V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lujsa
31. dec 2010

@klya1 jeej,vidim,ze aj ty si davala link na ten isty poharik 🙂

lujsa
31. dec 2010

@bobocka este ma napadlo,ten pribeh,co ste spominali,s tehotnou babou,co si dava 5 poharikov denne je aj podla mna zarucene vymysel.Niekto sa chce doma pobavit a vie,ze toto mnohym zenam zdvihne tlak a ozvu sa.Takych tem tu kedysi bolo vela,admini potom rusili tie nicky,co si pribehy vymyslali.
Inak-moja kamoska,ked bola tehotna,mala obrovske problemy s mocovym mechurom,stale ho mala zapaleny,velke bolesti mala,ale urolog jej nemohol dat poriadne lieky,kedze bola tehotna.Tak jej nariadil vypit 3x tyzdenne male pivo-desinu,ale len Plzen a ze jej to zarucene prejde.A aj tak bolo,asi ten tyzden to dodrziavala a potom po probleme ani chyru.Ja som bola riadne prekvapena,ale zas lepsie,ako pchat do seba nejake silne tabletky.

bobocka
31. dec 2010

@klya1 @lujsa baby to je on.pocuvajte,ja som normalne v noci o tom snivala,neslo mi do hlavy,ze predsa ked kliknem na stranku nuby,tak tam su vsetky vyrobky a nebolo to tam...no dumala som dumala a normalne sa mi prisnilo,ze to nebolo nuby,ale lovi 😀 tak reku,ze vam to idem hned teraz napisat a link poslat a predbehli ste ma 😀

bobocka
31. dec 2010

@klya1 @lujsa baby to je on.pocuvajte,ja som normalne v noci o tom snivala,neslo mi do hlavy,ze predsa ked kliknem na stranku nuby,tak tam su vsetky vyrobky a nebolo to tam...no dumala som dumala a normalne sa mi prisnilo,ze to nebolo nuby,ale lovi 😀 tak reku,ze vam to idem hned teraz napisat a link poslat a predbehli ste ma 😀

bobocka
31. dec 2010

@lujsa vies,taketo este beriem,ze ak sa alkohol poda v malom mnozstve koli nejakym tazkostiam (napr sa hovori,ze cierne pivo je super na nedostatok mliecka...),no zas aby si nejaka truba lupala jeden frtan za druhym do seba a povazovala to za normalne a este cakala podporu,tak to teda nie 😠 ,ale fakt si myslim,ze sa takto niekto na ukor matiek zabava 😠 ludska debilita nema hranic 😠 inak viem o tom,ze tu uz bolo viac takych dementov,co hadzali prispevky lebo si robili prdel z inych a zabavali sa na ich ukor,no viem dokonca,ze aj v teme zomrelo mi dieta bola taka krava 😠 a to uz chce silny zaludok,ked si takyto pribeh niekto vymysli!!! 😠 ved to co uz je za primitiva??? 😠

klya1
31. dec 2010

Hihi, no dobre sny. Kiezby sa mi takto pred Vianocami prisnilo, kam som dala retiazku na stromcek 😅

bobocka
31. dec 2010

@klya1 😀 😀 😀 fajne 😀 ale pokial je to retiazka na stromcek a nie zlata retiazka,tak to zas az taka strata nie je 😉

bobocka
31. dec 2010

baby zelam vam a vasim rodinkam vsetko len to dobre v novom roku,nech sme vsetci zdravi,stastni,spokojni,nech nam nase deticky len samu radost robia a nech nam uz to stretko vyjde 😀 .stastny novy rok 🙂 ps:zelam vam pevne nervy pri zvladnuti dnesnej noci.vonku budu zasa streilat delobuchy a deticky nam to asi dost budit bude,tak dufam,ze ta noc aj napriek tomu celkom fajn prebehne 😉

weiya
31. dec 2010

@bobocka minuly rok na silvestra mala spala a spala ked buchali,vobec sa nezobudila no o pol druhej ked dobuchali a isli sme s mm spat,tak sa zobudila a boli sme hore do rana 😀 😀

Baby,aj ja vam zelam stastny novy rok,nech je este lepsi ako tento 😉

bobocka
31. dec 2010

@weiya no vsak aj misko to v podstate prespal.ja som ho zacala tesne pred polnocou kojit a skoncila som niekedy okolo pol jednej,ked uz to najhorsie utichlo.no ttento rok to bude ine. 😒 teraz som maleho ulozil,tak som zvedava,ze co z toho bude 😒

weiya
31. dec 2010

@bobocka ved zachvilku uvidis 😉 mala tiez uz buva a buchaju u nas uz jak odtrhnuty 😒

bobocka
31. dec 2010

@weiya no asi 200metrov od nasho domu je velikanske parkovisko a tam je sidliskova veselica.riadne disco ,basy riadne duneju a misko zatial spi.uvidime co polnoc prinesie 😉

mirka73
31. dec 2010

@bobocka sorry za tie linky na nuby, aj som si uvedomila, ze som poslala blbost, ale neskoro🙂 ale ten lovi, co poslali baby je super!!!

nas drobec uz asi hodinu spinka, a kedze byvame na sidlisku, tu to bucha uz od obedu, este je aj hmla, takze sa rychlejsie a silnejsie siri zvuk! no som zvedava, ako polnoc prezijeme, minuly rok jej to tiez nevadilo, ale teraz je urcite citlivejsia a hlavne vnimavejsia

bobocka
31. dec 2010

@mirka73 no vsak je ten lovi super 🙂 ja som bola uplne nadsena,ze take nieco vobec vymysleli.na jar prejdeme zo slamky nan 🙂 no a som veeelmi zvedava ako tie nase deturence tento silvester zvladnu.mozno budeme prekvapene a prespia to a mozno ich este o tretej budeme uspavat 😢.uvidime.kazdopadne to zacalo fajn...kiezby to tak aj celu noc bolo 😉

weiya
31. dec 2010

@bobocka dobre ze sidliskova veselica 😀 my sme sa akurat neska s manzom smiali,ze komu sa chce do tej zimi,napriklad aj na namestia co chodia,by som neisla anikeby mi zaplatili 😀

bobocka
31. dec 2010

@weiya no ved to!!!! vonku mrazy a ludia tam na parkovisku popijaju a dj peto hra 😀 😀 😀 akoze uznaj 😀 😀 😀 nesla by som co by co bolo.ja som ale nikdy velmi silvestrovska nebola.nechapem ten vyznam opijat sa do nemoty a oslavovat zmenu datumu.akoze je fajn si zelat do noveho roku dobre veci a davat si predsavzatia,no na oslavy to predsa nie je. 😒

mirka73
31. dec 2010

ja som myslela, ze na konikovi teraz uz nikoho nenajdem, ze vsetci kdesi oslavuju, ale som rada, ze je su tu aj mamicky ako ja🙂

bobocka
31. dec 2010

@mirka73 vsak jasne.mamicky su doma s rodinkami.muzickovia pozeraju hlupy silvestrovsky program a rozculuju sa,ze v tej telke zas nic nie je a maminky konikuju 🙂

weiya
31. dec 2010

@mirka73 presne tak 😀
@bobocka to vystihla 🙂

bobocka
31. dec 2010

@briketa ahoj mamina.dlho si tu uz nebola. ako sa mas? ako deticky? a ako znasas tehu.uz vela nemas,posledny trimester 🙂 sa ti to pomaly blizi 🙂 som si precitala kolko sa plati za skolku a jaslicky v usa a veru ti moja nezavidim.to su sialene palky ☹ mne je strasne luto vzdy,ked sa slovenske maminky rozculuju ake je to takze a ako sme malo podporovane.ano,maminky by mali dostavat viac,nez dostavaju.vsak vychovavat dieta je riadne narocne,nie je to len tak.no slovenske maminky su podla mna celkom fajn od statu podporovane.materska ci rodicovsky...vsak to sa inde vo svete nevidi.teda aspon vacsina krajin to ma zariadene uplne inak a maminky tam su len kratucko podporovane a potom su odkazane na peniazky od partnera ci pomoc rodiny.alebo musia dat male deticky do jasliciek a ist rychlo fachcit a neraz tak pridu a prve krocky ci prve slova svojho dietatka. ☹ tak sa maj mamina krasne a stastny novy rok do santa barbary zelame 😉

klya1
31. dec 2010

Dobry vecer kocky, rada by som sa opytala, ci sa k Vam mozem pridat. Niekedy na jar som zvykla trosku prspiet, ale potom sme museli riesit byvanie, takze vybavovacky, stahovanie a na kona uz neostaval cas 😝

bobocka
31. dec 2010

@klya1 nemyslis vazne,ze sa pytas 😀 jasne,ze sa pridaj.my sme tu podla mna celkom fajn zostava,no kazdu dobru maminku radi medzi nas prijmeme 😉 vitaj 🙂

klya1
31. dec 2010

Bobocka dakujeeeeem. A hned aj vsetkym maminam prajem stastny Novy rok 2011 ! Snad nam zacne v klude a pohode - bez kriku nasich zlaticiek 🙂

bobocka
31. dec 2010

@klya1 snad ano.uvidime co polnocne delobuchy prinesu.aj tebe stastny novy rok 🙂

klya1
31. dec 2010

Dakujem. No nam asi neprinesu nic, teda aspon dufam. Prestahovali sme sa na vidiek, tak hadam tu bude klud 😵 Aj ked to som si hovorila aj v lete, a potom som sa poucila, ze pubertaci su vsade rovnako hlucni 😉

bobocka
31. dec 2010

@klya1 fiha,tak to ti zavidim.ja som sice mestske dieta,ja by som na vidieku byvat nemohla,no ten klud a hlavne na silvestra ,je na nezaplatenie.a kde byvas?my tu v okoli bystrice mame vela dediniek,takych primestskych,no ja by som tam byvat nemohla.ja nie som dobry sofer a byt odkazana na tri spoje denne,to by som nemohla.koli tomu mi to vadi.inak domcek so zahradkou by som velmo chcela,no musel by byt v meste.ja potrebujem mat poblizku obchody a lekarne a nemocnicu a kavierne a skolky a skoly...

klya1
31. dec 2010

Byvame v Trencianskom Jastrabi, 15 km od Trencina. Tiez som si vzdy myslela, ze to nie je nic pre mna. Hlavne preto, ze som ten najhorsi sofer na svete 🙂 Vlastne poloviciak vzdy chcel dom, ale ja som bola totalne proti. No a ked som ho konecne ukecala a povolil, ze mozem hladat byt, tak som zmenila nazor... Hehe, no ved som zena 😀 Predstavila som si ten rozdiel pustit malu von na sidlisku alebo na zahradu pri dome... Proste u mna rozhodlo to, ze takto bude mat svoje vlastne pieskovisko, cistucke a nezavadne 😅 No a naviac - za rovnake peniaze, ako by sme mohli kupit tak cca 2-izbovy byt v TN mame radsej 4-izbovy dom 😉 Vyhoda je, ze hned pri dome nam sidli RZP a je tam zdravotne stredisko a skolku mame priblizne 5 minut pesi od domu. Skola je kusok dalej, ale celkom v pohode. Ale tie kaviarnicky.... Ach jaaaaaaj ☹

weiya
31. dec 2010

tak baby este raz,vsetko len to dobre v tomto novom roku 🙂 mala sa zobudila,tak sme spolu pozerali ohnostroje 😀 same jeeej jeeej 🙂 co to toto, jeeej 😀 tak pomaly sa to tu utisuje,ideme sa pokusit aby nam talka znovu zaspinkala 😀

bobocka
1. jan 2011

@weiya moj drobec to prespal 😀 vonku sa vsetci certi zenili a on si odfukoval 😀 😀 😀 @klya1 no mne by vadilo takto mimo mesta byvat aj koli praci a skolam.vies,stredna atd.na to ze si na dedine,to tam mas celkom v pohode.veru mat vlastny dvor a moct tam dieta vypustit a nemusiet sa bat,ze ho auto prejde a pod.to by bolo fajn.aj mesto aj dedina maju svoje pre a proti.ja chcem dom v meste.mame tu vela mestskych casti,ktore su upne zastavane rodinnymi domami.to sa da 😉 ale najrealnejsie to vidim na stvorizbovy byt.ale to este nejaky ten rok potrva,kym sa ja k takemu dacomu dopracujem 🙂

weiya
1. jan 2011

@bobocka a nasa je este stale hore 😀 😒

bobocka
1. jan 2011

@weiya fuuuuha,tak to bude riadna dospavacka cez den potom 😀 misko chrupka.bobco uz siel spat tiez a ja the good guy pozeram.veeelmi mily film 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre