• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
No nazdravie.Prave som ulozila tobina.Je od piatej hore a susedko nad nami sa nam prevrtava do detskej.Aky krasny den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojte kočky :slight_smile:

Matúško ďakuje za blahoželaníčka a posiela pusinku :slight_smile: :slight_smile: :wink:

juj oslava, no bolo fantasticky :dizzy_face: všetko prebehlo super, mňamkové papaníčko, sladučké
a chutné tortičky a samozrejme darčeky, z ktorých sa drobček veľmi tešil :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som bola hore už od piatej a pomaly chystala, najskôr výzdoba, potom nejaké chuťovky
a nakoniec sme behli k mami po tortičky a zákusky :slight_smile:
nechýbala ani malá disco, na ktorej sme si s drobcom a neterkou riadne zatrsali :grinning: proste eňo ňuňo :wink:
potom pridám aj nejaké fotos :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nevoľnosti mi dali chvalabohu pokoj, mohla som aj ja trošku mlskať dobrôtky :dizzy_face:
28. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

Tak aj ja sa priklanam ku gratlacii a malemu Matuskovi prejem vsetko nalepsie a hlavne vela zdravicka,stasticka a lasky a nech robi rodicom len samu radost :slight_smile:
28. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulacii :wink:
28. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na co je babule? Reku,idem cez obednu pauzu kuknut,co ste popisali a tu nic? :unamused:
28. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis otvooooooooooooooooooooooooooor!!!
28. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svori dík :wink:
28. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dadul-mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm
vysvetlivky:prave mlsam sladucke dobrotky,od mojej susedky z matuskovej oslavy.
28. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v magazíne rečnia o zaparených riťkách, no čujme :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis len si daj :wink:
28. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže najlepšie sú vlhčené obrúsky s krémikom a teplá voda s mydlom
28. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuf,dadu,uz som si dala do tela :pensive: .Dufam,ze zuzicka to vecer v T18 zachrani :wink:
Aj aj pozeram ritusky :grinning:
28. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm aj tie jesenné aranžmány sú pekné
28. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mh,pekne su(boli),ale kto ich spravi za mna?
Idem spakovat tobina a ideme kuki babicku marcelovu. Podozvedam sa klebety mananske :grinning: :grinning: :grinning:
Babulky a zajtra sa polepsite.Hlasia dazd,takze ci doma,alebo vo work-konovat konovat konovat!!!!
28. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my ideme kuki dedkovcov :slight_smile:
28. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak dodatočne nášmu veľkému chlapovi Matúškovi želáme všetko naj k jeho prvým narodeninám, nech je zdravý a šťastný a nech robí rodičom radosť :wink:

Imis: ďakujem za pochvalu účesu (si len druhá, čo mi to pochválila :sweat_smile: moju maminu nerátam :grinning: ).

A ja som bola dnes u dr. a už mám aj tehu knižku (sa mi zdá, že pri prvom bola až v 12tt :fearful: ), akcia srdiečka je potvrdená a mimi má 10mm :dizzy_face:
28. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no super :slight_smile: :wink: bábo rastie a rastie :slight_smile: paráda!!!!!

ja dnes varím detskú výživu z jabĺčok a hrušiek, už mi z toho hrabe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka no super, tak nech takto pekne rastiete aj nadalej :wink:
28. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko sa praje :slight_smile:
29. sep 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

idem rychlo zbufetit ranajky a vypit kafendo, aby som nahodou nemala abstak ako vcera :grinning: :grinning: :grinning:

Lucka tak prijemne tehulkovanie a nech rastieeete a rastiete :wink:
29. sep 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :slight_smile:

ja dnes len narychlo, o chvilu odhcadzam na skolenie, tak este musim rychlo stihnut svoj ranny doping.

zuzi a ako dopadli oslavy?
29. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute. Cvicenicko vecer bolo super,zuzicka bola v nalade :wink:
Teraz sa neviem dojest ranajok a potom skocim do chrobaka nieco nakupit(mozno). Tak ilko dazd odvolal,ale vraj ma prist nejaky mega turbo :grinning: silny vietor.To znamena,od obeda nevychadzat von,ale prispievat na kona.
Zabinka ma dnes povolene sa skolit. Skolenia su suepr.Ja som mala rada bratislavske(ikea,avion............ :wink: )
29. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabinka :wink:

oslavy pohodicka....este vcera sme dokoncievali...boli este Eliske zablahozelat Laurika a Davidko....Eliska sa tesila z darcekov a zo svojej torty, my sme sa tesili, ze ona sa tesi....napchali sme sa dobrotami a potom rano bezradne stojim pred skrinou a rozhodujem sa ci uz mam vytiahnut nejake tehu veci bo normalne ma uz jaksi-taxi neobciahnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak super!!! A torticku si robila ty?
29. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka, tentokrat som torticku nerobila.....netrufla som si a ani casu akosi nebolo :sweat_smile:
29. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, to co??? zuzicka bola v nalade..... sak som pila len mineralku aj to nesytenu :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze v dobrej nalade a to sa odrazilo aj na cviceni,aj na cvicenkach.Este aj dorastenky skakali cez celu halu :grinning: :grinning: :grinning:
dadu,super party fotecky. A s tymi tortami uz nedrazdi :slight_smile:
29. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

ako...?
29. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my od rána mrnkáme, nálada jak to počko...
29. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok