• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahoj zuzi...paradne to auto mas,to ide lepsie ako to predtym,ze?
25. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aspon,ze si svedomie spytujes zuzi. Ozik a co dostane eliska na narodky od rodicovstva?
zabinka, po tomto silno tuzime s manzelom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
svoradinka ano chodi do druziny. A v skole sa to uz lepsi. Od pondelka poobedia chce s pani ucitelkou aj spavat, tak dufam, ze mu to vydrzi (aj ked to spanie by som radsej vynechala :grinning: ).
25. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim byt pri chlapcoch ked zaspavaju a hlavne pri Matkovi....
25. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darcek uz dostala dnes rano.....mikrofon s demo nahravkami a s potleskom.....sa vam priznam .....rozbalila rano darcek, kazala mi usadit vsetky babiky a ostatne potvorky na postel a spievala im a mne dala prikaz ze mam za nich kricat bravo Eliska.....po kom to dieta je??? :confused: A potom ze som prisla posledna do roboty :grinning: :grinning:
zabi,tak s uckou to vyzera naozaj slubne.Sa ti nejako tiska aj do rodiny,nie? :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi pozicaj, prevychovame. :grinning: :grinning:
zuzu...veru,netreba to dnes s pracou prehanat,je piatok a ty budes potrebovat vela energie na pecenie a chystanie oslavy!!!

imis....heeej,tak myslis,ze mu mozem kludne zaahojkovat???? :grinning: Veru,mali by sme dat nejake vchodovske stretko na "tykacku"!!! :grinning:
25. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zuzi,takto maju vyzerat narodeninove rana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mi nehovor,ze sa ti slzy netisli do ocu? Ja by som kaslala aj na robotu.............
25. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka...a za druzinu sa palti a do kolkej je druzina a pisu si tam aj ulohy?
zuzi, riadnu herecku mas doma :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
imis, ved to!!! Som myslela, ze ma lepsi vkus to moje dieta!! :grinning: :grinning:
Klaudi,mali by sme. Minule davali v spravach,ako si na sidlisku gulas varili panelaci. Ale vies si predstavit mat spolocnu party s "panombohom","drevakovou" a jej dcerami a dalsimi nasimi skvelymi susedmi?
25. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis mne sa od porodu tisnu slzy do ocu aj pri najlepsich spravach o pocasi...nieto este ta radost mojho dieta ked rozblila darcek......sak som veru aj chcela ostat doma, ze spravime s Elcou nejaky minikoncert ale nas tatko -silny to-realista nas vyviedol rychlo zo sna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svoradinka ano, za druzinu sa plati mesacne 8,30€. A funguje rano tusim uz od 6:00 do 8:00 a poobede do 17:00. Je to fajn a vychovavatelky su super. Ulohy si vacsinou nepisu, len ked dieta chce. Radko 2 roky nepisal a teraz si ich robi v druzine. Doma potom uz len precita a moze sa hrat. To mi celkom vyhovuje. Ale standardne ti povedia, ze len na poziadanie rodicov (hlavne u prvacikov).
25. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tato je co? Palo Habera z poroty? Ved to sa nerobi!!!! :grinning:
25. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis.... :grinning: :grinning: :grinning: radsej si to nepredstavujem,staci mi,ze toho "panaboha" vidim skoro kazdy den u nas na chodbe..... :angry: :angry: :angry: Ale my by sme mohli vybehnut dakedy na pifko.....aj s Budovymi...... :wink: ze dadi....?
25. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa palti mesacne?
25. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak už aj my hajáme :slight_smile:

susedské stretko... jasan, môže byť :wink:
25. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,BŠB by si mohli dat stretko klaudi. Co tak na hody? Hm? A kam? A o kolkej :grinning:
25. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tu guláš párty...? asi ee :confounded:
25. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha akčná imis :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kedy sú presne hody? druhá okt. nedeľa?
25. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz aj mi spime....a hody kedy budu vo Vrabloch?
25. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobino sa uz nudil,uz sa pohral,zjedol krabicku od lentiliek(dufam,ze ju len tak "rozmocil",lebo to je vela vlakniny),tak som ho zobrala na kolena a trieska do klavesnice,z coho vyplyva,ze jeden prispevok budem pisat hodinu :grinning:
25. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňa raz picne z tohto rozhlasu :angry:
Hody su 11. oktobra,az to pan farar nezmenia. :slight_smile:
dadus,mne zobudil tobka doobeda. Ja uz to nekomentujem........... :angry: :angry: :angry:
25. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok