5 měsíců, ale Isa už teď v něm nenatáhne nohy a i do šířky jí to nějak nestačí, když je v bundičce.

Holky, tak naše Isinka začala s "příkrmama" asi nejdřív ze všech zářijátek 😅 . Včera, když na chvilku děti "hlídal" tatínek, jí dal Bastík do pusinky kousek čokolády (než si toho manžel všiml, tak ju měla v puse rozpuštěnou a pomlaskávala si, jaká je to dobrota) a i když jsme se snažili Basťulovi vysvětlit, že miminko nesmí papat nic jiného než mlíčko, tak před chvílí když jsem odběhla na záchod, tak se se sestřičkou podělil o termix, nevím teda jestli něco spolkla, ale pusinku měla zamazanou hezky 😅 😖 . A ani za to nemůžu mladému vynadat, protože je vlastně hodný, že se chtěl se sestřičkou podělit 😅

achalteke
7. dec 2009

Hlásim že maloš má 5780g a 64cm, hlavu má jak džbán 42cm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hexa odložená 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre