Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
13. júl 2009

ahojte, idem si vás prečítat, ale v prvom rade gratulujem k dalšiemu chalanovi vrábelskemu 😀 takže moj tip vyšiel 🙂

dominka11
13. júl 2009

no ozaj by už mohlo byt stretko, ale radšej vo štvrtok by mi vyhovovalo, alebo zajtra. hmm, tak čo baby, dokopeme sa k tomu konečne? 😝

dominka11
13. júl 2009

jaj, toto je závislost na konovi...slubila som si, že tu nebudem dlhšie ako do 23h 😝

zabga88
14. júl 2009

dobre ranecko sa praje 🙂

klauduska
14. júl 2009

Bree ranecko mamulky a tehulky....

Tak dnes vyzera,ze bude riadne horuco... 😝 Co mate v plane?Deticky su uz vybuvane?

dadadulka
autor
14. júl 2009

dobré ránko žienky lienky 😎 😀

šup šup káva volááá... 😉

zabga88
14. júl 2009

ahoj klaudi 🙂 moja drichmoska ešte buva 🙂

dadadulka
autor
14. júl 2009

my sme už vybuvkaní 🙂 napapaní a teraz tu vymýšľame 🙂 drobček mi tu trieska s hrncom,
a už stojí, tak letím... 😉

zabga88
14. júl 2009

ahoj dadu uz to mate pestre domka, co??? aj my pojdeme papkat a ja zaliat kafco 😀

zuzu80
14. júl 2009

dobre ranko 😉

dnes to opat bude krasny slnecny den 😎 😎 😎 😎 tak nakremovat seba a deticky vysokym ochrannym faktorom, nasadit slnecne brilicky a hor sa pri vodu 😎 😎 😎 😎

zabi, v tych skolkach sa radsej spytaj, lebo viem, ze niektore uz maju plno....ale za opytanie nic nedas 😉 🙂 A drzim palce, nech robota vyjde a neboj Viki si zvykne,a presne ako radili baby, skus ju dat niekomu, koho dobre pozna na skusku 😉 🙂 Ja som mala tiez strasne nervaky, ked mala ist Eliska do jasliciek a zvladla to lepsie ako ja. Ja som sa tam rozplakala a ona ani slzu nevyronila a telefonovala som tam asi 3x denne...mm mi uz chcel odobrat telefon a prava 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. júl 2009

no máme to tu pestré, hlučné, rozhádzané, porozťahované... a tak 😀 😅 hlavne, že je sranda 😀 😉

dadadulka
autor
14. júl 2009

😀 😀 zuzu tak tohto sa aj ja obávam 😀 😀 😀 😅

zuzu80
14. júl 2009

dadu, to udel asi kazdej matky, ta prehnana starostlivost 😅

zuzu80
14. júl 2009

kaficko zaliate, idem trosku pozriet co nove vo svete a nete a potom aj pracovat by nebolo od veci 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. júl 2009

😀 😀 krááásný úúúdel máááme dnes.... la la la... 😀 😀 😀 😉

dadadulka
autor
14. júl 2009

baby tak dajme to stretko buď zajtra alebo vo štvrtok, ja sa prispôsobím 😉

hlasujeme... 😀 STREDA či ŠTVRTOK...??? hlasovvanie začína fčuuul... 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. júl 2009

Pravidlá: vyhrá dník, ktorý bude mať najviac vašich hlasov 😀 pšihlasovací formuláššš najdeš na koňovi 😀 😀

zuzu80
14. júl 2009

moje sympatie si ziskal den menom STREDA 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. júl 2009

u mňa tiež môže byť streda 😀 😀 😀 😉 má môj hlas 😀

zuzu80
14. júl 2009

hlasujte dalej, na konci vas caka rozpravkova vyhra!!!!Posedenie so skvelymi zienkami a ich uzasnymi detickami a koooopec noviniek a zarucenych infosiek a este ovela ovela viac a to iba za jeden vas hlas ( hodnota jedneho hlasu je iba vasich stratenych 15 sekund )

klauduska
14. júl 2009

ale Vam to ide kocky,hotove moderatorky...Veru,aj by ste sa uzivili... 😉 😉 😉 Mate moj hlas!!! 😀

STREDA!

svoradinka
14. júl 2009

Ahojte! 🙂

My sa dnes asi pojdeme zas okupat na bazenik co mame na balkone a maminka sa bude opalovat 🙂

Ja hlasujem za štvrtok. 😉

zabinka
14. júl 2009

ahojte 😉
ja hlasujem tiez za stredu! 😎 A budem bez deticiek mojich zlatych. Ti boli vcera so svokrovcami na hubach a este sa chystaju na ryby, na kupko, takze im je lepsie ako doma.

Taaaakze zatial s velkym naskokom je vo vedeni streda!!!!!!

Ja som vcera pozavarala vsetko, co mi prislo pod ruku, skoro aj manzela. Ale nedal sa. Ale vydatne pomahal, takze nam to islo celkom rychlo.
svoardinka, cucoriedky som si dala doniest z vychodu. Moja kolegyna je zo Spisskej Novej Vsi a tam dala nazberat. Tak som vyuzila prilezitost a dala som si doniest. 😎

klauduska
14. júl 2009

mnaaam cucoriedky,tie som nejedla ani nepamatam....a este k tomu cesrtve..... 😒

zabi,vo stvrtok to stretko plati,o 16,00 u Martina na viniciach.... 😉

zabinka
14. júl 2009

co? Stretko bude vo stvrtok? No uvidim, nejak som s tym neratala. Ale na 16:00 to urco nestihnem. Predebatim s mm a este sa ozvem. 😉

klauduska
14. júl 2009

jasne v poho....ved dietky doma nemas,jedine,ze by T mangel nepustil a mal s Tebou nejake postelne umysly.... 😀 😀 😀
Nevadi,ked aj neskor,hlavne,ze prides.... 😉

dadadulka
autor
14. júl 2009

Karel Gott má dnes 70 rokov... no pěkně 🙂
všechno nejlepší kájo 😀

https://www.youtube.com/watch?v=XL-lO9ITYvY
klauduska
14. júl 2009

dadi,no,pekny starous..... 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. júl 2009

😀 😀 klaudi a pěkně výkonný 😀 😀 😀

klauduska
14. júl 2009

to hej,sa nezda co???kanec... 😀

Ozaj,som Ti este nespominala,ze som sa preobjednala na 4D sono do Hlohovca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre