Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
25. sep 2009

ahoj imis....tak sa da povedat ze uz mam veget len este vacsi bude ked zaspinka,zatial len lezi 😉
Je vyhoda ked clovek moze dojcit svoje babo....mne este doterz ide mliecko,no neviem kedy sa mi strati 😀

zabinka
25. sep 2009

tak uz som spat napakana.
svori a Tomasko uz poobede nespava? Zeby spinkali spolu...

Klaudi, postielka je krasna.......

dadadulka
autor
25. sep 2009

klaudi ja ešte aj teraz niekedy uspávam na rukách 😅
niekedy si to proste dítko vyžaduje a pýta si maminu náruč

svoradinka
25. sep 2009

No mne vacsinou chlapci zaspavali ked som ich kojila,takze hned som ich polozila do postielky a spali. Ked uz boli trosku vacsi tak som ich raz za den davala do kocika na balkon ked som nesla von. Neskor uz som musela lezat vedla nich a tak zaspavali,ale nikdy som ich neuspavala na rukach,radsej som si s nimi lahla na postel a hladkala ich alebo len tak lezala.

svoradinka
25. sep 2009

Zabinka...nie Tomasko uz nespava poobede,ale v skolke spi a doma necche,ale aspon mi vecer skor zaspi. Tomi ked je unaveny tak si lahne na gauc a popozera rozpravky ale nezaspi.

imis
25. sep 2009

Klaudi-sto ludi(deti),sto chuti.
Simeon- najedol sa,polozili sme do postielky,zatvoril ocka a finito do rana bieleho(od troch mesiacov)
Aron-najedol sa,krical,plakal,uspavanie na rukach,na fit lopte,v autosedacke,v kociku.Po dvoch hodinach spanku zasa to iste-od narodenia do 1,5 roka. A este aj teraz pravidelne v noci dosupita k nam do postele.
Tobias-do styroch mesiaciov to bol Aronkov system,od styroch mesiacov ma Simkov system.
O spani je gratalion clankov,mudrych rad,ale aj tak len ty prides najlepsie na to,co na tvoje drobatko ucinkuje.

zabinka
25. sep 2009

presne svori, aj u nas to tak fungovalo. Nasi od narodenia spavali a aj zaspavali vo svojich postielkach. Akurat Martinka som si v noci potom prelozila na kojenie do postele a to mu tusim zostalo az dodnes. Pekne zaspi v posteli, ale v noci vacsinou pride k nam do postele.

dadadulka
autor
25. sep 2009

presne tak, mama to vie najlepšie 😉

svoradinka
25. sep 2009

Tak to aj u nas je ze zaspavaju vo svojej posteli a v noci pridu obaja k nam. Tomi len obcas,ale teraz ked nemam muzicka doma tak Tomaska som si nastahovala na jeho miesto a Matko,ked sa v noci zobudi tak je tiez pri nas az do rana. Aspon mi nie je tak smutno

zabinka
25. sep 2009

imis ... suhlas. Kazde dieta je ine a niekedy mozes robit co len chces, aj tak nakoniec zvitazi. 😀 😀 Niekedy to jednoducho nejde a sama uvidis, co dieta potrebuje.

klauduska
25. sep 2009

uff,takze ziadny system asi nie je,aj ked predstava by bola a realita bude zrejme zasa ina.....Ale sranda,ze u VAs imis,Tobinko chytil z oboch bratov nieco,nie?
sestre maly Vasko nespaval v postielke dost skoro.....co si pamatam....no ja by som najradsej,keby pekne hajinka vo svojom aj on,aj my.... 😵

imis
25. sep 2009

No klaudi,tobco je teda riadny megamix. By som bola zvedava(to co je za vyraz? 😵 ) ake by bolo stvrte? 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

u nas chodi len Martinko, ale teraz ma Radko tazsie obdobie a chce stale spavat len so mnou. Len dufam, ze mu to nezostane, lebo sme tam potom ako sardinky. Lepsie povedane ja, lebo chlapci spia zasadne v mojej posteli, k ockovi velmi nechcu. Tak on ma polovicu postele a my sa tlacime traja v druhej polovici (aj tuto noc).

svoradinka
25. sep 2009

moji chlapci by aj spali vo svojich postielkach,ale ked som chodila k nasim a na dlhsie,tak nespavali tam v postielke a tak si rychlo zvykli spat pri mne.

zuzu84
25. sep 2009

Klauduska postielka je nadherna.
Eliske zelame vsetko najlepsie nech je zdrava a nech rodicom robi samu radost. 🙂

klauduska
25. sep 2009

zabinka....tak to aby ste kupili vacsiu postel a dobre si sa mohla vyspat aj ty.... 😉

imis...treba zrealizovat a uvidi sa.... 😉

imis
25. sep 2009

Chalani su mamickari veliky preveliky. Moj manzel spaval s mamickou este ako 12 rocny,ked bola burka,alebo sa niecoho bal-psssssssssssssssst,akoze to neviete 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

klaudi, dolezite je hned od zaciatku ho ukladat do postielky, nie do vasej postele. A potom uvidis a po kojeni tiez hned prelozit do postielky. Ja som bola leniva, lebo Martinko pytal kazdu hodinu a tu mam vysledok. Ved sama uvidis, co je najlepsie a co vam najlepsie vyhovuje.

imis
25. sep 2009

Klaudi,postel mozes kupit na celu izbu,detiska sa nenatiahnu. Ono zacne posobit nejaka tajomna magneticka sila a akeby bola postel ako letisko,tak su nalepeni na tebe 🙂

klauduska
25. sep 2009

zuzu...dik... 😉

imis...jasne,ani muk!Sa mi inak paci,ze sa Tebe zdravime ahoj a Tvojmu drahemu "dobry".... 😅 Mali by sme to napravit niekedy pri pohariku.... 😀 dvoch,troch..... 😀

zuzu80
25. sep 2009

Klaudi krasna postielka aj hniezdocko....tam sa bude Filipkovi odfukovat 😉 🙂

zabinka
25. sep 2009

imis presne, ja im zase na chvilu zatrhnem chodenie do nasej postele. Vydrzi to mozno tyzden a potom v noci pocujem uz len cupitanie a sup, uz je u mna. Radko v podstate nechodi vobec, len teraz, ked ma take starosti so skolou, tak ma asi viac potrebuje citit pri sebe. Takze predpokladam, ze to rychlo prejde.

svoradinka
25. sep 2009

mne sa tiez v noci najlepsie kojilo ked som mala chlapcov pri sebe.

imis
25. sep 2009

No ved toto.Inak,aj ja s tvojim sme si doteraz vykali.Az minule ked sa pristavil a povedal Ahoj som si odfukla,ze moze byt "Ahojkovacka" Myslim,ze nasi chlapi si tykaju,nie? A Macinovi kludne Ahojky-on to rad 😉
Ale pohariky beriem............... 😔 😀

zuzu80
25. sep 2009

aaa dakujem za Elisku za blahozelania 😉

k spaniu dietata mojho jedineho sa vyjadovat nebudem bo do 2 rokov to bol horor, ale teraz samostatny jedinec vo svojej izbicke....sice niekedy precitam celu knihu kym zavrie oci, ale spi do rana bieleho

svoradinka
25. sep 2009

zabinka a Radko chodi do druziny?

klauduska
25. sep 2009

zabinka....snad ano,si uz tusim spominala,ze sa to lepsi,nie?
A mas pravdu,sama uvidim ako to bude fungovat....snad dobre.... 😉

imis
25. sep 2009

Jej,zuzi,nazdarek.Nepracujes? Inak,dnes si to s tou robotou prehnala-kukni na pocet tvojich dnesnych prispevkov!

zuzu80
25. sep 2009

imis sak doteraz som sa v kute hanbila a som si povedala,reku nakuknem a tu to frrrrrciiiiii 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

zo zaspavanim mi problemy nemame ani sme nikdy nemali. O 19:30 umyt, do pyzama, rozpravka a o 20:00 sa zhasne, privriem dvere a finito. Vacsinou do 15 min. spia, ci mame navstevu, ci nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre