V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
28. aug 2010

@lujsa teraz som si uvedomila,ze si sa ma vlastne na surodencov pytala. 🙂 mam dve sestry,ale nevlastne z otcovho prveho manzelstva(mimochodom uz sa stihol aj s mojou mamou rozviest 😒 ) ony na ziaden majetok nemaju pravo,lebo ja som byt odkupila do osobneho vlastnictva a nie je teda predmetom dedicskeho konania.keby som ho neodkupila,tak maju narok aj na majetok co ich(nas) otec nadobudol s novou manzelkou,no takto nemozu nic ohladom toho bytu.ja som ho normalne ako najomca od druzstva odkupovala za 16000myslim 😀 akoze aka smieska za 3 izbovy byt 😀 .len moj otec potreboval vyplatit mamu po rozvode,tak na to som sa dala ja.otcovi som dala 100000sk aby splatil svoje dlhy a mame 400000,to su peniaze co jej mal akoze otec vyplatit.takze ma to vlastne pol miliona stalo a byt ma hodnotu nejakych 1700000.celkom fajn.len s tym bytom nemozem teraz hybat kym tam otec byva. a on tam do smrti ostane.sam v trojizbaku.sto krat som mu vravela,ze mu kupim peknu jednotku,ale on od dobrych susedovcov ist nechce.no co uz s nim 😒 inak mamu este stale splacam.malo to byt vyplatene do decembra 2009,no absolutne sme nevysli,tak mame este sekeru 100000,to postupne splacame.tak do buducich vianoc hadam dosetrime.keby som toto nemala ,tak si zijeme podstatne lepsie.

luppita
28. aug 2010

@weiya dobre dlho si ho napinala 🙂 ale potom ste si to vynahradili talkou 🙂 u nas som ho zbalila ja (romantika co), zohnala som si na neho cislo, pozvala na rande .... vsetko ja 🙂 dokonca aj zasnubeny sme uz dva roky a aj to som ho poziadala ja (v slabej chvilke).... ale dohodli sme sa ze to neplati, lebo ze chcem aby aspon v niecom mal on prsty, tak teraz cakam a cakam a cakam 😠
@bobocka moja prva a posledna basnicka v zivote, mala som 17 🙂
ked som ta zbadala hlavu som stratila, cez prestavku pozeram kde ta vlastne mam. viem ze som dost hambliva, viem ze nie som pekna, viem ze ta mam rada, to co neviem je, ci ty tiez mas ma rad 😀 😀 😀

weiya
28. aug 2010

@luppita nenapinala , stale som opakovala ze ho nechcem 😀 ze kamarati mozme byt, a on na mna netlacil, len sem tam v slabej chvilke osobne lasku vyznaval 😉 do sms kazdy den, mozno tym si ma ziskal, sama neviem 😀

weiya
28. aug 2010

@luppita basnicke crevo lupita mas 😀

lujsa
28. aug 2010

@luppita 😀 😀 😀 paradny dennik 😀 Aj ja niekde u nasich mam,ale taky suchy,kedze som prisla na to,ze mi ho citaju-tak som tam pisala to,co som uznala za vhodne 😀

@weiya mne tak-roky dozadu pisal MM,nadherne sms-ky.Este sme chodili do skoly a dali sa posielat zadarmo z internetu,ze si nevidela,kto ich posiela,ale ja som to jasnacka vedela,ved sme spolu chodili.Ale pointa je v tom,ze jednu som si najvac oblubila,dodnes si ju pamatam,ulozila som si ju v telefone a po case som sa dozvedela,ze tu mi neposlal on 😀 Ale neviem kto mi ju poslal,pretoze sme sa s dotycnym (ja som si myslela,ze to pise MM)mali stretnut po skole pri bufete,ale nestihla som to,pretoze cviko nam skoncilo o hodinu neskor.Tak som MM volala,ze som to nestihla a vtedy som sa dozvedela,ze to nepisal on-takze ani neviem,ktore z tych sms pisal on a ktore nie 😀

bobocka
28. aug 2010

@luppita joooj,tak ako @weiya vravi,crevo sa v tebe ozvalo 😀 parada.toto by si mala vydat. 😀 -sprievodca pubertou-luppita simpanzova bestseller isty 😀 😀 😀

bobocka
28. aug 2010

@lujsa fajne,tak nejaky mlady muz sa snazi a tvoj muz zlizne za neho smotanu 😀 😀 😀

lujsa
28. aug 2010

@bobocka to si dobre vyriesila,sikulka si 😵 Sice ti tam otec byva,ale drzi ti dobru nehnutelnost,mozno,ked bude stary pojde do mensieho...Alebo ak by sa v tom baraku uvolnil mensi byt.A od VIanoc vam bude lahsie,to uz nie je daleko 😵

luppita
28. aug 2010

@weiya my ked sme zacali chodit spolu, respektive len randit a tak.... tak som si ani nevedela predstavit ,ze by sme my dvaja spolu. bol strasne nezodpovedny, velakrat ani neprisiel na rande a ani sa neozval, potom len sory zabudol som, brutal chudobny bol (nie ze by som isla po prachacoch), ale ani cigi nemal a fajcil moje, ani na caj ma nepoval, ked bolo skaredo a niekde sme si museli sadnut vedela som ze ja budem musiet platit .... no ale laska je slepa, ci ako sa to vravi a o 6mesiacov sme spolu byvali a uz to islo 🙂

lujsa
28. aug 2010

@bobocka ale vela tych sms mi pisal MM,on mi vacsinou potom zavolal,ci som sms dostala...Preto som si myslela,ze aj tu mi pisal on,pretoze nevolal uplne zakazdym-setrili sme,kedze sme boli studaci...Ale rada by som vedela,kto to bol.

weiya
28. aug 2010

@lujsa dobre lujsa 😀

weiya
28. aug 2010

@luppita tak tak laska je slepa 🙂 ja som na mareka vzdy hovorila ze nikdy nikdy 😀 tak teraz sa drzim hesla ze nikdy nehovor nikdy, lebo to nikdy vzdy pride 😉

bobocka
28. aug 2010

@lujsa hahaha,no moj otec ma 60rokov.co je pre teba stary? 😀 a tych dalsich vianoc som myslela,nie tohtorocnych 😀 veru este vela utahovcania opasku nas caka 😒

bobocka
28. aug 2010

@lujsa ved ja spasujem.ale je fajn mat tajneho ctitela.uz aj ako vydata o nom mozes snivat a predstavocat si kto to mohol byt.mozno je lepsie nevediet.je to romantickejsie,tajomnejsie a vasmu pribehu to dava iste caro 🙂

weiya
28. aug 2010

@bobocka neboj nist zvladnete 😉 ale otec by sa mohol trosku uvedomit, ze trojizbak je pre neho privelky 😅

lujsa
28. aug 2010

@bobocka
@weiya aj ja sa na tom dobre zabavam 😀 😀 Ale bol to osud,cviko trvalo jedine vtedy dlhsie 😉

@bobocka to este nie je stary 😉 Chlapi su sebci,takmer vsetci,aj moj otec-o tom by som mohla pisat litanie...

luppita
28. aug 2010

@lujsa no ja som si ho riadne schovavala, ale ruku by som za to nedala ci si ho mama precitala. Ja som si pisala este aj ked sme byvaly s drahym, no to uz bolo cenzurovane keby ho niekde v byte nahodou nasiel.... a nakoniec, kedze som tam nemohla pisat fakt vsetko co som chcela, som sa na to vykaslala 🙂
super smskovanie 😀
mne dosla od mojho sms asi mesiac ako sme teda oficialne zacali chodit, ale taka skareda. Tiez mi utkvela v pameti ,, strasne rad by som ty vylizal tu tvoju pip pip pip pip pip ..... ani na rande som nesla, ked som mu odpisala ze co to tak neodpisal.... tak som si pomyslela svoje, nakoniec z toho vyslo, ze jemu niekto ukradol mob a kym ho stihol zablokkvat, poslal taketo sms na vsetky posledne volane cisla, aj jeho sefka dostala taku a vela dalsich ludi ..... 😠 😠 😠

bobocka
28. aug 2010

@weiya no mohol ,ale tomu to nik nevysvetli 😠 on si stale hudie svoje.a aj ked nie sme v nejak super vztahu(vobec moja cast rodiny....fu to by bola telenovela!!!! 😀 ),tak predsa je to otec a aj ked mam uplne pravo disponovat s bytom,mohla by som ho predata kupit mu jednotku a na nic sa ho nepytat,je to otec.bez neho by som tu nebola.musim si do jazyka zahryznut a respektovat ho

weiya
28. aug 2010

@lujsa mas recht, chlapy su sebci,cest vynimkam, aj moj otec k nim patri a veru o nom by sa dalo tiez cele litanie popisat,staci napisat ze10rokov je uz nezamestnany, a to je pritom este mlady chlap cca 44rokov ma 🙄

bobocka
28. aug 2010

@luppita fiiha,tak radost taku "romanticku"sms dostat 😠 .esteze ju fakt tvoj drahy neposielal.a ako to chudak sefke vysvetloval,to si ani predstavit nechcem.ta sa musela tvarit ked taku sms od podriadeneho dostala 😀 😀 😀

weiya
28. aug 2010

@luppita tak to muselo vtedy potesit 😀 hlavne tu sefku jeho 😀 mal potom asi kopec vysvetlovaciek chudak 😒

luppita
28. aug 2010

@bobocka no urcite by vam bolo lepsie ak by vam otec dovolil ten byt predat.... ale zase na druhej strane bude tam este 20 rokov, bytu sa zvysi hodnota, Misko bude dospely chlap a bude mat kde zacat zivot, bez uveru, hypoteky .... 🙂 🙂 🙂

luppita
28. aug 2010

@bobocka @weiya to hej skoro dosiel o pracu aj o mna, ja som ho vtedy este dobre nepoznala a prve co ma napadlo, ze som si dobreho magora nasla, ktory je niekde naje.bkany a prejavil sa .... ale teraz to uz mame ako zabavnu historku 🙂

bobocka
28. aug 2010

@lujsa on sa boji zmeny.on je velmi spokojny tam kde je a boji sa,ze keby odisiel byvat inam,co i len o barak vedla,tak by uz stratil tie skvele vztahy so susedovcami,ze by si nevedel na nove priestory zvyknut...ja to uz neriesim.moj otec ma diagnostikovanu rakovinu koze a po operacii mu doktor nutil chemoterapiu,ktoru moj otec odmietol.operovany bol pred takmer 4 rokmi a odvtedy lekara nevidel.sam riskuje.ja nebudem dospeleho chlapa poucat.vie vsetky mozne rizika. 😒 a uz som to s tym bytom nechala tak.ma v zivote velmi malo stastia,cela rodina sa od neho odvratila.ostal mu len jeden bratranec a susedovci a ja. 😒

lujsa
28. aug 2010

@luppita fuuha 😀 😀 A ako sa dozvedel,ze ta sms prisla aj jeho sefke? 😀

@weiya no ved chlap 😠 Ja radsej nic nenapisem,lebo by som sa nahodou rozpisala a nie je to sukromna tema 😉

weiya
28. aug 2010

@lujsa jasne nepis, ved ani ja nechcem 😉 to len tak na porovnanie 😉

lujsa
28. aug 2010

@bobocka ma stastie,ze ta ma 😉

lujsa
28. aug 2010

Idem do sprchy kocky,lebo rano nevstanem 😉 Dobru a nicim/nikym nerusenu noc prajem 🙂

weiya
28. aug 2010

@bobocka a mozno bude aj lepsie ked ten byt takto podrzi 😉 ved pomestite sa do trojizbaku, aj este keby dalsie mimi bolo 😉 a az potom mozte riesit nieco ine...

luppita
28. aug 2010

@lujsa no sefka si ho hned druhy den zavolala na kobercek.... ukazala mu tu sms, skoro sa prepadol od hamby a vysvetloval a vysvetloval a potom mu doslo , ze asi aj ja som nieco take dostala, ked som na rande nedosla, kedze nemal mob nevedel mi to vysvetlit, tak dosiel za mnou do roboty ..... 😉

baby porucam sa, idem do rise snov 🙂 Simpi pred chvilkou zaplakal, co sa nestava, dostal dudku a spi dalej, ale asi mu tam chyba moje chrapanie 😀 dobru noc kocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre