• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
autor
aj ja padám, pekný víkendík prajeme papa :slight_smile:
25. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, pekný víkend aj vám :wink:

klaudi, no tak to je blbe. Aj ja som chcela najskor epi, ale nakoniec som išla bez nej...

no, druhy pokus, dufam, že zaspí
25. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, spanok sa nekoná.
25. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tééééda, ste sa rozbehli, ani som vás neprečítala... :wink: :wink: :wink:

mne emmuška spí už od 11,45, takže každú chvíľu čakám, že sa zobudí... inak, čo ste písali o tom zaspávaní, my sme ju hneď od narodenia naučili spať v postieľke, len ju tam dám a ona zaspinká... niekedy jej len zájdem dať cumlík...
keď bola teraz chorá, spinkala so mnou v posteli, tak som sa bála, že si na to zvykne... ale našťastie nič také...
25. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli prvý mesiac u našich, nemali sme tam postielku, tak maly spavat s nami a potom maval koliky, tak v postielke tiež nevydržal. Ale od nejakeho 4-ho mesiaca, ked mu prešli bolesti bruška spava v postielke, tiež ho položím a ked ma spat zaspí.
25. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi volal MM, že bude do večera v robote, ak nie do noci. super :unamused:
25. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne volal môj, že v nedeľu ide hrať futbal... super :unamused:
25. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak, že maly konečne zaspal, takže aspon mam chvilku pokoja.
25. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak ako? poprechadzali ste sa???
25. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi, no ešte sme sa trošku prešli a potom sme išli na kafe k zuzke.
25. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sto to teda popisali.....mne sa Matko teraz zobudil a ja som si pokym spal pozrala ordinaciu,ktoru si teraz nahravam a na druhy den si pozriem. teraz sa napakame a idemem vonku. Po Tomasak mi dnes privezie susedka,takze nemusim ist do Vrabel. A co sa tika epiduralky aj ja som to bez nej prezila,ani som ju nepotrebovala,porody boli velmi rýchle.

Majte sa krasne a pekny vikend a super oslavy :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za chypy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
25. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, aj ja sa lúčim, majte sa pekne :wink:
25. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ste toho riadne popísali. Ale keďže zajtra začína víkend, tak sem určite nikto ani nepáchne :grinning: Tak si ten víkend užite, hlavne tí, čo máte oslavy :wink:
25. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...na tom FB ten chat akosi padol... :angry: ani som Ti nestihla odpisat... :unamused:
25. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry večer :grinning:
no luci, veru cez víkend je to tu prázdne, tak aspon ja prispejem, nech sa nájdeme :sunglasses:
klaudi, na FB to pravidelne blbne...
26. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matuskovi zelame vsetko najlepsie k prvemu rociku, vela zdravicka, stasticka a nech si dnes uzije svoju prvu velku party...Dadu a teba nech dnes ble-ble problemy na dialku obchadzaju, aby ste si to vsetci paradne uzili :wink: :slight_smile:

Ja chystacky v plnom prude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peto s Eliskou isli na pecivo, tak idem rychlo podlahy poumyvat

vsetkym kraasnu slnieckovsku nedelu zelam :sunglasses:
27. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sa pripájame a prajeme Matúškovi všetko len to naj k 1.rôčku :wink:

babulky, neviem, kedy sa k vám dostanem, zajtra stahujeme a ešte tam nemame net, tak dufam, že cez týžden sa nám to podarí vybavit. Ak by bolo stretko, tak sa mi niektorá ozvite :wink:
27. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj my prajeme malemu Matuskovi vsetko najlepsie k prvym narodeninam, vela, vela zdravicka, stasticka a radosti!!!!

Dufam, ze vsetky narodeninove oslavy dopadli nad ocakavanie a vsetci ste si to patricne uzili :wink:
27. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Aj my prajeme Matúškovi všetko len to naj k prvemo rocku hlavne vela, vela zdravicka, radosti a nech ho rodicia posluchaju. Vikinka mu posiela sladulinkú pusku :slight_smile:
28. sep 2009 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko Vrable....

Taaakze,Matuskovi,susedkovi malemu prajeme vsetko najsamlepsie k 1. rocku, nech je zdravucky,stastnucky, plny energie a elanu a nech sa mu v zivote dari!!!! :wink:

Dufam,ze Vam oslavy vysli na jednotku,ved bolo aj krasne,tak ste si to snad vychutnali naplno..... :wink:
A co dadi,ako nevolnosti,na ustupe,zahnala si ich konecne do toho kuta???
28. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

tak a zaciname novy tyzden, ja uz mam zaliatu kavicku, aby sa lahsie zacinal a k tomu celozrnne tycinky. Ja som od dnas slamena vdova s dvoma detmi. Ale rano sme zmakli, tak zbytok pojde uz lavou zadnou.

A sme natrpezlive na infosky z oslav!!!!! :wink: :sunglasses:
28. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko vinsujem.Tak ako oslavenci? Po opici? :grinning: Susedko vo vsetkej pocestnost ia najväcsej tichosti oslavoval.Macino na mna aj krical z balkona,ze ci neviem,preco susedia take dobroty znasaju z auta.Veru som vedela,ale kuki som uz nestihla :grinning:
Tak daj dada nejaku info.A zuzi,co Eliska a jej party?
28. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky :slight_smile:

ja dnes rychlo, strucne.......dnes mam poznavaci zajazd spoznavenie nitrianskych instituciii a organizacii a uradov.....ozvem sa ked sa vratim....dufam ze to bude este dnes :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzi,tak pekne povybavuj.To nie je zle,zacat pracovny tyzden zajazdom :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak aké boli oslavy?

dadu, včera som šla popri vašej bytovke, ale nebolo počuť žiadny spev :wink: :slight_smile: len tak v tichosti ste slávili????
28. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,ja som mala cez vikend take mini stretka. V sobotu rano som bola s Klaudi v lidli,popoludni som stretla Domku s Jakubkom,vecer Lucku s Luckou(lucka je kocica v novom ucese,podla mna,ovela lepsie,ako predtym) a v nedelu dopoludnia som stretla na schodoch dadu s Matuskom.
28. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda imis, taka sukromnicka???? Takto si robit stretka?? Co tak hodit nejake spolocne? :wink:
28. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis zabi,uz som nemohla vydrzat. Velke stretko-ano,ale okrem stredy.To mame v skolke rodicko. Ale zase,ke domka sa stahuje. Ostatne by ste mohli tento tyzden? Idem kuki pocasie,ze ako bude v ktory den................
28. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem.ale asi vo stvrtok to vyzera najlepsie.
28. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok