V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
1. jan 2011

@bobocka 😀 😀 aj keby sme do uplneho rana boli s malou hore,ona to cez den veru nedospi 😀 este stale nespi,teraz ju skusa mm uspat 😀 a ked aj teraz zaspi,pred osmou je isto hore a na obed da maximalne tak hodinku 😀

bobocka
1. jan 2011

@weiya tak pekne.talka hyri riadne teda 😀 pockaj ked sa do puberty dostane 😀 😀 😀

weiya
1. jan 2011

@bobocka no veru,ked bude po mne a mm,tak sa mame na co tesit 😀 😀 😀 ...sak ma potom ten smiech prejde 🙂

bobocka
1. jan 2011

@weiya ved toto. 😀 ja tiez pevne dufam,ze misko na bobca bude,lebo ak moje hyriace geny vychyta,tak amentma 😀

weiya
1. jan 2011

@bobocka 😀

ewwe
1. jan 2011

stastny novy rok vam prajem baby
ja som prave silvestrovsky typ, ja milujem silvestra a vsetko co k tomu patri, ked budem stara tak budem doma v papuciach, teraz chodime s kamosmi kade tade, samozrejme, ze minuly a tentorocny silv. sa nedalo, ale keby moja mama vcera nepracovala tak by sme sli, a nina spala zarezana, ani sa nepomrvila, ked zacali strielat
@kyla vitaj, si ta pamatam, ze si niekedy pisala,
ako vidim, este stale nas tu cita vela bab ,,natajnasa,, 😀

weiya
1. jan 2011

@ewwe mne s toho moc do smiechu nie je,ze nas na tajnasa citaju... 😒 ale to to je verejna diskusia,tak sa tomu zabranit neda...

bobocka
1. jan 2011

@ewwe stastny novy rok mamina 😉 oslavit silvestra je ok,ale ja som nikdy nechapala preco sa to ma slavit?zmena datumu,nic ine.vela ludi to berie tak,ze konecne je rok za nami a teraz sa akoze vsetko zmeni a ten novy uzasny bude. 😒 no nebude,kiezby bol,no zmenou datumu sa veci nemenia.ja som chodievala na chatovacky ked sme este miska nemali,no nikdy to neboli ochlast parties.mne hrozne vadi,ked mladi koli silvestru vykupia celu vecierku 😠 viem,ze budem mat velmi tazku ulohu toto vstepit miskovi do hlavy,no dufam,ze sa mi to aspon z casti podari 😉. @weiya no sme verejna tema a pokial to tak bude,tak nas budu citat aj ine maminky.iste,ze sa tu uz riadne pozname a neriesime len to aku stravu zavadzat a ktoru flasku kupit a uz aj do sukromia sme zabrdli a zverili sme sa jedna druhej s nasimi problemami...no holt musime ratat s tym,ze si to aj ine maminky precitaju 😉 ja si ale myslim,ze vela veci,ktore tu my riesime pomaha inym maminkam pri starostlivosti o ich deticky 😉

ewwe
1. jan 2011

@weiya no zabranit sa tomu da, ked by sme tuto temu zamkli, ale zasa, ked by sa chcel niekto poradit ohladom deti...

@bobocka tak slavia to preto, ze sa nieco konci a nieco nove zacina, a mozno kaddy dufa, ze to bude uz lepsie, co nebude, ha ha 😒 a je to aj moznost sa zabavit, niekam vypadnut, po sviatkoch, kedy sa ma byt doma,
inak vecierka u nas je vypredana co sa tyka chlastu a najlacnejsej malinovky kazdy vikend, par krat sa mi stalo, ze som isla nakupit v sobotu vecer a predomnou iba mladez s nakupom jeden liter chlastu a liter a pol najlacnejsej malinovky plus cigy
ja tiez nemam rada, opijem sa do nemoty a nech sa potom deje co sa deje, ci ma znasilnia alebo zamrznem niekde na chodniku, ale zabavit sa s kamosmi mam rada, a hlavne teraz, ked je to vzacne, vcera som mala na plane nazrat sa a ozrat sa a po novom roku akoze koniec, zacinam chudnut, uz som na seba nas.ana 😀 😝 musim dat dole 5 kil, lebo si nemam co obliect poriadne, no a iba som sa nazrala a s mm sme stiahli iba jeden deluxe 😎 miesany s drusom

lujsa
1. jan 2011

Aj ja vam prajem krasny a pokojny novu rok 😵 😵 NAs G.polnoc prespal,aj ked sa nam steny triasli,ale 00:15 zacali na balkone,ktory susedi s nasim (a tym aj s nasou spalnou) odstrelovat "municiu",tak sa zobudil,vypil mliecko a spal dalej.

Ozaj baby,preco si vlastne nezamkneme temu?Nechceme,ci?Ja by som aj bola za,ved ked chce neskor niekto kecat o detoch,mozme ho kludne pridat do temy.

luppita
1. jan 2011

Aj my sa pripajame so Simpim a prajeme vam a vasim rodinkam vsetko dobre do noveho roka , kazdemu po com tuzi 🙂
my sme boli u kamosov na byte aj s drobcom (oni maju 3 rocnu dceru), detutrence sa super pohrali a my vykecavali... zle bolo, ze Simpi sa nevedel ulozit v cudzom, a zaspal az okolo 23tej, ale ohnostoje a buchnacovanie vonku deturence krasne prespali. No rano bol drobec uz o 6tej hore a chcel sa hrat a papat.... a my sme sli spat o pol4tej, tak si viete predstavit to rano.... nabuduce ked budem chciet zurovat drobca dam k babke a na 3 dni minimalne, nech sa aj dospime 😀
@lujsa ja by som bola kludne za uzamknutie 🙂 ale podla mna to fici tak , ze tato tema ostane otvorena a vytvorime si novu sukromnu, do ktorej bude vediet pritat ludi ten co ju zalozi.... mozno sa mylim, este som tu sukromnu temu neriesila, ale v jednej som a to som cez IP musela poziatat babu aby ma pridala...
@weiya vauky tak vy mate doma riadnu vytrvalkinu, takto dlho do noci zurovat a uz v tomto veku, to sa teda ozaj mas na co tesit v buducnosti, chichi

bobocka
1. jan 2011

baby a chcete to tu zamknut? mne osobne az tak nevadi,ze sme otvorena tema,ale zas ak chcete sukromku,tak sa isto k vam pridam 😉 ved co by som ja bez vas robila? 🙂
my sme mali celkom fajn den,svokor zobral maleho von,tak som sa aspon bobcovi venovala 😉 vsak viete ako sa hovori-ako na novy rok ,tak po cely rok 😀 😝 musim povedat,ze my sme velmi dobre zacali rok.co sa mna a bobca tyka,tak uplne super.akoby sme s novym rokom novy prival stastnych partnerskych hormonov dostali 😀 ak nam to takto vydrzi,tak si mozno pod stromcek malu fazulku v brusku zaobstarame 😉 veeelmi by som chcela 🙂 uvidime ci nam to vyjde 🙂
inak dnes som volala otcovi,ze nech pride k nam v sobotu ci v nedelu o tyzden,tak musim pozbierat silu a nacvicit si nejaky prijatelny monolog o predaji bytu 😒 to bude fest neprijemne 😒
inak misko mi teplotuje uz asi 5 dni,ale to len ked ho napr idem prebalit a citim,ze je teplejsi,tak ma na teplomeri 37,5 a teda 37 normalne,cize zvysenu teplotu.nikdy nie viac ako 37,2 po odratani.niekedy mu odmeram a nic a niekedy takto zvysena 😒 neviem ci nejaky virus to nebude,ci len zubky,ci je prehriaty z hry...neviem. v pondelok idem k doktorke po sprievodku na kozne (stale to treba ked chcem prehlasit maleho k inej koznej ako chodime,tak musim mat furtom novu sprievodku 😒 ),tak sa potom doktorky na to opytam.

bobocka
1. jan 2011

kde ste kto? nebodaj silvester dospavate 😀 😀 😀

weiya
1. jan 2011

@bobocka ahoj,tu som na skok idem pozriet 😀 s marekom sme fajnovu hru hrali na pc,museli sme to prejst az do konca inac sa nedalo 😀 v podstate mi to jejedno,ci si spravime sukromnu,len je to take neprijemne,ked vies ze to tu bars kto cita.... 😝 ale zas na druhej strane aj ja si rada precitam sem tam aj inu temu,ked ma zaujme,aj bez toho ze by som prispela.... drzim teda aby rozhovor s otcom dopadol co najlepsie 🙂 a aby aj ta fazulka v brusku bola 🙂 u malych deti,ze je normalna ta teplota okolo 37,ale ci sa sa to este aj u rocnych tak rata..neviem...

bobocka
1. jan 2011

@weiya jaja,tak vy sa hrajkate 😀 pekne 😉 ja tiez citam aj ine temy.niekedy prispejem,inokedy nie.vela ich mam vybratych v mojich oblubenych.

weiya
1. jan 2011

@bobocka pozri toto az mi zle ostalo https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/som-tu-nova-7tinka2/ uz minule som postrehla ze zas tu boli nejake podvodnicky blokovane a pozri zas,mozno dva dni od vtedy presli,to nie je ani mozne coho su niektory ludia schopny....

bobocka
2. jan 2011

@weiya preboha preboha!!!!! to je strasne!!!! to ako sa da ukradnut foto? az mi zle prislo.ked si predstavim,ze nejaka truba ukradla moje foto!!! to co je? ako sa to da? mam si teraz vymazat vsetky foto? da sa tonejak ochranit? preboha,ked si predstavim,ze nejaka zenska by zneuzila foto mojho michalka.fuj zle mi je!!!!! ☹

weiya
2. jan 2011

@bobocka ja som si uz bobo minule pomazala,len jednu som si nechala s prianim na novy rok,no da sa to velmi jednoducho kliknes na fotku s pravym tlacidlom mysi a das ulozit obrazok 😝 a fotku ti stiahne do pocitaca 😒 aj na fb a pokeci to tak funguje,preto najlepsie na fb co mozes spravit je nastavit si sukromie len pre priatelov...zle aj mne porad ostalo,sak toto uz nie je mozne co sa tu deje,preto aj tak rozmyslam ci by predsa len nebolo lepsie spravit sukromku ,lebo aj ked nam sem nejaka "nova" mamicka prispeje,tak hned rozmyslam ci sa jej da verit ci nie je vymyslena... 😒

bobocka
2. jan 2011

@weiya ja som teraz aj adminom pislaa,ze to co je dokelu ☹ strasne 😢 ale co ak si uz niekto tie fotky stiahol? pomoze mi vobec ich teraz stahovat? co ak ich uz niekto ma?

bobocka
2. jan 2011

@weiya akurat som si zmazala vsetky albumy co som tu mala,len jedninu profilovu foto som si nechala.ved to uz co je? choreeeee!!! by som vedela takej zenskej strasne ublizit!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

weiya
2. jan 2011

@bobocka vsimla som si,ze si adminom pisala... no to uz tak lahko nezistis,ci niekdo tvoje foto ma,len keby nahodou natrafime a spozname ze to su tvoje fotky... ja som tu mala malej kopec fotiek od narodenia az po teraz... a tieto co kradnu fotky skor asi vyhladavaju velke albumy kde je kopec fotiek...si myslim,ja neviemm,ja to nechapem ja by som nebola schopna taketo nieco spravit... 😖

weiya
2. jan 2011

bobo pozri si aj vo fotoblogoch co baby pisu,niektore si chcu cez fotku dat vodoznak zo svojim nickom a tym vlastne zabranit aby neukradla nejaka ich fotky...

bobocka
2. jan 2011

@weiya uz mam vsetko pomazane,az na tu profilovku.a aj to mozno zmazem.aj ked to uz nemaju ako ukradnut.vsak ludia vedia ake prispevky pisem,ci ako? porazi ma.este aby som taketo daco riesit musela.dementne hlupe hlavy-mor na ne!!!! 😠

weiya
2. jan 2011

@bobocka no pozri tuto je tema zablokovanych uzivateliek,je vidiet ze toto je dost casty jav tu na konikovi,tie podvodnicky... 😒

bobocka
2. jan 2011

@weiya ake fotoblogy co baby pisu,aky vodoznak? to co je? ja tu absolutne fotky neriesim.pridala som par,len pre svoju potechu,ma ani len nenapadlo,ze nejaka tupana to moze zneuzit! 😠

bobocka
2. jan 2011

@weiya toto je snad zly sen!!!!!!! to tolko krav sa uz naslo?????? neverim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neskutocne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

weiya
2. jan 2011

@bobocka ved toto su fotblogy,ved vies 🙂 no a tam si okrem albumu mozes pridat aj status-ako na fb,aj to urcite vies 🙂 no a niektore kocky su s toho zhrozene,tak si to napisali do toho statusu,nechcem si dovolit kopirovat sem konkrektny a tak si to vymysleli ze cez fotku ked si vlastne daju ten vodoznak s vlastnym nickom (tak su aj na mimibazari fotky k inzeratom popodpisovane dolu ) ze to fotky ktore by si si sem chcela dat ochrani... moc hodin je,a uz trosku nerozmyslam,tak hadam chapes co som ti napisala 😀

weiya
2. jan 2011

@bobocka tak niektore si narobia aj desat nickov...

bobocka
2. jan 2011

@weiya aha ,uz chapem.no kaslem ja na to.ziadnu inu foto okrem profilovky uz na konika nedam.to je vrchol drzosti coho su niektore mrchy schopne!!!!!!! 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre