• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Emo,
my vloni byli tady
http://www.nettravel.cz/Recko/Kos/Tigaki/Aquis-Marine-Resort/Recenze-Hotelu/?ID=42065
a pro děti krásné, ale možná až tak kolem 2 let.
I když já bych tam jela letos zase. Našemu malému se tam líbilo, naučil se plavat, potápět, jezdil na tobogánech... Čisto, dobré jídlo...
6. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte :grinning: :grinning: :grinning:
No protože se ještě nemůžou bránit :grinning: !!! Neboj, oni nám to v pubertě vrátí :grinning:
6. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte - Peťka je na těch 2 fotkách s parožím fakt kouzelná!!! :wink:

kdo máte Beco - líbilo se v něm vašim mimčům hned, nebo vám v něm ze začátku plakaly??? :confused:
6. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maui male se v nem libilo hned, ale davame ji tam odmalicka a to byla jeste celkove cela kozena a porad spala..:grinning:
6. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: na blbiny nás užije :wink:
6. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěli bychom vytvořit prarodičům kalendář, ale nějak máme málo fotek :sweat_smile:
tak teď fotíme a fotíme a fotíme..................
6. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ranko... :slight_smile:
7. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maui - my ho mame nekdy od mesice a napred v tom dlouho nebyl, protoze tam bejcil a zvedal hlavu a nedokazal si odpocinout. Nekdy v sesti tydnech v nem poprve usnul a od ty doby v nem vetsinou usne. Ale ted ho tam moc nedavam, doma vubec a ven mam strach, ze ho blbe oblecu - nejak to nedokazu odhadnout.

Na doma jsem si ted poridila tohle na aukru za necely 300 a vyhovuje mi to, je s tim rychlejsi manipulace.
7. dec 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrovna jsem si rikala, ze se tady jeste hromadne spi, zatimco me dneska ten malej lotrik vytahnul z postele uz pred osmou :frowning2: Proste tam za zadnou cenu nesel udrzet. Ale ted se najedl a mlati pod hrazdickou do hracek, tak se aspon v klidu nasnidam.
7. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm - tohle http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=604110
ja uz jsem fakt normalne nesvepravna :slight_smile: Jak me muzou nechat starat se o maly dite, nechapu :grinning:
7. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den:sweat_smile:
mala je cim dal tim vic vtipnejsi.. :grinning: zacla past kone nejak az moc...hlavu ma pomalu az na zadku, ted lezi pod hrazdickou a kouka na ty hracky, jak kdyby tam do vcera nebyly..:grinning: tak doufam, ze mi alepson pomuze s cukrovim, kdyz uz je takova dulezita :grinning:
7. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste ze nesrovnavame :grinning: Jinak by me strasne stvalo, ze malej proste nepase.... :grinning: :grinning: :grinning: VE 14 dnech zvedal hlavu, otacel na strany a ted proste nic. Kdyz uz ji omylem zvedne, tak na jednu stranu a proste se.. na vas, co byste chteli :grinning: Holt osobnost...... To bude zitra pr... u doktorky, ten se tam zase predvede... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivcko ja jsem minuly tyden rikala Kasence, ze Dorota se zabori nosem a tim to pro ni hasne...:grinning: a pak jsem ji zkusila dat na bricho a zvedla sama hlavu a cumela okolo, takze treba to tve dite taky umi a ty o tom nevis...:grinning:
7. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslis, ze to dobre skryva :grinning: :grinning: ???
No je to kluk sikovna, protoze to skryva fakt dobre :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si to trenuje kdyz si na zachode...:grinning:
nebo si to setri k doktorce..:grinning:
Doktorka nas pokazde chvali, jak ji hezky davame na bricho a jak ji to jde a ja je tak mesic na bricho ani nedala..pravda, doktorka ma 104 let a uz nevidi :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona ho zatim na bricho nikdy nedala, takze bude cubrnet :grinning:

Jinak to bude bomba - podle ni minule preferoval levou stranu (ma tam okno, tak se tam otocil) a at ho davam na pravou. Doma jsme se shodli, ze nepreferuje zadnou, naopak spis pravou kdyz uz. No a co zacal delat vcera? Otacet hlavu vlevo, zrejme aby mela radost. Pak mi nakazala davat mu 40ml Nutrose Comfort pred kazdym kojenim kvuli kakosi - samozrejme na to kaslu. No a jako posledni jsem si mela psat co s nim, jestli ta jeho zacpa neni moji stravou... No urcite nemam nic jinyho na praci, nez si psat co sezeru :grinning: :grinning:

Abych nemusela zitra shanet novyho pediatra :grinning:
7. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty to mas jak ve skole..:grinning: snad projdes do dalsiho rocniku :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš jako, že by mě nechala opakovat třetí měsíc, než nas pustí do čtvrtyho???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hlavne at te nenecha po skole.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ta by mi spis dala trest - 1000x krasopisne napisu Budu poslouchat pani doktorku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pani doktorka a Buh maji vzdycky pravdu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
musis ji maleho pekne vychovat a vykrmit..! :sweat_smile:
7. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tentokrat jsem se uz rozhodla, ze budu u ni drzet hubu a krok, minule uz mi tatka oznamil, ze ji furt odporuju, tak nebudu drazdit hada bosou nohou :grinning:

Je to i alergolozka, jedina u nas a malej ma sklon k alergiim, tak budu radsi v klidu :wink: Do hlavy mi nevidi a u nas doma kameru taky nema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska tam jde tatka s velkym klukem na kontrolu na alergo, tak mu budu muset jeste napsat, at ji nenapadne pripravi :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jediny, co se mi na ni libi, ze bere rozumne to pribirani - plne kojeny dite podle ni nemusi pribrat klidne tyden ani ň. Takze jediny, co nam snad nerekne, ze malo pribira :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca - já jsem právě ted stejnej babyvak na aukru prodala (tobě? :sweat_smile: ), pže malá v něm absolutně nechtěla být, a byla v něm hrozně zapadlá... :pensive:
7. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maui :slight_smile: me ne, ja koupila uplne novej, od nekoho kdo jich tam prodaval 15.
Ja ho mam od patku a malej je zatim spokojenej - on pres den nechce usinat a tady mu mozna prave vyhovuje to, jak je zapadlej a zatim v nem pokazdy usnul :slight_smile: A ja mam volnejsi ruce a neboli me tak zada, jako kdyz ho nosim na rukou.
7. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My byli v sobotu na rozsvícení stromečku na náměstí, potkali jsme tam naši rehabilitační sestru - docela se k nám hlásila. Až doma mě napadlo, že jsem ji měla pozvat na punč, třeba by přestala Petrušku prudit se cvičením.
Vidím že to je s doktorkama všude stejný :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal - :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.
Ivco, vy jste babywak teď koupili a já ho asi budu prodávat. Isabellce se v něm sice už od narození moc líbilo a hezky v němk spinkala, ale mám pocit, že už se mi do něho nějak nevleze. Mělo to být na nošení v leže do 5 měsíců, ale Isa už teď v něm nenatáhne nohy a i do šířky jí to nějak nestačí, když je v bundičce.

Holky, tak naše Isinka začala s "příkrmama" asi nejdřív ze všech zářijátek :sweat_smile: . Včera, když na chvilku děti "hlídal" tatínek, jí dal Bastík do pusinky kousek čokolády (než si toho manžel všiml, tak ju měla v puse rozpuštěnou a pomlaskávala si, jaká je to dobrota) a i když jsme se snažili Basťulovi vysvětlit, že miminko nesmí papat nic jiného než mlíčko, tak před chvílí když jsem odběhla na záchod, tak se se sestřičkou podělil o termix, nevím teda jestli něco spolkla, ale pusinku měla zamazanou hezky :sweat_smile: :confounded: . A ani za to nemůžu mladému vynadat, protože je vlastně hodný, že se chtěl se sestřičkou podělit :sweat_smile:
7. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim že maloš má 5780g a 64cm, hlavu má jak džbán 42cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hexa odložená :grinning:
7. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok