• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Aha dalsia stranocka :slight_smile:
22. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
imis, ale tým pádom nech sa nečudujú, že je toľko mamičiek na predl.rod.dovolenke :angry: , ke´d je stále dieťa choré, darmo ho vypipleme, keď ...... škoda rečí
a ako to dopadlo s tým praním? :wink:
22. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
imis tak ja behnem teda kupi to stiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby co sa stalo!!! zmizli nam z dvora sliepky, macku som nasla hore znak, a v aute bola bomba, papieriky pozozhadzovane a radio vybrate :fearful: :fearful: :fearful:

no čo toto????
22. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabga,ved vas vykradli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
22. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani, s pranim to este neskoncilo nijako. Dnes idem do skoly na poradu,takze tipujem ze aj o tomto bude rec. No a dnes je aj mestske zatupitelstvo o 18:00-aj tam som chcela kvoli tomuto ist,tak domova asi odpada.Neviem. To jediny datum na schodze je dnes ci co? :confused: :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no keby nas vykradli tak by to radio zmizlo ale ono je v aute len nieje na svojom mieste :astonished: podla mna hladali peniaze :angry:
22. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja musím ísť dnes do nr, lebo zajtra majú v škole helloween a môj nemá žiadnu masku, tak musím ísť niekde kúpiť :angry:
22. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magdi
ako ti je dobre,ze muzicek uz domov ide, zavidim...moj pride az v dobotu :wink: a co varis , pecies? daj tipy....
a to kde vas vykradli? doma? a este aj macku zneskodnili??? :confounded: :astonished: :astonished: to co toto?????????
inak som od rana v pyzame.....akurat som pradlo vystrela a pizzu upiekla, samozrejme z lidla kupovanu :unamused: dnes sa moj fesacik rozhodol spinkat len necelu hodinku....a halabusi, kuka s tymi kukadielkami vsade...tak sa rozpravame, mazname a oddychujeme :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze tak som sa nasrala....chcela som si dat nieco sladke...tak som si isla otvorit kavenku a kavenka obsadena!!! bolo v nej vo vnutri plno mravcov!!!!! ach :angry: :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no varim plnenu papriku, malej bryndzové halušky ona ich zbožnuje :grinning:

no neviem ci vykradli ked nic nezmizlo :zipper_mouth: cele je to dake zahadné :unamused:

fion len si to uži, leňoš kým sa ti dá, užívaj si materskú dovolenku :slight_smile:
22. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze dovolenkaa :grinning: heheeeee
ozaj nepoznate daku panie na upratovanie????? som zuuuuuuuufaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak s paniou na upratovanie aj k nam............... :grinning: :grinning: :grinning:
Idem babusky-schodze KSC cakaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fion zmenila si aj ty foto??? super :slight_smile:
dnes by sa daka aj mne zisla lebo to tu vyzera ako po výbuchu :grinning:
22. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, idem hodit očkom, čo ste popísali a popri tom budem pracovat, ak mi maly zaspí.
22. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau domi
kde si sa flakala:slight_smile:?
jaaj boze Jurko zaspinkal a idem sa do niecoho pustit, lebo v sobotu pride mangel a dorazi ma za ten bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola som v BA na kontrole s očami. Vše ok, vidím ako orol, či sokol? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

imis, ja sa pridám do MC, ešte som tam nebola nikdy, ale už dlho sa chystám, len nemám s kým...
fion, tak aj ty si nahodila mamičkovsku foto :slight_smile:
zabga - chuda viki, stale je chora, ale dnes jej to asi vyhovovalo, ked nemusela ist do školky, že?
22. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zienky! :slight_smile:

Tento tyzden mamnejaky ulietany kazdy den somniekde a ani vas nestiham. Dnes som bola v Nr cely den.

Zabga.......Viki prajem skore uzdravenie :wink:

Fion....pekna foto...a uz si si zvykla v novom bytiku?
22. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adi
no som rada,ze ho mame.......konecne vo svojom........ale poznam tu malinko ludi a nemam tu take kamaratky ako v ZM alebo vo Vrabloch :frowning2: je mi tu smutno samej
22. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neboj fion rcite si nejake najdes......a vsak do ZM to nemas daleko ci ano a to je este okres ZM?
22. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete mi nahodou poradit kde vo Vrabloch pec dobre a pekne torty?
22. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute Vrabelcanky!!!

fionka...tak ako?Uzivas si to?MAly rastie ako z vody?Ake teraz nosi cislo?To aj ja budem taka zufala s tym upratovanim??? :confused: :confused: :confused: Och,to teda bude...Ved uz teraz je tu za par dni kopu prachu ako keby som ho neutierala mesiac...a to su len nejake 3 dni.... :angry: Ja neviem kde sa ho tolko berie.... :unamused:

domi....tak co,ako v novom?Uz si si zvykla?A co maly?Ked budes v meste,kludne mi prezvon a mozes dobehnut aj ty na cafe.....Sice nemame Dolce gusto,aj ked sa ho chystame kupit asi rok... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak nejake fajne Ti namiesam.... :wink:

imis...no veru,s tym stretkom na hody-sa priznam,ze som na to ale uuuplne zabudla.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: inak mangel sa mi smeje,ze odkedy som tehu,tak nejako zabudam.....dobre,ze uz koncim s tehulkovanim,lebo 2 zabudlivy vo vztahu nemozu fungovat..... :slight_smile: :wink:

svori...ako sa mate?Co chlapci?
22. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adi, na lapáši pečie jedna pani krasne a aj dobre torty, robila nam na svadbu :wink: vo vrábloch neviem.
22. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domi...myslis J,Papovu???Aj nam piekla na svadbu! :wink: :sweat_smile:
22. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocandy
adi, my sme mali teraz od tejto pani krtka....bola krasna a strasne dobra
http://zuzkinetorty.meu.zoznam.sk/
Janka Pappova, teraz neberie objednavky, lebo caka miminko :wink:
22. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde to tam je a nemate t.c......chlapci sa maju fajn teraz sa hraju a ja si pozeram panelak so vcera. Klaudi a mozem prist aj ja na kavu caj,ked budem vo Vrabloch ale namam cislo :wink: alebo pridem s Dominikou.
22. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Zabga: to čo už sa deje? :astonished: Fakt asi niečo hľadali... A sliepky vám ušli, či vám ich vzali?

Fion: pekná nová foto v pase :wink: Neboj, určite si nájdeš aj tam kamošky. Len teraz všetok čas venuješ Jurkovi, ale potom, keď budeš s ním viac vonku, tak určite nájdeš aj iné mamičky s deťmi.

Svoradinka: no ešteže sa aj ukážeš. Máš mínusový bod za to, že nás zanedbávaš :grinning:
Ja poznám jednu pani z Hliníkovej ulice, ktorá super pečie. Mňam. Musím sa opýtať maminy na meno a číslo. Potom ti pošlem IP.

Dominka: super, že kontrola dopadla OK. DPH máš hotovú?
22. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dakujem za rady......a zuzi a kolko dni dopredu treba objednat?
22. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci dakujem nakoniec sa nebudem vediet rozhodnut... :wink: .....no musim sa polepsit ale asi az buduci tyzden zajtra tu zas asi nebudem lebo sa chystam na vikend ku kamoske do Piestan.
22. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fotka nášho chlapčeka je pridaná :slight_smile:
22. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok