• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
dadu
caute uz sme doma.....malinky to prespal, len zamraučal :wink: joj len som mu ,musela drzat ruciicku a vyhrkli mi slzy ked mu to pichla.... :cry: akurat sa chystame na prechadzku po tej nasej super dzedine...... :slight_smile:
inak bola som v lekarni a nechceli mi nic predat ani nurofen ani panadol,ze to je vsetko az od 3mesiacov a 7 alebo 9kg :angry: hmm....ale sestricka hovorila,ze by nemal dostat horucku..uvidime
21. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fionka, tak drzime palceky, aby to malinky zvladol na jednotku. :wink:
21. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme zabinka :wink: a ja drzim palceky Vam, nech to nie je ta astma :unamused:
21. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! tak hlasim ze mala dnesok zvladla horsie ako včerajšok :frowning2:

rano plakala ked som odisla, potom velmi plakala ked mala ist spinkat protestovala, ze ona ma doma svoju postielku, ona chce duduku, ona si neda pyzamko, asi hodinu v kuse plakala :frowning2: teraz tvrdi ze zajtra za ziadnu cenu nepojde.

Ja sa musim priznat. Ráno som viac revala ja :zipper_mouth:
21. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocandy!!!

No ale ste toho dnes riadne popisali!!!Mala som co robit,aby som Vas precitala a ked som zacala,som myslela,ze to snad v akejsi nemeckej teme som sa ocitla..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Precvicujete,aby ste na materskej nezabudli cudzi jazyk???

imis...chodila Kubovicova a rozdavala oznamenia o schodzi-kde,kedy a o com.....zajtra o 18,00 vo vedlajsom vchode.Nedostali ste?

My teraz vybavujeme ten uver,tak beham okolo toho,dnes sme mali znalca...Tak snad stihnem vsetko vybavit do porodu....

fion...tak maly to celkom dobre zvladol-ze to prespinkal,nie???A kde ste to boli?Komu chodis?Ja sa chystam zajtra k Patakyovej a spytat sa jej.Ma poradnu od 13,00 do 16,00?
21. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranecko Vrable!
Ja dnes trosku skor,lebo o 10:00 ma maly rande v meste(zuzka,jeho maminku ani za svateho neviem dostat do materskeho centra :grinning: ).
O 16:00 je ta porada v skole,kde musim byt. A ako Klaudi spravne pise,o 18:00 je domova schodza. No,my sme nic nedostali,ale rano,ked som odprevadzala chlapcov do skolky(dnes isli s dedkom),tak mi kricala z dola,ze co a ako.Tak uz som jej slubila,ze pridem :sweat_smile:
No a medzitym by som mohla stihnut este nieco uvarit a umyt riad,takze dnes sa nudit nebudem. Resp. budem,ale nie doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránečko!

hlásim že mala je chorá po dvoch dňoch v školke :frowning2: musime ist k lekárke kašla ako najsilnejší fajčiar

volala som aj učitelke a vravela ze mala včera v skolke aj grcala :frowning2: to mi mohla kludne aj včera povedat a nie ked jej uz volam ze je chorá :angry:
22. okt 2009 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty kokso zabga,tak to by ma ucka riadne nastvala slusne povedane. To akoze keby si jej nezavolala dnes,tak ti to ani nepovie? :astonished: Toto ked pocujem,otvara sa mi nozik vo vrecku.
22. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
imis asi tak nejak :angry:
22. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute
zabga :angry: nema viki oslabenu imunitu a ci co? stale ju mas choru :frowning2: a co to očko? prechadza jej to??
klaudi to sme boli v LV to musis ist tam kde budes rodit na ockovanie
22. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Magdi
inak ta ucitelka asi sa Ta bala...krava jedna to by ma velmi nastvalo.... :angry: :angry:
malinky uz nosi tie vecicky co sme u Teba kupili...velmi rychlo rastie :wink:
22. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: tak si dnes uži všetky stretnutia a schôdze a všetko :wink:

Zabga: Ja by som tej učiteľke asi hneď vynadala :sweat_smile: Nech sa Viki rýchlo uzdraví :wink: A vidíš, nakoniec mala pravdu, že dnes nepôjde do škôlky. :grinning:

My sme boli včera s Luckou u kaderníčky, dala som ju ostrihať. Normálne je z nej chlapček :sweat_smile: Krásne sedela ani len nemukla. Som sa bála, že zrúti celé kaderníctvo. A zase ma raz prekvapila. Poobede pridám aj fotku.
22. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocice :slight_smile:

imis zas dnes rande a schodze? Tak hlavne si na schodzi dobre oddychni a hlasno nechrap, aby si nerusili spoluschodzitelov (fiha to je slovo, myslim ze Ludko Stur dal prave obrat v hrobe)

zabga, tak skore uzdravenie malej Vikinke.....a cumim, ze ucitelka nic nepovedala, ze Vilki vrackala......nechapem na co to zatajovala :angry:

Luci tesime sa na fotky malej ostrihanej herecky :wink:
22. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde ste sa vsetky stratilI? Ja kafe uz dopite, tak sa odpajam.....
22. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ajojte!!!

zabga...tak malej skore uzdravenie!!!Aj synovec je opat chorucky,bol chory minuly tyzden,3 dni v skolke a je opat doma.... :unamused:

Ja prave ranajojkujem.... :slight_smile: a potom trielim do roboty,mi volali,ze mam dobehnut..... :confused:
22. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, klaudus ani nehovor, môj tam bol 2dni a tak isto znova chorý :frowning2: , ja ho tam dávam zdravého a behom týždňa znova niečo chytí, od kedy chodí do škôlky a to je tam 4hodky, tak týždeň doma, týždeň chorý, už je to na hlavu :zipper_mouth:
22. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Takže sa máme na čo tešiť, keď dáme deti do škôlky? Alebo majú vaše detičky slabšiu imunitu? Či to všetky takto?

Zabgu som stretla v Jednote s Viki. Asi išli od doktora. A čo vám povedala dr.? Čo je Vikinke?
22. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!

tak vikinka dostala ATB. tiez nechapem naco to ucitelka tajila, co s toho mala :angry:

dnes nam ide tatino domov sa tesime :slight_smile:

fionka som rada ze vecicky nosi malinky:slight_smile: nech len krásne rastie, priberá a nech krásne papka :slight_smile:
22. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A mám takééééééééééééééééééééééééééééééto veľké nervy na fb :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Už asi štvrtý deň mi nechce pridať komentáre, nenačíta mi mojich priateľov a podobné blbosti :angry: :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute korculky!
No skolky su najväcsia chorobaren,aku poznam. A nie je to len kvoli tomu,ze je tam vela deti.Keby tam bolo vela deti zdravych,tak je to v pohode,ale bohuzial su "matky" co davaju do skolky deti spolu s antibiotikami. A toleruje sa to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je problem!
No,tobi uz vyrandeny,nakoniec som zuzku aj na materske centrum nalomila a bola milo prekvapena. Takze tam budeme travit kratke zimne dni. Anjelik,klaudi,lucka,dominika,vsak sa pridate? :wink: Tyyyyyyyyyyyy kokso,aka reklama na MC Chrobacik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Idem langosiky dokoncit,riady umyt :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: (to ozaj fakt nemusim) a este vas pridem kuki,lebo dnes je to tu Jozo Bieda,Fero Chudoba.
22. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Imis mas svatu pravdu ja to iste tvrdim nebolo by tolko deti chorych keby ich tam rodicia chorych nedali :angry:

aj ucitelky by mali na to dbat
22. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JA NEMAM DOMA ZIADNU SLADKOST :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nik tomu nezabráni, a zas povedia, že nemajú kam dať deti :frowning2: , keby som neni doma, tak neviem kto je s ním už druhý týždeń doma a vlastne každý druhý týždeň :zipper_mouth:
22. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akurát mi minule svokra spomínala, že keď my sme boli deti, tak pri príchode do jaslí, každému merali teplotu a akonáhle už malo dieťa čo i len 37,2, tak ho poslali domov. Vtedy sa to veru stať nemohlo, že choré dieťa by zobrali. :angry:
Aj sestra mi rozprávala zážitky (ona učí v škôlke), že rodič donesie dieťa, ona povie, že veď je choré, a rodič ju presviedča, že tomu decku nič nie je :rolling_eyes:

Ja do MC chodím rada, ale ja len poobede väčšinou. Ja nejak doobeda nestíham :sweat_smile:
22. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Imis: už ani ja :grinning:
22. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
imis dojdi idem daco piect :slight_smile:
22. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabga,este ma zapojis do roboty :dizzy_face: Potom napis IP,ked bude napecene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Imis potom poumýva riad :grinning:
22. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ved luci,ze rodicia rano sväto sväte tvrdia,ze dieta je top fit. Aj u nas decko v satni kasle ako tuberak,sople zelene pod nosom a ked uz skaredo pozriem,tak mamicka:" No co ti slinka zabehla?" Hej slinka! Ale toto je nekonecna tema a vzdy to tak zostane.....................
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to nestiham zabga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok