V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
30. jan 2010

posp - ta celulitida? Nela ji taky má... a ten zadek má pomerančovej HODNĚ!!!! 😠 ženská, no 😀

pospecka
30. jan 2010

ema: já jsem to o spolužákovi zjistila až mi kamoška na návštěvě u jinýho spolužáka na mou stížnost, že maj studenej bazén řekla, že mi ho Honza ohřeje až příjde. Jsem to nějak nechápala. Přitom jsme se znali a denně vídali přes rok a on to netajil. Jen prostě nebyl takovej ten bukanýr. 😅 😀 J8 mám spolužáků bukanýrů, že to snad ani nespočítám. 😀

natali1401
autor
30. jan 2010

ema ja som tiez zistila cez fb nieco podobne..u nas na sidlisku bola taka baba voalal sa kveta a ona bola hrooozne zla robila proste furt zlobu a kazdemu zle..taky chlapcisko..no a vzdy som ju sledovala ked sla curat ze ci nahodou neni chlapec a nevytiahne pisiho 😀 hehe no a nahodne som ju pri niecom objavila na fb a mala tam vo vztahu s niejakou zenskou a este k tomu mala oblubene ci co to ze lesbicky 😀 ja som to vedela proste 😀

pospecka
30. jan 2010

Tak aspoň můžem říkat, že máme tělo jak dětskou prdýlku. Teda aspoň já. 😅 😠 😀

emamamamu
30. jan 2010

posp a nechce kasenka Beco?
no tomu nasemu buznov nadavali uz na zaladce..ted mel celou dobu, ze je ve vztahu s takovou tlustou pipinou no a ted jsem se koukla na fotky, na kterych byl oznacen a objima se tam a tak s kluekm, ktery je rocnik 93 ( 😀 😀 😀 😀 )..a ten kluk ma statusy jako "ajojkyyyy, jak se mate lidicky? napiste mi sem prosim, co si o me myslite, diky! milunkam vas"😀 atd... 😖 😖 😖 😖 😝 😀

pospecka
30. jan 2010

ema: no jo, ale třeba o tom dětským jídle Ti můžu říct jak malýmu chutná a ne jestli to co píšou na obale fakt obsahuje. Dneska jsem se třeba dozvěděla, že sprchový gely obsahujou hodně soli a nejlepší pro pleť je umývat se mýdlem. Nebo, že kosmetika Nivea neobsahje to co píšou na obalech. Info od paní co dělá v kosmetickým průmyslu. Ale Hipp je prý o.k. To používám na Zdeníka.

akinom55
30. jan 2010

No ja teda nerozumiem, že prečo máš Pospec 3 Beca a vlastne všetky 3 predávaš, to mi nedáva význam, ale mne asi uniká nejaká súvislosť, ktorú som nečítala 😉

Ja teda ešte žiadne nosítko nemám, lebo v tejto zime si to akosi neviem predstaviť... i keď priznám sa, ja sa už asi teším na časy, keď bude Kája chodiť, lebo mňa moc kočíkovanie nebaví... hlavne tie obštrukcie okolo toho 😖 Kým to znesiem, vynesiem, rozložím, zložím...no ja som spotená kým len výjdem z domu a navyše všade samé schody, ....

rpinguin
30. jan 2010

maui, co sa mobilov tyka, ved ja tiez, ale nezabudaj, ze som o nejaky ten mesiac od teba starsia, tak asi preto a jeden mi ukradol niekto z tasky ☹
ja teda buzny a lesby osobne akosi nepoznam ☹

rpinguin
30. jan 2010

pospec, tie kozmeticke rady myslis detsku kozmetiku, ci pre dospelakov?

pospecka
30. jan 2010

ema: kasenka už má. 😀

emamamamu
30. jan 2010

ja mam chut ho prodat😅

majamisutka
30. jan 2010

emo a koho ? 😅

pospecka
30. jan 2010

akinom: utíká Ti to proto, žes tu dlouho nebyla. Sehnala jsem slevu na bECO, když si jich vezmeme víc a domluvila se s "pár" holkama. Většina je prodaná, jedno je pro konkréítní mamku a dvě mi "zbyla" a jsou na prodej. bECO mám 4, ale jedno je moje. 🙂

pospecka
30. jan 2010

rping: obojí.

natali1401
autor
30. jan 2010

asi idem spat tak papa mala vstava o siedmej rano takze sa moc nevyspim a rano dojde marian z nocnej tak musim hned s nou padit ked vstane dole aby ho nebudila .. dobru noc 😉

pospecka
30. jan 2010

ema: prooooč? Vždyť máš ten design jediná. 🙂

majamisutka
30. jan 2010

pospec a jaký máš vzory? jen se tak ptám? ty máš scooters to už vím. A ty další?

emamamamu
30. jan 2010

posp no jo..ale uz z nej nejak nemam radost, kdyz ho maji vsichni, bo vsichni budou nosit a je to in🙂

pospecka
30. jan 2010

maja: Paige a Zoye.
ema: a kolikrát se s ním potkáme? Že tys sehnala tu žlutou IKEA tašku jak jsi ji chtěla v těhu. 😀

majamisutka
30. jan 2010

emo,no jo jsme trapny, ale aspon vzory máme každá jiný 😉
akorát v létě všichni sportáky v černé barvě 😅

Mě s.rou, že je nedělaj barevný 😠

emamamamu
30. jan 2010

posp vis kolik potkavam hustomatek tady po meste s Becem?😀 jen proto, ze jim ladi ke kozackam a pak nadavaji, ze je boli zada😀

rpinguin
30. jan 2010

predaj a kup manducu 😀 😀 😀
pospec, no ja mam Weledu pre Matildu a pre Maxaca tiez nejaky Hipp, pre seba to, co je v ponuke....myslim sprchace, no co uz s tou solou, ale len vodou sa umyvat nebudem, ja chcem vonat mydlom a nie nicim 😲

akinom55
30. jan 2010

No ja som si najprv myslela posp, že si si nevedela vybrať a tak si postupne kupovala...a teraz predávaš....

A využívate to i na prechádzky - dlhšia doba, alebo len na také šup šup nákupy a pod? Ja by som totiž nosítko chcela, ale skôr také na "turistikovanie" ....

pospecka
30. jan 2010

ema: já jsem s bECO ještě nikoho nepotkala, jen mou mamku a ta po včerejší zkušenosti se k tomu jen tak nepohrne. Jsem dneska vytuhla u kojení u tvhýně a spali jsme s malým 4 hodiny!!! To mi asi už nebude věřit, že malej přes den spí max.půl hodiny. 😀 No a babča-tchýně můj spánek využila k testování bECO. Zapla si ho a pak jí to nešlo rozepnout, tak jí pomáhal Posp se z toh dostat. 😀

rpinguin
30. jan 2010

a to testovala naprazdno? 😀

emamamamu
30. jan 2010

http://www.novinky.cz/cestovani/exotika/190311-... tady pojedem na sraz, co?🙂
posp to asi nebydlis ve meste, kde je miliarda lidi 😠 😖

pospecka
30. jan 2010

akinom: já se k tomu nebudu vyjadřovat, aby to nevypadalo, že Ti vnucuju ty moje, ale holky Ti o bECO určitě řeknou svůj názor. 😉 Ema tady včera tuším hezky vysvětlovala pro kocandina partnera proč bECO. 😀

emamamamu
30. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
30. jan 2010

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/190389-...
t je hezky clanek...ale na seznamu? 😕 😅 😅 😅

pospecka
30. jan 2010

rping: jj, protože malej spal vedle mě. Fakt nechápu, 4 hodiny jsme spali. Trapas. 😀
ema: bydlím, ale fakt moc lidí s dítětem na sobě nepotkávám a když tak šátkujou. Možná jsem si toho tak nevšímala, že když bylo teplo, tak mě bECO ještě nezajímalo a teď se tak moc nenosí. Uvidím na jaře. KAždopádně kdykoliv vyrazím do centra, tak potkám někoho s S4, často i víc lidí v jeden den. A nese.e mě to, říkám si, že jsem dobře vybrala a bECO taky. No co, že ho má někdo jinej, hlavně, že jsem vybrala něco co mě bude vyhovovat a prckovi nebude ničit zdraví. A ty narozdíl od těch pipek v kozačkách ho máš kvůli zdraví prcka a ne aby Ti ladilo k botám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre