• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
klaudi takže slaninka a cibuľka :grinning: :grinning: hmmm no vyberané chúťky začína mať drobček :grinning: :grinning:
žeby to bol ozaj chlop...??? :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzu prstíky nalepené na klávesoch, možno bude druhý Silvester :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
juuuj babule idem do kitchen, lebo mi cesto vykysne a zaprace celý byt ako v tej rozprávke :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no a ešte aj telenovela končí, kurnik sledujem tu jak blbá 200 častí a poslednú neuvidím...??? :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: utekaj a otvor okno a vy co blizko...chytajte cesto pod oknom :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dadi...dobre navar!

a zuzu co eliska,mala opat horucku vcera?A dnes je uz ok?
7. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mna trafi slak....ja nic nestiham a vsetci mi davaju same prima ulohy...teraz nitra a ze do 13.00 stihnut sturovo? A stihacku mi nie a nie kupit....takto ma chcu dnes z kona odstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klaudi Eliska rano teplotu nemala, teraz je so svokrou a zatial je oki, uvidime co bude vecer :confused: ale v nedelu sa s totkom kupali v bazene a mne sa zdala studena voda, tak ja to hadzem na ten bazen, ze prechladla :pensive:
7. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha,tak ale aspon,ze uz dnes teplota nebola.... :wink:
A to akoze taketo fukoty ty mas v robote?To mas hadam cele PD na starosti a ostatni nic nerobia??? :sweat_smile: Chuda moje.... :frowning2:
7. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojteeeee!

Aj ja sa dnes zdržim len na kratko a ak bude večer as tak sa stavím.

Fion...a boli ste tam tento víkend? Ano je tam krasne a ta priroda okolo super.
7. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ideme buduci vikend do Turcianskych Teplic,tam je tiez krasne,vzdy rano obdivujem tie hory navokol a ako u nich vravia-Hory fajcia.... :dizzy_face: Tam je taky lepsejsi vzduch....

adi a co mas dnes v plane?
7. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ideme k doktorke s Tomaskom,mali by ho ockovat,ale ktovie ci budu ked mal včera teplotu,ale aspon ho pozrie.

A turčianske teplice su daleko?
7. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute,ja uz mam cahalanov doma,takze organizovany chaos isty :grinning: Chybali mi,ale uz je vsetko ako ma byt-piskoty vysypane,caj rozliaty a za PC ma nechcu pustit,lebo hrali tarzana,tak aj ja pridem az neskor. :grinning: :wink:
7. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj imis......aspon ti už nebude smutno....a este pojdu niekam na prázdniny?
7. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dufam ze este pojdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Este k nasim ich chcem poslat,tam ked su,tak som kludnejsia,ako ked su u svokry.Ale k nasim sa chystam aj ja s tobim,len musim vykukat pocasie,kedy bude ultra horuco-to ja rada :wink:
7. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon si tam oddýchnes :wink:
7. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafko imis...a to dajako kratko vyletovali,nie???

adi...Turcianske su pri mArtine,nejakych 120 km....Nasi su tam cele leto na kuplalisku,predavaju cacky-macky a plavacie potreby,byvaju v domceku na kolieskach cele leto.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klaudi....tak to mas super.....a to je tiež termalne kupalisko?
7. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No klaudi,veru kratko.Velmi sa im pacilo,ale vcera dostal Rony teplotu,tak sme isli o 22:00 pre neho a Simino bez neho neprezije pol minuty,tak sme doniesli aj toho.
Jeeej,travit leto v domceku na kolieskach-paraaaaaaaaaadicka romantikus!
7. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klaudi a prečo sli až tak daleko predavat? Aj na podhajskej predavaju kadeco.
7. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi staly flek,nie Klaudi? Ked uz su zvyknuty roky tam chodit,ja myslim,ze preto. Jaj babule,mne sa tak chce ist kupat niekam,ale strasne moc!
7. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam,ze pani ucitelka sa nedivali.Samozrejme som myslela zvyknuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Klaudi: a nevidela som tvojho ocina tento víkend na Podhájskej? :sweat_smile: Alebo si ho s niekým mýlim?

A čo to čítam? Že ďalšia vlna horúčok ide na naše deťúrence? Takto cez leto je to otras, keď sú deti choré :cry:
7. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata tak ja sa zatial lucim...ideme sa už poobliekat....páááá
7. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem aj ja už. Čaute :sunglasses:
7. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som uz spat....v robotke same problemy a to ma teda riadne stve... :angry: :angry: :angry: Snad to dobre dopadne...

Adi,chodime tam uz od detsva,tusim od mojich 13-tich rokov.... :wink: cize tak ako imis pise-staly flek,znamy ludia a poplatky nizke... :wink:
Na Podhajskej su strasne drahe poplatky za stanok a nie to este platit poplatok za umiestnenie karavanu...

retaux....a asi si videla spravne,lebo tento vikend tam bol,ale len kvoli tomu,ze tam boli tie remeeslnicke dni a predavali tam aj znamy perniky a sladkosti.... :wink:

imis..tak aj u Vas teploty?Co toto...prec so vsetkymi chorobami....sic-sic.... :wink:
7. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Zahajujem poobednú siestu :slight_smile: Aj keď asi bude veľmi krátka, lebo ma čaká žehlenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci,mna dnes asi tiez,lebo vcera som skoro odpadla do postielky a zo zehlenia nic nebolo.... :unamused:
7. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
helouuuuu dzifčence :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

je navarené, napečené :slight_smile: môžeme mlsať :sweat_smile: fčul som sa usalašila pred comp a popíjam ice tea :grinning:
vraj revitalizujúci :grinning: uvidíme čo to so mnou spraví :grinning:
Matúško spinká, síce sme trochu spolu bojovali :sweat_smile: ale napokon zalomil :slight_smile:

baby dnes som vonku fajne schytala ranu do nohy s 2 l pet fľašou :frowning2:
veselo si s drobčekom vykračujeme po chodníčku a zrazu bum :astonished: len som pocítila ako mi
vrazila do nohy plná fľašisko :angry: pozriem a to dvaja chalani si kopali plnú 2 l fľašu :angry: :angry: :angry:
no poviem vám, že keby ňou trafili Matúša, tak sa veru neovládnem :angry:
takto som na nich hodila len nebezpečný pohľad a mašírovali sme domov... no otras :angry:
7. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dadu....tak ja by som im ustedrila hned par peknych slov!!! :angry: :angry: :angry: Ved take male dieta by to aj prizabit mohlo....

Ja som spraskala 2 rozky, poutierala prach a dala nieco na aukcie...a drobcek je dnes poobede akysi veeelmo aktivny... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok